Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   dvě stě osmdesát šest:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Můžu být lesba?
Muzu byt lesba? Ahoj, mam pocit, že neco je spatne. Už je to par mesicu co jsem začala bydlet u sve nejlepsi kamaradky. Byly jsme si opravdu moc blízke, rikali jsme si vsechno. Sdileli sme spoločne sve pocity a každodenné starosti. No ted kdyz už spolu bydlime delsi dobu, moje kamaradka je ke mne nekdy až moc milá. Coz mi nevadilo. No stejne občas prijde k situaciim, že ké mne prijde do koupelny kdyz se myju, nebo se ke mne prituli v posteli. Mne to ale není nepríjemné a ja jeji prítomnosť vyhledavam. Občas se vzájomne dotýkame i na intimnich mistech, samozrejme sme pri tom oblečené a pusobi to vzrusujice. Nevim jesti se mam odstehovat nebo zustat a dovoliť podlehnout mym touham. Jeste sem s tymhle nemela zadný zkusenosti. Zatim jsem mela jenom kluka a pri nem jsem tyto pocity nemela. Prosím poraďte mi, nechci zit v hrichu.
25.11.2019 22:20
Marie, 23 let
Odpověď:
Otázka: Co bych mu měla říct?
Ahoj, už nějakou dobu koukám po jednom klukovi. On mi pohledy vrací, pohybuje se v mé blízkosti... Co to ale znamená? Jak mám oslovit kluka, kterého potkávám většinou jen na 10 minutové cestě do školy? Co bych mu měla říct?
15.11.2019 19:41
Helča, 18 let
Odpověď:
Otázka: Zakoukala jsem se už poněkolikáté do mladšího kluka
Milá redakce IN! Už po několikáté se mi stalo, že jsem se zakoukala do mladšího kluka. Nejdřív jsem si toho nevšímala, protože mi přišlo, že to nic neznamená. Teď už se mi to ale stálo asi potřetí za 4 měsíce... Mám crush na kluka, kterýmu je 10 přičemž mě je 17. A stejně staří/starší kluci se mi moc nelíbí. Myslíte, že je se mnou něco špatně? Cítím se kvůli tomu fakt hrozně a stydím se za to, ale nemůžu si pomoct. ☹️ Poraďte mi prosím co mám dělat.
10.11.2019 11:13
Katka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Na základce byl do mě zamilovaný, ale teď už si mě asi nepamatuje...
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Studuji na osmiletém gymnázium, nyní chodím do kvinty. Na naší škole funguje i čtyřleté gymnázium, letos tam nastoupil i jeden kluk, se kterým jsem chodila do třídy na základní škole. Na základce byl do mě zamilovaný, jenže jsme se dlouho neviděli a on si mne nejspíš už vůbec nepamatuje. Skoro každý den jezdíme stejným autobusem do školy i ze školy, má vždy sluchátka a takový výraz, jako že je mu všechno jedno a že ho všechno otravuje (ale pamatuji si, že byl hrozně milý). Já jsem se taky dost změnila a bohužel se stydím a bojím se, že budu vypadat trapně a úplně praštěně, a tak jsem zatím nenašla odvahu ho slovit a říct mu, jak se jmenuji a že jsem s ním chodila do třídy. Protože nevím, jestli by ho to vůbec zajímalo. Trochu odvahy jsem našla a sedla si v autobuse k jeho spolužačce (která s námi na základce chodila do té samé třídy a která si mne pamatuje), když tam on seděl taky. Tehdy jsem zjistila, že si mne nepamatuje. Jediné, na co se mne zeptal bylo, jestli s se mnou do třídy nechodí nějaká M, která mu napsala na lavici nějaký vzkaz. M je moje spolužačka, která je hodná, trochu rozpustilá, výborně si rozumí se všemi kluky a které se líbí ten kluk. M má tu výhodu, že jí naši spolužáci pomáhají toho kluka získat. Nechci být závistivá ani žárlivá, mám M ráda a přeji M jen všechno dobré. Ale mně se ten kluk líbí taky, jenže jemu se třeba M líbí, když se na ní ptal. Připadá mi, že M má prostě vždycky všechno. Pořád nad tím vším víc a víc přemýšlím a nevím, jestli se mám tomu klukovi představit. Ale přeji si a doufám, že si mě aspoň trošičku někde v podvědomí pamatuje. Děkuji za odpověď.
28.9.2019 18:59
K., 16 let
Odpověď:
Otázka: Chceme počkat až do svatby...
Ahoj, milá redakce, potřebovala bych poradit. Oba víme, že si na pohlavní styk chceme počkat až do svatby, je to pro nás oba velmi důležité. Bavíme se o tom, co by pro někoho z nás už mohlo být dráždivé a mohlo vést k tomu, co nechceme a řekli bychom si to - říkáme si to. Je ale všeobecně špatné si dát před svatbou francouzskou pusu? Nebo v olbečení si vedle sebe lehnout a líbat se, nebo se k sobě přitulit, obejmout se, hladit se po vlasech a povídat si? Samozřejmě se víc zaměřujeme na poznávání se navzájem, jaký je druhý uvnitř ;) Děkuji.
17.9.2019 18:41
Janča, 19 let
Odpověď:
Otázka: Nemám čekat víc než přátelství.
kluk mi napsal že nemám čekat víc než přátelství protože ode mě bydlí daleko...mám to vzdát nebo tiše doufat ještě když se známe chvíli
1.9.2019 01:12
L, 17 let
Odpověď:
Otázka: Jak se postavit k hledání partnera?
Ahoj IN! Pořád nevím, jak správně se mám postavit k hledání partnera. Co tak ještě můžu udělat kromě modlitby za budoucího manžela? Myslím, že najít si někoho je pro mě asi problém - nevím, kde bych někoho mohla potkat, protože nemám moc možností poznávat nové lidi. Záleží to více na Bohu, nebo na mně, jestli se vdám? Děkuji předem za odpověď
26.8.2019 21:47
Hana, 26 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se, že jsem málo zkušená
Ahoj, už týden a kousek chodím s klukem (20 let-věřící) a ted jsem zjistila, že když byl na střední tak se vyspal s nějakou holkou. Mě to překvapilo. Je mu to moc líto. On má ted strach, že náš vztah zkazil. Já jsem ráda, že mi to řekl ted na začátku a ne až bychom měli před svatbou. Já jsem mu řekla, že ho mám stále ráda, že me NEzklamal, ale ze to ted bude trochu jiný. Já jsem nikdy s nikým nechodila, nikdy jsem nedostala pusu. On je velmi kontaktní, rád mě pohladí, obejme. Mě se to líbí, rychle jsem si na to zvykla. Je to pro mě něco nového. Ale ted když vím čím vším si prošel, tak jsem taková odtažená. Ale je to takový zvláštní. Vadí mi pomyšlení, že jsem pro něj panna, která se chová takhle upjatě. Vadí mi, že před ním vypadám takhle nezkušeně. Myslela jsem si, že to všechno budeme poznávat spolu. Mrzí mě, že nebudu jeho první, je mi to moc líto. Nevím co mám dělat. Prosím o radu.
21.8.2019 11:18
Aneta, 18 let
Odpověď:
Otázka: Chceme vydržet až do svatby, jak to zvládnout?
Ahoj, potřebuju poradit. Mám kluka, terý je o něco starší než já a my TO chcem vydržet až do svatby, jenže je to hodně těžké, protože do svatby nám minimálně 4 roky chybí. Jsme spolu necelý rok a potřebovala bych radu jak to zvládnout. Děkuju.
13.8.2019 13:29
Klárka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jaké jsou hranice?
Ahoj, doposud jsem neměla žádného kluka a jinak si běžně s kluky moc nepovídám. Už se mi ale stalo, že jsem se (např. na směně na brigádě, kde jsem pracovala s kolegou) bavila. Problém je v tom, že mi přišlo, že jsem se bavilo někdy až moc otevřeně a uvolněně (jako bych se bavila třeba s dobrou kamarádkou). Pak mě to sice tíží a beru to jako hřích (kolegu jsem viděla poprvé v životě, byl mnohem starší a nevím, jestli vůbec byl svobodný), ale zároveň se mi líbí. Mám obavy, jestli jsem si s ním třeba trochu nezačínala nebo tak. Proto se vás chci zeptat a poprosit o radu, jaké jsou hranice v těchto věcech (úsměv, chování, povídání si atd.)? Chápu, že to nelze shrnout v pár přesných bodech, ale byla bych vám moc vděčná, alespoň za nějaké konkrétní rady. Některé věci mi jsou jasné (např. vyzývavé oblečení, mluvení o nějakých neslušných nebo intimních věcech, záměrné dotýkání se), přesto by se něco dalšího hodilo. Ještě se chci zeptat, jak je to vlastně s flirtováním? Co to je, jak se chová ten, kdo flirtuje, je to hřích? Moc díky, K.
12.8.2019 14:45
K., 16 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>  57
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz