Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   osm set čtrnáct:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  11 12 13 14 15 16 17 18 19  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Mám ráda jednoho kluka
Ahoj redakce. Mám ráda jednoho kluka, od Velikonoc si píšeme. Vypadá to na oboustrannou lásku. Ale nejsem si tim tak úplně jista. Miluje kapelu Skillet, kdyz jsme si ještě nepsalii kazdy den. Tak jsem jednou dala na instagram storicko, ze poslouchám jednu pisnicku od kapely Skillet, abychom meli společné téma, on se toho chytil a zacali si psát. Ja tu kapelu mam docela rada, nekdy je na me az moc tvrda. Ta kapela bude letos v Praze na podzim mit koncert. On chce jít a pta se me jestli uz mám listky. Nemám, nevím jestli tam chci jít. Bojím se, ze pozna, ze jsem tu kapelu poznala az diky nemu, ikdyz jsem rekla, ze ji znám dyl. Bojím se, ze bude zklamaný. Jeste me nepozval, ale myslim, ze na to nekdy řeč prijde. Prosim o radu. Nevim jestli se mam vic ucit jejich pisnicky, mit je vic rada, nebo to nechat byt a hlavne zda mu na pripadne pozvání kyvnout. Přeji krasny den.
11.6.2019 15:52
Klára, 18 let
Odpověď:
Otázka: Poslední dobou se mi hodně chlapců dívá na zadek a mně je to nepříjemné.
Ahoj! Poslední dobou hodně chlapců mi dívá na zadek a mně je to velmi nepříjemné. Jak se mám k nim zachovat?
9.6.2019 16:31
Marie, 14 let
Odpověď:
Otázka: Předmanželská čistota v tomto období je skoro tabu
Předmanželská čistota v tomto období je skoro tabu... V mém okolí je spousta lidí co už měli sex a já sem jedna z mála co ho neměla, a je to pro mně těžký, protože se na mě dívají jak jakože to je skvělý jak to nemůžeš mít atd... Hodně nad tím přemýšlím jestli do toho jít, bude to velká výzva.
5.6.2019 00:04
Mája, 21 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi nejlepší kámoš mého bráchy
Ahoj, prosím o radu-líbí se mi nejlepší kámoš mýho bráchy. Bavím se sním, ale vždycky mně připadá, že ho spíš otravuju. Není to ten uvoněnej rozhovor. Mluvím já, on přikyvuje a usmívá se. Co dělat, abych se mu líbila??? Děkuju, ahojky:)
12.5.2019 16:30
Isabell, 11 let
Odpověď:
Otázka: Zamilovala jsem se, ale on se ke mně chová jako k děcku...
Ahoj, zamilovala jsem se do jednoho kluka. Ale mám problém, chová se ke mně jako k děcku. No prostě mě nebere vážně. To bude asi tím věkem. Je totiž o pět let starší. Bavíme se spolu jen jako kamarádi. A já se bojím, že když mu řeknu, co k němu cítím, tak se jen zasměje a bude mě brát vážně ještě méně. Co mám dělat? Bojím se, že se se mnou úplně přestane bavit.
12.5.2019 11:26
Sára, 16 let
Odpověď:
Otázka: Prosím o radu. Jedná se o předmanželskou čistotu!
Ahoj, prosím o radu. Vždycky jsem byla vedena k víře a tedy i k předmanželské čistotě - nechápala jsem, jak ji někdo může porušit. Dokonce jsem vstoupila do Čistých srdcí či četla knihu S nikým nechodím a nejsem cvok. Asi to nestačilo...mám kluka a velmi nás to k sobě fyzicky přitahuje. Problém je ten, že než jsem si stihla uvědomit, jak rychle to k samotnému sexu spěje (díky dlouhému líbání, něžným dotekům či ležení těsně u sebe), je najednou těžké a zdá se mi až nemožné tuto fyzickou rovinu odstřihnout a \"vrátit se na začátek\". Prosím poraďte, co dělat. Bojím se, že už dlouho nevydržím...a není to vůbec tak, že by on tlačil. Já sama vím, že bych i chtěla. Jak mě přesvědčit, že se opravdu vyplatí čekat? A ano, pročítala jsem veškeré články na Víra.cz, ale nic mě nepřesvědčí... Pokud můžete, otevřete toto téma znovu v časopise a spíš varujte dívky, jak je důležité si na počátku vztahu stanovit hranice, kam až se dá zajít Děkuji mockrát
10.5.2019 12:08
Lena, 19 let
Odpověď:
Otázka: Jak poznám, jestli se mu líbím?
Ahojky, líbí se mi jeden kluk. Bavíme se spolu. Jak poznám jestli se mu líbím? Jsou nějaké signály? Jak mu to mám naznačit?
24.4.2019 21:03
Maaaaja, 16 let
Odpověď:
Otázka: Nemáme nápady, co bychom spolu mohli podniknout.
Ahoj.. ja bych vás chtěla poprosit jestli byste mi mohli prosím poradit s tim, že mezi mnou a mým klukem je taková pasivita, jakože se skoro nic neděje, skoro nikde spolu nechodíme a nemáme nápady copak bychom mohli spolu podniknout. Oba si to uvědomujeme a chceme to napravit, ale nevíme jak. Jsme spolu už přesně půl roku. Mě to pravě posledni dobou fakt štve že jsme takoví že si většinou jenom povídáme nebo jsme na procházce. A když jsem u něho na návštěvě, tak vždycky je jenom na mě co budeme dělat, jenže mě to takhle už fakt nebaví, dneska jsem to mému klukovi naznačila že je naš vztah pasivni a on řekl že si to taky uvědomuje. Prosim co bychom měli dělat?
16.4.2019 17:48
Kikča J., 17 let
Odpověď:
Otázka: Už rok se mi líbí jeden kluk.
Ahoj! Už rok se mi líbí jeden kluk a celou tu dobu po sobě koukáme, vždycky se střetneme pohledem, někdy se i pousměje....Chtěla jsem udělat první krok a tak jsem ho požádala o přátelství na facebooku, ale už týden mi ho nepřijal, ale vím, že bývá online... CO si o tom myslíte? předem děkuji za odpověď
15.4.2019 18:04
Nouze, 17 let
Odpověď:
Otázka: Nevím, co mám dělat.
Ahoj redakce, chodím do třídy s jedním klukem, kterého moc nemají v oblibě. Dělají si z něho srandu atd. Píšeme si spolu už asi od začátku školního roku a jdeme spolu na taneční. Několikrát mi dál najevo, že se mu líbím, ale mě se tehdy nelíbil. Jenomže teď nastal problém. Já jsem k němu začala něco cítit, ale nevím co. Jakože nechtěla bych s ním chodit, ale zase nechci být ta šedá myška. Já bych s ním možná chtěla chodit, ale tak aby to nikdo nezjistil. Jakože bychom to ve škole nedávali najevo. Jenom se bojím mu to říct. Mám strach, co by na nás řeklo okolí, kamarádi atd. Myslíte, že bych mu měla napsat co k němu cítím nebo počkat na taneční něco co mám dělat? Děkuji za radu
12.4.2019 20:51
Arianna, 16 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  11 12 13 14 15 16 17 18 19  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz