Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   čtyři sta padesát osm:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  46 47 48 49 50 51 52 53 54  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Kluk, který se líbí mně i mé kamarádce, mi nabídl chození. Nechci zničit naše přátelství. Co mám dělat?
Ahoj,tohle mě už trápí déle s klukem který mi nabídl jestli snim budu chodit se znám skoro 3 roky, ale kamarádce se taky líbí a to mi rve srdce nikdy sem jí to neřekla zkoušela jsem všechno jak udělat aby se mi nelíbi ale nejde to.Strašně se bojím že kdybych snim začala chodit tak to mezi mnou a kamarádkou zničí přátelství a to by mě úplně zničilo.Bojím se strašně jsem se změnila podle něj od tý doby co mě to trápí :(. Chybí mi staré časy když jsme spolu mohli chodit a dělat cokoli přede všemi ale teď to nejde.Vým že je mi málo ale opravdu toho kluka mám ráda dokonce jsem se do něj zamilovala.On se chce před ní semnou líbat ale já jí to nemůžu udělat.Co mám dělat??.
4.1.2015 00:42
Elíí :3, 14 let
Odpověď:
Otázka: Líbil (líbí?) se mi jeden kluk, a všichni kluci si teď myslí, že ho balím. Co mám dělat?
Ahoj ja potřebuju poradit. U nás ve třídě je jeden kluk a já sem ho milovala a když mě začal balit i on tak sem ho odmítala, já nevím proč, teď jsem byla přesvědčená že ho nemiluju ale stejně na něj pořád myslím, ale když ho vidím tak se asi docela dost stydím a nejhorší na tom je, že všichni kluci věděj že ho balím, protože mě david při informatice přistihnul jak píšu jeho jméno do testu lásky, ale to bylo omylem !! Fakt nevím co mám dělat.
3.1.2015 10:27
katka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jsme Bohem jeden druhému předurčeni?
Ahoj, je si opravdu každý souzený? Jsme Bohem jeden druhému předurčeni pro společný život?
23.12.2014 19:54
Áňa, 17 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi stejný kluk jako kamarádce. Je špatné, že jsem měla radost, když se s ním rozešla?
Ahoj! Chtěla bych se zeptat...Mě a kamarádce se líbí stejný kluk, ale navzájem jsme si to neřekly. Ona s ním začala chodit a když se teď rozešli, jsem ráda, že je volný... Je špatné být za to ráda? Je mi jí sice líto, ale na druhou stranu jsem moc ráda, že budu mít šanci já. Doufala jsem v to, že se rozejdou a přála si to. Je to hřích? Popřípadě jak s tím bojovat, abych jí ho přála, když ho mám ráda taky?
10.12.2014 15:57
radka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Můžu se vrátit ke klukovi, který se se mnou rozešel?
Ahoj. Chci se zeptat, jestli je možné se vrátit ke klukovi, se kterým jsem chodila, ale on se se mnou rozešel. Byl to můj první kluk a nesmírně ho miluji, ale máme jiné koníčky.
9.12.2014 18:00
WERCA, 18 let
Odpověď:
Otázka: Chtěla bych sex až po svatbě, ale bojím se, že si s mým mužem v této oblasti nesedneme. Má cenu se toho bát?
Ahoj In, měla bych otázku. Chtěla bych se svým mužem spát až po svatbě, ale bojím se toho, že si nějak nesedneme. Je pravda, že si lidé musí na sebe zvyknout i v této oblasti? Má cenu se toho bát? Vím, že třeba povaha nebo hodnoty jsou důležitější, ale i tak...Myslíte si, že když se budeme opravdu milovat, že si na sebe zvykneme? Trošku mě to trápí.Nejsem žádný sobec a opravdově nad tím přemýšlím. Díky.
8.12.2014 16:08
Ellen, 20 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, abych zapůsobila na kluka?
Dobrý den, líbí se mi jeden kluk, je o rok starší a taky věřící. Co mám udělat abych na něho zapůsobila? Ale je tady ještě jeden objekt: jeden kluk mi napsal, že se mu líbim, ale já ho nesnášim..pořád mi píše, že mě chce vidě atd.. Mně už to ale leze na mozek a strašně mě to štve! Co mám udělat aby mě už nechal? Děkuju za odpovědi.
8.12.2014 15:14
Donutek, 13 let
Odpověď:
Otázka: Existuje i u kluků láska na první pohled?
Existuje u kluků něco jako láska na první pohled? Nebo sympatie k holce, kterou vidí poprvé v životě? Podle čeho se to dá poznat? Či tou láskou na první pohled trpí jen holky? :D
8.12.2014 07:35
no, 19 let
Odpověď:
Otázka: Je sex s kondomem špatný?
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli sex s ochranou(ne antikoncepci ale kondomem)je proti církvi předem děkuji za odpověď
2.12.2014 21:27
Anonymka, 26 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se zklamání, ale zároveň bych si přála s někým chodit. Prosím, poraďte.
Ahojky, ráda bych znala nějaký jiný pohled, názor či něco takového na jednu věc. Byla jsem na jedné křesťanské akci..stal se takový zázrak :D, že jsem si i zatancovala-pár tanečníků mě provedlo. No, a v tom je zádrhel…ten jeden mě docela zaujal. Tančili jsme spolu nejdéle, ze začátku jsme od sebe byli dál, a pak při dalších písničkách blíž a blíž – jakože mě při tanci držel pevněji a blíž u sebe, a jakoby mě obejmul tou jednou rukou (opilý nebyl) :) No, a já jsem z toho nějak paf :D Nějak na něho od té doby myslím… Bojím se, že za tím hledám „něco víc“, že si to prostě jen přikresluju… že to je třeba takhle „normální“ (což já nevím, protože se mi nikdy nestalo, že by mě někdy provedl nějaký cizí kluk) Můžu v tom nějak rozeznat ty „dotyky“? Nebo, jak poznám, jestli si to všechno nedomýšlím? Jak na něho moc nemyslet, když se už asi nikdy nepotkáme? (problém je, že si vůbec nemůžu vzpomenout, jestli jsem se s ním bavila o jiné akci, zda tam bude, nebo s někým jiným :D) A naopak, jak být tak trochu nedostupná? Co ta nedostupnost pro kluka vlastně obnáší? Jak se nezamilovat? Ono to možná i trochu souvisí s tím, že mi tohle všechno chybí – kluk a ty věci okolo, protože jsem už kluka měla, ale rozešel se se mnou…a tak se bojím, aby to takhle zase nedopadlo, ale na druhou stranu po tom vztahu docela toužím. Možná to i vyzní divně...ale já se toho všeho právě bojím, že si něco vymyslím, že to špatně skončí a tak...proto se chci \"ujistit\" aspoň trochu, co a jak :D Snad víte, co tím chci říct :) Moc děkuji! :)
1.12.2014 21:31
Tess, 23 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  46 47 48 49 50 51 52 53 54  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz