Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sedm set šedesát šest:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  34 35 36 37 38 39 40 41 42  >>  45

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jsme Bohem jeden druhému předurčeni?
Ahoj, je si opravdu každý souzený? Jsme Bohem jeden druhému předurčeni pro společný život?
Áňa, 17 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi stejný kluk jako kamarádce. Je špatné, že jsem měla radost, když se s ním rozešla?
Ahoj! Chtěla bych se zeptat...Mě a kamarádce se líbí stejný kluk, ale navzájem jsme si to neřekly. Ona s ním začala chodit a když se teď rozešli, jsem ráda, že je volný... Je špatné být za to ráda? Je mi jí sice líto, ale na druhou stranu jsem moc ráda, že budu mít šanci já. Doufala jsem v to, že se rozejdou a přála si to. Je to hřích? Popřípadě jak s tím bojovat, abych jí ho přála, když ho mám ráda taky?
radka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Můžu se vrátit ke klukovi, který se se mnou rozešel?
Ahoj. Chci se zeptat, jestli je možné se vrátit ke klukovi, se kterým jsem chodila, ale on se se mnou rozešel. Byl to můj první kluk a nesmírně ho miluji, ale máme jiné koníčky.
WERCA, 18 let
Odpověď:
Otázka: Chtěla bych sex až po svatbě, ale bojím se, že si s mým mužem v této oblasti nesedneme. Má cenu se toho bát?
Ahoj In, měla bych otázku. Chtěla bych se svým mužem spát až po svatbě, ale bojím se toho, že si nějak nesedneme. Je pravda, že si lidé musí na sebe zvyknout i v této oblasti? Má cenu se toho bát? Vím, že třeba povaha nebo hodnoty jsou důležitější, ale i tak...Myslíte si, že když se budeme opravdu milovat, že si na sebe zvykneme? Trošku mě to trápí.Nejsem žádný sobec a opravdově nad tím přemýšlím. Díky.
Ellen, 20 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, abych zapůsobila na kluka?
Dobrý den, líbí se mi jeden kluk, je o rok starší a taky věřící. Co mám udělat abych na něho zapůsobila? Ale je tady ještě jeden objekt: jeden kluk mi napsal, že se mu líbim, ale já ho nesnášim..pořád mi píše, že mě chce vidě atd.. Mně už to ale leze na mozek a strašně mě to štve! Co mám udělat aby mě už nechal? Děkuju za odpovědi.
Donutek, 13 let
Odpověď:
Otázka: Existuje i u kluků láska na první pohled?
Existuje u kluků něco jako láska na první pohled? Nebo sympatie k holce, kterou vidí poprvé v životě? Podle čeho se to dá poznat? Či tou láskou na první pohled trpí jen holky? :D
no, 19 let
Odpověď:
Otázka: Je sex s kondomem špatný?
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli sex s ochranou(ne antikoncepci ale kondomem)je proti církvi předem děkuji za odpověď
Anonymka, 26 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se zklamání, ale zároveň bych si přála s někým chodit. Prosím, poraďte.
Ahojky, ráda bych znala nějaký jiný pohled, názor či něco takového na jednu věc. Byla jsem na jedné křesťanské akci..stal se takový zázrak :D, že jsem si i zatancovala-pár tanečníků mě provedlo. No, a v tom je zádrhel…ten jeden mě docela zaujal. Tančili jsme spolu nejdéle, ze začátku jsme od sebe byli dál, a pak při dalších písničkách blíž a blíž – jakože mě při tanci držel pevněji a blíž u sebe, a jakoby mě obejmul tou jednou rukou (opilý nebyl) :) No, a já jsem z toho nějak paf :D Nějak na něho od té doby myslím… Bojím se, že za tím hledám „něco víc“, že si to prostě jen přikresluju… že to je třeba takhle „normální“ (což já nevím, protože se mi nikdy nestalo, že by mě někdy provedl nějaký cizí kluk) Můžu v tom nějak rozeznat ty „dotyky“? Nebo, jak poznám, jestli si to všechno nedomýšlím? Jak na něho moc nemyslet, když se už asi nikdy nepotkáme? (problém je, že si vůbec nemůžu vzpomenout, jestli jsem se s ním bavila o jiné akci, zda tam bude, nebo s někým jiným :D) A naopak, jak být tak trochu nedostupná? Co ta nedostupnost pro kluka vlastně obnáší? Jak se nezamilovat? Ono to možná i trochu souvisí s tím, že mi tohle všechno chybí – kluk a ty věci okolo, protože jsem už kluka měla, ale rozešel se se mnou…a tak se bojím, aby to takhle zase nedopadlo, ale na druhou stranu po tom vztahu docela toužím. Možná to i vyzní divně...ale já se toho všeho právě bojím, že si něco vymyslím, že to špatně skončí a tak...proto se chci \"ujistit\" aspoň trochu, co a jak :D Snad víte, co tím chci říct :) Moc děkuji! :)
Tess, 23 let
Odpověď:
Otázka: Je lepší vzpomínat na bývalého kluka nebo se platonicky zamilovat do jiného?
Co je lepší - myslet a vzpomínat na bývalého, nebo se platonicky zamilovat do jiného kluka?
U, 18 let
Odpověď:
Otázka: Starší a menší kluk?
Starší a menší kluk jde to?
Krystýna, 15 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  34 35 36 37 38 39 40 41 42  >>  45
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz