Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   čtyři sta třináct:

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  25

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Od kolika let je Facebook a Instagram?
Jak se přidat na instagram a Facebook IN!, když mi ještě není 13? Může se to vůbec?
11.7.2020 13:32
Maky, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak se kamarádit s holkami z vesnice?
Ahoj. Lidé z vesnice jsou prej hodnější než lidé z města. Jak ale zabránit, aby jsi nebyla mezi holkami z vesnice ,,horší\"? Prostě jak to udělat, aby jsi nebyla pro holky z vesnice takový rozdíl. JAK SE KAMARÁDIT S HOLKAMA Z VESNICE?
29.6.2020 19:40
Maky, 12 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka to doma nemá jednoduché....
Ahoj, moc Vás chci poprosit o radu. Ve třídě mám kamarádku, která to doma nemá jednoduché. Její rodina má chovnou stanici se psy a o vše se stará jen ona. Její rodiče jí nadávají a urážejí, omezují ji, takže nemůže chodit na žádné kroužky ani jí nedovolili jet na jediný tábor. Chodí pozdě spát, kvůli péči o psy a tak ve škole moc nevnímá. Má špatné známky. Ostatní spolužáci se jí posmívají kvůli obezitě. Moc bych jí chtěla pomoci, v tom všem co prožívá. Ale nevím jak. Dáte mi prosím nějakou radu, jak jí pomoci? předem moc děkuji za odpověď.
19.6.2020 07:26
Justa, 13 let
Odpověď:
Otázka: Odpovědi z poradny
Ahoj, mám takový problém. Moje kamarádka napsala vám do redakce a jelikož nemůže na internet jen vždy v Neděli na 15 minut., tak jsem vám napsala za ní já. Čekala na odpověď týden pak dva, až ten dotaz položila znova a pořád ji nikdo neodpověděl. A tak by chtěla vědět jak často dotazy dostáváte nebo jak a co s dotazy děláte. Jestli platí nějaké pravidla nebo jestli odpovídáte teď jen V.I.P. Moc by ji totiž odpovědění dotazu zajímalo a taky by třeba chtěla od vás pomoc, třeba jestli je její věk (11) dostatečný aby si začla psát vlastní časopis i s kamarádkou. Kamarádky totiž tady taky psaly ať ji nějak pomůžou a nebo je to oslovilo na tolik, že začly taky psát svůj blog. Takže děkuji za odpověď a snad si to přečtete.
17.6.2020 10:17
Bettynka, 11 let
Odpověď:
Otázka: Instagram a Facebook
Ahoj. Má se na instagram @casopisin nějak přihlašovat, nebo je to tak jako tady (in.cz)? A na facebook?
11.6.2020 12:45
Maky, -1 let
Odpověď:
Otázka: Jak si najít kamarády?
Ahoj. Jak si najít dobré kamarádky? Jak se dobře začlenit do kolektivu, aby, když máme udělat nějaké týmy, aby s tebou spolužačky chtěly být a nezůstával jsi mezi posledními? A vadí, když někdo řekne MATEMATIKA, místo matika? Děkuji.
11.6.2020 11:26
Maky, -1 let
Odpověď:
Otázka: Jak vydržet na táboře?
Ahoj! Nechce se mi na křesťanský tábor. Mamka a taťka jsou z něho nadšení, dokonce i starší sestra a mladší bratr. Jezdím tam od malička a od 8 let to pro mě bylo spíše utrpení než zábava. Nesedli mi tam lidi, vedoucí a vždy jsem dostala nějakou příšernou rádkyni, která buď neuměla prohrávat, nebo byla nafoukaná...Předminulý rok jsem tam nejela, to už jsem prostě nedávala, ale naši se mysleli, že mě to doma nebaví...prý jsem byla pořád zamračená a nic se mi nechtělo. Podle mě to není pravda. Doma jsem si to užila, ale oni to do teď nechápou. Minulý rok to bylo poprvé, co jsem měla dobrou rádkyni. Jsem velký introvert ve společnosti, ve které mi není dobře, takže jsem byla ráda, že na mě vyšel stan, ve kterém jsem byla sama. Minulý rok jsem tam také měla starší sestru, která byla rádkyně (vedoucí skupinky), ale alespoň někdy jsme spolu chodily dělat orlí pírka nebo tak něco. Jenže teď jde do vedení a já tam budu nadobro sama. Našla jsem si tam sice jednu kamarádku, ale ta asi nepojede, nebo pojede se svou jinou kamarádkou. Protože mi bude 15, tak bych mohla dělat podrádkyni. Ale já nechci. Moje mamka mě do toho nutí, že prý to bude super a tak. Já ale nejsem vůdčí typ. Já moc ráda vařím, peču dorty a tak, takže jsem byla ráda, když jsem doma mohla našim vařit a hlídat mladší sestru. Napadlo mě, že bych šla do kuchyně na táboře, ale teď už je pozdě...taťka to před chvílí zaplatil. Jsem strašně smutná. prosím, poraďte, jak to mám vydržet. Mějte se hezky a děkuju za odpověď.
18.5.2020 21:01
Julča, 15 let
Odpověď:
Otázka: Mám kamarádce posílat vypracované úkoly?
Ahoj,zdravím,potřebuju poradit jak máme ted učení na doma mám kamarádku a ona mi celkem často píše jestli bych jí neposlala nějaké vypracované úkoly(jde mi to ve škole o něco lépe než jí) něco jí posílám ale mám výčitky svědomí že jí takhle naopak uškodím,protože se nic nic moc takhle nenaučí.Jenže ona je trochu urážlivá takže mám strach že kdybych jí prostě napsala že jí to nepošlu tak by se asi urazila.Co mám dělat?Mám jí to nějak šetrně vysvětlit.Mooc dějuju.Mějte se hezky.
22.4.2020 13:36
Ani, 14 let
Odpověď:
Otázka: Šikanují mě bývalí spolužáci...
Ahoj, už asi čtyři roky se nedokážu přenést přes šikanu. Už čtyři roky nechodím na základku kde mě šikanovali, ale stále to tak nějak probíhá a já nevím jak se s tím mám vypořádat. Občas se stane že je potkám na cestě ze školy. Když se stane, že je potkám snažím se jim velkým obloukem vyhnout ale ne vždy se to povede, a když je potkám tak se stane, že se mi buď začnou vysmívat nebo mi nadávají a už opravdu nevím co proti tomu mám dělat. Občas kolem nich jen tak projdu snažím si jich nevšímat, ale ne vždy to zvládnu. Takže moc prosím o radu a předem děkuji.
13.2.2020 20:02
Daniela, 15 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka mě pořád kritizuje...
Ahoj, prosím o pomoc. Mám moc ráda svou kamarádku a rozhodně bych o ni nechtěla přijít. Jenže už to nejde. Pořád se nějak ke mně vyjadřuje, třeba k mému oblečení a tak, vždycky mě to mrzí. Mám třeba něco nového, ona to okomentuje a já jsem vždycky zklamaná. Přitom já jsem jí nikdy nic na oblečení ani nic takového neřekla. Nejhorší na tom je, že to pak odskáčou rodiče, na které jsem kvůli tomu zlá, protože mě to mrzí. Někdy pak to oblečení přestanu nosit. Snažila jsem se s ní o tom promluvit, ale nejde mi to. Co mám dělat?
13.2.2020 08:50
JÁ, 17 let
Odpověď:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  25
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz