Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   pět set padesát :

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Líbí se mi kluk.
Dobrý den líbí se mi 17 až 18 letý kluk. Znám ho jen od vidění. Byla jsem s kamarádkama venku, jedna nakupovala v obchodě a druhá byla se mnou venku a pak asi 3-5 metrů šel na druhém chodníku přes cestu pěkný kluk a asi se na podíval nevím jestli na mě nebo na mou kamarádku, ale asi na mě ona si ho vůbec nevšimla a navíc to nebyl vůbec její typ a protože asi 60 metrů od tama je střední škola tak si myslím, že tam chodí. Chtěla bych ho ještě vidět a proto mě napadlo, že někdy v září, až budu mít vyučování do 13. hodin tak budu čekat na stejném místě, ale nevím co mám dělat, aby zjistil, že se mi líbí. Prosím poraďte co mám udělat, aby to zjistil. Děkuji za odpověď
11.8.2020 14:37
Mandragerka, 13 let
Odpověď:
Otázka: Potřebuju poradit.
Ahoj, mám takový problém. Jsme totiž strašně zamilovaná do jednoho kluka ale k tomu se váže trochu delší příběh ... Začalo to tím že jsme minulí rok jela na tábor a tam jsme poznala jednoho kluka. Hned se mi začal líbit a tak jsme se s ním začala bavit. Úplně normálně jsme se spolu bavili ale pak jsme se rozhodla že mu řeknu že se mi líbí. No tak jsme se normálně bavili a já jsme najednou řekla ,,líbíš se mi\" a rychle jsme utekla. Na tom táboře byla taková taneční zábava Country a tam byla pánská, dámská a smíšená volenka a on si pro mě pokaždé přišel . Pak už byl konec tábora my jsme se rozloučili a já jsme mu dala telefonní číslo. Asi půl roku jsme si psali a pak jsme přestali a ani jeden druhému jsme nepsali... Byla jsme z toho dost zklamaná že mi nepíše ale smířila jsem se s tím . Přes rok jsme ne něho úplně zapoměla a byl mi úplně ukradenej. No ale teď letošní rok... To bylo dost špatný . Vůbec jsme s espolu nebavili ale mě se zase začal líbit a co hůř úplně jsem se do něho zamilovala. (Ten kluk se jmenuje Vojta tak ať tady o něm nemluvíme jako o nějakém klukovi). Ten Vojta měl aji kamaráda jménem Ondra. No a já jsme se s tím Ondrou jen tak občas bavila a on mi pak najednou začal říkat různé věci . Nejdřív mi řekl že mu Vojta minuli rok říkal že jsme prý hezká a že s emu líbím. Hned druhý dne na to mi řekl že si našel někoho lepšího a z toho jsem byla straně smutná a brečela jsem. A pak když už jsem se s tím nějak smířila tak mi asi za tři dny řekl že o mě Vojta říkal něco hnusnýho. To mě docela naštvalo ale zároveň mě to dost mrzelo. Jenže pak ke konci tábora mi ten Ondra řekl že na mě Vojta změnil názor (jakože k lepšímu) no a to jsem už měla v hlavě takovej zmatek že se mi normálně udělali blbě . Když jsme mu napsala tak mi vůbec neodpověděl a z toho jsme dost smutná a celí je to strašně zamotaný. Potřebovala bych od vás poradit co mám udělat. Jestli se mám nějakým způsobem s es ním zase začít bavit a nebo jestli bude lepší když se na něho pokusím zapomenout(což jsme mimochodem zkoušela ale moc to nešlo). Ale vlastně je ještě jeden velkej problém v tom že já bydlím v Brně a on v český Lípě což je úplně na druhý straně republiky. Prosím vážně potřebuju moc poradit. Děkuji.
10.8.2020 00:52
Mia, 12 let
Odpověď:
Otázka: Mám výčitky svědomí
Mila redakce, Jsem na chalupe na vikendovem odpocinku a jela sem i moje kamaradka se svoji drahou polovickou. Mela jsem chvilemi pocit, ze jsem kren, ale nakonec to bylo v poradku. Do te chvile, nez zacala noc. Nechala jsem jim totiz spolecny pokoj, aby meli “soukromi”. Ted mam ale vycitky svedomi, jestli jsem tim neprospela k necemu nekalemu. Totiz pohlavnimu styku pred svatbou... bojim se, ze jsem jim tim nedala prostor pro hrich a davam si to za vinu. Rano jsem je totiz nasla ve spolecnem obeti nahe v jedne posteli. Mam neskutecne vycitky svedomi a bojim se, ze jsem sklamala Boha, protoze rozhodnuti bylo na mne. Kamaradka mi slibovala, ze nic nebude, ale asi se tomu tak nestalo. Pred spanim jsem se spolecne pomodlili, jsme vsichni krestani, ale myslim, ze to nepomohlo. Co mam delat?
23.7.2020 22:27
L., 18 let
Odpověď:
Otázka: Řeším dilema...
Ahoj in! Už dlouhou dobu řeším jedno dilema: mám mu napsat nemám mu napsat. (Asi) se líbím jednomu klukovi ale je to ten nejstidlivější kluk kterého jsem kdy viděla. Párkrát jsme si psali (asi 7 SMS) ale vždycky jsem začala já a na konci nenapsal ani ahoj nebo tak něco. Teď jsem mu nepsala 20 dní a on taky nic. Všichni říkají že mu nemám psát a abych se mu nevnucovala, že ho mám nechat \"vycukat\" ale já to nechci jen tak zahodit protože ho mám opravdu moc ráda. Předem děkuji za odpověď.
20.7.2020 19:46
H., 12 let
Odpověď:
Otázka: Netuším, co mám dělat.
Ahoj! Moje kamarádka chodí už tři roky s klukem, a už mezi nimi proběhlo něco v posteli, ale nevím co mám dělat. Já jim to přeji, ale...ale. Nevím, vůbec netuším co mám dělat. Moc díky za odpověď ať jim nezkazím \"kamarádství\"
17.7.2020 17:00
Máňa, 19 let
Odpověď:
Otázka: Mám strašný zmatek v tom, co je správné.
Ahoj In! Mám strašný zmatek v tom co je správné. Píšete, že sex před svatbou je podle církve špatný a že rozchod pak více bolí. Na různých videích od youtuberek, které o tom otevřeně mluví, to zní jako by v tom žádný problém nebyl. I moje kamarádky, které jsou věřící chtějí mít sex před svatbou a já si připadám jako jediná, která nad tím, že to není správné přemýšlím. Zároveň si, ale nedokážu představit, že bych třeba za dva roky měla s někým spát.
3.7.2020 21:41
Nikča, 14 let
Odpověď:
Otázka: Už asi dva roky miluju jednoho kluka...
Dobrý den chtěla bych se zeptat. Už asi dva roky miluju jednoho kluka. Je věřící, hezký o rok starší a máme podobné zájmy. Tak jsem mu pomocí mojí nejlepší kamarádky poslala zprávu že jsem se do něho zamilovala a jestli to cítí stejně a odepsal že to cítí mega stejně. Tak jsem mu dvakrát psala jestli nechce jít ven a odepsal že nemůže. Ale pak jsme se viděli na vysvědčení a tam se na mě díval a řekl mi ahoj, tak nevím jestli mě miluje pořád a nevím co mám dělat a jestli to není ztracené ( moje první známost ).
3.7.2020 16:12
H., 12 let
Odpověď:
Otázka: Nevím, co si o tom mám myslet.
Milá redakce, moc ráda bych Vás poprosila o radu. Před rokem jsem se na jednom táboře seznámila s klukem. Nestihli jsme si dát na sebe kontakt, ale z málo informací, co mi řekl o sobě, jsem ho našla a napsala. Začali jsme si spolu psát. Jak začal školní rok, naše psaní začalo pomalinku upadávat, ale z jeho strany. Chápala jsem, že má hodně povinností a nějak jsem to neřešila.Před cca dvěma/třemi měsíci jsme se bavili o karanténě, kde jsem mu napsala, že hlavní je, že jsou všichni spokojení. Natož mi napsal, že on ještě spokojený není, ale že jsem na nejlepší cestě, aby toho docílil. Teď je to měsíc a půl co vůbec nenapsal. Nevím, jak se k tomu všemu postavit nebo jak si to vyložit. Jak bych se měla zachovat? Snažím se na něj nějak nemyslet, ale nejde to. Když už si to všechno srovnám v hlavě, tak napíše a jsem zase tam, kde jsem byla. Předem děkuji za odpověď.
29.6.2020 09:03
Maruška, 21 let
Odpověď:
Otázka: Žárlím, nevím co s tím.
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, už dva roky chodím s klukem a všechno je skvělé. Jen já mám problém se žárlením. Občas se baví s nějakou holkou a mě to vadí. Bavili jsme se o tom spolu a já mu věřím a vím že se mu nelíbí. Ale nedokážu se zbavit toho blbého pocitu. Nevím co dělat.
27.6.2020 14:31
Petra, 22 let
Odpověď:
Otázka: Jsou nějaké hranice ve flirtování?
Milá redakce, chtěla bych se zeptat, jak se církev staví k flirtování. Myslím tím to, když chci \"otestovat\", jestli se tomu klukovi líbím, a tak se na něho třeba usměji nebo se na něho často podívám. Není to hřích, když si nejsem jistá, jestli se mi líbí on (ale před nějakou dobou jsem do něj byla platonicky tajně zamilovaná, ovšem do jeho idealizované podoby)? Nechci ho zranit, jen chci vědět, na čem jsem. Jsou nějaké hranice ve flirtování? Děkuji za odpověď.
21.6.2020 20:54
Adéla, 21 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  57
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz