Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   dvě stě devadesát pět:

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  26

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Pohádaly jsme se s kamarádkou a ona teď se mnou nemluví. Co mám dělat?
Mam jednu kamaradku ale pohadali jsme se.Obvykle se hned usmíříme ale teď mi říká že jsem úplně hlupá a že jsem jí neměla otravovat a že už se mnou nechce vůbec být být a tak jsem hodne zdrcená.Jak ji mam opatrne říct ze s ní chci pořád ještě kámošit?
14.3.2017 14:14
Verča, 14 let
Odpověď:
Otázka: Ve třídě si myslí, že když se holka baví s klukem, tak se jí líbí. Co s tím?
Ahoj, mám ve škole takový problém. U nás ve třídě si ostatní myslí, že když holka baví s klukem, tak ho má ráda a chodí spolu. A já bych byla ráda, kdybych se normálně mohla bavit i s kamarádkami tak i s kamarády. Poradíte mi jak překročit tu propast? Díky.
3.3.2017 21:06
Magda, 11 let
Odpověď:
Otázka: Chci se kamarádit s kluky, ale oni si to vykládají jinak.
Ahoj In, mám menší problém... ke klukům se snažím být kamarádská.Ale stalá se mi čím dál tím častějc že si asi kluk myslí něco jiného postupně mi píše každý den a zve mě např. ven... Nejsem k nim vlízavá nebo tak něco pak mi to začne vadit že mi píše ale nevím jak to zabrzdit, ukončit? Ptám se sama sebe jak se mám normálně kamarádsky chovat, nebo jak se nemám chovat je to pro mě těžké takhle ubližovat klukům...Můžu si za to sama? A jakkou dělám chybu? děkuji PS:samozdřejmě jim pak už nepíšu tolik nebo to něják řeším nenechávám to zajít tak daleko K.
1.3.2017 19:05
Kiki, 15 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se, že kamarádky mají anorexii.
Ahoj In mám takový problém. Netýká se to mě, ale mých spolužaček. Jedna nejí, protože ji něco trápí a ta druhá nejí, protože nemá hlad. Ta první sní za den třeba jen jednu sušenku a když si vezme víc, bolí ji břicho. Ta druhá \"jí očima\"(to znamená, že se podívá na jídlo a už nemá hlad) a neskutečně zhubla. Bojím se, aby se z nich nestali anorektičky. Jak jim mám pomoci?
1.3.2017 15:53
Hlozinka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Kněz mi připomíná bývalého přítele, mám mu to říct?
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Do naší farnosti přišel nový kněz, se kterým jsem ze začátku měla vnitřní problémy, za které on svým způsobem nemůže. Jeho postava, oči, jeho temperament, vtípky, úsměv, chování a vyjadřování, ve mě otevřelo starou ránu vzpomínek na rozchod s přítelem, kterému se velmi podobá. Zpočátku jsem se snažila kontaktu s ním vyhýbat, ale postupem času jsme s knězem navázali kamarádský vztah, o který bych nerada přišla. Dá se říci, že jsem se s podobou bývalého přítele a současného kněze vyrovnala, ale zápasím sama se sebou, zda si o této skutečnosti s knězem popovídat. Ráda bych se s tím knězi svěřila, abych vysvětlila své předešlé prapodivné stranické chování, ale asi se bojím jeho reakce. A možná i toho, aby tím nebylo poznamenáno naše kamarádství. Mám si s ním o tom promluvit? Nebo vyhledat někoho jiného, komu bych se svěřila? Děkuji.
23.2.2017 22:03
Jája, 22 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádství
Dobrý den. Před několika dny (týdny) jsem vás psala o radu. Poradili jste mi, že si mám kamarádkou promluvit. OK udělám to, ale nevím co od toho mám očekávat. My jsme stále kamarádky, spolupracujeme spolu jenže to není jako dřív. Rozumím potřebuje nové kamarády. A já jí bránit nebudu i když mi pukne srdce. Ale já taky potřebuji přátele. Chtěla bych aby byla jako já, jako bývala BFF. Jen kde ji vzít? Jsem jiná než ostatní. A mě to mrzí. Co mám tedy dělat?
16.2.2017 20:32
Jarorýma2, 14 let
Odpověď:
Otázka: Kamarád někdy neodpoví na zprávu
Ahoj IN, každé léto už sedmý rok jezdím na křesťanský tábor. Na táboře jsem se už od mé první návštěvy začala bavit s o něco starším klukem a později jsme si začali psát i přes sociální sítě. Od posledního tábora jsme si už několikrát psali ale už se mi taky párkrát stalo, že jsem mu napsala a on si zprávu přečetl, ale neodpověděl mi na ní ani po několika dnech. Přítelkyni má a já bych s ním chodit ani nechtěla, ale chtěla bych se s ním normálně bavit jako s kamarádem. Přes chat se tvářil jako, že mě má rád a záleží mu na mě a k narozeninám mi dal dokonce i prstýnek (ještě neměl přítelkyni), tudíž moc ani nevím jak mě bere. Každopádně z tohoto gesta jsem pochopila, že kamarádství je oboustranné. Teď, když mi už ale opakovaně neodpověděl (není to za sebou), mám pocit, že mě ignoruje, ale nevím proč. Mrzí mě, že mi kamarád neodpovídá, ale nevím co mám dál dělat.Co si o tom celém myslíte? Mám mu ještě psát? Díky, Aduš PS: omlouvám se, pokud je dotaz zmatený :)
13.2.2017 19:08
Aduš, 14 let
Odpověď:
Otázka: Hry do spolča
Ahoj, potřebovala bych poradit. Chtěla jsem se zapojit do vymýšlení programu, ale nikdy nic nevymyslím svého a originálního. Chtěla bych nějakou hru třeba trochu s duchovním tématem pro zabavení. Poraďte prosím jen třeba jak vymyslet něco originálního pro pár holek. Děkuji moc za odpověď.
8.2.2017 14:39
Natall, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak mít zase kamarády
Ahoj In! potřebovala bych poradit.Minulý týden jsem ukončila vztah mezi mnou a nejlepší kamarádkou.Nejhorší pro mě od ní bylo celoroční snážení jejího lhaní o tom že nekouří.nejhorší pro mě bylo že se do naší hádky vložil i její kluk přitom ona tu hádku začala.A nakonec mi na FB napsala úplně cizí holka něco jako co si to o sobě vůbec myslím...Přitom jsem na druhou stranu ráda že ten vztah je ukončen mě osobně sužovalo to lhaní,vyměnování s kamarádkama.Nevím co mám dělat já moc kamarádek kolem sebe nemám jen zdaleka které jsou věřící.Nikdy jsem nebyla v žádném společenství protže jako malá se naše rodina přestěhovala z Prahy a vesničané nás moc mezi sebe neberou.a do společenství se bojím protože mi nemáme určený kostel kam bychom každou neděli chodili...Ve třídě jsem ten vtipnej človíček ale uvnitř se někdy cítím osamělá...
8.2.2017 00:03
Nikča, 15 let
Odpověď:
Otázka: Nevím jak se zachovat
Dobrý de. Už před tím jsem psala a yv jste mi poradili, že si mám kamarádkou promluvit. OK udělám to. Ale změní se něco? Já myslím, že ne. Já jí nebudu bránit jít ode mě. Bude mě to trhat srdce. Ale co já? Já taky potřebuji kamarády. Tuhle jsem se se spolužáky bavila jako nikdy a moc se mi to líbilo. Jenže to už skončilo. Teď jsem jen obyčejná šprtka. Prosím pomozte mi. Už to nezvládám. Prosím
3.2.2017 20:16
Jarorýma, 14 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  26
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz