Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Diskuse - Holky holkám

UPOZORNĚNÍ: Tento prostor slouží k vzájemnému setkávání a obohacování. Dodržujte prosím pravidla slušné diskuse a vyhněte se vulgárním výrazům. Příspěvky nedodržující pravidla diskuse budou smazány. Redakce

Vložit nový příspěvek

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  1085
Veru (18.1.2021 13:50)
Ahojky, jak asi víte, ještě v tom starším diáři je na leden stránka "věci co mi zaberou 15 minut", napadlo mě, že by jsme tu mohli sdílet své nápady, které tam třeba píšeme nebo malujeme:) Tady jsou některé mé typy: -Pleťová maska -Menší obrázek či pohled -Vyrobit náušnice -Nachystat jídlo -Zapálit si svíčky a relaxovat -Přečíst si kousek bible/knížky -Naplánovat si příští den -Vymalovávat -Zkusit nové účesy -modlitba -Udělat si pořádek v mobile/počítači Nebudu toho vypisovat zase tolik, ať máte prostor i vy, navíc by to nikoho ani nebavilo číst:)
Brunetka (18.01.2021 15:14)
Ahoj Veru, já tam mám ještě: zaskákat si přes švihadlo, uvařit a vypít si čaj, zahrát si pexeso, zahrát si na klavír/flétnu (nebo jiný hudební nástroj) a když o tom teď přemýšlím, tak ještě třeba: zavolat si s kamarádkou (i když to se může protáhnout, že jo :D), nakreslit si nějaký malý obrázek atd. Díky za ostatní tipy a mějte se pěkně :)
B. (18.1.2021 11:23)
Ahoj holky! Chtěla jsem se zeptat kdybych tady sdílela své stránky, tak kdyby mi alespoň jedna z Vás řekla nějaký názor. Díky
A. (18.01.2021 12:01)
Ahoj. Ráda.
Bětka (18.01.2021 12:53)
Myslím že je můžeš sdílet pak ti na ně klidně napíšu názor😊
Pegas (18.01.2021 14:54)
Já taky, moc ráda je uvidím!!!! 😆
Nancy (18.01.2021 17:21)
Já klidně taky
Oli (18.1.2021 11:21)
Ahoj holky! S rodinnou děláme na zahradě pergolu. Co tam máme dít ať je to hezčí? Jaké pergoly máte vy? prosím o fotku :-)
Tess (18.01.2021 17:08)
Ahoj Oli, my jsme si s rodinou nechali loni přes léto udělat pergolu hliníkovou šedou a je to poravdu nejlepší, trávíme v ní mnoho času. Dělal nám ji jeden známý, moc se mi líbily návrhy jedné firmy z Brna, mrkni na to, jsou tam moderní a nádherné, naše je nimi inspirovaná. Ať se pergola vydaří!!!!!
Rézka (17.1.2021 08:41)
Ahoj, holky! Naši chtějí, abych chodila na skauta, ale mně to nebaví... Mám jiné zájmy, ale taťka o tom nechce ani slyšet. Jak jim vysvětlím, že tam chodit nechci? Díky, Rézka
A. (18.01.2021 08:42)
Ahoj. Tak jim zkus udělat třeba kafe a něco upeč, zeptej se jich, jak se měli v práci a pak nějak nenápadně zatoč k tomuto tématu. Rovnou si ale připrav, jaký koníček bys dělala radši. Přeji hodně štěstí. A.
Bětka (18.01.2021 09:27)
Ahoj Rézko. Chodím do skauta 5. rok a jsem za to strašně ráda že jsem tam začla chodit a teď mě štve že tam nemůžu chodit. Díky skautu jsem poznala spousta super přátel a taky jsem poznala nová místa a zažila nezapomenutelné zážitky na které moc ráda vzpomínám. Nevím proč se ti nechce chodit do skauta takže ti asi moc neporadím. Ale zkusím to: Třeba jestli se bojíš seznamování se s novými lidmi tak to se dá jednoduše překonat. Třeba si řekni: bude to dobrý potkám se s novými lidmi ze kterých se můžou stát blízcí přátelé. K dobrému seznámení můžeš udělat tohle: přijdeš za někým zeptáš se jí třeba Ahoj my se ještě neznáme já jsem... A jak se jmenuješ ty ? Nebo něco takového a pak třeba zkusit začít rozhovor. Taky by ti třeba mohlo pomoct jít do skauta s tvojí kamarádkou pak nebudeš tak nejistá že tam nikoho neznáš. Nebo si taky můžeš vybrat oddíl kam chodí nějaká tvoje známá delší dobu. To potom taky budeš jistější. Úplně chápu že se stydíš. Je to nové prostředí a není to jednoduché ale když strach že seznámení překonáš, bude ti líp. Pokud si věřící můžeš Boha poprosit aby ti dal odvahu a sílu. Jestli se ti nechce jezdit na výpravy nemáš náladu na to tahat se s batohem a spát pod stanem na tvrdé zemi. I tak to přece jenom můžeš zkusit. Když se ti to líbit nebude tak nemusíš. Až otevřou a budou povoleny schůzky tak tam můžeš přijít podívat se jak schůzka vypadá co se ti líbí a nelíbí jak bys to zhodnotila. A k tomu jak to říct tátovi: Možná že tatínkovi se zdá že seš osamělá a chce tě někam začlenit a zajistit ti zábavu na volný čas. To je přece hezké že rodiče si tě takhle všímají a snaží se ti pomoct. Ale je pravda že né vždy se nám to líbí. Můžeš mu to říct třeba takhle: tati já bych se s tebou chtěla na něčem domluvit. A pak řekni svoje důvody proč nechceš chodit do skauta co tě k tomu vede a co bys navrhovala místo skautu. Třeba nějakou jinou skupinu nebo spolčo a tak. Vysvětlí mu to když je v klidu. Nebo se můžeš zkusit nejdříve dohodnout s maminkou a pak to ve třech zkusit probrat. Myslím na tebe ať to dobře zvládneš.
Miška (16.1.2021 20:32)
Ahojte dievčatá, od dnes 18:00 do zajtra 18:00 je "reťaz" modlitieb za odvrátenie koronavírusu. Ak môžte, pomodlite sa či už ruženec alebo desiatok ruženca alebo aspoň pár modlitbičiek.
Nancy (18.01.2021 11:52)
Ahoj,děkuju za inspiraci.Snad se zapojím.
:). (15.1.2021 23:05)
Ahojky holky, prosím vás, nevíte jak smazat instagramový účet, když nevím heslo jak od účtu tak ani od e-mailu, který jsem tam zadávala? ( je už starší) Moc děkuji!
A. (18.01.2021 08:43)
Ahoj. Mě napadá ho asi jenom nahlásit, možná, když vás bude víc (popros třeba kamarádky), tak ho smažou. Ale bohužel nevím. A.
Z. (15.1.2021 21:14)
Ahoj. Poslední dobou mě trošku štve jak se ke mně chovají rodiče. Třeba se na mě zlobí že mám výkyvy nálad ale mě přijde že to do dospívání patří. Samozřejmě že se musím ovládat a já se snažím ale myslím že by se s výkyvy nálad mělo počítat. A taky mě třeba upozorní že mám na nose pupínek že se to takhle v dospívání stává a pořád mluví o tom jak dospívám před mladšími sourozenci. Ale jinak mám rodiče moc ráda.
Pegas (18.01.2021 08:11)
Ahoj Z.! Já to mám stejně... Mám tři mladší sourozence, takže je to fakt blbý... Obyčejně se rychle snažím změnit téma, často se naštvu a zabouchnu se v pokoji:) Přijde mi, že mi naši moc nerozumí, že se spíš točí kolem mých sourozenců (hm, je jim 10,7, a 2), takže jsem spíš samostatná..... A k těm náladám: já se docela často hádám s taťkou, obyčejně kvůli blbostem, takže to zaviní ty nálady... třeba když si ostatní chtějí zahrát to slavný Člověče nezlob se!, tak se mi nechce, a když mně donutí, tak se naštvu... Ale i já mám rodiče moc ráda, a jestli jsi taky věřící, můžeš se pomodlit za váš vztah, nemyslíš? Myslím na tebe, Pegas:)
Bětka (18.01.2021 09:30)
Ahoj. Zkus si s nimi o tom o samotě popovídat jak se cítíš. Zkus to říkat v klidu i když tě to štve. A popros je ať nemluví o dospívání před mladšími sourozenci že ti to připadá nevhodné. Věřím že se vztah s rodiči zlepší. Myslím na tebe
Eva (15.1.2021 20:23)
Ahoj holky nevíte na jakém e- shopu se dají objednat menstruační kalhotky nebo látkové vložky za přijatelnou cenu?. Děkuji vám.
😶 (18.01.2021 10:06)
Na eshopu snuggs.
Anonymněnka (15.1.2021 18:48)
Ahoj, potřebovala bych pomoci. Když se mi něco nedaří nebo mám pocit že se mi něco nedaří hodně sama sobě nadávám. Vím že to není dobře tak prosím o radu jak ty nadávky hned rychle zastavit a jak se mít raději. Moc děkuju za jakoukoliv odpověd.Moc mi pomůžete.
Bětka (18.01.2021 09:36)
Ahoj. Zkus si na papír napsat deset věcí které ti jdou. Určitě nějaké najdeš. Taky ti může pomoct podívat se do zrcadla a říct si: dneska mi to sluší. Nebo cokoliv co tě povzbudí.
Mandlienka (18.01.2021 10:16)
Ahoj, chápu tvůj problém, samotná se v tomhle taky tak trochu plácám. Minulý rok, když se mi nedařilo v tělocviku a přemohla mě chvilka ,,je mi na nic a nedokážu to", za mnou přišla paní učitelka. A ta mi moc dobře poradila a pomohla. Řekla, že nemám být na sebe tak tvrdá, že je spoustu věcí, co mi jdou. A to chci právě napsat i tobě. Nebuď na sebe tak tvrdá, každému jde něco jiného a spousty věcí potřebuje spoustu trpělivosti. Určitě jsi nadaná na jiné věci a na ty se zaměř. Připomínej si, čeho si dosud dosáhla a co ti jde. Piš si věci na které jsi pyšná. Můžeš zkusit si vést motivační deník. Tam si můžeš zapisovat každý den věci za které si věčná, popisovat své chvíle v životě, které se ti povedly, přidávat fotky, na které máš nádherné vzpomínky, psát si tam citáty... A až ti bude pod psa, budeš sama sobě nadávat, zastav se, koukni se do zrcadla a usměj se na sebe. Připomeň si, že jsi dobrá a že všechny mraky jednou zmizí. Potom můžeš otevřít deník a připomenout si všechny krásné chvíle a věci co ti dělají radost. Budu ti držet palce, neboj se přiznat si chybu, ale netrestej se za to a zkus to znovu🙂. A neboj se za věci co se ti povedou pochválit a poděkovat. Měj se hezky♥️
... (18.01.2021 10:25)
Ahoj, napíšu ti jeden příběh. ...PRSTEN... Jeden student přišel za moudrým učitelem s problémem. „Cítím se jako bezvýznamný člověk, nemám síly reagovat. Říkají o mně, že jsem k ničemu, že nic neudělám dobře, že jsem hlupák. Co můžu udělat, abych byl lepší? Jak to udělat, aby si mě ostatní víc vážili?“ Moudrý muž se na něj ani nepodíval a odpověděl: „Lituji, chlapče, ale teď ti nemůžu pomoci. Musím nejdřív rozřešit jeden problém. Snad později…“ Odmlčel se a dodal: „Jestli mi pomůžeš, budu moci najít řešení svého problému rychleji a pak snad bude možné, abych ti pomohl vyřešit ten tvůj.“ „Jistě!“ zakoktal mladík a opět pocítil zahanbení. Učitel si z malíčku stáhl prsten a podal ho mladíkovi. „Nasedni na koně a jeď na tržiště. Musíš prodat tenhle prsten, protože je nutné, abych zaplatil dluh. Potřebuji dostat za prsten co možná nejvíc. Nesmíš přijmout méně než zlaťák. Jeď a vrať se se zlaťákem co nejrychleji!“ Mladík vzal prsten a odjel. Jakmile dorazil na tržiště, začal nabízet prsten obchodníkům. Ti si ho prohlíželi, projevovali určitý zájem, ale jen do té doby, než mladík pověděl, kolik za prsten žádá. Když se zmínil, že za prsten chce zlaťák, někteří se smáli, jiní odešli, aniž se na něj podívali. Jen jeden stařec byl dostatečně slušný a mladíkovi vysvětlil, že zlaťák za tenhle prsten je příliš mnoho. Mladík neúspěšně nabídl šperk všem, kdo prošli tržištěm. Zdrcený tím, že selhal, sedl na koně a dal se na zpáteční cestu. Litoval, že nemá zlaťák, aby prsten koupil sám. Zbavil by tak učitele starosti a mohl současně od něj dostat radu. Vstoupil do domu a řekl: „Moudrý učiteli, je mi to hrozně líto, ale nebylo možné prodat prsten za cenu, kterou jste žádal. Možná bych za něj dostal dva nebo tři stříbrňáky, není přece možné klamat a žádat na někom takovou cenu.“ „To, co jsi řekl, je důležité, chlapče,“ odpověděl učitel s úsměvem. „Musíme nejdřív znát přesnou cenu prstenu. Vezmi si ještě jednou koně a jeď za klenotníkem. Zeptej se ho, za kolik je možné ten prsten prodat. Nezáleží vůbec na tom, jak ho ohodnotí. Neprodávej ho. Přines ho zpět.“ Mladík odjel ke klenotníkovi a požádal ho, aby prsten ocenil. Klenotník prsten dlouze prohlížel, potěžkával a nakonec se nechal slyšet: „Řekni svému učiteli, že jestli to chce prodat hned, nemůžu mu dát víc než padesát zlaťáků.“ „Padesát zlaťáků!?“ vykřikl mladík. „Ano,“ přisvědčil klenotník, „kdybys přijel jindy, mohl bych ti nabídnout šedesát zlaťáků, ale jestli s prodejem spěcháš…“ Mladík spěchal celý rozčilený do učitelova domu, aby mu pověděl, jak uspěl. „Sedni si,“ pobídl ho učitel, a když vyslechl všechno, co mu mladík vyprávěl, klidně promluvil: „Ty jsi jako ten prsten – vzácný a jedinečný šperk. Ocení tě jen ten, kdo je zkušený. Myslel jsi snad, že tvou skutečnou hodnotu je schopen rozeznat kterýkoli člověk?“ To řekl a opět si navlékl prsten na prst. Ty jsi jako ten prsten. Jsi jedinečná a vzácná, ale procházíš nejrůznějšími tržišti života a předpokládáš, že nezkušení lidé tě ocení. Jen Bůh, vznešený Stvořitel každého jedinečného mistrovského díla, zná tvoji pravou cenu. A tak nemůžeš uznat nízké hodnocení nikým, kdo je menší. (PTAČÍ ZPĚV pro duši, Bruno Ferrero)
Anonymněnka (18.01.2021 14:21)
Hrozně moc vám všem děkuju.Jste zlaté
Lumini (15.1.2021 17:27)
Ahoj holky! Jsem ve třeťáku na gymnáziu a právě nastal ten správný čas, abych se začala strachovat, že se nedostanu na žádnou vysokou:)) Strašně moc bych si přála jít na medicínu na Všeobecné lékařství, jenže šance jsou samozřejmě zcela mizivé. Fakt, že jsem chemii, jeden ze stěžejních předmětů nejen u příjmaček, pochopila naposledy někdy v prvním pololetí prváku, mým vyhlídkám příliš růžový nádech také nedodává... No, tenhle příspěvek ale nepíšu proto, abych se vám pochlubila, jak moc jsem neschopná, ale abych vás požádala o radu... Jestli někdo z vás chodí na medicínu/někoho takového blíž zná, budu vděčná za jakoukoli radu, jak se připravit na ty děsivě děsivé příjmačky. Zbývá sice ještě relativně hodně času, ale vzhledem k mým mezerám je to spíš už jen tak tak:D. Takže pokud máte nějaký tip na knížku/kurz/učebnici/nevím co, házejte to sem, budu moc ráda:) Opatrujte se, zůstaňte pozitivní a usměvavé!
... (18.01.2021 10:53)
Ahoj, zkus na youtube kanál Olinium. Určitě tomu budeš rozumět víc než já. ;-)
Benni (18.01.2021 11:09)
Ahoj. Určitě koukni na youtube kanál "promedik". Tam najdeš spoustu tipů ke studiu medicíny. Měj se hezky!
Zu (14.1.2021 13:55)
Ahoj všichni! Ještě jedna věc k Davinci. Jak se tam přidává třeba muzika, atd.? Díky
... (18.01.2021 10:48)
Ahoj, hudbu si stačí přetáhnout přímo ze složky nebo z media pool přímo na timeline. A je tam! :-)
Pegas (14.1.2021 13:03)
Ahoj, holky! Mohly byste mi pomoct...? Už nějakou dobu mívám potíže se spaním, asi se příliš zabývám negativními myšlenkami... Těch mám teď opravdu hodně, a vlastně to začalo už na jaře, ale teď mě to zasáhlo ještě víc. Neměly byste nějaký tip, jak je zahnat? Nebo jak si poradit se spánkem? Budu vám moc vděčná! Díky předem! Pegas :P
Veru (14.01.2021 15:42)
Ahoj, nevím, jaké máš negativní myšlenky, ale pokud se týkají něčeho, co jde napravit, nebo se za to dotyčnému omluvit a tak nějak to "vyřídit", tak zkus začít. Vím, že je to těžké, ale z vlastní zkušenosti vím, že to pomůže a většinou to dopadne dobře, k tomu bych tě ráda povzbudila:) Pokud se týkají něčeho, co ty vyřešit nemůžeš, zkus na to nemyslet. Snaž být zaměstnaná a pořád něco dělat, abys neměla čas nad tím přemýšlet, večer před usnutím si můžeš třeba číst a až budeš unavená, zhasnout a snažit se myslet na něco pěkného, nebo si naplánovat zítřejší den. Kdyby tě to stále hodně trápilo, neboj se někomu svěřit (mamince, tátovi, kamarádce...), nebo existují i internetové poradny, kam můžeš zavolat, nebo napsat (modrá linka, linka bezpečí). Měj se krásně ať už se konečně krásně vyspíš! Verča:)
Nancy (14.01.2021 16:24)
Ahoj,občas mě taky negativní myšlenky trápí. Mě pomáhá třeba pokud je to stres jak něco dopadne svěřit to Bohu. Nebo si chvíli před spaním čtu abych přišla na jiné myšlenky. Nebo když už jdu opravdu spát snažím se si třeba vymýšlet nějaký příběh nebo jen tak plánuju na co se budu moc těšit. Moc ti přeju ať už tě negativní myšlenky netrápí.Myslím na tebe.
Miška (14.01.2021 16:41)
Ahoj, myslim ze Veru to pekne napisala, tak ja len pridavam, že ak si veriaca, urcite sa aj modli a obracaj sa k Bohu o pomoc, prípadne sa porozpravaj s knazom napríklad pri spovedi. A tiež ti prajem príjemný spánok a aby si bola pokojna, neboj sa, Boh sa o nás stara❄️
maky (14.01.2021 17:12)
Ahojky. Když nemůžu usnout, pomůže mi pomodlit se. Nebo se před spaním trochu unav, třeba si zacvič, pak si spánek tělo přemůže. Aby ti nepřicházely negativní myšlenky, doporučovala bych být pořád něčím zaměstnaná, abys neměla čas si je pouštět do hlavy. Přeju, aby tě brzy stres opustil. maky
Pomněnka (15.01.2021 09:11)
Pro dobrý spánek pomáhá si před spaním uvařit čaj z meduňky lékařské, a nebo možná ještě lépe z třezalky tečkované (třezalka je přírodní antidepresivum). Člověk to příjemně utlumí a pak se spí velmi dobře. Před spaním se také nedoporučuje sledovat obrazovky (televize, počítač, mobil). A pro dobrý a zdravý spánek je také dobré místnost úplně zatemnit. Pokud jde světlo z venku, použít zatemňovací závěsy.
Terka (15.01.2021 12:46)
Obklop se přáteli a rodinou- zaměř se na něco těžkého-nauč se něco do dějepisu, udělej všechny úkoly... A večer před spaním si třeba udělej deseti minutový mejdan se sourozenci (jestli máš), což tě dokonale rozptýlí... Vyprávějte si vtipy, dělejte si srandu z lidí, které moc nemusíte, (třeba z učitelek...;) A věřím, že se to časem vyléčí. Však víš- říká se, že čas je nejlepší doktor, ne? Nebo je dobré říct si: Ano, děje se to, ale je to součást mého života, už to neovlivním, jdu s tím žít. Ale zase se tomu strachu nesmíš podvolit! Měj se krásně, myslím na tebe... Terka 👅 P.S. NEBUDE to trvat věčně ❤️
Tereza (15.01.2021 20:30)
Ahoj holky. Chtěla bych si přečíst ten kouzelný atlas jak tady psala Nancy a Bětka a dozvěděla jsem se že kamarádka všech 20 dílů má a že by mi je půjčila ale nevím jak jdou za sebou. Je to důležité nebo to můžu číst v jakém pořadí chci? Díky
Katy (17.01.2021 21:59)
Ahoj, sama mám s negativními myšlenkami úplně stejný problém... V poslední době mi hodně pomáhá si zapsat na papír svoje aktuální pocity a věci, co se mi zrovna honí hlavou. Tím, že tyhle negativní myšlenky nějak pojmenuju se už často nezdají tak nezvládnutelné, zároveň mám pocit, že jsem se jim už věnovala čas a lépe se mi tak obrací pozornost k něčemu jinému. Nakonec to všechno odevzdám v modlitbě, nebo rovnou celý ten text píšu jako modlitbu, takový dopis Bohu., kde mu prostě vylíčím, co mě trápí (soustředím se u toho lépe, než když to jen říkám v duchu). A doporučuji před spaním třeba číst knížku, nekoukat do mobilu ( jako já teď, když píšu tuhle zprávu :-)) a v průběhu dne si třeba chvíli zacvičit nebo se jít projít, prostě nějakou fyzickou aktivitu. Přeji krásné zimní dny ;-)
Zu (14.1.2021 09:35)
Ahoj holky! Hodně z Vás tady píše o Davinci (střihový program) chtěla jsem se zeptat jak střihnout když se mi to tam nelíbí. Dívala jsem se na toto video (https://www.youtube.com/watch?v=Cumve65FbNg) a v cca. 15:49 tam udělal střih. Nepochopila jsem jak. Nevíte jak se to dělá? Díky
... (14.01.2021 12:24)
Ahoj, on to tam dělá pomocí svých zkratek, ty ukazuje ve druhém videu, té jeho série videí o DaVinci. Můžeš si je tam stáhnout. Když budeš mít ty jeho zkratky, tak potom tam, kde máš ten červený ukazatel a zmáčkneš klávesu "s", tak se to rozdělí - střihne. Bez jeho zkratek můžeš stříhat v edit pomocí různých tlačítek, myslím, že razor se to jmenuje. Měj se pěkně
Kari (14.1.2021 08:46)
Ahoj všichni! Prosím napište tady nějaké zdravé recepty nebo takové ty "recepty na hubnutí". Díky, moc mi tím pomůžete!!!
Lily (14.01.2021 11:49)
Ahoj, zkus tenhle na čokoládovou bábovku z červené řepy: https://www.toprecepty.cz/recept/39482-cokoladova-babovk
a-z-cervene-repy/
. Na hubnutí teda asi moc není, ale k zahození taky ne :)
Malča (14.01.2021 15:18)
Ahoj, vyzkoušej chia pudink.
A. (15.01.2021 17:04)
Ahoj. Doporučuji kouknout na blog Evy Ehrenbergerové Moje barevná kuchyně, nebo Andrey Mokrejšové. A.
Bětka (13.1.2021 20:50)
Ahoj holky mohli bychom si tady napsat nějaké citáty na povzbuzení nebo vtipy nebo cokoliv na rozveselení?
L. (14.01.2021 07:44)
Ahoj! Dobrý nápad! Mám jeden pěkný citát. "Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.,, Těším se na další vtipy a citáty!
Anča (14.01.2021 09:07)
Super nápad! Tak třeba: Přijmi to co je, nech plavat to co bylo,a měj víru v to co bude. A taky: Nejde o to dělat všechno nejlépe ale dělat to tak jak nejlépe umím.
Pegas (14.01.2021 10:36)
Ahoj, já jsem úplnej BLÁZEN do citátů, a napíšu ti dva moje nejoblíbenější... Až ti bude smutno, otoč se za sluncem a všechny stíny budeš mít za sebou. (Jan Werich) Pak mám ještě jeden oblíbený, ale ten se ke smutku moc nehodí, tak třeba: Žiješ jenom jednou. Tak by to mohla být zábava. Takže hodně radosti ze života! Pegas 😝
Lily (14.01.2021 11:47)
Ty, která tohle čteš, usměj se, protože jsi krásná, prottože máš úžasný život a protože je pro Tebe připraven ještě lepší. Usměj se, protože máš rodinu, máš přátele a hlavně máš možnost poznat Boha. Usmívej se a rozzař den také ostatním. Tolik toho dokáže jeden malý úsměv, jen zkus a uvidíš!
Nancy (14.01.2021 14:11)
Ahoj,to je opravdu dobrý nápad. Tady je citát od Marie Curie: Život se s nikým nemazlí. Ale co? Musíme vytrvat a hlavně si musíme věřit. A ještě jeden citát pro snílky od Harriet Tubmanové: Každý velký sen musí nejprve někdo snít .A je důležité vědět, že hluboko v sobě máme všichni dost síly, trpělivosti i touhy vztáhnout ruku po hvězdách a změnit svět. Moc vám děkuju za ty povzbuzení a citáty co sem píšte moc mi to pomohlo. Hlavně to povzbuzení od Lily. Moc vám děkuju.
Adélka (14.01.2021 15:09)
Ahoj, já mám ráda tenhle: ,,Yesterday is history, tomorrow is mystery and today is a gift. That's why we call it present.'' V češtině je to zhruba: Včerejšek je historie, zítřek je záhada, dnešek je dar. (PS: present = ,,dárek", ale taky,,přítomnost")
Áďa (14.01.2021 19:37)
Ahojky Bety, taky jsem úplný blázen do citátu. Mám je vylepené všude po stěně, a tak je mám aspoň na očích. Např.: Pokud si to dokážes vysnít, dokážeš to i zrealizovat./ Když začneš a skončíš den modlitbou, Bůh se o něj postará./ Největší chybu, kterou můžeš udělat, je strach, že nějakou uděláš./ Měj dobrou náladu, dobrá nálada sice moje problémy nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí zato si ji užít. Ať se daří!
Jana (15.01.2021 21:09)
Ahoj. Není to citát ale je to píseň ale myslím že je hezká. Tady je na ní odkaz: https://youtu.be/AS8WSKAsqSk.
Miška (13.1.2021 08:30)
Ahojte, chcela by som začať čítať nejaké knihy v angličtine. Minulé leto som už čítala taký skrátený príbeh do učiteľky, no chcela by som si kúpiť nejakú normálnu knihu, ideálne nie veľmi náročnú, lebo v tomto som začiatočník. Myslím, že by som si tak mohla zlepšiť slovnú zásobu. Mám rada niečo oddychové, kľudne niečo príjemné dievčenské, určite nie sci-fi, to sa mi nepáči. Prip. aj ak poznáte nejaký film s titulkami a kde si ho pozrieť. Ďakujem za tipy, majte sa pekne❄️
A. (13.01.2021 17:46)
Ahoj. Prý se dobře čte Deník mimoňky. A.
Brunetka (14.01.2021 11:43)
Ahoj Miško, určitě zkus Pride and Prejudice (pýcha a předsudek) od J. Austenové - to je takový románek, příjemná dívčí oddychovka. Já jsem četla Wonderful Wizard of Oz (čaroděj ze země Oz) a taky můžu doporučit - je to taková fantasy pohádka. Ať se líbí💜
Anča (16.01.2021 09:54)
Ahoj já jsem četla Jane Eyre ( Jana Eyreová) od Charlotte Brontëové. Je to moc pěkný román.
Miška (16.01.2021 20:33)
Ďakujem vám
Katy (17.01.2021 22:03)
Ahoj, já moc doporučuji přečíst si něco, co už jsi četla a líbilo se ti to. Potom zhruba víš, co se stane a proto se nemusíš tolik soustředit na děj a navíc si přečteš svůj oblíbený příběh trochu v jiné podobě :-) A z oddechových knih mě napadá série To all the boys i loved before, ta má podle mě dost jednoduchou angličtinu :-)
Majda (12.1.2021 22:12)
Ahoj, chtěla bych si koupit nějakou mikinu s kapucí a kapsou. Ale chci aby byla z takového pevnějšího materiálu, no prostě kvalitní. Jestli víte o nějaké značce která takové mikyny vyrábí, tak budu ráda když mi o ní napíšete. Děkuji. :)
Lila (13.01.2021 14:38)
Ahoj, zkus In!shop. Třeba mikina Adina za 350,-Kč mi přijde nadějná:).
Zuzka (12.1.2021 17:33)
Ahoj holky Chci vam doporucit videa o vztazích na YT od zumky Jsou jednoduche ale inšpirujici. Možná se vam budou hodit Odkaz na jedno z nich https://m.youtube.com/watch?v=We83JMnnf6g
,,, (12.1.2021 13:34)
Ahoj mohli by stě mi doporučit nějaký web pro dospívající? Vím jenom o tomhle. Díky
Jana (12.01.2021 16:24)
Ahoj. Doporučuju otázky4teens.cz Pak ještě existuje Alík.cz ale ten se mi moc nelíbí.
Mirka (13.01.2021 23:35)
Co máš proti Alíkovi?
Jana (14.01.2021 07:58)
Ahoj Mirko mě jenom přijde hloupý když v poradně odpovídá Alík protože jeho odpovědi mi připadají nesmyslné a těm dětem alíkova odpověď nejspíš moc nepomůže. Přijde mi že jeho odpovědi jsou spíš pro zábavu než na nějakou pomoc. Jinak modrá linka ostatní odpovídají docela dobře. No a taky mi vadí že tam musím mít účet. Ale to je jenom můj názor, ostatním se samozřejmě může líbit. Mějte se hezky ☺️
? (12.1.2021 13:18)
Ahoj, chci se zeptat jestli je možné si TADY najít kamarády? co můžu udělat abych tady nezneužila své osobní údaje?
L. (12.01.2021 17:19)
Ahoj! Jestli si s nějakou kamarádkou budeš chtít dopisovat a seznámit se s ní tady (jako jméno asi jo, ale třeba mail, nebo jiné osobní údaje ne...), tak si myslím že to nepůjde, protože reakce ti smaže i mail co sem nepíšeš... Jinak si s námi můžeš psát v diskuzi...
Majda (12.01.2021 22:17)
Ahoj, to nevím. Mám pocit že to asi nepůjde, protože tady se žádné osobní údaje psát nemůžou. Takže kamarádku se kterou by sis mohla psát, budeš muset najít jinak. Stejnak je nejlepší osobní setkání.
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  1085
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz