Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Diskuse - Holky holkám

UPOZORNĚNÍ: Tento prostor slouží k vzájemnému setkávání a obohacování. Dodržujte prosím pravidla slušné diskuse a vyhněte se vulgárním výrazům. Příspěvky nedodržující pravidla diskuse budou smazány. Redakce

Vložit nový příspěvek

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  925
lennnka (25.3.2019 15:23)
Ahoj holky, jsem od září na intru/ prvním rokem/ a vůbec se mi tady nelíbí!! s holkama na pokoji si nerozumím , pořád by se jen čančaly a drbaly kluky, mě spíš zajímá sport, čtení, chtěla bych třeba vyrazit někam na horostěnu, jenže intr to nepořádá/ v září byly na nástěnce aktivity jako šerm,lukostřelba, dračí lodě............... jenže to se nakonec zrušilo pro nezájem, tak máme asi jednou za čtrnáct dní diskotéku, to zas nebaví mě............ Takže nuda.......... ven můžeme jenom do šesti, jinak musí být omluvenka podepsaná rodičema, to mi naši nepodepíšou jídlo taky za moc nestojí, je ho většinou málo/dneska byly na snídani dva koblihy , / na základce jsem chodila do otografického kroužku, zpívala ve sboru a třikrát týdně měla trenink kanoistiky , a všechno organizovaně, na jídlo,do školy, čas určený ke koupání, děs!!!!!!!!!!!! Kdyby mě škola nebavila, tož jdu od září k nám do města na kuchařku!!!!!
Adéla (25.03.2019 18:58)
Ahoj, pokud máš školu dál než hodinu jízdy z domova, zkus najít jiný intr. Pokud můžeš ale denně dojíždět, byť to trvá třeba hodinu tam a hodinu zpátky, určitě bych to zkusila.Já sama takhle denně dojíždím a v pohodě to zvládám. Držím palce. A
Any (26.03.2019 07:43)
Ahoj, myslíš že by rodiče nepodepsali obluvenku, ani kdyby se jednalo o nějaký kroužek? Víš, abys potkala nějaký kamarády :) A co se jídla týče, nevím, kdo to normuje, ale málo jidla je typický pro lyžáky a dalš í školní akce... Já si jsem od dětství zvyklá vybrat, co budu jíst a zrovna koblihy k snídani nejsou moje topovka. Takže asi jedině si dokupovat svoje (jenže už platíš to na intru, že...)
JOSEFÍNA (22.3.2019 13:49)
MILUJU SLUNCE
Věra Anežka (22.03.2019 14:43)
Ahoj Josefíno,já také miluju slunce.Jen se chci zeptat proč to sem píšeš? Většinou se tady bavíme o nějakých určitých věcech. Ale každopádně dík za kratičkou větu.Doufám že už bude hezky a že si slunce užijeme až dost. Měj se krásně.
Nancy (22.03.2019 18:20)
Já taky
mysik (22.03.2019 18:28)
JÁ TAKY!!!!! :-)
Kiki (19.3.2019 14:16)
Ahojte holky, na Květnou neděli se u nás ve farnosti každoročně pořádá Misijní jarmark. Letos jsem úplně bez nápadů. Chci něco ušít, mám doma šicí stroj a řekla bych, že nejsem úplný začátečník :-). Nemělo by to ale být nic moc pracného a taky vždycky přemýšlím o tom, aby si to ti lidi koupili (jasně, velcí zajíci jsou super, ale k čemu bych si to kupovala?). Moc díky za všechny rady, projela jsem snad celý Pinterest, ale nic... Děkuju a přeju příjemně prožitou postní dobu s Ježíšem :-)
Tipy (19.03.2019 17:07)
Ahoj nedávno mi kamarádka ušila z krásné květivoé látky něco jako Frusack. Nosím ho do obchodu a je to velmi praktické a nahradí to igelitky. Také se tedka shánějí látkové tašky. Skusila bych tedy něco takového... Látková taška či Frusack nejsou na ušití moc těžké. Navíc když zvolíš pěkný materiál z plátěnky uděláš krásný doplněk na nákupy.... A jelikož se dnes řeší ekologie, igelitové pytlíky myslím si že by se tyto věci mohly prodáavat...
Věra Anežka (20.03.2019 10:39)
Ahoj Kiki, napadlo mě,že bys mohla ušít pěknou záložku do knihy.Takovou obyčejnou z látky.Jako jsou papírové,tak by byla i látková. Není to na šití vůbec těžký.Měj se hezky. A užij si jarmark. Věra Anežka
Nancy (20.03.2019 19:21)
Ahoj Kiki ,o něčem ne stroji nevím.Ale napadlo mě co třeba nějaké jarně namalované květináče , jarní zápichy do kytek,nebo nalepit něco na kolíčky... Moc přeju at to vyjde.
Kiki (22.03.2019 15:40)
Moc díky holky, jste ZLATÉÉÉ!!! :-* A kdybyste měli jestě někdo nějaké nápady, sem s nimi!
Nancy (22.03.2019 18:19)
ahoj,ještě mě napadlo zkusit povlaky na polštář.
Maruška (23.03.2019 14:27)
Nebo látkové obaly na knížky.
Any (26.03.2019 07:39)
Ahoj, mě by zaujaly látkové sáčky na nakupování. Můžeš je udělat celkem za levno (staré záclony) a zároveň si s nimi vyhrát. Nebo jsou hezké bomby do koupele (ale ty se nešijí :D)
Ivet (18.3.2019 21:00)
Ahoj holky, nechystate se někdo na františkánskou duchovní obnovu na Velehrad příští víkend? Moje kamarádka, se kterou jsem opět měla jet, bohužel nemůže...tak bych ráda znala předem někoho, kdo tam bude ;) Mějte se krásně! ;)
Kája (15.3.2019 20:57)
Ahoj holky, mám takový problém. Již od dětství jsem trošku při těle, zejména na břiše a nohách - tam mi to nejvíc vadí na vnitřní straně stehen, hlavně ty horní stehna, těsně pod třísly. Nevím, co s tím mám dělat. Ostatní holky jsou hubené a já si mezi nimi přidám fakt divně... Cítím se jiná. Navíc mi bude 14 a holky v mém věku řeší postavu do plavek... Hledala jsem spoustu účinných cviků, snažila jsem se omezit sladkosti a nezdravé jídlo, ale nic mi nepomohlo. Moje mamka je bohužel taky trochu při těle, takže to je asi v genech. Nemáte nějaký účinný tip na to, jak se mám zbavit tuku na stehnech? Moc vás prosím o rady, moc mi pomůžou a konečně budu jako ostatní... Moc vám děkuji a užijte si nastávající Velikonoce:-) Kája
Maruška (18.03.2019 09:35)
Ahoj, s hubnutím zkušenosti nemám, ale možná by bylo lepší hledat způsoby oblékání, které tvé nedostatky zakryjí a odhalí tvé přednosti. Třeba bílá sukně s vysokým pasem by mohla sjednotit tvé křivky, bílá totiž opticky rozšiřuje. Jestli máš pěkná lýtka, tak vyber sukni ke kolenům. A jestli potřebuješ zakrýt silné paže, tak vol volné rukávy. Věřím, že se podobným způsobem dají vybrat i plavky. Vršek jako tričko na ramínka a spodek s trochu vyšším pasem a nohavičkami. Hodně může udělat i výběr správných barev. Tmavé zeštíhlují, světlé rozšiřují. Nemusíme se všechny koupat s trojúhelníkovými plavkami.
Barča (14.3.2019 21:45)
Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Za 13 dnů jedeme autobusem s gymplem do Francie a odjíždíme přesně v den, kdy mně před měsícem skončila menstruace. Moc se bojím že to tam dostanu a někde proteču. Nejsem v tom ještě úplně zběhlá, jelikož ta minulá menstruace byla moje 3 a dostala jsem ji po 2 měsících. Jak by jste to dělali vy? Myslíte, že by bylo dobré si vzít do autobusu na sebe vložku, i kdybych ještě menstruaci nedostala? Díky za odpovědi a názory. Barča
Alex (15.03.2019 14:43)
Ahoj, určitě bych si vložku na sebe vzala. Nevím, s jakou přesností měsíčky dostáváš, ale jistota je jistota. A vzala bych si i zásobu vložek s sebou. A být tebou, jsem pořád ve střehu a při každé příležitosti bych si na WC to zkontrolovala. A radila bych být opatrná po celou dobu zájezdu, můžou se zpozdit třeba o den nebo dva a pak tě to překvapit. Přeji jen hodně štěstí a pěkný zájezd.
Limi (15.03.2019 21:03)
Ahoj Barčo, já bych si ty vložky také vzala, jak na sebe, tak do zásoby. Protože kdyby se něco fakt posmolilo, tak... Prostě je to lepší, protože je dobré BÝTI PŘIPRAVEN NEŽ-LI PŘEKVAPEN. Tohle platí ve všem. Když mám ms já, tak jednoduše raději nechodím ven, a protože se za to docela stydím:-), tak to skrývám za nevolnost, střevní/žaludeční potíže atd. ... Také záleží na Tvém věku, protože ms je prý úměrná věku. A záleží na genech, protože pokud má třeba Tvoje mamka silnou periodu, tak se to většinu dědí... Ale neměj z toho strach:-) Když mě to začínalo, také jsem z toho byla často vyděšená, a vlastně jsem tak trochu někdy i teď. Měj se hezky a ahoj, Limi
Kikča (17.03.2019 11:25)
Ahoj, já jsem měla podobný problém, měli jsme jet se školou na týdenní výlet a protože jsem už dlouho neměla menstruaci, bála jsem se že ji dostanu. Ale na tom výletě se mělo hodně chodit a nebylo by moc možností si odskočit. Řekla jsem to mamce a ta mě vzala k doktorce. Ta mi dala léky na oddálení menstruace, abych s tím neměla problém. Vložky jsem si nakonec stejně vzala, ale nebyly potřeba, menstruace začala až týden po výletě. Jinak ti přeji pěkný výlet, a ať to dobře dopadne :)
💎 (17.03.2019 16:46)
Ahoj Baru! Neboj se! Třeba se ms zpozdí a vůbec ji nedostaneš a pokud ano, určitě to zvládneš! Buď připravená, ale zbytečně se nestresuj, dá se to zvládnout :-).
Terr (21.03.2019 08:17)
Ahoj, na sebe si samozřejmě vezmi vložku. Doporučila bych ti nějakou silnější (klidně takovou tu na noc) - přece jen se člověk na sedadle vrtí a na záchod se nedostane moc často. S sebou bych si ještě vzala čisté kalhotky a zásobu vložek/tamponů (podle toho, co používáš). A na pumpě bych se pokaždé zkontrolovala.
A. (13.3.2019 20:28)
Ahoj holky. Jsem zrovna v tom věku, kdyby mi měla přijít asi první menstruace. Vůbec nevím, jak to mám dělat, jestli si mám brát vložky už teď, nebo počkat, až to přijde... Co mám používat, nebo spíše, co jste používaly Vy? Jak jste to toto období prožívaly Vy? Jak jste to dělaly ještě před tím, kdy jste to už čekaly? Budu ráda za jakékoliv odezvy. Moc děkuji a přeji krásné čekání na Velikonoce? A.
V. (14.03.2019 17:07)
Ahoj, já bych si být tebou brala vložky do školy, v tašce, abys byla připravena, až to přijde... já jsem to například vůbec nečekala, dostala jsem to při jedný akci... naštěstí tam se mnou byla mamka, která je má vždy při sobě... Takže je důležitý je mít, a vědět, jak se používají :D Moje první menstruace byla nejdelší ze všech, co jsem zatím měla, takže se nenech překvapit, kdyby trvala třeba týden nebo i víc... a to je asi tak všechno, co Ti můžu poradit :)
Alex (14.03.2019 18:31)
Ahojky, netuším, kolik ti je, ale menstruace většinou přichází mezi 11 a 16 rokem. Možná by ses mohla zeptat svojí mamky, kolik jí bylo, když ji dostala poprvé. Určitě bych to ale nebrala jako orientační, každé tělo je jiné. Určitě by bylo dobré, abys s sebou nosila několik vložek i do školy. Můžeš se o jejich výběru poradit třeba s mamkou, starší sestrou nebo kamarádkou, která už měsíčky dostala. Taky je dobré si ji zapisovat do kalendáře, protože i když z toho nemůžeš přesně spočítat, kdy dostaneš další, odhalí větší nepravidelnosti. Ze začátku bývá hodně nepravidelná a trvá až několik let, než se ustálí, kalendář ti odhalí nepravidelnost až později, ale zapisovat si ji je hodně užitečné. Snad jsem trochu poradila :-)
Jani (14.03.2019 18:52)
Ahoj, tak především nos s sebou všude balíček s vložkami (stačí klidně 2 ks do maličké kabelky) příp. náhradní kalhotky. Jinak to moc neřeší, jednou to přijde.
Rosemarie (14.03.2019 19:40)
Ahoj A, já jsem dostala svoji 1. menstruaci před týdnem ( a to je mi už 16). No, napíšu ti, jak jsem prožívala. Ten den jsem se cítila doscela divně. Střídavě mně bolelo břicho a nechtělo se mně nic dělat. Také jsem dostala strašnou chuť na kapustu (která mi vůbec nechutná). někdy večer to začalo. Nejdřív jen pomaličku a bylo to. Mamce jsem to normálně řekla, že mám měsíčky... A šla jsem spát. Toto je moje zkušenost. Nevím, kolik ti je. Doporučovala bych si udělat malou krabičku ,,poslední záchrany" kam si dát pár vložek a čisté kalhotky a nosit ji s sebou (téměř) kamkoliv. Do školy, na výlety... Nejdřív používala jen nějaké tenčí vložky - aby sis zvykla. Ale musíš zkusit, co to bude vyhovovat Na všechno se můžeš zeptat třeba mamky, nebo starší sestry. Určitě si s tebou rádi popovídají. Držím palce a měj se Rosemaerie
R. (14.03.2019 21:50)
Ahoj já měla stejný problém jako ty.ja zadnou vložku do školy nenosila ale doporučuji ti si jednu dat do aktovky.budes klidnější.a neboj se obrátit na kamarádky.ony totiž prožívají něco podobného jako ty. Nevím jestli se ti týká i Tebe ale já se na menstruaci moc těšila.kdybych ale mohla vrátit období kdy jsem to ještě neměla tak bych to udělala.proto si užívej chvíle kdy nemusíš řešit jestli to dostaneš na dovolené apod. Zkus se zeptat maminky nebo kamarádek.ty ti určitě rady poradi.a nestyď se.ja se o tom s mamkou normálně bavím.XD
Terr (22.03.2019 14:56)
Ahoj, chápu, že tohle očekávání neznámého je dost nepříjemné. Taky jsem si to zažila. Doporučuji ti, aby jsi vždy, když jdeš ven (škola, kavárna, ... ) s sebou měla alespoň jednu vložku. Dobrý nápad je pořídit si na ně nějakou malou taštičku (něco mezi penálem a peněženkou). Do školy a jiné celodenní aktivity je dobré s sebou mít i náhradní kalhotky. A poslední - pokud se chceš vyhnout nehodě, začni nosit intimky. Pokud nemáš hodně silný výtok, nebo menstruaci, vydrží ti jedna celý den. Navíc si zvykneš na pocit mít něco v kalhotkách. Mně třeba na menstruaci nejvíc vadily právě vložky...
Nela (12.3.2019 16:35)
Ahoj, chci se zeptat - můžu pěstovat narcisy celoročně doma - v bytě? Děkuji za odpověď a mějte se hezky, Nela
Monika (10.3.2019 17:46)
Ahoj holky, sháním na léto brigádu u koní, někde v blízkosti Kutné Hory. Nevíte o něčem? Děkuji a mějte se:-)
Any (12.03.2019 07:37)
Ahoj, kdyby se nikdo tady neozval, zkus sama kontaktovat ranče/farmy. Jsem odjinud, ale tady mají většinou u koní lidi/starší děcka celoročně, nejen přes léto a je to hodně práce (kydání, čištění, krmení...), jezdí úplně minimálně.
Kláry (16.03.2019 18:46)
Vím že u Kutné Hory je vesnička Bykáň, kde mají stáj (jmenuje se Rozárka). Jsem taky kousek odsud. Na koních sice nejezdím ale moje kamarádka tam jezdí už od dětství. Jinak v Kh je taky nějaká.
Klárka (10.3.2019 16:02)
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte tip na nějakou duchovní knížku. Já můžu doporučit Milované princezně. A chci vás taky pozvat k tomu, pojdte si něco taky přečíst co Vás přiblíží blíž k Bohu(když je ta po postní doba).
mysik (11.03.2019 17:42)
Ahoj, rozhodně bych doporučila nějakou knížku ze série Příběhy pro duši.
Jani (13.03.2019 16:30)
Ahoj, určitě si přečti "Útočiště" od Corrie Ten Boom. Nebo taky její "Tulákem pro Krista".
Nancy (13.03.2019 17:00)
Ahoj,díky za nápad.Já můžu doporučit nějakou knížku od YOUCAT. A knížku od sestry Angeliky Pintířové Padá mi ti z nebe.
anonymka (10.3.2019 10:29)
ahoj holky, mám problém s masturbací. Neřekla bych, že jsem na ní přímo závislá, ale čas od času masturbuju. Chtěla bych s tím přestat úplně, ale moc nevím, jak na to, nechci o tom s nikým mluvit. Co bych podle vás měla dělat? a myslíte si, že je to normální, když masturbuje holka? jo a ještě jedna taková věc - když masturbuju, myslím na nahé ženské tělo, ale jinak se mi vždycky normálně líbí kluci. Bojím se, že jsem lesba. Co si o tom myslíte vy?
Klárka (16.03.2019 13:40)
Zkuz vždycky když na to budeš mít chuť, začít se modlit. Večer se zkus úplně zklidnit a svěř vše co se ti nelíbilo nebo tě trápí Bohu a zkus si s ním jakoby povídat a naslouchat mu. To pomohlo mě když jsem měla blbý období. Zkrz to jestli jsi lezba bych se taky svěřila Bohu, věř že ti pomůže. Takže za mě navaž lepší vztah s Bohem a bojuj sama ze sebou stojí to za to:)
Terr (18.03.2019 18:23)
Ahoj, budu upřímná. Mám ten samý "problém". Stává se mi to jednou, dvakrát měsíčně. A osobně na tom nevidím nic špatného. Je to přirozená lidská potřeba jako jídlo nebo pití. A dělají to i malé děti, nebo třeba i šimpanzi :-D. Chci zůstat čistá až do manželství, ale na tom si občas ulevit, nevidím nic špatného. Alespoň poznáme, co se nám líbí... A krom sebe vím ještě o jedné slečně (nejlepší kamarádce), takže ano - dělají to i dívkym
Radši taky anonymně :) (18.03.2019 19:48)
Ahoj, taky s tím mám trochu problém a myslím, že je těžké se tomu vyhnout pro každého. Před spaním si někdy dráždím poštěváček přes látku, ale nikdy si nezasahuji do pochvy. Proto jsem dlouho váhala, jestli se to počítá jako masturbace, ale dospěla jsem k závěru, že ano. Když mi bylo jedenáct, rostly mi prsa a často jsem nosila malé podprsenky, tak jsem se chodila zpovídat z masturbace kvůli tomu, že jsem si je večer ráda promasírovala, po tom nepříjemném dni, ale to už dnes nepovažuji za nic špatného. Chtěla bych Ti ale říct, že my mladí se tímto přikázáním často trápíme až moc. Body desatera jsou seřazené podle důležitosti a tohle je až na šestém místě. Jak řekl jistý kněz: "Neřeš pořád tu šestku."
Alča (9.3.2019 20:00)
Ahoj holky, mám problém s láskou. Líbí se mi ale fakt hodně jeden kluk ale vím , že bych se mu asi nelíbila. Má totiž holku. Já si ale prostě nemůžu pomoct. Mám pocit, že k sobě patříme ale asi tomu tak není na jeho straně. Co s tím? Předem dík za odezvu. Jo a jestě bych se chtěla zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s testama na povolání které jsou přesné a pokud možno zdarma? Díky
Any (12.03.2019 07:34)
Ahoj, to s tím klukem: když to není oboustraný, tak bych to nechala být. můžeš pracovat na sobě, zajímat se kamarády, dobrovolničit... A ty testy: žádný testy nejsou 100% jde o to zjistit, k čemu máš talent a navrhnou povolání, kde to využiješ. zamysli se nad tím, co ti jde, co tě baví (a nemyslím: matika, protože češtinář je otravný). popovídej si o tom s rodiči, staršími kamarády, s někým, kdo už je na škole, kam bys chtěla (nebo pracuje v oboru, kterýbys chtěla).
Adéla (8.3.2019 09:32)
Ahoj, nevíte někdo o brigádě v okrese Nový Jičín, na kterou bych mohla jít, i když mi ještě nebylo 18?
Katy (08.03.2019 19:31)
Ahoj, zkus třeba roznos letáků:D
Bety (7.3.2019 11:00)
Ahoj holky, toto léto bych chtěla vyrazit do ciziny, procvičit angličtinu před maturitou. Dívala jsem se ale většinou hledají brigádníky min. na 3 měsíce a déle... Nemáte typ, nebo zkušenosti? Děkuji předem :) (Mějte krásný týden!)
Katy (6.3.2019 09:44)
Ahoj, sháním na léto nějakou brigádu v okrese Hodonín, Uherské Hradiště, ale žádnou nemůžu najít. Nevíte o nějaké brigádě v tomto okolí? Díky za odpověď.
L (4.3.2019 22:12)
Ahoj, mám problém. Moje kamarádka se kamarádí i s dalšími lidmi z jiných tříd. Má tři skupiny kamarádů a střídá je. To mně nevadí. Vadí mi to, že když je v jedné skupině pomlouvá ty druhé dvě. Stěžuje si jak jsou na ni zlí a říká, že jsou příšerní. Mám strach jí říct, že mi to vadí. Mám se s ní dál kamarádit? Děkuji za radu
Věra Anežka (05.03.2019 16:41)
Ahoj,za sebe ti můžu říct neboj se a řekni jí že ti to vadí a že to není pěkné.Uvidíš jak to vezme.Každopádně bych se s ní kvůli tomu nepřestala kamarádit.Také jí řekni jak to vnímáš a popros jí jestli by toho nemohla nechat. Myslím pomlouvání.A uvidíš.pokud nepřestane pomlouvat,tak si z toho nic nedělej a klidně s ní přestaň kamarádit. Ty můžeš být v klidu,že jsi udělala co bylo v tvých silách. Přeju ti ať to dopadne dobře.Věra Anežka
mysik (08.03.2019 19:34)
Rozhodně neuškodí jí to říct. Pak uvidíš, jak se zachová. Hezký den
Týna (1.3.2019 21:02)
Ahoj holky, už dlouhou dobu chodím na psychoterapie a léčím se z mentální anorexie. Nemáte s touto nemocí některá zkušenost? Co vám pomohlo se z toho dostat? Předem díky! Týna
Jituš (06.03.2019 22:05)
Ahoj já s anorexií zkušenost nemám ale mám občas období kdy si připadám tlustá a nejsem se sebou spokojená.nevim jestli se to stalo i Tobě nebo ne ale vždy si připomenu že Bůh mě stvořil takovou jaká jsem a že pro Něj jsem krásná. Nevím jestli Ti to nějak pomůže: zkus se svěřit kamarádce nebo někomu komu důvěřuješ ten Tě zná nejlíp a bude Ti umět poradit a pomoct.a nejdůležitější je aby si to svěřila Páni Bohu.Držím palce!
Jani (1.3.2019 19:34)
Ahoj holky, neznáte prosím nějakou dobrou aplikaci na úpravu fotek do rámečků (koláží)?
aaa (03.03.2019 11:50)
Výborná app je GIMP.
Malá Mary (03.03.2019 19:26)
Aplikaci nevím, ale ve škole jsme pracovali v grafickém editoru na webových stránkách pixlr.com. Tak to můžeš vyzkoušet... :-)
mary (28.2.2019 19:44)
Nosite push up podprsenku? Je to vhodne v 13? Dekuji
Any (01.03.2019 10:55)
Ahoj, záleží spíš na tvým pocitu a postavě. vezmi do obchodu mamku nebo nějakou střídmou kamarádku. pro mě je to nepohodlné.
Kikča (03.03.2019 09:36)
Mně je 14 a normálně ji nosím, zatím s tím problém nemám.
Madla (10.03.2019 16:11)
Ahoj, je mi taky 13 a nosím podprsenky z C&A, mají takový trojúhelníkový tvar (nejsou to klasické košíčky). Jsou dost pohodlné a přes tričko nejsou vidět žádné "obrysy" nebo jak to nazvat . I přes to se snažím podprsenku nosit co nejméně, ještě si to užijeme až budeme dospělé :b
:-) (22.2.2019 15:10)
Ahoj holky, hledám nějakou inspiraci, co nosit, jak to kombinovat a tak. Poradíte prosím nějaké konkrétní profily a stránky lidí, které vás inspirují a je rády sledujete? A jak poznáte, co se nosí a naopak co už je out? Díky za odpovědi.
Věra Anežka (27.02.2019 10:48)
Ahoj, je těžké ti poradit konkrétní profily a stránky lidí,které mě inspirují. Já osobně dávám přednost jednoduchosti. Nevím kolik ti je,ale myslím že v jednoduchosti je krása.Dá se nosit spousta věcí,které na první pohled působí možná nudně,ale když se dobře zkombinují,tak výsledek je většinou hezký.mě osobně inspiruje manželka prince Wiliama. Nemyslím tím jak má drahé oblečení,ale právě jednoduchostí.A mezi náma inspirace v časopisech a na internetu je reklama,která se ti snaží vnucovat pocit,že pokud nemáš toto jsi mimo.Já osobně si vybírám co se mi líbí a na inspiraci moc nedám.Snad jsem ti aspoň trochu poradila. Měj se krásně. Věra Anežka
Adéla (27.02.2019 14:04)
Ahoj, já osobně mám ráda stránku Módní peklo.
Any (01.03.2019 10:54)
YT Justine Leconte officiel. krom stylu radí i s materiálem nebo střihem. je francouzka natáčí anglicky, některá videa mají i titulky.
Majda (10.03.2019 16:18)
Mě osobně inspirují holky A Cup Of Style. Mají blog a youtube kanál. Moc hezky se oblékají a mají i některá videa kde kombinují jeden kousek ve více variantách nebo jaké základní kousky v šatníku mít a jak je kombinovat. Akorát jsou to trochu starší videa, tak bude nutné chvili hledat. Doufám, že jsem ti poradila. Majda
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  925
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz