Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sedm set třináct:

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  16 17 18 19 20 21 22 23 24  >>  25

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Chtěla bych kamarádky pozvat k nám domů, ale stydím se za naše bydlení. Prosím, poraďte.
Ahoj IN! Mám takový problém. Jsem na nové škole. Mám tam nové kamarády. Chtěla bych naše kamarádství posunout dál, než např. sledovačky kluků s kamarádkou a tak... Třeba přespávačka a tak... Je tu ale problém, jsme chudí, a máme zařízený byt tak provizorně... :( Z toho důvodu se ani nezasnívám do představ, jak idol ze školy je se mnou... :( Jednoduše se prostě stydím za naše bydlení... :((
20.1.2016 17:45
Terka, 13 let
Odpověď:
Otázka: Je špatné napsat kámošovi na Facebooku jako první?
Dobrý den milá redakce chtěla jsem se zeptat je špatné když chci napsat kámošovi napsat na fb a začínám rozhovor já?? není to vlezlý? pak si spolu v pohodě bavíme nezdá se mi my dal najevo že nemá zájem si se mnou psát jen je mi divný že vždycky musím konverzaci začínat já.... a to není jen u něho :) připadá mi že jsou kluci nesmělý napsat holce třeba jen kámošce nebo se mi to jen zdá?? Děkuji:)
17.1.2016 22:58
Snílek, 14 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádku pomlouvají. Jak jí můžu pomoci?
Moje kamarádka zjistila že ji holky ze třídy pomlouvají jak jí pomoct?
10.1.2016 20:08
Klára, 12 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka se začíná bavit s jinou spolužačkou víc než se mnou. Prosím o radu.
Milé In,mám takový problém: Chodím na osmileté gymnázium a od Primy se kamarádím s Alžbětkou jenže ted v Sekundě (jsme se) začali kamarádit s Kikou jenže naše třída je vždy na angličtinu a němčinu rozdělena a oni jsou v jiné skupině než já a čím dál víc se sbližují, mám pocit že se ted kamarádí víc spolu než se mnou,jednou mě dokonce i ignorovali.Mám se obávat že mi Kika Alžbětku přebere nebo je to normální že se Alžbětka baví víc s tou druhou možná sem na ni jen navázaná ale stejně potřebuji radu ,Děkuji za pomoc.
8.12.2015 06:57
Patrície, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak navázat nová přátelství a oživit stará?
Ahoj IN!, mám takový problém se svou ,,povahou,,.Na staré škole jsem neměla vůbec žádné kamarády. Tím pro mě je těžší hledat si kamarády na nynější škole. Dřív jsem byla taková zamlklá, nudná... Prostně samotářka... Potom mě štvalo, jak všichni mají kamarády, jak si pomáhají a podporují... Já i když byla úplně na dně, nikdo se nezajímal... :( Změnila jsem se, na nové škole mám pár kamarádů, v rámci třídy. Vážím si jich moc. :) Ale i tak, poznávám, že se mnou začíná být nuda. :( Jak navázat nová přátelství, popř. oživit ty ve třídě??
30.11.2015 20:14
Terka, 13 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka se začala chovat odmítavě. Čím to může být?
Ahoj In! To bych nebyla já kdybych opět nenašla nějaký problém. Tentokrát se nerozepíšu tolik jako u předchozího dotazu. Tak tedy, mám kamarádku. No známe se od té doby co jsem nastoupila na novou školu takže cca dva měsíce. Ještě minulý týden jsme byly skvělé kámošky, ale teď už ne. Třeba vždycky jsme se smály, když jsem začala číst složení těch ,,strašně zdravých\" sušenek jako jsou margot atd. Fakt, že jo. Teď mi říká, že jsem s tím už otravná. Nechápu co se děje? Radši se baví se svou bývalou kámoškou než semnou. Je možné, že je to protože moji rodiče byli v pondělí kvůli těm problémům s tím klukem v ředitelně, a on má teď zákaz se ke mě přibližovat? Může to být, protože nechce mít problémy jako já? Že se bojí, že jí on ublíží? Že chce být dál odemně, protože ten kluk má na mě spadeno? Divné je, že mě pak možná využívá, protože najednou je kamarádka, když potřebuje pomoct z matematikou nebo fyzikou. Je možné, že jsem jí dobrá na učení ale jako kámoška ne?(ve škole mi to jde, proto mě to napadlo) Děkuji za odpověď:-)
28.11.2015 16:48
Bariky, 13 let
Odpověď:
Otázka: Ráda bych si našla kamarády - starší kluky. Jak na to?
Ahoj IN, Jsem na nové škole. Na staré jsem neměla vůbec žádné kamarády, byla jsem stydlivá a nudná ,,šprtka,,. Změnila jsem se. V nové třídě mám plno kamarádek, a chtěla bych získat i nějaké kamarády. Když jsem byla menší, nebyla jsem tak stydlivá jako potom. Ráda jsem se bavila se staršími kluky. Teď mám potřebu si taky najít takového kamaráda. Bavím se hodně s bratrancem (16), a jeho spolužáci mi připadnou fajn. Šla bych s bratrancem třeba i do nějakého doučování, kde budou i jeho spolužáci. Ale nějak to nevychází. A kdyby už to někdy vyšlo, jak se dobře seznámit, a o čem se s kluky (jako kamarády) bavit??? Během těch asi 4 let, co jsem byla taková uzavřená jsem nějak ,,zapomněla,, co jsme vlastně dělali... :/
25.11.2015 18:50
Terka, 13 let
Odpověď:
Otázka: Kvůli ostatním holkám jsem se začala se svojí kamarádkou bavit tajně. Bojím se ale, že ji ztratím. Prosím o radu.
Všechny holky se nebaví s mojí kamarádkou.Málem jsem o všechny přišla a tak jsem se sní domluvila aby se se mnou bavila tajně. Teť se zase bojím,že o ni přijdu. Co mám dělat?
17.11.2015 09:05
jarče, 12 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka se trápí kvůli klukovi. Jak jí mám pomoct?
Ahoj, Moje kamaradka se trapi strasne moc kvuli klukovi, se kterym chodi. Uz spolu jednou chodili ale pak se rozesli. Chodi spolu od prazdnin,ale ted uz se mesic nevideli..... Co vych ji mela poradit, nebo jak ji pomoct? V jednom z cisel casipisu jste psali o letnich laskach, myslite si, ze to ten kluk tak nejak bere??
9.11.2015 21:53
maja, 14 let
Odpověď:
Otázka: Je normální, že mi zamilovanost vydrží i víc než rok a půl?
ahoj , myslíte že je normál že v mém věku se zamiluju do jednoho kluka vydrží mi to až 1,5 rok nebo 2 ? ;) Jen když se mě na to někdo ptá tak potom se celkem dost diví , že to tak ještě je. Tak je to obvyklé nebo nějak souvisí s tím , že jsem "napřed" ? :) Děkuji moc za odpověď i za to , že tu je tahle poradna . :)
26.10.2015 18:18
záhadná, 14 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  16 17 18 19 20 21 22 23 24  >>  25
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz