Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   šest set osmnáct:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jak se zeptat kluka, jestli spal s nějakou holkou?
Ahojky :-) Jak a kdy se kluka zeptat, jestli s nějakou holkou spal? Jak tu otázku zformulovat, aby se ho to nějak \"nedotklo\"? Nebo myslíte, že to kluci řeknou sami od sebe někdy? To by snad měli, ne? Je to přeci \"závažná\" věc, navíc, pokud by on tedy už nějaké zkušenosti měl, a holka ne... Nebo myslíte, že se to snaží ututlat, aby to holka nevěděla? A jak se k takovému klukovi, který by už zkušenosti měl, postavit? Radši s ním nechodit?
26.11.2015 20:37
Emi, 23 let
Odpověď:
Otázka: Co si myslíte o tom, když se dva lidé vezmou ještě během studia?
Ahoj In! Chtěla jsem se zeptat, jaký máte názor na to, když se dva vezmou ještě během studia. Je možné vše zvládat, když ještě oba studují a třeba jeden má brigádu a studuje dálkově? Já myslím, že to samozřejmě musí být těžší, pokud by se stalo, že bych otěhotněla ještě během školy a možná bych musela ukončit studium. Jinak před sebou mám ještě skoro 3 roky studia a můj kluk skoro 5 a vzít se můžeme nejdřív za 2 roky (takže mě by chyběl dostudovat 1 rok a mu 3) a nejpozději za 5 po ukončení studia, to už bych já 2 roky pracovala. Předem děkuji za názor :)
21.11.2015 14:00
Leňa, 20 let
Odpověď:
Otázka: Je moudré, aby holka udělala první krok?
Ahojky, lámu si hlavu nad určitou otázkou. Je mi sympatický jeden kluk, ráda bych se s ním blíže seznámila, ale nevím, zda je moudré, když holka udělá první krok. Na tuto problematiku jsem slyšela různé názory a v konečné fázi nevím, co je vhodné či ne. Mám zkušenost se vztahem, kde udělal první krok kluk a nedopadlo to dobře. Díky za radu. :-)
20.11.2015 17:46
anonymka, 19 let
Odpověď:
Otázka: Začala jsem chodit s klukem a najednou už nemám tak zamotanou hlavu. Je to normální?
Ahoj In! Po asi dvou týdnech zamilovanosti jsem se svěřila, teď už svýmu klukovi, co k němu cítím. On je do mě zamilovaný, řekla bych, že poměrně hodně, vlastně se \"čekalo\" na mě, jestli mu lásku opětuju. Říkala jsem si, že je brzy, ale pak jsme se k tomu nějak dostali a bylo to za mě venku. Fakt, několik dnů předtím jsem jen při dopisování si s ním byla červená,úplně oblblá. :D den po tom, co jsem mu to napsala ((ne)souvisí to s tím?) jsem \"to\" dostala a jakoby jsem na tu zamilovanost \"otupěla\" a bojím se, že když ho uvidím a \"nezlepší\" se to, nebylo by to ode mě férový... Rozejít se s ním nechci, mám ho hodně ráda a jsem šťastná, protože si fakt dobře rozumíme a je skvělej kluk, ale nemám až tak "zamotanou" hlavu. A myslíte, že by mohla, abych si udělala pořádek v citech pomoc i zpověď, když i co se týče víry jsem otupělá, jestli to nemůže souviset taky s tím? Děkuji moc, snad jsem to napsala trochu srozumitelně. Píšu vám to taky řádově po pár dnech, co jsem mu to napsala, protože se fakt bojím, že bych mu ublížila, cítím tu zodpovědnost... Děkuji moc a přeji hezký blížící se Advent :)
18.11.2015 19:14
Eliška, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak na sobě kluk pozná, že je zamilovaný?
Ahoj IN! Jak kluk na sobě pozná, že je zamilovány? Díky moc!
17.11.2015 20:48
Kaja, 16 let
Odpověď:
Otázka: Mám dát kamarádovi k Vánocům vlastnoručně vyrobený obraz?
Ahojky, už jsem to psala do diskuze pro holky, ale říkám si, že vy jste přeci jen starší a hlavně zkušenější, tak budete mít trošku \"větší přehled\" ;-) Dát kamarádovi k vánocům vlastnoručně vyrobený obraz na zeď s vyobrazením toho, co má rád? Myslíte, že to ocení? Není to moc ujetý nápad? (je mu 26 let) Běžně bych "obyčejnému" kamarádovi asi nic nedávala, ale tenhle je mi takový sympatický, seznámili jsme se také skrz to, že hledáme vztah, takže je to asi takové trochu jiné... A dávat mu vůbec něco, když nevím, jak to "něco mezi námi" bere on? Co myslíte? Jsem totiž v koncích, jestli to není pro kluka "přežitek" (sama osobně jsem vlastně žádnému kamarádovi nikdy žádný dárek nedávala, protože kamarády nemám...) Děkuju! :-)
16.11.2015 12:26
kytí, 24 let
Odpověď:
Otázka: Jsem zamilovaná do bratrance. Co s tím?
Ahoj IN! Už několik let jsem zamilovaná do svého bratrance(19). Co mám dělat? Pořád na něj myslím. Je to vůbec normální?
16.11.2015 11:44
Maruška, 16 let
Odpověď:
Otázka: Kluk, se kterým jsem se seznámila, se zajímá o moji sestru. Co s tím?
Ahoj,chtěla bych se zeptat co mám dělat...nedávno jsem se seznámila s hodně novýma lidma.Byli mezi nimi i kluci,co o mě měli zájem.Byla jsem ráda,psali jsme si,s jedním jsem byla i venku a choval se ke mě pěkně,rozumněli jsme si,jenže pak to skončilo a problém je v tom,že všichni tihle kluci si třeba na facebooku přidali do přátel i moji ségru o rok mladší,začali si s ní psát a venku povídat stejně jako se mnou ale s tím rozdílem,že nás dvě začali srovnávat a většinou jsem já ta horší,nezábavná, neinteligentní míň sympatická,a ošklivější,nebo aspoň mi to tak přijde...štve mě to,že jdou první za mnou a pak to utnou a jdou za ségrou,se kterou si píšou i to co psali mě,nebo se k ní tak chovají a mě úplně odstrkují. Ten jeden kluk co jsem s ním chodila ven ji začal obletovat a mě přestal zdravit,sotva se na sebe podíváme,já se do něj zamilovala a už přes půl roku se toho nemůžu zbavit,jí se ale líbí jiný,bere ho jako kamaráda, ale mě to vadí když třeba na tanečním vyzval ji a na mě se ani nepodíval...jsem pak naštvaná i na ségru která o něm úplně vpohodě mluví i když ví,že de mi líbí, ale mě to sžírá uvnitř... nevíte co s tím? Děkuji
14.11.2015 15:33
Caro, 16 let
Odpověď:
Otázka: Tátovi vadí, když si vodím domů spolužáky (navíc jeden z nich je strašně vlezlý). Co mám dělat?
Ahoj IN!, nedávno jsem přestoupila na novou školu. Jsou tam fajn kluci. Občas se mnou jdou domů. A teď jsou v tom dva problémy. První je, že tátovi se to nelíbí, a zakazuje mi to, což prostě nechápu. Vede to k tomu, že pak doma zapírám, což nechci, ale zase pak se táta zlobí. Druhý je, že mám spolužáka, který je strašně vlezlý. (není to jen můj názor). Neustále říká že se mnou pojede tramvají, ale když nechci tak se naštvě. Tento týden mě a mou kamarádku seřval a vystrčil z tramvaje, protože jsme mu říkaly ať s námi nejezdí. Prosím poraďte. Doma nechci dělat dusno, už tak máme dost problémů, ale prostě chci už taky trochu žít a zase nenaštvat žádného spolužáka. Děkuji za odpověď a omlouvám se jestli je to zmatené.
11.11.2015 16:15
Bariky, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak naznačit klukovi, že se mi líbí?
Ve škole se pořád dívám na jednoho kluka , on na mě taky. Je fajn, ale moc se s holkama nebaví. Jak mám naznačit že se mi líbí, aniž by spolužáci o tom věděli?
8.11.2015 16:43
kajka, 14 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>  57
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz