Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sto osmdesát pět:

Nejnovější dotazy a odpovědi

(poslední dotaz z každé poradny)
Otázka: Potřebovala bych poradit.
Zdravím, potřebovala bych poradit. Téměř před půl rokem si mě všiml jeden věřící kluk, avšak starší než já, a napsal mi, jestli s ním nechci jít někdy ven. Ze začátku mi to přišlo moc rychle, tak jsem normálně odmítla a chtěla jsem všechno nechat normálně být. Později mi znova několikrát psal a zval mě do kina, jít se projít... já jsem hodně váhala zda ano/ne, párkrát už jsme se měli i sejít, ale na poslední chvíli to nevyšlo. Po měsíci a pak dalším se znova ozval, že ho mrzí, že nám to nevyšlo jít ven....Teď mám zase školu a on pracuje, takže domluva složitá hlavně z mojí strany. Myslela jsem, že už budu mít klid po takové době, ale pořád mě uvnitř žere, že jsem ho tolikrát odmítla a je mi ho líto, jak se stále snaží...Jenže prostě nevím, jak jednat. Budu mít potom \"klid\" od všeho, když s ním půjdu, nebo bude všechno horší? :-) Děkuji za vaši radu, hezký den.
23.3.2024 20:00
Julinka, 20 let
Odpověď:
Otázka: Spolužáci se mi směj a nadávají mi
Dobrý den, nerada obtěžuji, ale potřebuji pomoc. Mí spolužáci se mi smějí a nadávají mi (nechala jsem se ostříhat na mikádo a oni se mi smějí, že vypadám jako buldok, přesně to dnes řekli), ale když potřebují pomoc, nebo něco půjčit, jsem jim dobrá (a navíc to dnes nebylo poprvé, co jsme něco podobného zaregistrovala) myslí si, že je to strašně vtipné, ale mně to nepříde. Když to chci řešit s učitelem tak na mě křičí, že práskám a tak. Děkuji za pomoc, já už opravdu nevím jak dál.
18.4.2024 15:33
JN, 14 let
Odpověď:
Otázka: Mám problém se starší sestrou
Ahoj, potrebuji pomoct. Mam sestru je starsi o jedem rok. Celkem me zlobi. Treba kdyz jsme byli u babicky a divali se na televizi tak me natocila a pak to nekomu posilala. Nevim co mam delat dost me stve co dela. Predem dekuji za jakoukoliv odpoved
5.1.2024 21:51
Lojza, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jsme tři hodně dobré kamarádky a já potřebuji poradit.
Dobrý den , Potřebovala bych poradit. Jde o to že jsme tři hodně dobře kamarádky.Navzajem si pomáháme smejeme se a tak ale když jsou ty druhé kamarádky spolu tak chci být snima to je přirozeně ale bojím se že to přerůstá až po závist že závidím jedné že je s druhou . Předem děkuji za odpověď.
2.2.2024 23:32
Any, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak správně litovat svých hříchů?
Hezký den, mám velkou prosbu o odpověď na tuto otázku: jak správně litovat svých hříchů? Co to vlastně znamená? Jak to správně praktikovat? V životě jsem se teď do toho zamotala. Moc děkuji a přeji krásný den.
2.4.2024 17:34
Klára, 21 let
Odpověď:
Otázka: Mám pocit jako bych byla úplně odpojená sama od sebe.
Zdravím! Potřebovala bych pomoct. Mám pocit jako bych byla úplně odpojená sama od sebe. Nedokážu vůbec ovládat to kdo jsem a nevím jestli to je dobře nebo špatně. Například vůbec nedokážu nijak ovlivnit co řeknu, co udělám, jak se zachovám, jak se tvářím, co dělám za pohyby. Moje tělo to vždycky něco nějak udělá aniž bych třeba chtěla a mě to dost děsí. Chtěla bych mít pod kontrolou to co řeknu, to co udělám a jak se zachovám. Chtěla bych mít pod kontrolou samu sebe a umět se ovládat. Ale zároveň nechci ztratit své opravdové já (samu sebe). Říkám si co když to je to co nás dělá jedinečnými a co nás dělá tím kým jsme? Co když to tak mají všichni? Co si o tom myslíte? Mohli by jste mi poradit co s tím? Předem děkuji moooc za odpověď a mějte se krásně.
15.4.2024 21:33
Odpojená, 17 let
Odpověď:
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz