Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   tři sta sedmdesát devět:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  40 41 42 43 44 45 46 47 48  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Proč si kluci hned po rozchodu najdou jinou holku a holkám to trvá dlouho?
Proč si kluci hned po rozchodu (měsíc, dva,..) najdou jinou holku? A proč holkám to trvá dlouho (rok a víc)? Vždyť je to vůči té holce, se kterou se kluk rozešel, nefér, ne?
23.5.2015 19:16
Ami, 19 let
Odpověď:
Otázka: Jak se začít bavit s klukem, o kterého stojím?
Ahoj, ten kluk chodí se mnou do třídy a je mu třináct. Ale problém je, že on má úplně jiné zájmy než já. Teda, hodně sportuje, já trochu, a to je asi všechno, co máme \"společné\". Navíc, jsem strašně nervózní, když se s ním mám začít bavit, ale pokusím se. S ostatníma se bavím úplně normálně. Myslím si, že ten kluk je takový \"introvert\" ohledně holek... Mohli byste mi prosím poradit, jak se s ním mám začít bavit? Předem děkuji za odpověď i za tu, co jste mi dali. :)
21.5.2015 17:25
Anička, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak říct klukovi, že o něj pořád stojím?
Ahoj, líbí se mi jeden kluk, a taky jsem mu to napsala, a v tom dopise jsem ho žádala, aby mi nějak odpověděl. Jenže on nic, jen když se se mnou chtěl domluvit na Skypu, tak jsem nemohla, a potom on už nic neřekl nebo neudělal. Co mám dělat? Nevím, jak mu mám říct, že o něho pořád stojím. Díky :)
20.5.2015 18:04
Anička, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jsem hodně žárlivá. Prosím o radu.
Ahoj In. Mám dotaz. Ve vztahu jsem hrozně žárlivá, jako nedávám to vůbec před klukem najevo. ale cítím to v sobě. A nevím co s tím mám dělat. nechci být taková. Ale jakmile si píše s kamarádkou, hned mi přijde, že ta holka musí být mnohem lepší než já. Nebo když se baví skvěle s kamarádkama, přijde mi, že já tu pro něho nejsem ta skvělá. Přitom to jak se chová ke mně, naznačuje jen to, že mě má moc rád. :) jenže proč jsem tak žárlivá a mám v sobě takové podivné pocity??? Přece nemůžu tu pro něj být jen já. Já to vím. Ale je to možná i tím, že se vidíme dost málo. Jinak Díky. Soňa
17.5.2015 15:54
Soňa, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jsem zamilovaná a on to neví. Co mám dělat?
Ahoj In! :) jsem zamilovaná do jednoho kluka... on to neví, a (doufám, že jen zatím :D) se spolu moc nebavíme... Neznám ho tolik, ale přijde mi, že jsme si něčím podobní. Mám totiž problém navázat konverzaci, než ho vidím nebo při pomyšlení, že bych se s ním měla bavit, jsem strašně nervózní. Cítím, že oproti tomu, jak jsem byla dříve zamilovaná, mi na něm záleží víc. Mám dobrý pocit, když vím, že jsem schopna mít někoho tak ráda, ale pak si zase říkám \"K čemu mi to je?\", když se s ním nebavím a nedám mu to nijak najevo. Nechci, aby věděl, že jsem do něj zamilovaná, ale třeba jen že mi na něm záleží jako na kamarádovi. V sobě ten cit beru vážně, ale zase nechci, aby to na mě viděl, protože by se mohl zaleknout a prostě by ho to odpuzovalo. Bojím se na něj i usmát, aby to nevypadalo blbě. Navíc si myslím, že na něj musím působit jako malá holčička, protože je o \"pár\" let starší. Zatímco já se těším, až za chvíli dostanu občanku, on má za sebou i maturitu. Nevím, jsou kluci v jeho věku, s kterýma se bavím v pohodě (spíš si z nich trochu dělám srandu a bavím se s nimi :D a na věk nehledím :D)... Prosím poraďte... Je vůbec možné, aby holka v mým věku mohla být dobrá kamarádka kluka v jeho věku? Jak se s ním můžu začít bavit, aby to bylo přirozený? Děkuju moc předem :)
14.5.2015 22:46
Anonym, 15 let
Odpověď:
Otázka: Mám ho ráda nebo ne?
Ahoj In, líbil se mi jeden kluk, nebo líbí, nevím...Potřebuji poradit. Od začátku školního roku se mi líbí jeden spolužák, ale poslední dobou to začalo vypadat, že se líbím i já jemu. Pak mi najednou došlo, že se mi vlastně vůbec nelíbí, že má sice všechny vlastnosti, co jsem si vždycky přála, ale něco mu chybí, nějaký humor, nebo něco takového, připadá mi zvláštní, (někdy). Nevím, jestli ho mám ráda. Dřív jsem měla, ale teď to nedokážu poznat. Když jsem doma, často na něj myslím a líbí se mi. Ale ve škole, když třeba v jedné hodině vedle mě sedí, cítím k němu odpor, nechuť nebo něco divného...Co to je? Mám ho ráda nebo ne? Mám pocit, že už mám na to věk, aby jsem měla někoho ráda, ale připadá mi, že to moc nedokážu, nebo neumím. Vím, že je divné, že se ptám Vás jestli mám ráda kluka, když ho neznáte, ale potřebuju poradit, jestli nemáte zkušenost s těmi pocity...
12.5.2015 20:20
P., 16 let
Odpověď:
Otázka: Má cenu rozvíjet vztah se starším klukem, když si přestáváme rozumět?
Ahoj IN! Chodím 10 měsíců s o dost starším klukem (8let), oba jsme věřící a máme toho hodně společného, ale v poslední době si přesáváme rozumět..přes týden je pryč a o víkendu jsme spolu málo..nevím co mám dělat a jestli takový vztah má cenu dál rozvíjet..prosím o radu..díky předem ;) +
8.5.2015 20:11
Lila, 15 let
Odpověď:
Otázka: S nikým jsem ještě nechodila a psychicky to nezvládám. Prosím, pomozte.
Ahoj, jsem už zoufalá. Nikdy jsem s nikým nechodila a to ani ve školce jsem neměla žádnou \'lásku\'. Nikdy se o mě nikdo nezajímal, nezavadil ani pohledem! Dokonce jsem si musela vytrpět posměch a přezdívky typu: Hnuska, Brejlounka, Nevyspěla atd... Mám dost řečí ,,Ten pravej tě bude mít rád takovou jaká jsi\", protože TEN se zatim neobjevil a myslim, že ani neobjeví. Nemaluju se, nosím brýle, vlasy mám splihlý až hrůza, prsa sotva dvojky, předkus, úzkej pas... Psychicky to nezvladam...
6.5.2015 20:50
Hnuska, 20 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádce se líbí jeden kluk, ale bojí se, že ji odmítne. Jak jí říct, že to možná nevyjde?
Ahoj. Mám kamarádku ze třídy a jí se líbí jeden kluk ze třídy. Je do něj opravdu hodně zamilovaná, ale bojí se zklamání, kdyby mu to řekla, nebo napsala. Bojí se, že ji odmítne. Myslím, že je zvyklá nechybovat a dostat většinou to, co che a bojím se, že odmítnutí by jí moc ublížilo. Navíc vždy, když se bavíme, chce si povídat je o Něm(tom klukovi) a chce, abych jí vyprávěla, jak si myslím, že spolu budou chodit a tak. Co mám dělat a jak ji říct, že to možná nevyjde?
3.5.2015 12:26
Týna, 13 let
Odpověď:
Otázka: Nechci s ním chodit, ale nevím, jak mu to říct. Prosím, poraďte.
Dobrý den :) chtěla bych vás poprosit o radu. Jeden kluk, chodíme oba do spolča, mě začal poslední dobou vyprovázet domů a i další věci. Nevím jestli vidím věci, které nejsou, a já si myslím, že tím něco myslí, nebo tak něco, ale bojím se třeba toho, že když nás někdo potká, že si bude něco myslet. Mě se jednu dobu líbil, ale teď už ne. Prosím poraďte mi, co mám dělat, jestli mu mám říct, že nevím, jestli je to nejlepší?, nebo co mám dělat? Děkuju požehnané dny :)
1.5.2015 13:26
Já, 14 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  40 41 42 43 44 45 46 47 48  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz