Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

PORADNY
jsou během letní dovolené uzavřeny
(od 24.7.2020 do 9.8.2020)
Těšíme se na vaše nové dotazy od 9.8.2020 8:00.

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  20

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Rubrika na dopisování
Ahoj! Chtěla bych se zeptat kde si můžu třeba najít nějaké kamarádky přes internet. Třeba jen na psaní. Nebo tady kdyby byla nějaká rubrika třeba o dopisování. Třeba hned vedle dotazů. Myslím si že by to čtenařkám taky udělalo radost. Díky za všechno a za odpověď
Marcelka💕❤💕, 14 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádky se mi smějí za YouTube...
Ahoj, mám strašné problémy zítra (21.7.) pojedeme s kamarádkou na chatu. Ale kamarádka mě chce nahlásit na Youtube (Protože jsem si založila na YouTube kanál na který přidávám videa) za videa které se ji nelíbí a tak. Je to pro mě strašně trapná situace a strašně se za ni stidím. Začalo to tak že jsem chtěla kamarádce říct o tom že mám kanál ale druhá kamarádka ji o tom řekla a teď mi chce vyhrožovat tím že buď o tom řekne rodičům, nebo to pověsí na stránku školy a bude o tom každý vědět a budou se mi posmívat. Chci se s někým poradit, ale nechce se mi jít za psychologem. A ráda bych zavolala na linku bezpečí jenže mamka je stále doma a taťka mi všechno kontroluje jestli si náhodou nepíšu s někým atd. Takže pomoct i kdybych videa smazala tak je to stejně k ničemu protože si to vydala na svůj kanál ale nechce se mi ji nahlašovat protože by mi ji bylo potom líto. Moc Vás prosím poraďte mi, já už se začínám balit, ale nevím jestli si tam ze mě nebude dělat jenom srandu.
Kača, 16 let
Odpověď:
Otázka: Od kolika let je Facebook a Instagram?
Jak se přidat na instagram a Facebook IN!, když mi ještě není 13? Může se to vůbec?
Maky, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak se kamarádit s holkami z vesnice?
Ahoj. Lidé z vesnice jsou prej hodnější než lidé z města. Jak ale zabránit, aby jsi nebyla mezi holkami z vesnice ,,horší\"? Prostě jak to udělat, aby jsi nebyla pro holky z vesnice takový rozdíl. JAK SE KAMARÁDIT S HOLKAMA Z VESNICE?
Maky, 12 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka to doma nemá jednoduché....
Ahoj, moc Vás chci poprosit o radu. Ve třídě mám kamarádku, která to doma nemá jednoduché. Její rodina má chovnou stanici se psy a o vše se stará jen ona. Její rodiče jí nadávají a urážejí, omezují ji, takže nemůže chodit na žádné kroužky ani jí nedovolili jet na jediný tábor. Chodí pozdě spát, kvůli péči o psy a tak ve škole moc nevnímá. Má špatné známky. Ostatní spolužáci se jí posmívají kvůli obezitě. Moc bych jí chtěla pomoci, v tom všem co prožívá. Ale nevím jak. Dáte mi prosím nějakou radu, jak jí pomoci? předem moc děkuji za odpověď.
Justa, 13 let
Odpověď:
Otázka: Odpovědi z poradny
Ahoj, mám takový problém. Moje kamarádka napsala vám do redakce a jelikož nemůže na internet jen vždy v Neděli na 15 minut., tak jsem vám napsala za ní já. Čekala na odpověď týden pak dva, až ten dotaz položila znova a pořád ji nikdo neodpověděl. A tak by chtěla vědět jak často dotazy dostáváte nebo jak a co s dotazy děláte. Jestli platí nějaké pravidla nebo jestli odpovídáte teď jen V.I.P. Moc by ji totiž odpovědění dotazu zajímalo a taky by třeba chtěla od vás pomoc, třeba jestli je její věk (11) dostatečný aby si začla psát vlastní časopis i s kamarádkou. Kamarádky totiž tady taky psaly ať ji nějak pomůžou a nebo je to oslovilo na tolik, že začly taky psát svůj blog. Takže děkuji za odpověď a snad si to přečtete.
Bettynka, 11 let
Odpověď:
Otázka: Instagram a Facebook
Ahoj. Má se na instagram @casopisin nějak přihlašovat, nebo je to tak jako tady (in.cz)? A na facebook?
Maky, -1 let
Odpověď:
Otázka: Jak si najít kamarády?
Ahoj. Jak si najít dobré kamarádky? Jak se dobře začlenit do kolektivu, aby, když máme udělat nějaké týmy, aby s tebou spolužačky chtěly být a nezůstával jsi mezi posledními? A vadí, když někdo řekne MATEMATIKA, místo matika? Děkuji.
Maky, -1 let
Odpověď:
Otázka: Ráda píšu. Jak to využít?
Ahoj, moc ráda píšu a tak se chci zeptat co dělat ??? Jestli psát na blog nebo co dělat díky za odpověď. Jana
Jana, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak vydržet na táboře?
Ahoj! Nechce se mi na křesťanský tábor. Mamka a taťka jsou z něho nadšení, dokonce i starší sestra a mladší bratr. Jezdím tam od malička a od 8 let to pro mě bylo spíše utrpení než zábava. Nesedli mi tam lidi, vedoucí a vždy jsem dostala nějakou příšernou rádkyni, která buď neuměla prohrávat, nebo byla nafoukaná...Předminulý rok jsem tam nejela, to už jsem prostě nedávala, ale naši se mysleli, že mě to doma nebaví...prý jsem byla pořád zamračená a nic se mi nechtělo. Podle mě to není pravda. Doma jsem si to užila, ale oni to do teď nechápou. Minulý rok to bylo poprvé, co jsem měla dobrou rádkyni. Jsem velký introvert ve společnosti, ve které mi není dobře, takže jsem byla ráda, že na mě vyšel stan, ve kterém jsem byla sama. Minulý rok jsem tam také měla starší sestru, která byla rádkyně (vedoucí skupinky), ale alespoň někdy jsme spolu chodily dělat orlí pírka nebo tak něco. Jenže teď jde do vedení a já tam budu nadobro sama. Našla jsem si tam sice jednu kamarádku, ale ta asi nepojede, nebo pojede se svou jinou kamarádkou. Protože mi bude 15, tak bych mohla dělat podrádkyni. Ale já nechci. Moje mamka mě do toho nutí, že prý to bude super a tak. Já ale nejsem vůdčí typ. Já moc ráda vařím, peču dorty a tak, takže jsem byla ráda, když jsem doma mohla našim vařit a hlídat mladší sestru. Napadlo mě, že bych šla do kuchyně na táboře, ale teď už je pozdě...taťka to před chvílí zaplatil. Jsem strašně smutná. prosím, poraďte, jak to mám vydržet. Mějte se hezky a děkuju za odpověď.
Julča, 15 let
Odpověď:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  20
 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz