Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   osm set devadesát pět:

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  25

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Kamarádky mluví hodně sprostě...
Chtěla bych se zeptat jestli hodně vadí, že moje kamarádky mluví sprostě? Co mám dělat, abych nebyla sprostá jako ony? Jsou to dobré kamarádky, ale jsou celkem sprosté a já nechci mluvit sprostě jako ony, ale chci se s nimi pořád kamarádit. A taky se bojím, že potkám někdy s kamarádkami někoho z rodiny a všichni se budou divit proč se bavím s někým kdo je tak sprostý.
15.3.2019 14:50
K., 12 let
Odpověď:
Otázka: Je to moje kamarádka nebo ne?
Ahoj, mám problém s kamarádkami. Sedím s Barčou a jsme kamarádky. Ale mám o tom pochyby. Je tu ještě Zuzka a její kamarádka Klára. Zuzka s Barčou jsou nejlepší kamarádky a jsou pořád spolu, když mezi ně přijde Klárka tak je to v pohodě, ale když se snažím připojit já nějak to nejde. Buď jen poslouchám nebo řeknu něco blbého a ony si mě nevšímají. Když chci Barču někam pozvat nemá čas nebo jo tráví se Zuzkou. Už jsem se snažila jestli bych se k nim nemohla připojit ale neprošlo to. Kdysi jsem mívala nejlepší kámošku, která mě zradila. Vždycky když se na Zuzku s Barčou podívám jak si rozumí, nemůžu si pomoct. Cítím se opuštěná, smutná a závidím. Už jsem si s Barčou párkrát popovídala, ale většinou moc ne, protože se bojím že řeknu něco blbého a odejde za Zuzkou. Nevím jestli je to moje kamarádka nebo ne. Předem děkuji za odpověď.
29.1.2019 19:30
Hanka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Spolužačky naráží na to, že bych měla být o ročník níž...
Ahoj, potřebuju poradit. Kvůli talentu jsem šla do školy o rok dřív. Holky z ročníku občas naráží na to, že mám být o ročník níž. Jenže já se cítím dobře tam, kde jsem. Známky mám tak akorát. Nevím, jak jim říct, že jsem prostě v šestce a nejsem něco mezi. Někdy ani já nevím, kam patřím. Díky za odpověď.🤔😐🤔😕
23.1.2019 16:36
Marky, 11 let
Odpověď:
Otázka: Ostatní se mi smějí kvůli kabátu...
Ahoj holky, k Vánocům jsem si přála něco mezi dlouhou bundou a kabátem. Dostala jsem černý kabát. Mně se i celkem líbí (ač jsem si tedy přála něco jiného), ale pár lidí už se mi smálo nebo řeklo, že v tom vypadám jako stará babička...Mrzí mě to...Rodiče mi chtěli udělat radost a dopadlo to takto....Stydím se v něm chodit (přinejmenším do školy). Co mám dělat? Podle nich(a možná i podle mě, to nevím, protože se bojím být k tomu upřímná, vypadá staře a ošuntěle...
7.1.2019 19:56
M., 14 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když má kamarádka rodinné problémy?
Mám kamarátku v škole, ktorá má doma vážne rodinné problémy. Skúšala som sa s ňou o tom porozprávať, ale nechce o tom veľmi hovoriť. Uzatvára sa do seba a nemá sa s kým o tom porozprávať. Chcela by som jej s tým pomôcť, ale je podráždená. Nech robím čokoľvek, stále je na mňa hnusná. Čo mám robiť?
18.12.2018 09:37
Anonymka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak se chovat ke klukovi, který na mě čeká a doprovází mě?
Ahojte, prosím, jak byste si vysvětlily chování neznámého kluka, který na vás čeká, doprovází vás..Jak se k němu chovat? Díky za váš názor :)
22.11.2018 16:53
veja, 18 let
Odpověď:
Otázka: Proč mi nepotvrzují žádost o přátelství na facebooku?
Dobrý den, poslední dobou řeším takový problém.:( Možná to bude vypadat, že řeším hloupost, ale bohužel to na mě doléhá asi víc, než by mělo... Jde o facebook. Jde o to, že pošlu žádost o přátelství někomu, koho dobře znám, smějeme se spolu, bavíme se spolu,...a on ji nepřijme. Bohužel nevím proč. Rozhodně neposílám žádosti jen tak někomu, ale opravdu jen lidem, co jsou na mě hodní, se kterýma už jsem byla v kontaktu. Posílám ji lidem, u kterých jsem měla pocit, že mám dobrou odezvu. Nevím čím to je. Snažím se být příjemná, nebýt vlezlá, omluvit se, hlídat si, abych toho druhého slovem nezranila, případně se omluvít atd. Lidé o mě říkají, že jsem milá, hodná,... Rozhodně nejsem dokonalá.Jsem introvert, ale pořád jen nemlčím, snažím se případně držet konverzaci. Naopak mě překvapuje, že mi žádost o přátelství občas pošle někdo, kdo mě třeba až tak nezná. To mě samozřejmě potěší. Nevíte prosím, čím to může být? Mockrát děkuji za odpověď. Hezký den.
12.11.2018 19:12
květina, 24 let
Odpověď:
Otázka: Jak se bavit s kluky v tanečních?
Ahoj, před měsícem začali taneční a já jsem takový typ holky, která se neumí bavt s klukama. Máte nějaké typy jak by se to dalo změnit?
21.10.2018 14:08
Pavla, 16 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka chodí s holkou
Dobrý den, se svou nejlepší kamarádkou se znám od 1. tř. ( 9 let). Před nedávnem ale řekla, že je lesbička. Vlastně to prasklo i před celou třídou. Dost lidí ji proto odsuzuje. Nevím, jak se mám správně zachovat. Doma to nemá moc jednoduché, především ze začátku, když se to její mamka dozvěděla, dlouho spolu nemluvily a bylo u nich doma \"dost dusno\". Ona je ale dost samostatná a dokonce byla i u psychologa, ale moc ji asi nepomohl. Vím, že tento vztah není správný. O to je to horší, že \"chodí\" s holkou z naší třídy a bojím se, že o ni přijdu. Poslední dobou to není totiž úplně růžové. Sice jsme se nijak nepohádali, ale už se spolu nebavíme tak, jak kdysi a já osobně ji nijak nepomohla, když bylo potřeba. Začala se více spolčovat se zbytkem holek z naší třídy. Já se k nim ale nijak nechci přidávat nejen proto, že mě odsuzují pro mou víru a pomlouvají (mimo moji kamarádku), ale taky jejich chování není vůbec dobré a já se nechci od nich nechat \"zkazit\". Moc ráda bych ji pomohla, i když už jsem tak měla učinit dávno, ale nevím jak. Moc Vám děkuji za odpověď !!!!!!!!!!!! :-)
22.8.2018 19:54
lalá, 14 let
Odpověď:
Otázka: Ukradená kamarádka?
Ahoj, potřebuju poradit. Moje nejlepší kamarádka se jmenuje Markétka a poznaly jsme se na začátku školníího roku. Znaly jsme se už předtím, z hasičů. Ale protože ona byla ve starších a já v mladších, a starší námi patřičně opovrhovali, tak jsme kamarádky nebyly. Pak přistoupila k nám do třídy (ještě s jednou naší společnou kamarádkou Jíťou) a všechny jsme se spolu kamarádily. Ještě s jednou kamarádkou Verčou jsme tvořily takový kamarádský čtyřlístek, ale myslím,že ve skrytu duše jsme každá měly nejradši Markétku. A teď, asi poslední tři měsíce školy se k nám postupně přidávala moje kamarádka z 5. třídy - Hanča. A já jsem pomalu získávala pocit, že mi (nám) chce Hanča Markétku \"ukradnout\". Nejsem si jistá, jestli je to jenom můj pocit, a nebo pravda, ale myslím, že i Markét chtěla být s ní. Ale nechtěla jsem si s ní o tom promluvit, protože jsem se bála, že by mě potom obě pomlouvaly, že jsem žárlivá fiflena. Možná jsem, ale jen proto, že mám Markétku moc ráda a nechci o ni přijít. Když byl poslední den školy před prázdninami, Markét byla pořád s Hančou, a já jsem si uvědomila, že ten nový pocit je opravdu žárlivost... Prosím poraďte mi, co mám dělat? Předem děkuji.
17.7.2018 15:30
Luci, 12 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  25
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz