Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   pět set šedesát šest:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Mám výčitky svědomí
Mila redakce, Jsem na chalupe na vikendovem odpocinku a jela sem i moje kamaradka se svoji drahou polovickou. Mela jsem chvilemi pocit, ze jsem kren, ale nakonec to bylo v poradku. Do te chvile, nez zacala noc. Nechala jsem jim totiz spolecny pokoj, aby meli “soukromi”. Ted mam ale vycitky svedomi, jestli jsem tim neprospela k necemu nekalemu. Totiz pohlavnimu styku pred svatbou... bojim se, ze jsem jim tim nedala prostor pro hrich a davam si to za vinu. Rano jsem je totiz nasla ve spolecnem obeti nahe v jedne posteli. Mam neskutecne vycitky svedomi a bojim se, ze jsem sklamala Boha, protoze rozhodnuti bylo na mne. Kamaradka mi slibovala, ze nic nebude, ale asi se tomu tak nestalo. Pred spanim jsem se spolecne pomodlili, jsme vsichni krestani, ale myslim, ze to nepomohlo. Co mam delat?
23.7.2020 22:27
L., 18 let
Odpověď:
Otázka: Řeším dilema...
Ahoj in! Už dlouhou dobu řeším jedno dilema: mám mu napsat nemám mu napsat. (Asi) se líbím jednomu klukovi ale je to ten nejstidlivější kluk kterého jsem kdy viděla. Párkrát jsme si psali (asi 7 SMS) ale vždycky jsem začala já a na konci nenapsal ani ahoj nebo tak něco. Teď jsem mu nepsala 20 dní a on taky nic. Všichni říkají že mu nemám psát a abych se mu nevnucovala, že ho mám nechat \"vycukat\" ale já to nechci jen tak zahodit protože ho mám opravdu moc ráda. Předem děkuji za odpověď.
20.7.2020 19:46
H., 12 let
Odpověď:
Otázka: Netuším, co mám dělat.
Ahoj! Moje kamarádka chodí už tři roky s klukem, a už mezi nimi proběhlo něco v posteli, ale nevím co mám dělat. Já jim to přeji, ale...ale. Nevím, vůbec netuším co mám dělat. Moc díky za odpověď ať jim nezkazím \"kamarádství\"
17.7.2020 17:00
Máňa, 19 let
Odpověď:
Otázka: Mám strašný zmatek v tom, co je správné.
Ahoj In! Mám strašný zmatek v tom co je správné. Píšete, že sex před svatbou je podle církve špatný a že rozchod pak více bolí. Na různých videích od youtuberek, které o tom otevřeně mluví, to zní jako by v tom žádný problém nebyl. I moje kamarádky, které jsou věřící chtějí mít sex před svatbou a já si připadám jako jediná, která nad tím, že to není správné přemýšlím. Zároveň si, ale nedokážu představit, že bych třeba za dva roky měla s někým spát.
3.7.2020 21:41
Nikča, 14 let
Odpověď:
Otázka: Už asi dva roky miluju jednoho kluka...
Dobrý den chtěla bych se zeptat. Už asi dva roky miluju jednoho kluka. Je věřící, hezký o rok starší a máme podobné zájmy. Tak jsem mu pomocí mojí nejlepší kamarádky poslala zprávu že jsem se do něho zamilovala a jestli to cítí stejně a odepsal že to cítí mega stejně. Tak jsem mu dvakrát psala jestli nechce jít ven a odepsal že nemůže. Ale pak jsme se viděli na vysvědčení a tam se na mě díval a řekl mi ahoj, tak nevím jestli mě miluje pořád a nevím co mám dělat a jestli to není ztracené ( moje první známost ).
3.7.2020 16:12
H., 12 let
Odpověď:
Otázka: Nevím, co si o tom mám myslet.
Milá redakce, moc ráda bych Vás poprosila o radu. Před rokem jsem se na jednom táboře seznámila s klukem. Nestihli jsme si dát na sebe kontakt, ale z málo informací, co mi řekl o sobě, jsem ho našla a napsala. Začali jsme si spolu psát. Jak začal školní rok, naše psaní začalo pomalinku upadávat, ale z jeho strany. Chápala jsem, že má hodně povinností a nějak jsem to neřešila.Před cca dvěma/třemi měsíci jsme se bavili o karanténě, kde jsem mu napsala, že hlavní je, že jsou všichni spokojení. Natož mi napsal, že on ještě spokojený není, ale že jsem na nejlepší cestě, aby toho docílil. Teď je to měsíc a půl co vůbec nenapsal. Nevím, jak se k tomu všemu postavit nebo jak si to vyložit. Jak bych se měla zachovat? Snažím se na něj nějak nemyslet, ale nejde to. Když už si to všechno srovnám v hlavě, tak napíše a jsem zase tam, kde jsem byla. Předem děkuji za odpověď.
29.6.2020 09:03
Maruška, 21 let
Odpověď:
Otázka: Žárlím, nevím co s tím.
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, už dva roky chodím s klukem a všechno je skvělé. Jen já mám problém se žárlením. Občas se baví s nějakou holkou a mě to vadí. Bavili jsme se o tom spolu a já mu věřím a vím že se mu nelíbí. Ale nedokážu se zbavit toho blbého pocitu. Nevím co dělat.
27.6.2020 14:31
Petra, 22 let
Odpověď:
Otázka: Jsou nějaké hranice ve flirtování?
Milá redakce, chtěla bych se zeptat, jak se církev staví k flirtování. Myslím tím to, když chci \"otestovat\", jestli se tomu klukovi líbím, a tak se na něho třeba usměji nebo se na něho často podívám. Není to hřích, když si nejsem jistá, jestli se mi líbí on (ale před nějakou dobou jsem do něj byla platonicky tajně zamilovaná, ovšem do jeho idealizované podoby)? Nechci ho zranit, jen chci vědět, na čem jsem. Jsou nějaké hranice ve flirtování? Děkuji za odpověď.
21.6.2020 20:54
Adéla, 21 let
Odpověď:
Otázka: Mám kamaráda, se kterým bych chtěla chodit ,ale...
Dobrý den, mám kamaráda se kterým bych chtěla chodit - máme to navzájem. Ale když přijde na takovou tu,, romantickou,, chvilku tak nějakým zvláštním způsobem nemůžu v tom fyzickém kontaktu(puse) pokračovat - spíš to vubec začít. Jako my si skvělé rozumíme. Cítím se s ním jako bych nemusela nic řešit. Přijde mi že pokaždé když cítím že to má zajít někam dál než povídání tak,, utecu,,. Dá se stim nějak pracovat? Nebo to nemá smysl? Děkuji.
19.6.2020 00:54
Janča, 17 let
Odpověď:
Otázka: Odsuzuje církev plastické operace?
Ahoj, mám dotaz. Odsuzuje církev plastické operace? Mám totiž velký problém se svým nosem, je prostě jiný a dost viditelný. Nejhorší je, když jsem k někomu otočena z profilu a usmívá se, protože tak vypadá snad nejhůř. Kvůli tomu se i strašně nerada jakkoliv fotím. Co s tím? Jak přijmout něco, co beru jako velkou nespravedlnost, protože sourozenci a všichni kolem mě mají nos normální a pěkný? Jak se vlastně přestat srovnávat s ostatními? Možná to nedokážu přijmout i proto, že je mi 19 a ještě jsem neměla kluka, ale proč?... Protože nejsem hezká kvůli svému nosu, že díky němu nestojím nikomu ani za pohled?... Strašně bych si přála, abych se měla ráda, taková jaká jsem, ale nevím jak. A ano, máma mi stále opakuje, že můj nos je pěkný a má ho ráda a že jsem něčím výjimečná, ale co když nechci? Co když chci být normální a co když chci být milovaná i jinými lidmi, než jen mou rodinou? Proč je vlastně svět postavený pouze na vzhledu lidí? Moc se omluvam za tak dlouhý text. Předem děkuji!
6.6.2020 14:50
:), 19 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  6 7 8 9 10 11 12 13 14  >>  57
 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz