Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   čtyři sta sedmdesát tři:

Nejnovější dotazy a odpovědi

Otázka: Asi se mu líbím a nevím jak mu dát najevo, že on mi také.
Ahojte, znám jednoho kluka celkem už dlouho a strašně moc si s ním rozumím. Je to strašně divné že je jak moje spřízněná duše ale i přesto se najdou nějaké nedokonalosti ale to nevadí... Jde o to že se mu nejspíš líbím a já nevím jak mu dát najevo, že já to k němu cítím taky. DĚKUJU ZA ODPOVĚĎ.
Alenka, 16 let
Odpověď:
Otázka: Mám velkou trému ze zkoušek na gympl
ahoj, mám hroznou trému ze zkoušek na gympl. Jsem na zkoušky připravená , ale když se bojím tak to všechno zapomenu.... dá se s tím něco dělat?
Anitka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jsem černá ovce rodiny?
Jsem černá ovce rodiny? Všichni v naší rodině jsou neskutečně chytří, vystudovali úžasné školy a všemu rozumí. Já nejsem tak chytrá, nevyznám se v téměř v ničem, na vysvědčení chytím i nějakou tu trojku a rozhodně nemám na to studovat jako oni. Naši mi to sice nechtějí dát najevo, ale já dobře vím, že jsou ze mě zklamaní.
Aky, 15 let
Odpověď:
Otázka: Mám ve škole dvě kámošky, nemůžou se vystát, a odnáším to i já.
Ahojky, Mám ve škole dvě kámošky, ale oni se nemůžou vystát. Takže pokud se jednu přestávku bavím s jednou, ta druhá se naštve. Pak to poví doma, a její rodiče jdou za mnou. Dostanu vynadáno. A takto se to opakuje pořád. Co byste v této situaci dělali vy ?
Anička, 13 let
Odpověď:
Otázka: Je hřích představovat si, že mám kluka?
Ahoj IN, chtěla bych se zeptat, jestli je hřích, když si třeba představuji, že mám kluka a líbám se s ním. Mám celkem velkou fantazii a hodně čtu, občas je v knížce nebo nějakém příběhu to, že se někdo políbí nebo obejme. Já pak nad tím příběhem dál přemýšlím a tu scénu si nekdy znovu přehraju v hlavě a třeba si představuji, jaké by to bylo, kdybych byla na tom místě já. Nebo občas to mám takhle i s filmy. Že si prostě v hlavě dál rozvijim příběh o tom jak s někým chodím nebo podobne. Myslite že je to špatně a měla bych s tím přestat? Taky se mi párkrát stalo, že mi při tomhle snění/vymýšlení jakože bodlo v břiše. Není to náhodou masturbace? To bych určitě nechtela. Jsem z toho strašně zmatena. Musím jit kvůli tomuto před prijimanim ke zpovědi? Je to těžký hřích? Dekuji za radu a odpověď
Zmatená, 16 let
Odpověď:
Otázka: Jak je to v Bibli s vegetariánstvím?
Ahojte, moc jsem nevěděla kam tuto otázku zařadit, jestli do poradny VÍRA nebo PÉČE O ZDRAVÍ, tak se předem omlouvám jestli to bude dělat problém :D. Ve škole nám pouštěli videa o brutálním zabíjením zvířat. Dělalo se mi z toho fakt hodně špatně. To odpoledne jsme měli ve škole na oběd maso a mě se už jen z toho pomyšlení jak museli ty zvířata trpět dělalo špatně, dokonce pak celé odpoledne mi bylo špatně a musela jsem na to myslet po té co jsem i přes nechut snědla ten oběd. Do dneška jsem jedla bez problémů maso, však k čemu jsou tady užitkové zvířata(jsem si říkala). Možná mě to přejde, ale nevím jak tento zážitek překonám. Tak se chci zeptat zda není ,,nebezpečné,,z hlediska výživy začít s vegetariánstvím? A zda není v Bibli něco o tom jestli by lidé měli být vegetariáni nebo jíst maso, nebo to je jedno? Děkuju za odpověd
prostě já, 16 let
Odpověď:
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz