Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   dvě stě osmdesát šest:

Nejnovější dotazy a odpovědi

Otázka: Žárlím, nevím co s tím.
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, už dva roky chodím s klukem a všechno je skvělé. Jen já mám problém se žárlením. Občas se baví s nějakou holkou a mě to vadí. Bavili jsme se o tom spolu a já mu věřím a vím že se mu nelíbí. Ale nedokážu se zbavit toho blbého pocitu. Nevím co dělat.
Petra, 22 let
Odpověď:
Otázka: Spolužačky mě pomlouvají a dělají mi naschvály...
Ahoj,díky za rady kvůli šikaně.Určitě nějaké zkusím a když něco nepůjde a nebudu mít odvahu, tak věřím že se Vám tady mohu svěřit. Jinak já jsem se jich ptala několikrát a jen pokývaly rameny, a řekli \"A co ?!?\" a na toto opravdu nevím co odpovědět. Nebo tak to dělají i v autobuse nebo po celé třídě, kroužku. A už mi i vyhrožovaly třeba že mě vyfotí a budou mě ukazovat náhodným lidem s mým jménem, a jinak já bydlím kousek od nich a někdy si nerozumíme v chatování. Nebo i když jsme měli psát prověrky na známky a tak, tak mě postrkovali ať se mi třese ruka, učitelka to ví ale nemůže s tím nic dělat, říká ať si to s němi vyříkám jenže 1 proti 10 ??? Jinak začla jsem hrát na klavír a kamarádky začly hrát taky ........Málo holek je v naší třídě tak v pohodě. Jinak četla jsem si pár vašich článků o šikaně a tak a já mám tak troch dohromady. Já vím že tohle bych asi teď a tady neměla řešit že tady tyto stránky na to nejsou určené ale já se pak tak trochu bojím když jedu autobusem, a nebo když jdu pěšky domů. A tak komu se mám svěřit když rodiče mi moc v tom nepomohli ale jsou to rodiče. Díky, moc protože tohle mě moc štve když se mi začla půlka a pak celá třída posmívat a tak....Připadám si jak v pohádce jak Popelce začaly dělat naschvály. Díky moc za rady a pomoci snad se vám budu moc i nadále svěřovat a stále tady pro mne budete v dobré i ve zlém. Díky moc
Bettynka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Mamka mi nechce dovolit začít si holit nohy. Co s tím?
Ahojky, je mi 13 a mám dlouhé černé chlupy na nohou a mamka mi nechce dovolit si je oholit. Ráda bych nosila kraťasy , šaty atd. akorát se mi všichni smějou. Kdybych si je oholila na tajňačku tak nebudu moct jít ven a bůh ví co ještě. Prosím o pomoc
Anonym, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak se kamarádit s holkami z vesnice?
Ahoj. Lidé z vesnice jsou prej hodnější než lidé z města. Jak ale zabránit, aby jsi nebyla mezi holkami z vesnice ,,horší\"? Prostě jak to udělat, aby jsi nebyla pro holky z vesnice takový rozdíl. JAK SE KAMARÁDIT S HOLKAMA Z VESNICE?
Maky, 12 let
Odpověď:
Otázka: Je to hřích?
Ahoj redakce, chtěla bych se zeptat jestli je hřích když si v hlavě říkám Ježiš, Bože,Šmária atd. Prostě svatá jména. Je to hřích nebo ne?
Alexis, 13 let
Odpověď:
Otázka: Líčení ve 12.letech
Ahoj, v září mi bude 12 a chtěla bych se zeptat, jestli je vhodné, abych se začala líčit. Prosím o radu jakou kosmetiku mám používat na aknózní pleť.
H., 11 let
Odpověď:
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz