Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   dvě stě dvacet devět:

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  25

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Mně a mojí BFF se líbí stejný kluk...
Dobrý den. Potřebovala bych poradit, co mám dělat, když se mě a mojí bff líbí stejný kluk. Nedávno jsme si upřímě povídali a ona se mi přiznala, že se jí líbí kluk z naší třídy, který se líbí mě. Sice jsem byla a možna ještě jsem trochu naštvaná, ale zase jí chápu, protože to máme úplně stejně: dřív nám bylo jedno, co máme na sobě, ale teď nad šatníkem trávíme spostu času, jsme v jeho přítomnosti nervózní a tak troch na sebe žárlíme (naštěstí jen v dobrém, tedyvětšinou). No a já jí nechci nijak ublížit... A máme takové tušení, žese mu líbíme obě dvě... Nevím co mám dělat...
17.4.2019 15:19
Elizabeth, 12 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka se baví se spolužačkou, která kouří a usíná v hodinách...
Mám jednu 14letou spolužačku, která kouří a bere věci a usíná o každé druhé hodině. Taky šikanuje svého mladšího bratra. Jenže kamarádka se s ní docela baví a já nevím, jestli by mě nezačaly pomlouvat,když bych se s ní přestala bavit a taky nevím, jak by zareagovala. Jak bych jí mohla šetrně vysvětlit, že mi její chování vadí?
4.4.2019 18:41
X, 11 let
Odpověď:
Otázka: Mám ve škole dvě kámošky, nemůžou se vystát, a odnáším to i já.
Ahojky, Mám ve škole dvě kámošky, ale oni se nemůžou vystát. Takže pokud se jednu přestávku bavím s jednou, ta druhá se naštve. Pak to poví doma, a její rodiče jdou za mnou. Dostanu vynadáno. A takto se to opakuje pořád. Co byste v této situaci dělali vy ?
25.3.2019 14:57
Anička, 13 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádky mluví hodně sprostě...
Chtěla bych se zeptat jestli hodně vadí, že moje kamarádky mluví sprostě? Co mám dělat, abych nebyla sprostá jako ony? Jsou to dobré kamarádky, ale jsou celkem sprosté a já nechci mluvit sprostě jako ony, ale chci se s nimi pořád kamarádit. A taky se bojím, že potkám někdy s kamarádkami někoho z rodiny a všichni se budou divit proč se bavím s někým kdo je tak sprostý.
15.3.2019 14:50
K., 12 let
Odpověď:
Otázka: Je to moje kamarádka nebo ne?
Ahoj, mám problém s kamarádkami. Sedím s Barčou a jsme kamarádky. Ale mám o tom pochyby. Je tu ještě Zuzka a její kamarádka Klára. Zuzka s Barčou jsou nejlepší kamarádky a jsou pořád spolu, když mezi ně přijde Klárka tak je to v pohodě, ale když se snažím připojit já nějak to nejde. Buď jen poslouchám nebo řeknu něco blbého a ony si mě nevšímají. Když chci Barču někam pozvat nemá čas nebo jo tráví se Zuzkou. Už jsem se snažila jestli bych se k nim nemohla připojit ale neprošlo to. Kdysi jsem mívala nejlepší kámošku, která mě zradila. Vždycky když se na Zuzku s Barčou podívám jak si rozumí, nemůžu si pomoct. Cítím se opuštěná, smutná a závidím. Už jsem si s Barčou párkrát popovídala, ale většinou moc ne, protože se bojím že řeknu něco blbého a odejde za Zuzkou. Nevím jestli je to moje kamarádka nebo ne. Předem děkuji za odpověď.
29.1.2019 19:30
Hanka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Spolužačky naráží na to, že bych měla být o ročník níž...
Ahoj, potřebuju poradit. Kvůli talentu jsem šla do školy o rok dřív. Holky z ročníku občas naráží na to, že mám být o ročník níž. Jenže já se cítím dobře tam, kde jsem. Známky mám tak akorát. Nevím, jak jim říct, že jsem prostě v šestce a nejsem něco mezi. Někdy ani já nevím, kam patřím. Díky za odpověď.🤔😐🤔😕
23.1.2019 16:36
Marky, 11 let
Odpověď:
Otázka: Ostatní se mi smějí kvůli kabátu...
Ahoj holky, k Vánocům jsem si přála něco mezi dlouhou bundou a kabátem. Dostala jsem černý kabát. Mně se i celkem líbí (ač jsem si tedy přála něco jiného), ale pár lidí už se mi smálo nebo řeklo, že v tom vypadám jako stará babička...Mrzí mě to...Rodiče mi chtěli udělat radost a dopadlo to takto....Stydím se v něm chodit (přinejmenším do školy). Co mám dělat? Podle nich(a možná i podle mě, to nevím, protože se bojím být k tomu upřímná, vypadá staře a ošuntěle...
7.1.2019 19:56
M., 14 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když má kamarádka rodinné problémy?
Mám kamarátku v škole, ktorá má doma vážne rodinné problémy. Skúšala som sa s ňou o tom porozprávať, ale nechce o tom veľmi hovoriť. Uzatvára sa do seba a nemá sa s kým o tom porozprávať. Chcela by som jej s tým pomôcť, ale je podráždená. Nech robím čokoľvek, stále je na mňa hnusná. Čo mám robiť?
18.12.2018 09:37
Anonymka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak se chovat ke klukovi, který na mě čeká a doprovází mě?
Ahojte, prosím, jak byste si vysvětlily chování neznámého kluka, který na vás čeká, doprovází vás..Jak se k němu chovat? Díky za váš názor :)
22.11.2018 16:53
veja, 18 let
Odpověď:
Otázka: Proč mi nepotvrzují žádost o přátelství na facebooku?
Dobrý den, poslední dobou řeším takový problém.:( Možná to bude vypadat, že řeším hloupost, ale bohužel to na mě doléhá asi víc, než by mělo... Jde o facebook. Jde o to, že pošlu žádost o přátelství někomu, koho dobře znám, smějeme se spolu, bavíme se spolu,...a on ji nepřijme. Bohužel nevím proč. Rozhodně neposílám žádosti jen tak někomu, ale opravdu jen lidem, co jsou na mě hodní, se kterýma už jsem byla v kontaktu. Posílám ji lidem, u kterých jsem měla pocit, že mám dobrou odezvu. Nevím čím to je. Snažím se být příjemná, nebýt vlezlá, omluvit se, hlídat si, abych toho druhého slovem nezranila, případně se omluvít atd. Lidé o mě říkají, že jsem milá, hodná,... Rozhodně nejsem dokonalá.Jsem introvert, ale pořád jen nemlčím, snažím se případně držet konverzaci. Naopak mě překvapuje, že mi žádost o přátelství občas pošle někdo, kdo mě třeba až tak nezná. To mě samozřejmě potěší. Nevíte prosím, čím to může být? Mockrát děkuji za odpověď. Hezký den.
12.11.2018 19:12
květina, 24 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  25
 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz