Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   čtyři sta devadesát tři:

Poradna 'Rodina'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  >>  17

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jak se vyrovnat s tím, že rodiče rozmazlují mladšího bráchu?
Ahoj! Mam mladsiho bratra ktereho rodice velmi rozmaznavaji. Dost mi to vadi. Co mam delat aneb jak se s tim vyrovnat?
7.5.2018 16:02
Katka, 11 let
Odpověď:
Otázka: Jak může naplnit svůj život žena, která se necítí na založení rodiny ani na vstup do kláštera?
Jak může naplnit svůj život žena, která se necítí na založení rodiny ani na vstup do kláštera, přesto ji děsí představa, že z ní bude stará , nepříjemná babka/ pár jich v okolí znám, a není to nic příjemného
28.4.2018 21:42
jjjanka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Mám pocit, že jsem nic nedokázala...
Krásný den, In :), potřebovala bych poradit. Už dlouhou dobu se cítím taková nenaplněná a mám pocit, že jsem nedokázala nic vyjímečného. Ráda bych byla v něčem opravdu dobrá a viděla za sebou hmatatelné úspěchy. Nějaký osobnostní rozvoj (typu \'kdo jsem a kam směřuji\'). Ráda bych začla třeba závodně s nějakým sportem, protože mi to jde, ale u nás doma to není úplně \'\'TOP\'\'. Přijde mi, že když podívám na ostatní lidi (např. můj veliký vzor Věra Čáslavská..), všichni něco dokázali, a já, když se ohlídnu za svým dosavadním životem..chtěla bych víc, než jen dobře se učit, plnit své povinnosti a snít o tom, jak pomůžu celému světu a budu slavná..je nějaká pomoc?? Moc děkuji! :)
4.3.2018 15:46
#Ineedhelp, 15 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když mě děsí politická situace?
Naši hodně vidí do politiky a hodně se o ní i baví. Mám z toho vždycky hrozný pocit, jako by měl být konec světa. Zacpávám si uši, protože prostě nechci slyšet takové správy. Navíc dost cestujeme a oproti jiným zemím mají Češi mezery. Začala jsem si říkat že až budu dospělá tak emigruji. Ale zároveň je mi líto opustit domov. Co mám dělat?
2.3.2018 12:35
Aky, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak se pozná drzost?
Poslední dobou se strašně moc hádám s mamkou.Dřív to tak strašný nebylo, ale pak jsme se přestěhovali, ne moc daleko, ale vadilo mi to a tam to začalo.Moje hádky s mámou.Pořád říká, že jsem drzá.Například jednou jsme se o něčem bavily a protože se mi to nechtělo moc vysvětlovat, řekla jsem ,,To bys nepochopila\" a mamka mi spustila dlouhou přednášku.Problém byl v tom, že já to nevnímám jako nic špatného, dřív se to tak asi někdy mamce taky řekla a v poho.A taky říká, že ona když byla v mém věku, takhle se rozhodně nechovala.Říká, že odmlouvám, ale já to dělám proto, že mě štve, že mi dává pořád nějaké úkoly a bráchům ne.Prý to je holčičí práce, což je absolutně nefér, protože takhle nic nedělají. Opravdu strašně moc se s mamkou hádám, snad každý den i několikrát denně, ale to jen výjimečně. A s tátou se takhle nehádám, dá se říci, že vlastně vůbec.On mi víc rozumí... Poradíte, co vlastně ten pojem drzost znamená?Ne, že bych to nevěděla, ale prostě jestli je to opravdu drzý a jak zjistit, že to je drzý atd. Děkuji.
21.2.2018 10:26
Mája, 13 let
Odpověď:
Otázka: Až mi bude 18, tak se odstěhuju...
Už se těším až mi bude osumnáct , a budu se moc odstěhovat!! Drží mě to už asi tři roky, no vlastně od té doby, co tatku vyhodili z práce a on začal pít!!!!! Bydlíme na venkově, máme barák bez koupelny a bez vody, záchod - kadibudka na zahradě. to by mi ani nevadilo, ale vadí mi, že se rodiče neustále hádají, otec nedává mámě žádné peníze, občas ji nafackuje, mám ještě dva mladší bráchy, ty mají rodiče hlavně máma raději, oni nezlobí, a protože je máma věčně v práci, tak se o ně musím starat já, to by mi nevadilo, kdyby aspon někdy uznala, že doma něco dělám, ale pořád mi nadává, ráno vstanu, vypravím kluky do školky, odvedu, pak letím do školy, odpoledne musím nakoupit, uklidit, vyzvednout brášky, nemám žádný volný čas, dřív jsem chodila do kroužků, ted mi to máma odmítá platit, hlavně, že má na cigarety, fakt ty tři roky asi s ní nepřežiju.
22.1.2018 19:48
sofi, 15 let
Odpověď:
Otázka: Prosím, když je starší ženě vyjmuta děloha, může u ní ještě docházet k pohlavnímu styku?
Prosím, když je starší ženě vyjmuta děloha, může u ní ještě docházet k pohlavnímu styku?
12.1.2018 16:28
anonymka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Chtěla bych nosit tanga každý den...
Ahoj poradno! Mám takový problémek, i když je možná trochu hloupý, já vím, ale .. Má dobrá kamarádka co se mnou chodí na aerobik mi před měsícem a půl darovala k narozkám 3 šňůrková tanga kalhotky, protože se mi to vždycky líbilo a pod dresy a legínama a to vypadá lépe, než klasické a já nosím legíny nejen na sport,ale často i do školy. Od té doby nosím tanga skoro pořád, i když mám jen troje, vždy si je po třech dnech vyperu a beru si je znovu, cítím se v nich pohodlně a popravdě taky sexy. Myslíte, že je to špatně? A druhá věc, chtěla bych si pořídit nějaké další, ale nevím, jak to říct mamce. Když sem je po ní chtěla tak půl roku nazpátek, s tím, že je nosí kamarádka a chválí si je, tak mi mamka prostě řekla, že ,,tanga nejsou žádné kalhotky\\\" a že to nosí ,,jen lehčí holky\\\"a že to na mě nechce vidět.. řeším to tak, že si beru tanga do školy, pod legíny nebo sukně a když přijdu domů, převlékám se do kalhotek, aby si mamka nevšimla, ale takhle to nemůže jít věčně.. Nenapadá Vás nějaký argument, jak ji přesvědčit?:( Děkuji za jakýkoliv tip :)
18.10.2017 08:35
Adriana, 15 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když nevycházím se starším bratrem?
Prosím o radu, mám staršího bratra (17) a on je na mně strašně ošklivej nadává mi, hodně se hádáme a jsme na sebe hnusný. Co mám dělat ?
27.9.2017 15:56
Mendy, 15 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když mě sestra otravuje?
milý In,mám problémy s mojí mladší sestrou-10 let .Neustále mě otravuje, i když si s ní zahraju nějakou hru. Dívá se na filmy, na které se já dívám a nejsou vůbec pro ni, a neustále mi říká, že se prý chovám jako nějaká nejlepší a že toho mám nechat. Nevím, co mám dělat, protože když je naštvaná tak se s ní nedá vůbec bavit. Když s ní někam jdu, tak se přesně tak chová a pak mi naraz zdrne. Taky nevím proč se tak někdy chová trapně až neslušně, když jsme spolu v kroužku a ona se tam Vyvaluje na židli. Taky mi leze do pokoje. Někdy je ale hrozně super a je s ní sranda ale je blbé že neudrží žádné tajemství. Pokud se jí to co jsem jí řekla nelíbí tak to řekne mamce.prosím poraďte mi, budu Vám za odpověď vděčná.
18.9.2017 14:36
Kika, 12 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  >>  17
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz