Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sto šedesát pět:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  50 51 52 53 54 55 56 57 58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Mám 20 a nechodím s klukem. Prosím, poraďte.
Ahoj In, mám takovou otázku. Je mi 20, a ještě jsem nikoho neměla. Dřív jsem to neřešila, řídila jsem se radou, hlavně klukovi nenadbíhat, moc si ho nevšímat, nevtírat se, aby se nemyslel že dolízám atd. Jenže zjistila jsem, že jsem to asi přehnala a proto teď nikoho nemám a nevypadá to že budu mít. Možná to pramení i z toho, že si vůbec nevěřím, a když se mi někdo líbí, automaticky si řeknu, že nemám šanci a už se nesnažím. Ostatní se dávají dohromady hladce, ale u mě, aby se to stalo, mi přijde nereálné. Na druhou stranu mi přijde divné, že by měla kluka sbalit holka. Bohužel v mým okolí kluci nevyvíjejí žádnou aktivitu a já jsem zakřiknutá:(Nejde mi oto někoho za každou cenu mít. Myslíte, že stačí modlitba? Díky.
10.9.2014 16:33
anička, 20 let
Odpověď:
Otázka: Jak říct klukovi, že o něj nemám zájem?
Milá redakce, jak mám říct klukovi že o něj nemám zájem? Jistý kluk byl pro mne jako kamarád a nijak víc jsem to nevnímala, ale když jsem si přečetla váš článek, zjistila jsem že on mě jenom jako kamarádku nebere. Všechno sedělo jen ne že si píšeme na mobilu sms, protože jsem mu nikdy nedala číslo. Problém je v tom že já bych mu to řekla že o něj nemám zájem, ale líbí se mi jeho dvojče a bojím se aby se před ním nezmínil jak jsem ho odmítla. C o mám udělat? Nechci, aby mne jeho bratr bral jako svoji \"Lásku\".
6.9.2014 15:02
Terik, 14 let
Odpověď:
Otázka: Je oblíbený, líbil by se mi, i kdyby nebyl?
Líbí se mi jeden kluk,je na mě hodný,milý prostě kamarád.Je možné že se mi líbí jen proto že je oblíbený?Občas si pokládám otázku líbil by se mi i kdyby nebyl?
4.9.2014 19:00
Hermína, 13 let
Odpověď:
Otázka: Mám před klukem, který se mi líbí strašnou trému.
Je tady jeden kluk který se mi líbí,známe se a jsme kamarádi.Jenže mám před ním strašnou \"trému\",vždycky si říkám že až se uvidíme půjdu prostě za ním pozdravím a na něco se ho zeptám(prostě budu sama sebou)ale pak ho vidím v obchodě a najednou se mi stáhne žaludek a rychle oblíkám mikinu a za regály.Nevím z čeho mám strach(možná s toho že ten den vypadám nemožně),co mám dělat abych si dodala víc \"sebevědomí\".Díky
4.9.2014 18:53
Verča, 13 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se chodit s klukem, co s tím?
ahoj mám nějaký dívný problém ... hrozně se bojím chodit s klukem ale nevím proč? asi proto že chodím s kamarádkami ven už dlouho se známe a oni ž kluka měli ale nechápou můj problém já se prostě s klukem nechci osahávat jako jenom na břicho a tak ale stejě prostě se z nějakého důvodu bojíms nimi chodit :( ale chci kůuka chci se to naučit :() nechápu proč to nechi pomůžete mi ?
31.8.2014 23:05
neřeš :D, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak potěšit kluka, který se mi líbí?
Ahoj,mám moc ráda jednoho kluka. Poznala jsem ho ted na jedné akci o prázdninách a chtěla bych ho nějak potěšit. Ráda bych mu napsala, ale nechci se vtírat. Jediné, co dělám je to, že se za něj každý den modlím. Jak mohu klukovi udělat radost, když ho uvidím až za 2 měsíce? Jediné spojení je fb...
30.8.2014 21:00
Kaktus, 17 let
Odpověď:
Otázka: Proč se někteří lidé spolu po rozchodu baví a jiní ne?
Proč se někteří lidé spolu po rozchodu baví, a někteří dělají, že se neznají, nikdy se neviděli?
22.8.2014 20:14
Sum, 18 let
Odpověď:
Otázka: Jak vzniká láska z dlouhodobého přátelství?
Ahojky, ráda bych chtěla znát nějaký pohled z povzdálí.. :-) Mám jednoho kamaráda, se kterým jsme od jedné doby (maturity) více v kontaktu - ne v úplně pravidelném, a občas se i setkáme (to fakt \"vyjímečně\"). Já ho beru jako nejlepšího kamaráda, protože je to jediný kluk, se kterým se takhle bavím. Vzájemně se podporujeme, atd. Teď jsme se po dlouhé době viděli, a on, vždycky když se setkáme nebo pak loučíme, tak mě obejme..tentokrát k tomu nebyla \"příležitost\", protože pršelo, takže se pletli deštníky :D Ale to jakože nevadilo, protože on mě \"místo toho\" pohladil... Neberu to nějak vážně, jen tak...(vlastně ani nevím, jestli tohle dělá jen u mě, nebo i u ostatních holek). Jenže občas nad ním začnu přemýšlet i jinak... To, že bychom spolu chodili, si neumím představit, protože k němu vůbec nic necítím. Myslím si, že tím důvodem, proč nad ním občas začnu přemýšlet jinak je to, že mi začíná chybět někdo blízký... A tak by mě zajímalo - Jak vzniká láska z dlouhodobého přátelství? Dá se nějak poznat, že to ten druhý bere víc než jen kamarádství? Jak se chovat a zachovat v tomto případě, aby se nezničilo to kamarádství? Nechci ho i sebe zranit. Občas se bojím, že on to bere trošku jinak, ale je taky možný, že si to takhle myslím jen já...že v tom \"schválně\" hledám něco jinýho, než opravdu je. Teda, abych byla konkrétnější, tak ten pocit mám teď od posledního setkání...nějak nad ním přemýšlím, chtěla bych ho ještě vidět.... Ale jak říkám, asi to bude proto, že mi začíná chybět někdo blízký... A tak by mě trochu zajímal jiný pohled :)
17.8.2014 20:48
Le, 22 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, abych uspěla u kluků a našla opravdovou kamarádku?
Chtěla bych se zeptat, co mám udělat abych uspěla u kluků... Dva kluci se mi líbí, vím, že by se mnou asi nic mít nechtěli, to vím skoro jistě, ale proč si se mnou alespoň nepovídají ? Na facebooku jim musím psát jako první já, oni sami nenapíšou vůbec, přitom se známe a docela dlouho (z kroužku) byli jsme společně i na různých akcích,..Proč oni nepodpoří mě, když já je podpořím, když je jim úzko... Proč oni mě nedokáží rozesmát a povzbudit? Když já to pro ně dělám a ráda...proč nedokáží ocenit mé silné stránky, však já si těch jejich cením. Proč se mi nikdy nezeptají jak mi vlastně je a jak se mám...? Takových otázek je spousta, jen mi vrtá hlavou, kde je problém ? Možná ve mně, že se moc snažím jim pomáhat a podporovat je a oni to třeba nechtějí, ale mám jen pocit, že kamarádi jsme...nebo alespoň známí, možná je problémem více důvodů,...kdo ví. Škoda jen, že o mě nestojí, já bych na ně měla tolik času, porozumění, povzbuzení a oni jakoby to ani nepřiznali, že je jim taky někdy těžko a že si potřebují s někým popovídat. Nevím, v poslední době jakoby se mi i vyhýbali, přitom jsem jim nic neudělala. Já vím, jsem holka, asi se mi kluk nebude svěřovat, ale vždycky jsem si přála mít kamarádky a kluka (nebo kamaráda), který by mi byl oporou a se kterým bychom si říkali, co nás trápí a vzájemně bychom se podporovali...Poraďte mi prosím, co mám momentálně dělat...Opravdovou kamarádku taky žádnou nemám, kamarádi i kluk mi moc schází...Děkuji moc za odpověď :-)
14.8.2014 16:03
anonymka, 16 let
Odpověď:
Otázka: Je přebírání holky/kluka někomu jinému v pořádku?
Ahoj In, zajímá mě Váš názor na tzv. přebírání kluka/holky někomu jinému. Vymyslím situaci. Líbí se mi jeden kluk, ale má holku. Vím, že ji má. Uvědomuju si, že na toho kluka mám a i on po mě pokukuje. Myslíte, že není nic špatného na tom, když s ním trochu zaflirtuji, on tu holku opustí a je se mnou? Vždyť je přece svobodnej, může si vybrat...já osobně jsem proti tomu, vždyť se mi to může vrátit. Setkala jsem se ale s názorem dospělého člověka, že dokud ten dotyčnej není ženatej/vdaná, že proč ne, ať ho klidně přetáhnu... sama sem dost proti, myslím, že bych měla respektovat, že ji má a ne ji ještě dělat nešťastnou. Tak mě to prostě zajímá, co si o tom myslíte:))
12.8.2014 17:09
emily, 20 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  50 51 52 53 54 55 56 57 58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz