Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   čtyři sta jedenáct:

Poradna 'Škola'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  7 8 9 10 11 12 13 14 15  >>  21

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jak je to s postojem k homosexuálům?
Ahoj. Poslední dobou dost přemýšlím o postoji k homosexuálům. Nevím, jestli je to správně nebo, jak to vlastně je. Můžete mi, prosím po radit? Děkuji
8.3.2018 20:13
Adéla, 14 let
Odpověď:
Otázka: Spolužačky do mě neustále v hodině kopou...
Ahoj. Jednou jsem psala, že mě kamarádky na hodině otravují (kopou do mě, hází po mně papírky). Napsali jste mi, at\' je ignoruji. Ignorovala jsem je to té doby než mě kamarádka kopla tak hodně, že jsem nemohla sedět. Když jedna z kamarádek byla nemocná tak napsala té druhé at\' mě kope za ní. Taky jste mi napsaly at\' to řeknu třídní, ale ona už je stará a vím, že by s tím nic neudělala. Pořád to dělají, už jsem zoufalá.
6.3.2018 18:04
Camilla, 15 let
Odpověď:
Otázka: Kde se dá doučovat?
Dobrý den, potřebovala bych radu. Jsem právě v maturitním ročníku a už pomalu začínám přemýšlet, co budu dělat o velkých prázdninách. Napadla mě brigáda, konkrétně doučování (fyzickou práci moc dělat nemůžu). Jsem dobrá v matematice a všichni mi říkají, že umím pěkně vysvětlovat. Problém je, že nevím, kde bych doučovala. Nechci si nikoho zvát domů a ani nechci k nikomu chodit (připadá mi to příliš riskantní a rodiče by s tím stejně nesouhlasili). Mohli byste mi prosím poradit, kde bych mohla doučovat? Bydlím v Brně. Děkuji a přeji hezký den.
19.2.2018 20:31
Anonym, 19 let
Odpověď:
Otázka: Přemýšlím o tom, kam po základní škole
Dobrý den, příští rok si budu vybírat kam půjdu na školu a jelikož ráda čtu, tak mě napadlo že bych mohla mít vlastní knihkupectví. Docela mě to nadchlo, ale zajímá mě jestli bych se v dnešní době uživila. A kdyby ano, na jakou školu s určitým zaměřením bych měla jít?
4.1.2018 17:32
Evanlyn, 13 let
Odpověď:
Otázka: Ráda nosím černé oblečení
Ahojky Poradno! Mám menší problém a ano týká se to školy. No spíše mých spolužáků. Ráda nosím černé oblečení...no pořád nosím černé oblečení. No to nic není. Ale nedávno jsem si nabarvila vlasy na černo a začala jsem nosit takové ty trika s různými popisy ohledně démonů,temných sil atd.. Mé spolužačce to asi přišlo ji to asi divné a tak rozkecala to že jsem Emařka. Přičemž nejsem jen ráda nosím vše černé. Nejsem takový ten typ holky s růžovou kabelečkou a tunou make-upu. Prosila bych o radu jak se tomuhle co nejvíce vyhnout.
4.1.2018 17:20
Pavlína, 14 let
Odpověď:
Otázka: Co dělat, když mě spolužačky v hodině otravují?
Ahoj.Mám takový problem.Ve škole NA HODINĚ mi dvě holky co sedí za mnou v lavici neustalé do mně kopou a hází po mně papírky a mně to je nepříjemneé už jsem jím to říkala a prosila aby přestaly.Jedna holka to už dělá cca půl roku. Když jí poprosím aby přestala tak se mi začne smát a její spolusedici taky. Nikomu jsem to neřekla ani rodičům.A nevím co mám udělat aby přestala.
11.12.2017 18:06
Camilla, 15 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když se pořád učím a nestíhám nic jiného?
Dobrý den, poslední dobou se mi zdá, že nedělám nic jiného, než že se učím a dělám věci do školy. Mrzí mě, že nemám čas na sebe, svoje koníčky a ani na rodinu a pomoc doma. Každý den, i přesto, že se stále učím, jdu spát s pocitem, že stejně nic neumím. Myslím, že to není správné ale nevím, jak z toho ven.
9.12.2017 20:23
Magda, 14 let
Odpověď:
Otázka: Co dělat, když vztahy na nové škole nejsou podle mých představ?
Ahoj, před týdnem jsem nastoupila na čtyřleté gymnázium, celkem hodně jsem se těšíla, hlavně na novou třídu. Odjeli jsme na goučko, jenže tma místo perfektního kolektivu holek se utvořila jedna hlavní o 8 holkách, které jsou taková středem pozornosti a já i když se s nimi zkousím bavit, tak mě ignorují. Sice jsem šla do třídy s jendou kámarádkou ze základky a seznámila jsme se s ještě dvěma holkama, ale nedovedu si představit, že s těmito holkami budu další 4 roky. Možná chcete říct, že to chce čas, jenže tam některé se taky neznali a seznámili se hned první týden. Jsem vděčná za to , co mám, že jsme se na tu školu dostala atd, ale jak se naučit to neřešit a být svá a plná pohody a neřešit okolí, někdy mi to jde, ale v tuhle chvíli se v tom ztrácím. Snad jste mě pochopili :) děkuji za odpověd :)
11.9.2017 21:12
Ella, 15 let
Odpověď:
Otázka: Nemám ve třídě žádné kamarády.
Už to budou skoro čtyři roky co chodím na osmileté gymnasium a stále tam nemám žádné kamarády. V naší třídě je jen 5 holek které se hodně dobře učí a kluci jsou jen sportovci. Ráda bych se s kýmkoli dala do řeči, Ale nevím jak začít, vždy když mám promluvit mne něco tíží, přitom mimo školu mám spousta úžasných kamarádů. Co mám dělat? Ve škole trávím většinu dne a spolužáci jsou zjevně dobří přátelé.
17.8.2017 13:00
Anička, 14 let
Odpověď:
Otázka: Mám upozornit vyučujícího, že otázka u zkoušky nebyla ve studijních materiálech?
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Teď nedávno jsem psala zkoušku a stala se tam taková věc - původně jsme měli do toho předmětu nějaký studijní materiál, ale vyučující nám potom přednášel podle nějakého jiného a ten nám dal do informačního systému místo toho původního, a teď v té zkoušce byla otázka na něco, co bylo jenom v tom původním, takže spolužáci, kteří se učili jenom podle toho novějšího, to nemohli vědět, protože to nebylo ani nikde v povinné literatuře (pár spolužáků jsem se ptala, a opravdu to nevěděli). Ten vyučující si to možná neuvědomil, že to do toho nového materiálu nedal. Navíc zároveň s tou zkouškou někteří psali ještě opravu průběžného testu, a jak jsem se podívala na zadání, tak jsem si všimla, že tam dal otázku na téma, které tam nemělo být. Chtěla jsem tomu vyučujícímu napsat a upozornit ho na to (aby třeba tyhle otázky nepočítal), ale jedna spolužačka mi říkala, že jí zrovna ta otázka, která tam neměla být, sedla. Takže teď nevím, co mám dělat, abych někomu neuškodila. A taky se bojím, aby to ten vyučující nebral jako moc velkou drzost. Co myslíte, že bych měla udělat? Mějte se krásně a děkuji za odpověď!
16.6.2017 11:47
holka z Liberce, 20 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  7 8 9 10 11 12 13 14 15  >>  21
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz