Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   devět set čtyřicet dva:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Co mám se sebou dělat, abych měla ze sebe dobrý pocit?
Ahoj IN! Ještě jsem stále nepotkala toho pravého. Mívám o sobě pochybnosti, jestli u mě není chyba, že o sebe nedostatečně dbám. Bojuji s komplexy, že se nemusím nikomu líbit, nejsem dost atraktivní. Nevím, jak mám na sobě zapracovat, abych se stala \"tou pravou\"? Když od někoho slyším, že kluci holky jako jsem já nechtějí, nevím, co je na tom pravdy a dostane mě to do komplexů. Co mám se sebou dělat, abych měla ze sebe dobrý pocit? Je mi jedno, kdy toho pravého potkám, jde mi hlavně o to, abych se líbila. Předem děkuji za odpověď.
27.1.2019 13:50
Hana, 26 let
Odpověď:
Otázka: Jsem mladá holka, která má ráda zábavu. A nevím, co se životem.
Zdravím, jsem mladá holka, která má ráda zábavu. Nevím, co se životem, před rokem nebo dvěma jsem střídala kluky,a nebylo jich málo, ale ne že bych s nimi chodila ale vždy jen na nějaké akci jsme se společně líbali a pak nic víc. Je to hřích? A nevím jak mám toto stopnout , protože to trvá, jsem věřící, z věřící rodiny ale jsme i mladá holka, která si chce užívat, nevím nikdy jak to mám přiznat ve zpovědi, nebo s kým si o tom promluvit. Chci mít už nějakého nastálo ale je to těžký..
24.1.2019 21:41
Paťa, 21 let
Odpověď:
Otázka: Nevím, co si o tom mám myslet
Myslíte že když jsem měla něco s jedním klukem ale on měl vždycky přípito ale vždycky jsme šli ven jen po tmě a nikdy se mi neozval za dne a za střízliva a on my jednou řekl že mě miluje myslíte že to myslel vážně ?(ale je to složitější je že stejné výši a je to kamarád mého bratra)
24.1.2019 17:13
Ádis, 16 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se sexu
Zdravím do redakce. Chtěla bych se zeptat jestli je normální že se hrozně bojím sexu. Nedokážu si to ani představit. Jsem hodně stydlivá. Změní se to když začnu s někým chodit? Budu moc ráda za každou radu, jak se s tím třeba vypořádat nebo se přestat stydět..Přijde mi ,že všechny holky v mém okolí se spíš bojí že to nevydrží do svatby, ale já si to třeba ani jinak představit neumím.. je se mnou něco špatně? je to znamení že mám jít do řádu? Předem děkuji za odpověď..Mějte krásný den.Stela
18.1.2019 16:19
Stela, 16 let
Odpověď:
Otázka: Nikdy jsem s nikým nechodila...
Ahoj. Je mi 18 let, nikdy jsem s nikym nechodila, s klukama sotva promluvím slovo. Hodne tím trpím, sžírám se den co den. Všechny kamarádky s někým chodily nebo chodí. Jenom já se topim mezi romantickými knížkami a filmy. Toužím po tom, aby mě někdo miloval, toužím po tom tak moc, ze se nechavam opojet tou iluzi. V celém těle mi poletuji motylci, spatne se mi dycha a srdce mi busi tak moc, ze mam pocit, ze se mi vyskoci z hrudi. Nepredstavuju si urcitou osobu, ale představuji si ten pocit, jaky to je, kdyz vas nekdo miluje a objímá v náručí. Byla jsem v kine na Bohemian Rhapsody, Rogerse Taylora hraje Ben Hardy, a ja se zamilovala do jeho postavy, kterou hraje, i do nej samotneho. Jelikoz ho nemuzu mít, tak stale dokola posloucham pisnicky od Queen, koukám na videa s ním. A muzu se z toho zbláznit. Mam to jako drogu. Je to spatne, ze se takhle nechavam zdrogovat? Kdyz se mi nejaky kluk zacne nejak dvorit, ja se ho snazim vystrnadit pryc. A on nakonec odejde. Jsem z toho spatna a zoufala. Modlím se za to k Bohu, ale mam strach, ze mi vybere nejakyho moulu, ikdyz se modlim slovy \"at je to kdokoli a at je kdekoli...\". Jsem vybirava a sobecka. Děkuji za odpověď a za radu. Přeji hezky den.
10.1.2019 09:31
Mona, 18 let
Odpověď:
Otázka: Nevím, jestli s ním mám chodit nebo ne.
Ahoj, je mi patnáct a chodím už asi 5 měsíců s jedním sedmnáctiletým klukem (ano, vím, že to není nějakej strašně dlouhodobej vztah). No a vždycky jsem měla na vztahy takovej pohled, že až bude člověk připraven, pozná to. S tímhle klukem jsem se znala už dlouho, ale moc jsme se nebavili. Potom se to nějak zlomilo a začínali jsme se bavit čím dál víc. Po nějaké době jsme se rozhodli, že spolu zkusíme začít chodit, abychom se ještě lépe poznali. Úplně na začátku jsem ho opravdu milovala, ale poslední dobou mám čím dál častěji pocit, že ho začínám brát spíše jako kamaráda. On je na mě ale strašně moc hodnej a chce se mnou trávit skoro všechen jeho volný čas. Jenže... poslední dobou mám pocit, že nejsem schopna jeho city opětovat. On je asi bláznivě zamilovaný, pořád to opakuje, plánuje, kam se vypravíme a nosí mi různé maličkosti... a mě to na jednu stranu strašně moc těší, ale na druhou stranu jsem z toho ve stresu, protože si právě nejsem moc jistá, jestli ho opravdu miluju. Vím, že mi s tímto asi moc neporadíte, ale stejně bych se chtěla zeptat, jak byste to třeba řešily vy. Protože... kdybych se s ním teď rozešla, asi by to opravdu nezvládl... Navíc je skoro hloupost se s někým rozejít, protože ,,je na vás až moc hodný a přesto ho už berete spíš jako kamaráda\"...Neuvěřil by mi to a kromě toho si ani já nejsem pořád moc jistá, jestli je tohle ,,odmilování\" jenom dočasnej stav nebo ne. Co byste dělaly vy?
8.1.2019 15:52
Třeba Terez, 15 let
Odpověď:
Otázka: Homosexualita
Ahoj. Nikdy jsem se tady nedočetla, jak se díváte na homosexualitu. Jsem lesba, věděla jsem to vždycky, už jako puberťačka čtoucí tento časopis. S Bohem jsem srovnaná, rozumíme si, vím, že mě miluje přesně takovou, jaká jsem. Také vím, že existuje spolek LGBT věřících. Ale chtěla bych vědět, jak se na to díváte vy a zda bych v očích ostatních křesťanů nebyla zavržení hodná, jenom proto, že jsem si nevybrala mezi Bohem a ženami, ale oboje je má přirozenost. Myslíte, že někdy bude možná svatba stejnopohlavních párů v kostele? Děkuji za odpověď.
3.1.2019 23:23
Patricie, 25 let
Odpověď:
Otázka: Potřebuju poradit...
Ahoj, moc a moc potřebuji poradit. Dlouho (přes rok + se běžně vídáme) jsem si psala s jedním klukem, který je asi o rok a půl mladší a ve chvíli, kdy mě pozval do kina jsem s ním mluvila a i přesto, že jsem ho zranila (řekl, že mě miluje), jsme si vše vyjasnili. Bohužel/bohudík se i nadále vídáme a hodně si povídáme...a znovu jsme se dostali k otázce společného vztahu. Jelikož vím, že ho mám velmi ráda, povolila jsem a svolila. Nyní zjišťuji, že je to opravdu nejspíš jen kamarád, ale zdá se, že ze dne na den svůj názor měním. Ve vztahu je velmi jemný a netlačí v ničem. Jak velkou šanci tomu mám ještě dát, nechci ho hned po svém ano zase zranit a bojím se to dál protahovat. Nikdy bych nečekala, že budu mít v hlavě takový zmatek o tom, co cítím...
14.12.2018 20:27
Nejistá, 18 let
Odpověď:
Otázka: Nevím jestli jsem udělala dobré rozhodnutí...
Ahoj , nevím jestli jsem udělala dobré rozhodnutí …. Napsala jsem jednomu klukovi co k němu cítím ….. napsala jsem mu ze když jsme byly venku tak mi sním bylo dobře a moc fajn a že ho mám ráda víc než jako kamaráda on mi na to odpověděl ze me taky ma rad ale ze jsem zatím pro něj dobrá kamarádka ale že neříká že mě nechce jen že vše má svůj čas , nikam ti neuteču a doufám že ti taky nikam neutečeš toto byla jeho reakce … mám ale strach že jsem se nerozhodla dobře ...a nevím jak se k němu ted mama chvat
30.11.2018 21:39
Ela, 17 let
Odpověď:
Otázka: Mám platonickou lásku a mám pocit, že mi nikdo nerozumí.
Ahoj IN! Poslední dobou mám jednu platonickou lásku... Mám pocit, že mně nikdo nechápe... Pořád jen slyším: \" Já měla taky platonickou lásku\" nebo \"to přejde\". Jenže já na něj myslím pořád... Dokonce mám pocit, že mě nechápe ani Pán Ježíš (i když vím, že to pravda není). Mám pocit, že mé modlitby za něho jsou zbytečné, že ty obě, které jsem za něj obětovala byli k ničemu... Často se kvůli němu trápím, mám pocit, že mě nikdo nerozumí a cítím se opuštěná... Nemáte nějakou radu, co s tím? Děkuji
21.10.2018 17:28
Káťa, 14 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>  57
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz