Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   čtyři sta osmdesát :

Poradna 'Péče o zdraví'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  43

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: menstruační kalíšky
Menstruační kalíšky...
ekoložka, 19 let
Odpověď:
Otázka: Menstruační kalíšky
Ahoj, zrovna jsem pročítala poradnu a našla v jedné odpovědi, že určitě nedoporučujete kalíšky. Proč? Vždyť jsou ekologické, nezpůsobují toxický šok, nemusíte stále měit vložky/tampony. S tím se trochu pojí i má další otázka. Kalíšek jsem si koupila a chtěla ho použít při nejbližší menstruaci. Kamarádka mě ale dost vystresovala. Řekla mi, že mi se ho opravdu bála používat, protože by se mohl vevnitř zaseknout. A to halvně kvůli panenské bláně. Na internetu jsem ale četla, že pokud nemám problém s tampony, nebude problém ani toto.
ekoložka, 19 let
Odpověď:
Otázka: I když jsem se narodil jako holka, cítím se odmala jako kluk.
Ahoj IN! mám takovou věc. I když jsem se narodil jako holka, cítím se odmala jako kluk. Vybral jsem si klučičí jméno, kamarádi mě tak berou a už to řeším i ve škole. Rodiče se za to na mně hrozně zlobí a i brácha se se mnou nechce bavit. Začal jsem to řešit na zpovědích, ale nepomáhá to. Vůbec nevím, co mám dělat. Je to špatně? I když se tak cítím dobře? Kvůli tomu se na mně přece Bůh nemůže zlobit, nebo jo? Děkuju za odpověď.
Jan, 17 let
Odpověď:
Otázka: Hodně mi vypadávají vlasy.
Dobrý den, chtěla bych poradit, co s vypadáváním vlasů. Poslední dobou je to nesnesitelné. Po každém česání mi vypadne doslova chuchvalec vlasů. Děkuji za radu!
Lída, 15 let
Odpověď:
Otázka: Je dobrý nápad vytrhávat si chloupky na nohou?
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Někde jsem slyšela, že když si budu vytrhávat chlupy na nohách za nějakou dobu přestanou růst, ale potom jsem slyšela, že to níčí ty kořínky, a proto to přestává růst. Myslíte si, že je dobrý nápad si je vytrhávat? Děkuji za odpověd
Market, 14 let
Odpověď:
Otázka: Má cenu darovat vlasy?
Ahoj IN!, myslíte, že má cenu darovat vlasy? Mamka říká, že v dnešní době, kdy se mohou vyrobit umělé vlasy, tak ne. Co myslíte Vy? Děkuju za odpověď.
Merit, 11 let
Odpověď:
Otázka: Jak zlepšit hlavně teď na podzim slabší imunitu?
Ahojky,moc prosím o radu: Jak zlepšit hlavně ted na podzim slabší imunitu?? Děkuju mooooc!
Ani, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak se mám naučit odpočívat?
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak se mám naučit odpočívat. Studuju dost náročnou vysokou školu a zvlášť o zkouškovém mám problém s odpočinkem. Každou chvíli, kdy si během učení udělám pauzu a třeba si čtu knížku a podobně, tak si pak vyčítám, že jsem odpočívala moc dlouho a nestihnu se to pak naučit. nejsem prokrastinátor, ale hrozně se prokrastinace bojím. Prázdniny trávím na vesnici a když vidím, jak zemědělci od brzkého rána až do noci pracují, protože jsou žně, a já \"nic\" nědělám, tak se cítím strašně. Poraďte mi prosím, jak se mám přestat cítit provinile, když si odpočnu a jak efektivně odpočívat. Děkuji moc.
Zita, 20 let
Odpověď:
Otázka: Tampony během menstruace
Dobrý den, přemýšlím o užívání tamponů během menstruace, ale nejsem si jistá, jak je používat, jestli nejsou škodlivé (toxický šok?) a jak dlouho vydrží - myslím, jestli se mohou nosit stejně dlouhou dobu jako vložky, třeba jedna vložka na nic = jeden tampon na noc. Obvykle totiž nosím pouze vložky. Mohu je vůbec používat, když jsem panna? A poslední věc: menstruaci zatím nemám nijak moc pravidelnou (od června jsem ji nedostala)... Má moje váha vliv na její ustálení, popřípadě jak dlouho trvá, než se cyklus ustálí? Měřím 150 cm a vážím zhruba 45 kg, menstruaci mám od 16 let. Moc děkuji za odpovědi. :)
Anna, 18 let
Odpověď:
Otázka: Jak urychlit růst prsou?
Jak urychlit růst prsou?
anastasia, 15 let
Odpověď:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  43
 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz