Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   pět set sedmdesát dva:

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>  26

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Co mám dělat, když se chce kamarádka zabít?
Ahoj In, potřebuji pomoci. Moje nejlepší kamarádka se řeže do ruky a teď mi řekla, že se chce zabít. Je to kvůli jednomu klukovi a kvůli tomu, že se jí za něho posmívají. Snažila jsem se jí to vymluvit a ona řekla že se tedy kvůli mě nezabije, ale stejně se bojím, aby si ještě víc neublížila. Co mám dělat? Jak ji mám pomoci?
25.5.2017 15:27
HELP!!!, 13 let
Odpověď:
Otázka: Moje BFF si prý myslí, že jsem příšerná. Co s tím?
Dobrý den. Prosím o radu. Mám BFF (teda už je to trošku komplikovanější). Polední dobou se mnou moc nemluví, včera mi neřekla a ni Ahoj! Mrzí mě to. Nevyhýbá se mi, spíš je s jinou holkou (K). Dnes jsem se stala účastníkem nevážné holčičí rvačky. K ke mě přišla a řekla mi, že jí moje BFF řekla, že mě nesnáší a že jsem prý příšerná. BFF se ke mě nechová nuceně. Mám strach, že je to pravda, ale musím BFF důvěřovat. Ale co když je to pravda, co bych měla pak udělat? A teď? Prosím
23.5.2017 19:40
Dolina, 13 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádky mě odstrčily...
Ahoj. Líbí se mi vaše odpovědi na ostatní komenty tak bych taky chtěla prosím poradit. Právě jsem v Primě na osmiletého gymnáziu a potřebuju poradit s kamarádkami. Když jsme se všechny holky ve tŕídě tak nějak poznali našla jsem si Dvě nejlepší kamarádky L a M . Lepší vztah jsem měla s L našli jsme hidně věcí které máme společné. S M jsme byli hodně dobré kamarádky ale asi po dvou měsících vyšlo na povrch jaká doopravdy je ! Začala si všímat jak jsme se s L hodně zblížili a tak když jsem byla nemocná pozvala L k sobě domů a všude na sociální sítě začala dávat jak moc se milujou a jaké jsou BFF . V tu chvíli jsem si připadala sama když byla L se mnou nikdy se nechovala tak jako s M .😞 Když jsem přišla do školy bylo všechno tak nějak v \"pohodě\" ale začali se mezi sebou zbliživat a mě nechávali stranou. Potom o týden déle mi M napsala na messenger zprávu že jsem strašně špatná a že L a M rozděluju přátelství 😞 Když tohle M napsala přestala jsem se s ní bavit a zjistila jsem jaká je ! to ale L neviděla a tak mě M dál ponižovala a L si ničeho nevšímala!! Pak jednou u mě spala L řekla jsem jí všechno !! To jak moc mi M ublížila ! L to pochopila a asi týden se s ní nebavila a potom zase M : ona lže, nebav se s ní, ničí nám přátelství!! a L se s ní zase začala bavit už mě to dál nebavilo tak jsem to L vysvětlila a ona NIC!!! Druhý den se semnou vůbec nebavila jako bych byla pro ní vzduch jako by zapoměla na všechno co jsme spolu zažili :(((( L se změnila ale pořád mi chybí 😢 snažím se si najít nové kamarády ale všichni jsou ve dvojicích a o mě nikdo nestojí !!! Předem děkuju za odpověď
19.5.2017 21:26
Nat, 12 let
Odpověď:
Otázka: Líbala jsem se s kamarádem a teď mě to trápí. Co s tím?
Ahoj In mám problém... Minulý týden jsem na Majálese za mojí kamarádkou teda jelo nás víc ale z různýc koutů republiky... A tam se mi stal menší problém.Bydlí tam i můj kamarád který se mi líbil a já jemu taky.Chtěla jsem si o tom všem promluvit, a říct si vše co jsme cítili.Sice jsme si psali po fb ale víte že z očí do očí je to lepší. a naskytla se situace kdy jsme byli sami.Cvíli jsme si o tom všem povídali, a pak se tak ptali na naše osobné otázky... Jak to vídí kluci a jak holky.Bylo to zajímavý.Měla jsem nutkání ho obejmout a taky se stalo.a pak se stalo to co si dlouho vyčítám... Políbili jsme a líbali.Nebyloto že bych to něják plánovala nebo smýšlela o tom.Bylo to nečekané, a já se tomu trochu poddala.Teď mě možná ukamenujete ale vyčítám si to a je mi to líto. Pak jsem chtěla už jít zpátky za partou a tak jsme šli cestou jsme si říkali že budeme kamarádi a já to tak taky cítila.Když jsem se vrátila v úterý domů našla jsem od něj na fb dlouhej omluvnej vzkaz...a tak jsme si to vysvětlili.Ale stále mě honí černý myšlenkz.co mám prosím dělat? A jak se k němu mám chovat? Zároveň se mi do toho líbí i jeho bratr... Fakt jsem asi pomatená. a další když jsme se tak bavili tak mi řekl že chodil s 5 holkama a já jsem strašná v tom že si říkám jestli jsem nechytila nějákou nemoc např.aids ve škole nám říkali že se to může dostat i z líbání. Já vím je to směšné ale nevím co s tím máám dělat.Děkuju moc za odpoveď i to že jste si to dočetly až do konce.Krásné májové dny K.
7.5.2017 19:14
Kiki, 16 let
Odpověď:
Otázka: Mohou jet na CSM i mladší?
Ahoj, myslíte, že bych mohla jet na CSM, i když mi bude začátkem srpna teprve 13??? Díky
28.4.2017 17:23
Lenka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, aby spolužák neřekl ostatním o naší tradici?
Ahoj, mam problem. Mame s sestrenici a kamaradkou takovou tradici, ze na Velikonocni pondeli chodime po znamych, kamaradech atd. a zpivame velikonocni pisnicky. Tento rok jsme byly u jednoho naseho spoluzaka (poprve) a tak kdyz mu neco kamoska, ktera sedi se mnou v lavici nechce neco rict tak on na mne hned: Anet, mam zacit zpivat to co jste zpivaly nebo mi to hned reknes? Me nezbyde nic jineho nez mu to rict i kdyz to je napr. neco holciciho (nejake drby atd.) Nevim co mu mam rict aby to uz nedelal. Nic nepomoha a ja se bojim ze to jednou rekne cele tride a ja s kamoskou budeme vsem naposmech. Mam starch chodit do skoly. Vim ze to je trapne, ale uz jsme byly i u kamosek a holky nic a ten kluk porad dokola. Muzu s tim neco delat? Da se ho nejak ovlivnit?
19.4.2017 19:37
Anet, 14 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když nesnáším tradice na Velikonoční pondělí?
Dobrý den. Nevím do jaké poradny tento dotaz mám dát. Nesnáším velikonoční pondělí. Nesnáším když k nám chodí kluci a mlátí mě pomlázkou přes zadek. Strašně to od nich bolí. Podle mě je to nesmyslné, úchylné a hloupé. Proč by se měly nechat holky mlátit klukama? ABy neuschly a byly krásné? Haha... moc vtipný. Já je slavit nechci, baví mě barvit vajíčka, ale nelíbí se miten pocit, že je pak dám klukům od kterých mě bolí zadek. Pomyšlení na Vpondělí, vše se ve mě uzavře, jako když jsem nervozní. Pomyšlení, že se nechám mlátit klukama, že jim budu vystavovat zadek... hrůza. Nechci to slavit, ale mám 2 starší sestry, které mě nutí chodit otevírat (chodíme všechny společně). Myslíte, že ybch se mohla zabarikádovat v pokoji a zůstat tam celej den? Nebo aspon do odpoledne? Sestry a mamka to vědí, že Vp nesnáším. Ale jaksi nic s tím nedělají. Až budu dospělá, a budu mít rodinu, tak zásadně nebudu otevírat, vajíčka barvit budu ale nikomu otevírat nebudu. Nebudu to slavit. Poradte mi prosím... Máte to taky tak?
9.4.2017 12:06
Klára, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak mám říct kamarádce, že s ní nechci bydlet ve stanu?
Dobrý den, mám problém s jednou kamarádkou, kamarádíme se už od první třídy a mám ji ráda, ale poslední dobou je na mě nepříjemná pořád mi něco vyčítá, jinak je v pohodě. Jde o to, že jsem jí slíbila, že spolu budeme bydlet v podsadovém stanu a je to poslední rok co jsme spolu ve třídě a nechtěla bych se s ní pohádat. My jsme obě dvě hrozně náladové a víme to o sobě, ale nelíbí se mi jak je na mě hnusná. A když jí to bydlení odřeknu tak na mě bude naštvaná ještě víc. Děkuji za odpověď.
7.4.2017 18:11
paPája, 14 let
Odpověď:
Otázka: Kamarád se se mnou přestav bavit, protože jsem s ním odmítla jít na akci. Co mám dělat?
Ahoj, mám jednoho moc dobrého kamaráda, se kterým si ve většině věcí rozumím, ale je tu jedna věc, která nějak pokazila náš vztah. Zeptal se mě, jestli bych šla na jednu akci, ale já (jelikož takové akce nemám ráda) jsem odmítla, takže on se se mnou přestal bavit. Asi po dvou dnech mi sem tam něco řekl, že mám pocit, že už ve mě nemá takovou důvěru, jako předtím a už si tolik nerozumíme. Přitom si myslím, že by měl pochopit, že prostě někam nechci jít a nebýt z toho totálně zničený... :( Prosím poraďte mi, jak znova osvěžit, nebo probudit nás vztah...? Děkuji moc. :)
7.4.2017 15:29
feferonka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Moje nejlepší kmarádka mi "krade" ostatní kamarády. Co s tím?
Ahoj, chci se zeptat. Mám nejlepší kamarádku, chodíme spolu i do třídy. Od minulého roku se v našem přátelství něco změnilo, a už mi to někdy začíná vadit. Když se bavím s někým jiným, moje \"bff\" se přidá, a prostě mi takhle \"ukradne\" všechny kamarády. Sice se se mnou ti lidé baví, ale rozhodně míň, než s ní.. Co dělám špatně, nebo snad nikomu nejsem dost dobrá?Prostě mám dobrý pocit, že se bavím s více lidma, než jen s nejlepší kamarádkou, což ona dělá pořád, a přebere mi i to málo kamarádů, co mám já, na svou stranu? Někdy udělá s těmi přebranými kamarády i nějakou srandičku mířenou na mě, sice se zasměju, ale příjde mi to jen trapné. A aby toho nebylo málo, našla si kluka, ale bylo to později, než tohle všechno začalo, ale taky nás to vzdálilo.
5.4.2017 22:53
Terka, 15 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>  26
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz