Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   pět set čtyřicet dva:

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  20 21 22 23 24 25

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Je "proti církvi" dívat se na seriál Hra o trůny?
Ahoj :P Nejsem křesťanka ( jsem nevěřící), ale moje kamarádka je :D A tak jsem se chtěla (jen tak ze zajímavosti) zeptat, jestli je proti ,,církvi\'\' dívat se na seriál hra o trůny. Děkuji za odpověď ;) :D
20.2.2015 15:17
kikina, 15 let
Odpověď:
Otázka: Kámošky se mezi sebou hádají. Co mám dělat?
Ve škole mám kámošky. Se mnou se kámoší všechny, ale mezi sebou se hádají. Chci aby se usmířily, ale nic nepomáhá. Jedna chce abych s tou druhou nekámošila. Jak můžu pomoci k tomu aby s polu kamarádily všechny? Děkuji za odpověď.
8.2.2015 18:07
Any, 10 let
Odpověď:
Otázka: Moje dvě kamarádky se na sebe zlobí. Co mám dělat?
Ahoj, moje 2 nejlepsi kamaradky se na sebe zlobi uz asi 2 tydny a ta jedna dokonce proti ni postvala celou nasi tridu a ja to uz nemozu poslouchat jak se hadaji. A jedna z nich me pozadala jestli si s tou druhou nepromluvim a ja nevim co ji rict. proste nevim co delat . DEKUJI
29.1.2015 22:27
Majda, 12 let
Odpověď:
Otázka: Budeme se stěhovat a já se bojím, že mě budou v nové třídě šikanovat a budu odstrčená. Prosím, poraďte.
Ahoj s našima se budeme stěhovat. Jsem trochu stydlivá a mám strach z nové třídy. Co když mě budou šikanovat. Co když budu úplně odstrčená. Co mám dělat. Stačí mi jedna kámoška. Díky
27.1.2015 21:16
Natka, 14 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka mě často kritizuje a komentuje. Nelíbí se mi to, ale nedá si to vysvětlit. Prosím, poraďte.
Ahoj, mám problém se svou nejlepší kamarádkou. Někdy mám takový pocit, že mě bere jako samozřejmost a všechno, co se mi líbí, se snaží zkritizovat. Například jsem si nedávno objednala z internetu film a ona hned řekla, že nechápe lidi, co si svůj oblíbený film kupujou na dvd, když si ho můžou stáhnout. Nebo když se dozvěděla, že se mi líbí Robbie Williams, měla blbý kecy, že to je hrozný a poslouchá to její máma. Mám toho dost, protože takhle komentuje všechno. Jídlo, seriály, knihy, někdy i to co dělám, atd. Už mě to nebaví. Takhle to je skoro denně. Dneska mi řekla, že jde shánět brigádu a jestli vím, co to je vůbec práce. Ví, že jsem na brigádě nikdy nebyla, protože se chci soustředit na školu a hlavně udělat maturitu, která mě čeká příští rok. Vzdělání je pro mě důležitý a známky mám dobré (ona loni propadla a neučí se). Vysvětlila jsem jí, ať na mě pořád nehledá chyby, protože je každý jiný a ať je radši ticho. Je to ale takový typ člověka, co bere všechno s humorem a jako zábavu. Prostě jí to nevysvětlim. Jinak jí mám ráda, je s ní sranda a rozumíme si.
26.1.2015 18:46
Elizabeth, 18 let
Odpověď:
Otázka: Kamarád mě pozval na ples, ale bude tam i jeho sestra, která mě nesnáší. Mám tam jít?
Ahoj. Byla jsem pozvána na ples od kamaráda, je to moc fajn kluk, ale jeho sestra mě nemůže vystát, vím, že na tom plese taky bude a proto se mi tam vůbec nechce, ale toho kluka nechci ranit. Neví, co se mezi námi děvčaty děje. Můžete mi prosím nějak poradit? :) Děkuji
19.1.2015 19:12
Cecil, 19 let
Odpověď:
Otázka: Kamarád se se mnou nebaví. Co s tím?
Ahoj :-) Mám kamaráda, chodíme do stejné školy, do stejného ročníku. Je to fajn kluk, ale poslední dobou se pořád hádáme. Vadí mu úplné blbosti, jako že se sním nebavím před hodinou a raději se učím na test, který je pro mě důležitý, nebo že pár dní nejsem na Facebooku, takže si nepíšeme .. Pořád mě upozorňuje na to jaké mám chyby .. Já ráda příjmu radu, co dělat lépe, ale když mě kritizuje pořád tak už mi to vadí, protože já ho beru takového jaký je i s jeho chybami, ale on se mě snaží předělat. Poslední týden se semnou vůbec nebaví, jen proto, že po Vánocích jsem se první hodinu (naší společnou) bavila se svými spolužáky a né sním, přitom on se taky bavil se svými. Chtěla jsem to napravit a snažila jsem se nahodit téma na konverzaci, ale neměl zájem. Co s tím? Děkuju za odpověď.
9.1.2015 14:32
Káča, 18 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka v mé přítomnosti pořád odepisuje na smsky nebo na zprávy na skype. Jak jí říct, že mi to vadí?
Ahoj In, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Když se bavím s kamarádkou (18), tak neustále datluje do mobilu, a mě to už fakt vadí. Třeba si mě pozve na návštěvu, ale pak si furt smskuje přes skype se svým klukem. Furt jí to pak pípá a ona odepisuje, někdy musím opakovat, co jsem řekla. Jak jí mám slušně říct, že mi to už fakt vadí? Už jsem jí to teda zkoušela, ona \"jo jo\" ale pak to dělá zase . Ach jo.
9.1.2015 11:30
kašna, 20 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka je na mě naštvaná. Prosím, poraďte.
Dobrý den, moje kamarádka mě nedávno přemluvila, jestli bych s ní nešla na brusle. Pozval ji nějaký kluk, ale říkala, že mně potřebuje jako podporu.Tak jsem teda šla. Ten kluk byl docela překvapený, že tam jsem. Když jsme si dávali čaj, slyšela jsem kamarádku jak o mně říká, že prý jsem se jí vnutila a že je jí hrozně líto, že tu nemůžou být jen oni dva sami atd. To mně strašně naštvalo... Dál už jsem to nechtěla rozebírat a jela jsem domů. Pak jsem toho kluka potkala a on se mě zeptal, jak to bylo. Přiznala jsem se mu, že mě kamarádka přemluvila. V pondělí ve škole už na mně čekala... Když jsem k ní došla a pozdravila ji, vyjela na mně s tím, že jsem prolhaná potvora. Prý bych se jí měla omluvit za to, co jsem jí udělala. Protože ten kluk už se s ní nechtěl vidět znovu. Já myslím, že by to mělo být naopak, protože ona mě neskutečně ponížila. Co byste dělala na mém místě Vy?
9.1.2015 11:23
Adéla, 13 let
Odpověď:
Otázka: S kamarádkou je to složité. Co mám dělat?
Dobrý den, psala jsem dotaz ,kamarádka se chová divně. Jak ji říct že mi na ni záleží,.Totiž s pohledu někoho jiného by se dalo říci že je to dobré ale ne, je to hrůza. Nějak jsem to zkusila nechat jak to dopadne a je to horší. Sice se se mnou baví, to jo, ale jen když nemá nikoho jiného. Jinak ji nezajímám. S tou holkou je pořád a "kamarádka" si asi myslí že je všude oblíbená. Asi je oblíbenější než já, to jo, ale jinak... Třeba je hrozná kamarádka se mnou když je ta holka pryč a říká o ní jak je hrozná... Pak ona ale přijde a "kámoška" za ní hned vyletí. No a to dokáže naštvat. Já jsem asi trošku upovídaná a tak se snažím kamarádství udržet. Když jsme spolu sami tak ji povídám samé věci které říkám jen ji. No a pak když odejde tak mě to mrzí. Ona je pravda že je to u nás tak furt. Na podzim se skamarádíme s tou holkou a na jaře jsme zase jen spolu. Vím že to tak bude a chci to kamarádce říci. Chci jí hned všecko povědět do očí a pak když jsem s ní tak už nemůžu. Mam malý sebevědomí. Ale dokáže naštvat i to, že když jsem byla nemocná tak mi přinesla jednou za týden úkoly a já další týden dost plavala-nevěděla o testech, úkolech...A dostala svoji první poznámku za tento rok(dobře se učím). A pak už jsem naštvaná s maličkostí. A dneska na mě úplně křičela když jsem ji řekla kde má chybu a tak. Minule mi s tím pomáhali další kamarádi s kterými se moc už nevídam a nejsme tak dobrý kamarádi a teď už se mi to nechce říkat nikomu... A dál jsem ji neřekla o testu a tak na mě dnes byla naštvaná (který stejně nakonec nebyl) a já ji minulý týden každý den nosila úkoly. To jí je jedno. Někdy mě napadá naštvat se na ni, ale to pak selže a já se furt snažím být na ni hodná. Hrozný je, že ona bere jako samozřejmost že ji třeba přinesu věci a tak. Prostě bych jí to měla asi říci na rovinu, ale to neumím. Je u ní pořád ta holka a nebo by mi ona vyčetla co je zas na mne. Taky jsem se jí dneska ptala jestli mi neukáže test jak jí dopadl a ona to slyšela ta další holka a hned se zeptala taky. \\\"Kámoška\\\" říkala že asi ne. Pak jsem je za chvíli viděla jak si prohlížejí ten test mimo mne a já je nezajímala. Moc děkuji za odpověd´.
9.1.2015 11:15
Týna, 12 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  20 21 22 23 24 25
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz