Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   tři sta  :

Poradna 'Rodina'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  14 15 16 17 18 19

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Mám smutné období, co mám dělat?
Ahoj..muj sen je jezdit na koni a zatim se nesplnil a nějak to nevypada na to, že by se mohl změnit..a umrel mi králíček..navic je na me toho hodně ve škole..jsem smutná a čučím do blba, každou chvíly brečím..navíc nemam žadnou nej kamosku, coz jsem si taky vzdycky prala..a prostě se mi hrozně stýská po mým nejmilejsim kralickovi, ktereho jsme mohla mit ještě několik let..mám hrozně smutnyobdobi..staci mi, když mi ějak odepisete, protože i to mě hrozně potwesi..
7.11.2014 18:16
Klárka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak přežít pubertu mladší sestry?
jak mam přežít mladší sestry pubertu
5.11.2014 11:50
andrea, 17 let
Odpověď:
Otázka: Mám problém vycházet s taťkou. Prosím, poraďte.
Ahoj, mám problém vycházet s taťkou. Nedávno jsem zjistila, že o něm vlastně nic nevím. Nebaví se semnou a poslední dobou mě úplně ignoruje. Pokud mi něco řekne, tak to jsou akorát výčitky co všechno dělám blbě. Nikdy mi neřekl, že mě má rád a byl by nejraději kdybych už se odstěhovala.. Co mám dělat?
1.11.2014 13:37
Kejt, 17 let
Odpověď:
Otázka: Pořád mamce lžu, protože mě jinak nikam nepustí...
Ahoj, mám problém že pořád lžu, nechci aby mamka věděla že mám kluka protože potom mě nikde nechce pustit protože se o mě bojí :/ když zalžu a dozví se to dá mi hrozně velký trest a já to teď nezvládám. Pořád všude říká jak má problémovou dceru a já to tak necítím ... co mám dělat ?? Přestali mi věřit :/
1.10.2014 20:02
klér, 14 let
Odpověď:
Otázka: Strašně bych chtěla dostat menzes, ale stále nic. Prosím, poraďte.
Ahoj IN! mam hrozný problém. Strašne by som chcela aby som už dostala menzes ale stále nechodí. Hovorí sa že rok po výtoku. Ale ja mám výtok rok a pol. A stále nič. NAjprv bol biely a teraz je zasa žltý. KAmošky mi hovoria že by som to mala dostať približne v takom čase ako moja mama. Ale keď som si to vypočítala tak som to mala dostať cez tieto letne prázdniny. A nedostala som. Prosím poraďťe mi.....
25.9.2014 08:38
iv, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak si zvýšit sebevědomí
Ahoj In, mám trápení. Odmalička jsem nesebevědomá. O co jde. Jak se mám prostě nesrovnávat s druhými, ale věřit sama sobě? Ne že bych byla soutěživá, závistivá a žárlivá, ale když má někdo úspěch, tak se začnu automaticky v hlavě ponižovat, že já bych na to nikdy neměla atd. Modlím se za to, ale ještě bych potřebovala nějaké praktické rady, abych si víc věřila a neponižovala se, když momentálně nejsem v něčem dobrá. Děkuji
10.9.2014 16:38
housenka, 20 let
Odpověď:
Otázka: Jak se správně chovat k mému mladšímu bráškovi?
ahoj In, prosím o radu, jak se správně chovat ke svýmu bráškovi. Mě je 20 a jemu 10. Mám ho často na hlídání, na školu atd. Ještě máme bráchu(17). No a tím, že je mezi náma 10 let to způsobuje, že si prostě někdy nerozumíme. Třeba když ho vemu ven. On je hrozně akční, furt by hrál bojovky, nebaví ho kreslení ap. No a já jsem spíš knihomol a taky studuju. Hodně se ovládám, abych s ním vydržela hrát nějakou tu bojovku. Jenže to nevydržím dýl jak 15 min a pak mě to akorát mrzí. Stojí mě to fakt přemáhání být furt akční a zapálená jako on:( Nemáte třeba nějaké tipy, jak dlouho si s ním hrát? A jak pak slušně říct, že už se třeba potř. učit atd?
8.9.2014 13:01
verča, 20 let
Odpověď:
Otázka: Rodina je rozhádaná kvůli dědictví. Co mám dělat?
V listopadu mi umřel dědeček a nesepsal závěť. Naši teď řeší dědictví se sourozenci. Mamka byla 4. dítě v řadě a taky nejmladší. Už je to od listopadu pěkná kupa dní a naši jsou víc a víc spolu kvůli tomu rozhádaní. Babička která se dědictví vzdala je z toho na dně. Co mám dělat???? Prosím o radu.
28.8.2014 11:25
Ta nešťastná, 15 let
Odpověď:
Otázka: Od šikany ve škole jsem hrozně nedůvěřivá. Co mám dělat?
Ahoj IN, mám někdy takové trápení. Jde o to, že si vůbec nevěřím i když jsem podle rodiny hezká, milá, mám dobrou rodinu atd. Možná ani tak nejde o to, že si nevěřím, ale spíš o to, že jsem dost nedůvěřivá. Teda byla jsem normální ale v roce 2009 jsem byla na ZŠ dost hnusně šikanovaná a zanechalo to na mě následky dodnes. Denně uvažuji o sebevraždě, nevěřím přátelům, mám pocit, že žádněj kluk by si o mě neopřel ani kolo...no, je toho bohužel dost. Prosím aspoň o nějakou radu, jak si v životě víc věřit. Díky moc.
19.8.2014 19:22
agnes, 20 let
Odpověď:
Otázka: Nesnáším svou rodinu. Co s tím?
Ahoj In. Chtěla bych se Vám svěřit se svými problémy a poprosit o radu. 1.Nesnáším svoji rodinu. Brácha (14) je v pohodě,chápe mě a tak,ale zbytek rodiny mi pěkně leze na nervy. Ségra se pořád chová trapně,malý brácha se zas často vzteká. Rodiče (protože jsem nejstarší) na mě nakládají nemožné množství práce,když to nezvládnu všechno,křičí a jsou naštvaní. Nesnáším rodinné procházky a výlety nebo tak. Prostě...byla bych radši,kdybych tu rodinu neměla. Vím,měla bych mít svou rodinu ráda,ale...nejde to. Co s tím? 2.Rodiče mě nikdy nechtějí pustit na žádnou akci jako např diskotéky,festivaly atd. Vždycky řeknou,že mě tam může někdo znásilnit a když si seženu partu,se kterou jsem relativně bezpečná,tak rodiče řeknou,že jsem na to mladá. Jo aha. Jiní chodí na takové akce už v 13, mě je 16 a v životě jsem na ničem podobném nebyla. Rodiče vědí,že se tam pije alkohol,ale vědí,že já bych nikdy opitá domů nepřišla...vysvětlují to všechno,že se o mě bojí. Chápu,ale co je moc,to je moc. Vážně nevím,co mám dělat,chci si někdy normálně vyrazit s kamarády na festival,zatančit si a zasmát se...tak jsem totální exot a asociál a akorát tak sedím doma a hraju se sourozenci pitomé hry. Co mám dělat? Jsem už z toho dost zoufalá. děkuju za odpověď.
16.6.2014 11:20
M., 16 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  14 15 16 17 18 19
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz