Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   pět set osmdesát dva:

Poradna 'Škola'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  20

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Nechci jet bez kamarádky na vodák...
Ahoj, máme se třídou za dva týdny jet na vodák... ve třídě mám jen jednu kamarádku - jsem tichá, pro někoho nudná, nejde mně tělák, klasický introvert a ta kamarádka si zlomila ruku. Nechci tam jet, nikoho tam nebudu mít a toho se bojím, protože v naší třídě dobrý kolektiv není... Ale táta je sportovně založený a chce abych jela. Pomoc potřebuji poradit - jsem z toho zoufalá. Nevím jestli jsem to srozumitelně napsala - je to můj 1. příspěvek sem do INu. Díky za jakoukoliv odpověď
15.5.2018 19:59
KáťaNaj, 15 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se, že přijdu o kamarády...
Dobrý den. Chodím do sedmé třídy. Na 1. stupni jsem neměla moc kamarádů. Často mě spolužáci pomlouvali. Teď když jsem na 2. stupni a mám jinou třídu je to o hodně lepší, ale stále mám v sobě ten strach, že mě bude někdo pomlouvat nebo že přijdu o kamarády. Nechtěla bych znovu zažít to, co, jsme si prožila na 1. stupni. Až moc řeším svoje oblečení, vlasy a celkově to, jak vypadám. Stále jsem v takové křeči. Bojím se, se tak \"odvázat\", říct si, že je to přeci jedno že např. ten účes není dokonalý nebo že nemám tolik oblečení, jako ostatní. Chtěla bych být svá... Jak toho můžu dosáhnout? Jak se mám zbavit strachu, že přijdu o kamarády nebo že mě bude někdo pomlouvat? Děkuji za odpověď.
14.5.2018 17:10
Katka, 13 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se, že si na nové škole nenajdu kamarády.
dobry den pristi rok budu nastupovat na gympl a bojím se že si nenajdu kamaradky.holky co znam se nedostaly a jinak mam 1 bff ktera zustava na skole.muj nejvetsi problem je ze sem nudna proste neumim vymyslet super zabavu a tak.asi proto nemam moc kamosek .prosim poradte ja si najit aspon jednu kamaradku PS ty decka co se dostaly tak ty uz tam kamarady maji a proto se bojím že si s nikým nesednu předem děkuji za odpoved
5.5.2018 17:38
Jani, 13 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když si na mě kluci ve třídě zasedli?
Ahoj in! Už dlouho řeším problém, že se na mě kluci ve třídě zasedli. Rodičům jsem to řekla (samozřejmě jim věřím) a oni mi poradili, že mám kluky ignorovat . Nějaký čas to fungovalo, ale teď se to zhoršilo. Nechci, aby rodiče chodily do školy. Bylo by to ještě horší, smáli by se mi, že jsem žalobníček. Nevím co mám dělat. Ale jsem takový tip, že všechno dramatizuji. Přehnala jsem to nebo to mám začít víc řešit? Co mám dělat? A ještě jeden dotaz je mi teprve 12, můžu jít na setkání do Prahy?
3.5.2018 19:48
Monika, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak se zlepšit v matematice a angličtině?
Dobrý den,ve škole se se známkama hodně zhoršuji.A to hlavně v angličtině a matematice.Vychází mi(z obou)2-3.Jak mám jít na to učení?Dali byste mi prosím nějaké tipy pro 7.tř.Chtěla bych to dotahnout alespoň na dvojku.Děkuji
26.4.2018 21:59
Maruška, 13 let
Odpověď:
Otázka: Nemůžu si zvyknout na intru...
Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu. Jsem na internátě, už tři roky. Celou dobu už od prváku jsem si tam nemohla zvyknout. Hlavně když se blíží neděle a já tam mám jet tak je to nejhorší. Chce se mi brečet a nejraději bych rodičům řekla že chci na jinou školu, ale ta škola je skvělá a nechce se mi odcházet. A navíc tento rok jsem s novou třídou, mám tam dvě kamarádky s kterýma si rozumím, ale připadá mi, že jsem pro ně takový ten klidný prvek a jen je usměrňuju. Doma se nejraději zašiju do pokoje a dívám se na seriály nebo hraju na klavír a tak, ale na intru se bojím, že mě kámošky pak odstrčí od sebe, když nebudu s nima. Co bych měla dělat?
2.4.2018 15:21
Betty, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak je to s postojem k homosexuálům?
Ahoj. Poslední dobou dost přemýšlím o postoji k homosexuálům. Nevím, jestli je to správně nebo, jak to vlastně je. Můžete mi, prosím po radit? Děkuji
8.3.2018 20:13
Adéla, 14 let
Odpověď:
Otázka: Spolužačky do mě neustále v hodině kopou...
Ahoj. Jednou jsem psala, že mě kamarádky na hodině otravují (kopou do mě, hází po mně papírky). Napsali jste mi, at\' je ignoruji. Ignorovala jsem je to té doby než mě kamarádka kopla tak hodně, že jsem nemohla sedět. Když jedna z kamarádek byla nemocná tak napsala té druhé at\' mě kope za ní. Taky jste mi napsaly at\' to řeknu třídní, ale ona už je stará a vím, že by s tím nic neudělala. Pořád to dělají, už jsem zoufalá.
6.3.2018 18:04
Camilla, 15 let
Odpověď:
Otázka: Kde se dá doučovat?
Dobrý den, potřebovala bych radu. Jsem právě v maturitním ročníku a už pomalu začínám přemýšlet, co budu dělat o velkých prázdninách. Napadla mě brigáda, konkrétně doučování (fyzickou práci moc dělat nemůžu). Jsem dobrá v matematice a všichni mi říkají, že umím pěkně vysvětlovat. Problém je, že nevím, kde bych doučovala. Nechci si nikoho zvát domů a ani nechci k nikomu chodit (připadá mi to příliš riskantní a rodiče by s tím stejně nesouhlasili). Mohli byste mi prosím poradit, kde bych mohla doučovat? Bydlím v Brně. Děkuji a přeji hezký den.
19.2.2018 20:31
Anonym, 19 let
Odpověď:
Otázka: Přemýšlím o tom, kam po základní škole
Dobrý den, příští rok si budu vybírat kam půjdu na školu a jelikož ráda čtu, tak mě napadlo že bych mohla mít vlastní knihkupectví. Docela mě to nadchlo, ale zajímá mě jestli bych se v dnešní době uživila. A kdyby ano, na jakou školu s určitým zaměřením bych měla jít?
4.1.2018 17:32
Evanlyn, 13 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  20
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz