Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   devět set sedmdesát dva:

Poradna 'Péče o zdraví'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  42

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Chci ploché bříško
Dobrý den.Potřebovala bych si zploštit břicho.Po celém těle jsem hubená, ale břicho mam nafouklé jak sud.Na obchod play jsem viděla spoustu aplikací na ploché břicho, avšak vůbec nevím jakou si vybrat(pochybuji že všechny fungují).Prosím pomozte mi! Za nedlouho jedu k moři a mam jenom dvojdílné plavky. I taťka říká že mam ,,pivní břuch\".Byla jsem u doktorky a ta mi řekla že je vše v pořádku, nic víc.Předem děkuji.
Loreta, 14 let
Odpověď:
Otázka: Strie a co s nimi
Ahoj, chtela bych se zeptat, co mám dělat , když mám strie ? Proč to mám a jak tomu zabránit ?
Eva, 14 let
Odpověď:
Otázka: Barva a církev
Ahoj In!, ráda bych se zeptala, jaký je názor církve na to, když chodí člověk vyloženě stále celý v černým oblečení. Děkuji!
Evelína, 15 let
Odpověď:
Otázka: Chci se zeptat na váš názor...
Dobrý den, jsem věřící a chtěla bych se vás zeptat na váš názor ohledně Kegelových cviků na posílení pánevního dna a na Venušiny kuličky. Myslíte, že je to z hlediska víry a čistoty v pořádku ?
Nejistá, 16 let
Odpověď:
Otázka: Hledám gynekologa
Milá redakce, mám takový trochu intimní dotaz, který se týká gynekologie. Zatím jsem byla na gynekologii párkrát, když bylo potřeba, nicméně \"svého\" stálého gynekologa ještě nemám,a tak jej nyní hledám. Myslíte si, že je vhodnější mít gynekoložku - ženu, nebo gynekologa - muže? Jde o to, že jsem při hledání narazila na gynekologa - muže, který je všemi pacientkami velmi doporučován pro svou odbornost, přístup apod. Pro mě je taky velice zásadní to, že je to věřící člověk, který se asi nebude podivovat nad tím, že jsem ještě panna a nechci antikoncepci :) Tento lékař je ale mladý a pohledný, tak nevím, jestli by mě prohlídky u něj nějak nevzrušovaly :D Nebyl by to pak hřích? Já jsem si vždycky říkala, že k muži - gynekologovi opravdu chodit nechci, ale co jsem zatím byla (když bylo potřeba), tak jsem vždy narazila na nějakého staršího muže...takže už netrvám stoprocentně na ženě...a jak říkám, velice důležité je pro mě to, že tento lékař je věřící, zatímco o věřící lékařce v mém kraji jsem nikde neslyšela...Jde mi o to, jestli není hříšné se takhle ukazovat muži, když teoreticky mohu chodit k ženě...Děkuju za odpověď :)
Anežka, 22 let
Odpověď:
Otázka: Pokud mám výtok, za jak dlouho budu mít menstruaci?
Můžu se zeptat, pokud mám výtok za jak dlouho budu mít menstruaci?
Aneta, 12 let
Odpověď:
Otázka: Je hřích používat tampóny při menstruaci?
Dobrý den redakce, mám otázku. Je hřích používat tampóny při menstruaci? S holkama ve škole jsme se o tom bavily a jedna z nich řekla že je to hřích. Všechny jsme se začaly divit, protože je všechny použiváme. Tak se obrácím na Vás s prosbou zda je hřích používat tampóny při menstruaci.
AlicePalice, 16 let
Odpověď:
Otázka: Co doporučujete více: depilaci anebo i holení?
Ahoj! Chtěla bych si už začít holit nohy. Co doporučujete více: depilaci anebo i holení?
Maja, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jsem podvyživená?
Ahoj, prosím o radu, jsem celá nesvá. Na BMI kalkulačce mi vyšlo 15.77, idealně by to mělo 18.5 - 18.25. Podle nich jsem ,těžce podvyživená.\" Nevím, co si o tom myslet. Mezi spolužačkami jsem váhově uprostřed. A mamka vyhrabala někde jinou statistiku, podle které jsem sice o něco hubenější, ale pořád normální. Holka v mém věku by podle BMI měla vážit 48 kg, ale to neváží ani můj dvanáctiletý bratr(ten je podle nich normální). ???? Díky za váš názor a čas, IN!ky, moc si toho vážím. :) O.N.
Oteklá nit, 11 let
Odpověď:
Otázka: Mám strašně moc lupů a nevím co s nimi.
Mám strašně moc lup a nevím co s nimi.
All, 12 let
Odpověď:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  42
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz