Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sedm set  devět:

Poradna 'Rodina'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>  19

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Podle mamky dělám všechno špatně. Co s tím?
Ahoj, poslední dobou mi přijde, že mi mamka neustále říká a vyčítá co všechno dělám špatně. Jakmile se ráno vzbudím, už slyším co všechno dělám špatně. Jakmile odněkud přijdu ani se nestihnu převléknout a už slyším, co všechno jsem udělala špatně. A když jdu spát, tak pro změnu zase slyším co všechno jsem udělala špatně a co bych měla dělat jinak. A takhle je to v podstatě pořád. A když něco udělám dobře např. sama od sebe vyluxuji nebo nandavám pravidelně do myčky, tak si toho mamka ani nevšimne. Když si snažím s mamkou promluvit, tak se mi to akorát snaží vyvrátit a spíš než aby mě pochopila nebo se to třeba snažila vidět z části z mého pohledu, tak mi to akorát vyčte nebo mi vynadá. Už mi to opravdu začíná vadit, ale nevím co mám dělat :-( Prosím poraďte mi nějak, díky moc. Laura
15.10.2016 18:49
Laura, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak se začít bavit s mladými ve farnosti?
Dobrý den. Mám problém se začít bavit s mladými lidmi ve farnosti. Jinde mi to nedělá až zase tak velký problém, ale tady kde o začlenění opravdu stojím mám vždy takovou vlastní bariéru. Probírala jsem to s kamarádkou, která s tímto nemá problém a já jí to opravdu závidím. Ona nemá problém přijít a začít se bavit a já vždycky jenom stojím opodál. Probírala jsem to i s mamkou a ta mi řekla že si to dělám sama. To já to začnu moc řešit. Prosím pomozte mi to překonat. Bývám kvůli tomu i škaredá na ostatní.
8.10.2016 12:48
Maruška, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak předplatit IN?
Ahoj chtěla jsem se zeptat moje prababička mi platila časopis IN jenže před nedávnem zemřela a zářijový číslo mě už nepřišlo. Ráda bych IN ještě odebírala, jak mi to rodiče můžou platit? děkuji :)
23.9.2016 15:03
Kiki, 15 let
Odpověď:
Otázka: Nevím si rady
PROČ MI NIC NEJDE PROČ VŠECHNO CO UDĚLÁM ŠPATNĚ?
11.9.2016 13:55
VERČA, 11 let
Odpověď:
Otázka: Pomoc rodině
Ahoj In:), mohli by jste mi prosím poradit? Jelikož je naše rodina v težší situaci a já bych našim ráda pomohla a taky si třeba chtěla koupit mobil, ale nevím jak bych si mohla nějak přividělat. Nechci žádne klikry na internetu a asi mi nesedne ani nějaké sbírání kovů. Nevíte o něčem? Nějaké tipy? Moc děkuji :).
9.9.2016 22:10
Simi, 13 let
Odpověď:
Otázka: Účet na facebooku
Ahoj IN! Poradíte mi prosím? Chtěla bych si založit účet na facebooku, ale rodiče mi to nechtějí dovolit, jak je můžu přesvědčit? A nebo si účet zakládat nemám? Co myslíte? Děkuji za odpověď a přeji krásné a pohodové léto! ;-)
23.7.2016 17:40
♥ :-) ♥, 13 let
Odpověď:
Otázka: Naši chtějí, aby mě večer někdo doprovázel domů. Jak nebýt za ustrašence?
Ahoj,stala jsem se vedouci v našem oddile vlčat a teď vymyslime pro ostatni tábor. Ti velcí vedoucí organizují schůzky,kde to domlouvame, jenže oni můžou až v 19.hod. Tyto schůzky končí vždy až kolem jedenácté,mně by to až tak nevadilo,domů to nemám daleko,ale mí rodiče s tim maj problém. Taťka chtěl volat hl.vedoucí aby mně odvedla domů, trvá na tom aby mně doprovázeli dva muži... chápu že se o mně bojí, ale nechci bejt za tu ustrasenou holčičku, co neumí sama dojít domů. Co mám dělat???
26.5.2016 22:14
lívance, 15 let
Odpověď:
Otázka: Co dělat, když se rodiče hádají?
Dobrý den, co by měl člověk dělat, pokud se stane svědkem rodičovské hádky? Je to např. u večeře, ze které nejde prostě odejít, ale musím tam sedět, dokud nedojím, a rodiče se zničehonic začnou hádat. :( Co dělat??? Děkuji !
25.5.2016 16:06
palačinka, 14 let
Odpověď:
Otázka: Všichni z rodiny mi říkají, že jsem tlustá, už jsem se přihlásila i do baletu, ale nepomáhá. Co s tím?
Ahoj,všichni z rodiny i bližšího okolí mi říkají že sem tlustá a já nevím co mám dělat už jsem se přihlásila do baletu ale vůbec to nepomáhá.Cos tím mám dělat?
1.5.2016 16:29
Pája, 13 let
Odpověď:
Otázka: Mám problémy s taťkou a nevím, jak to mám vyřešit.
Ahoj, mám problémy s taťkou a nevím jak to mám vyřešit. Před třemi roky si taťka našel jinou ženu a tajně se s ní scházel a doma dělal jako by se nic nestalo. Když na to mamka přišla, začala mu domlouvat, ale nic nepomáhalo. Všechno sváděl na mamku, že za to může ona.Mamka už nemohla dál, všichni jsme z taťky byli na prášky, tak podala žádost o rozvod. Taťkovi se to samozřejmě nelíbilo. S mamkou se domluvili, že když proto něco udělá, tak žádost o rozvod zruší. Tak se začal snažit, ale já jsem to nemohla nějak překousnout. Celý roky se o nás nestaral a najednou s námi začal trávit čas. Minulý rok přišel o práci. Pracoval v Rakousku, takže celý týden byl pryč a na víkend jezdil domů. Jak přišel o práci začalo to znovu, ne teda s tou ženou, ale začal nám nadávat, křičet atd. Já jsem se mu vždycky dokázala postavit a bránila jsem svoje sourozence, ale když jsem ráno odcházela na autobus trnula jsem hrůzou co zase bude, když nebudu doma. Sestry někdy chodívaly do školy s pláčem, ale když byla doma mamka nikdy si nic k nám nedovolil. Tohle už přestalo, ale nemůžu na to zapomenout, ještě když mě furt provokuje a většinou to skončí tak, že se pohádáme a nemluvíme spolu. Minulý týden mi dokonce řekl, že nic nedělám, že mi doma nic nepatří,že jsem tady jenom na návštěvě a že jsem do domu nic neinvestovala. Prosím poraďte mi jak se mám zachovat. Děkuji
30.4.2016 09:18
Maruška, 16 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  8 9 10 11 12 13 14 15 16  >>  19
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz