Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sto osmdesát jedna:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  47 48 49 50 51 52 53 54 55  >>  56

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Nejsem dotykový typ, přesto toužím po objetí kluka. Prosím o rady.
Dobrý den, jsem ta, která vám psala: \"Toužím po obětí kluka\". Moc děkuji za odpověď- když jsem se nad tím zamýšlela, tak je to opravdu způsobené tím, že objetí mi chybí jako takové. A v tom je právě ten kámen úrazu: mamka říká, že už odmala jsem se nechtěla moc mazlit a objímat (narozdíl od sourozenců). Dodneska s lidmi nemám moc tělesného kontaktu a ani to po sobě nevyžaduji, protože vím, že na to nemám povahu a nechci se do ničeho nutit, protože už by to nebylo ze mě- jestli mě chápete. Proto se těším na kluka, který bude respektovat i ten čas na \"první objetí\". S tím tělesným kontaktem už nic neudělám, ačkoliv ho těžce postrádám, nemáte prosím nějaké jiné rady? Moc děkuji
18.10.2014 23:49
nonick, 15 let
Odpověď:
Otázka: Proč je předmanželský sex považován křesťany za špatný?
Proč je sex před svatbou považován křesťany za špatný?
18.10.2014 09:49
Lola, 16 let
Odpověď:
Otázka: Jak přimět nesmělého kluka, aby se vyjádřil?
Ahoj In,potřebovala bych poradit s jednou absurdní situací a že už nevím jak dál. Od roku 2010 miluju jednoho kluka a on mě taky. Jenže on je hrozně stydlivej, a právě proto nechce se mnou nic mít. Všichni se mu snaží pomoct, ať se nebojí, ale on to prostě nedá. Protože mě ten vztah už tak trápil, tak jsme za ním s kámoškou zašly, že si to jako vyříkáme, že někam pudem, že mi prostě nestačí jen na něj myslet, že když on mě má taky rád, že něco podnikneme atd., ale on doslova uteče nebo se vymluví. Je extrémně stydlivej. Tak sem si řekla, že se na to vykašlu, jenže to prostě nejde. Nejsem žádná stíhačka, rozhodně mi nejde o to někoho mít jen tak pro vlastní ego, jen jsem si řekla, že když je to oboustranný, že třeba někam spolu zajdem, ale on se brání. Snad mi rozumíte. Je to celý takový absurdní. A já už fakt nevím jak dál. Taky se za to modlím, ať to dopadne jak má, za něho, za to ať se tak netrápím, ale bůh jakoby mě nechtěl vyslyšet. Myslíte, že má cenu se za to modlit? Že mě Bůh slyší? Díky.
12.10.2014 19:53
Simona, 20 let
Odpověď:
Otázka: Toužím po objetí od kluka. Prosím, poraďte mi.
Dobrý den, občas mě přepadávají takové stísněné pocity samoty, že nutně potřebuji obejmout od kluka, kterého jsem ještě nikdy neměla. Já vím, že je to sobecký pocit, ale ačkoli se v tu chvíli hodně modlím, ať mě tento pocit opustí, mám ho poslední dobou alespoň každý druhý den hlavně k večeru. Jsem z křesť.rodiny a vím, že na chození mám ještě čas a když mě tato depka popadne, tak nesedim na zadku, ale zabývám se učením, hraju na nástroj, jdu za kamarádama. Ale většinou to trvá do doby, než jdu spát a usnu. Fakt nevím, co mám dělat, je to pro mě velká deprese, zvlášť když vidím tolik párů kolem sebe. Prosím, poraďte mi, díky (v prosinci mi bude 16)
5.10.2014 11:02
nonick, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak se opět sblížit s klukem, který se mi líbí?
ahoj,mám problém,když jsem chodila do 3. třídy přišel k nám nový kluk,na první pohled jsem se zamilovala,byl mi sympatický,mohli jsme spolu prokecat celé hodiny angličtiny(měli jsme nepozornou angličtinářku),a myslím,že jsemse mu taky asponˇtroch líbila(pohledy,úsměvy atd.).Jenže pak to přišlo.Jeho nej kámoš měl do 6. třídy nastopit na jinou školu,a ten kluk co se my líbil měl odejít s ním.od té doby co odešel na něj docela často myslím,.Naštěstí ale nezměnil bydliště,ale jen školu,takže se 1 až 2krát do týdne vydíváme,ale řeknem si jen ahoj a jak se máš,jelikož je za doprovodu svého nej kámoše,a já bych prosím chtěla poradit,jak se s ním opět sblížit.Předem děkuji za odpověď --- Adka
4.10.2014 20:53
adka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak na sobě pracovat a kde je hranice mezi ne/vnucováním se (klukovi)?
Dobrý den, četla jsem si tady na webu článek \"Nešťastně zamilovaná\"...jsem na tom tak nějak podobně. Jen bych se chtěla na něco zeptat. Píše se zde: \"využij čas, pracuj na sobě\" - ale jak? Jak mám na sobě pracovat, čím, co mám dělat? :) Děkuji Vám. A ještě druhý dotaz. Je napsáno: \"klukovi se nevnucuj\". To chápu, kluci přece chtějí holku \"dobývat\" ale kde je ta hranice, aby nevypadala holka, jako že nemá o dotyčného zájem? Je to těžké :D mockrát Vám děkuji za Váš čas :)
1.10.2014 17:26
Nešťastná, 20 let
Odpověď:
Otázka: Ráda bych chodila s klukem, který je moje bratřímě. Mamce se to ale nelíbí. Poradíte?
Seznámila jsem se s jedním klukem a myslím si, že oba k sobě vzájemně cítíme něco víc než jen kamarádství. Zjistila jsem ale, že on je moje bratříně a mamce se to nelíbí. Co můžu dělat?
21.9.2014 17:49
Li, 14 let
Odpověď:
Otázka: Nejsem si jistá, jestli s ním mám chodit
Jeden Kluk z mé tridy by chtel se mnou chodit a ja nevim jestli ano nebo ne... Mám ho rada veri v Boha a je hodny ale i tak nejsem si jista:(
20.9.2014 20:40
Naty, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak se zbavit myšlenek na něj?
co mam delat kdyz myslim na adama svobodu
19.9.2014 09:39
andrea, 17 let
Odpověď:
Otázka: Jak se zbavit neustálých myšlenek na sex?
Ahoj In, mám takovou otázečku. Jak se zbavit neustálých myšlenek na sex? Je mi 20 let a mám pocit, ze moje hlava je neustále bombardovaná právě tady tímhle. Už se raději vůbec nedívám na TV. Ne, že mám jako něco proti, ale ty myšlenky mě už začínají vadit. Nemám přítele a první spojení plánuju až po svatbě, což bude až za pěkných pár let a nedovedu si představit těch několik let na to pořád jen myslet a chtít to. Taky mě to přepadá v posteli,jako ty myšlenky. To, že si má člověk pomoct sám je taky pěkná lež, akorát si vytvoříte závislost. Nemáte nějaké rady jak se zbavit těch myšlenek a sebeuspokojování? Mám si zakázat na to myslet? Nebo nějak zaměstnat hlavu? Díky a jste fajn časopis:))
15.9.2014 10:06
housenka, 20 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  47 48 49 50 51 52 53 54 55  >>  56
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz