Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   osm set šedesát šest:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  14 15 16 17 18 19 20 21 22  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka:
Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat co si myslíte o tom že... V záři mi začali taneční a ten kluk se kterým tančím je super ale seznámili jsme se právě až v těch tanecnich před 4 týdny, a tedka spolu jdeme občas na autobus a taky si někdy napišem :D ..no a proč tohle píšu? ..myslite že chce ten kluk projevit větší zájem? myslite že chce něco víc? protože je to vždyck jeho nápad že na mě bjde čekat před školou a potom jdem spolu na bus. ....protože vite jak, ja tu klučiči logiku někdy fakt nechápu :D dekujiiíiiii
2.10.2018 21:53
Quiki, 17 let
Odpověď:
Otázka: Ahoj, potřebovala bych poradit...
Ahoj, potřebovala bych poradit. V 5. třídě jsem se hodně kamarádila s jedním klukem. Po prázdninách se ale odstěhoval a my se dlouho neviděli. Teprve po dvou letech jsem ho znovu kontaktovala přes FB. Nějakou dobu jsme si v pohodě psali. Až po pár měsících, před koncem minulého školního roku, začal ke zprávám připojovat srdíčka a pak i zamilované smajlíky a opravdu jimi nešetřil. Psal mi, abych je posílala taky. Když jsem se do toho nehrnula (nevěděla jsem, co to má znamenat, jestli mě má rád nebo ne, nechtěla jsem mu dávat falešné naděje, protože si myslím, že ještě nejsem připravená mít (nevěřícího) kluka a mí rodiče znají mé heslo k účtu, i když mi řekli, že se tam ještě nepřihlásili a mají ho jen, protože mě chtějí chránit...věřím jim, a proto jsem ho nezměnila), psal, že je posílá všem, že to znamená: všechno je OK. Neudělala jsem to ani pak, romantické zprávy s někým, s kým nechodím, jsou proti mému svědomí. Napsala jsem, že bych mu to chtěla vysvětlit, až se uvidíme. Tak trochu zaraženě z toho vycouval. Nevím, co to mělo znamenat a dělám si starosti, jestli jsem mu neublížila. Nejsem si ani 100% jistá, že se mu líbím. Nemá s tím moc zkušeností a jsem z toho zmatená a zoufalá. Neporadíte, jak bych mu to měla vysvětlit, až se s ním uvidím? Vím, že je to složité, ale už opravdu nevím, co s tím. Je to dobrý kamarád a nechci ho ztratit.
21.9.2018 10:27
Alexa, 14 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat?
Ahoj IN! Mám dotaz potkala jsem skvělého kluka, chodíme spolu, miluju ho a on mě taky. Když jsem to, ale řekla rodičům, řekli mi, že na tohle mám ještě dost času a zakázali mě se s ním vídat... Nevím co mám dělat, mám ho fakt moc ráda, je jiný než všichni kluci okolo a nechci ho ztratit. Ale rodičům lhát nechci, co mám dělat?
29.8.2018 16:57
Verča, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jaká je nejlepší terapie jak zapomenout na kluka?
Ahoj, jaká je nejlepší terapie jak zapomenout na kluka? Před 2 lety jsem potkala kamaráda a několikrát jsme se spolem líbali, když jsme někde byly, byly jsme mírně pod vlivem.Já jsem se zamilovala,on asi taky z počátku něco cítil ale úplně po tom co řekl že to nic nebylo tak jsme odcizili. A našel si přítelkyni
27.8.2018 19:28
Kamka, 18 let
Odpověď:
Otázka: Jak to tedy je?
Zdravím, chci se zeptat, když se chtějí dva vzít. On má potvrzené od Boha, že ona je ta pravá, ona to potvrzení nemá, ale ví o tom jeho znamení. Mohou se vzít, nebo mají čekat i na potvrzení pro ni?
27.8.2018 07:42
osnáctka, 18 let
Odpověď:
Otázka: Už skro rok jsem zamilovaná do svého učitele
Potřebuji poradit.... Jsem studentka gymnázia a jsem už skoro rok zamilovaná do svého učitele, kterému je 39let a je svobodný. Myslím si, že to není jen platonická láska, navíc jsem do něj zamilovaná, ne kvůli vzhledu, ale kvůli jeho povaze a vtipu. Nejvíce miluji jeho úsměv.Mám mu to dát nějak najevo? PS: věkový rozdíl mi nevadí, stejně jsem na starší....
25.8.2018 20:28
Maki, 15 let
Odpověď:
Otázka: Komunikace s klukem
Ahoj všem do redakce IN!, měla bych na vás takovou otázečku: Jak hodně být či nebýt jako holka na počátku možného vztahu iniciativní? ...Jak už to tak bývá, před nějakou dobou jsem potkala jednoho kluka, sympatie byly oboustranné, povahově a humorem mi opravdu seděl... Od té doby mi on jako první napsal a vyměnili jsme si pár zpráv, teď však naše komunikace jaksi vázne a mě to docela mrzí. Chtěla bych pro to něco udělat, ale nechci mu zase jen tak psát a působit jako \'stíhačka\'. Ale mám jen tak čekat až se on nějak projeví a nechat to volně plynout? Nechtěla bych ho ztratit... Snažím se to svěřit Pánu a nechat to na něm, ale někdy je těžké jenom čekat. Předem díky za odpověď a za to, že tu pro nás jste! PS: Jak jste byly na počátku svých vztahů iniciativní vy?
21.8.2018 16:07
Dáda, 24 let
Odpověď:
Otázka: Nevím, jestli se mi líbí, nebo je to jen kamarád...
Na prvním stupni jsem se několik let líbila (nebo přinejmenším o mě viditelně jvil velký zájem) jednomu klukovi. V páté třídě na škole v přírodě nás kamarádka ,,dala dohromady\". ,,Chodili\" jsme spolu zhruba tři měsíce, než jsem mu dala ,,kopačky\". Naše setkání působila jako přátelská setkání. Zůstali jsem kamarádi, ale letos jsem začínala mít pocit, že by chtěl zas něco víc. Ptala jsem se ho, ale on řekl, že ne. Jenže později mi poslal básničku, co sám složil. Ptal se mě, jestli mu dám šanci. Byla jsem polichocená a tak jsem souhlasila s tím, že ho nejdříve chci víc poznat. Jenže on to asi pochopil, jakože spolu chodíme, protože mi psal různé vzkazy typu you awesome, i love you,...Řekla jsem, že to zatím ne a on souhlasil, ale pořád mi psal. už mě to začínalo štvát a tak jsem reagovala stroze a on se mě pak po nějaké době zeptal, zda mi to nevadí. Popravdě jsem řekla, že trochu jo, a on ubral. S tím vším jsem se svěřila kamarádkám. Všechny jsem v tom věku, kdy jevíme zájem o druhé pohlaví, sníme o klucích, kteří jsou podle našich představ atd., což ten kluk není. Ony mu napsaly, páž znají mé heslo od mobilu, ať jde někam, že mě nezaajímá a tak. Bylo mi ho líto a tak jsem napsala, že mu oěpt skutečně dávám friendzonu, že bych to psaly holky, ale že mají pravdu. Teď nevím, jestli jsem neudělala chybu. Občas se ve svých pocitech nevyznám. Nevím, jestli se mi líbí nebo ne nebo jestli ho beru jen jako kamaráda a dávám přednost jiným. Ano, vím, že mám ještě celkem dost času, ale je to težké pochopit. Moc dobře si to uvědomuju, ale srdce očividně ne. :)
15.8.2018 20:41
Anička, 14 let
Odpověď:
Otázka: Je možné si vzít svoji první lásku?
Je možné mít za manžela/manželku toho, kdo byl/byla můj první přítel/přítelkyně. Respektivě, zda je možné, mít někoho rád od svých třinácti, čtrnácti let, chodit spolu a pak se vzít? Na jednu stranu mi přijde, že to možné je, na druhou stranu si uvědomuju, že v tomhle věku je to takové poznávání atd..
15.8.2018 20:27
Dominika, 14 let
Odpověď:
Otázka: Ahoj, neznáte nějakou modlitbu pro páry?
Ahoj, neznáte nějakou modlitbu pro páry? Chtěla bych, abychom se s přítelem společně modlili, ale vůbec nevím co. Díky za odpověď :-)
26.7.2018 17:02
Evanlyn, 18 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  14 15 16 17 18 19 20 21 22  >>  57
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz