Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   čtyři sta dvacet pět:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Bojím se, že jsem málo zkušená
Ahoj, už týden a kousek chodím s klukem (20 let-věřící) a ted jsem zjistila, že když byl na střední tak se vyspal s nějakou holkou. Mě to překvapilo. Je mu to moc líto. On má ted strach, že náš vztah zkazil. Já jsem ráda, že mi to řekl ted na začátku a ne až bychom měli před svatbou. Já jsem mu řekla, že ho mám stále ráda, že me NEzklamal, ale ze to ted bude trochu jiný. Já jsem nikdy s nikým nechodila, nikdy jsem nedostala pusu. On je velmi kontaktní, rád mě pohladí, obejme. Mě se to líbí, rychle jsem si na to zvykla. Je to pro mě něco nového. Ale ted když vím čím vším si prošel, tak jsem taková odtažená. Ale je to takový zvláštní. Vadí mi pomyšlení, že jsem pro něj panna, která se chová takhle upjatě. Vadí mi, že před ním vypadám takhle nezkušeně. Myslela jsem si, že to všechno budeme poznávat spolu. Mrzí mě, že nebudu jeho první, je mi to moc líto. Nevím co mám dělat. Prosím o radu.
21.8.2019 11:18
Aneta, 18 let
Odpověď:
Otázka: Chceme vydržet až do svatby, jak to zvládnout?
Ahoj, potřebuju poradit. Mám kluka, terý je o něco starší než já a my TO chcem vydržet až do svatby, jenže je to hodně těžké, protože do svatby nám minimálně 4 roky chybí. Jsme spolu necelý rok a potřebovala bych radu jak to zvládnout. Děkuju.
13.8.2019 13:29
Klárka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jaké jsou hranice?
Ahoj, doposud jsem neměla žádného kluka a jinak si běžně s kluky moc nepovídám. Už se mi ale stalo, že jsem se (např. na směně na brigádě, kde jsem pracovala s kolegou) bavila. Problém je v tom, že mi přišlo, že jsem se bavilo někdy až moc otevřeně a uvolněně (jako bych se bavila třeba s dobrou kamarádkou). Pak mě to sice tíží a beru to jako hřích (kolegu jsem viděla poprvé v životě, byl mnohem starší a nevím, jestli vůbec byl svobodný), ale zároveň se mi líbí. Mám obavy, jestli jsem si s ním třeba trochu nezačínala nebo tak. Proto se vás chci zeptat a poprosit o radu, jaké jsou hranice v těchto věcech (úsměv, chování, povídání si atd.)? Chápu, že to nelze shrnout v pár přesných bodech, ale byla bych vám moc vděčná, alespoň za nějaké konkrétní rady. Některé věci mi jsou jasné (např. vyzývavé oblečení, mluvení o nějakých neslušných nebo intimních věcech, záměrné dotýkání se), přesto by se něco dalšího hodilo. Ještě se chci zeptat, jak je to vlastně s flirtováním? Co to je, jak se chová ten, kdo flirtuje, je to hřích? Moc díky, K.
12.8.2019 14:45
K., 16 let
Odpověď:
Otázka: Asi jsem se zamilovala
Dobrý den, mám velký problém s tím říkat lidem, že je mám ráda obecně, ale teď jsem se asi zamilovala do kluka, kterého znám od malička. Je o 10 let starší, občas se potkáme, hezky si pokecáme, ale já chci víc a nevím, jak je tam on. mám strach, že když mu něco řeknu, tak to zkazím a už se nebudeme bavit vůbec. Navíc je ze stejné vesnice, potkáváme se a když si \"nabiju\", takj co pak?
12.8.2019 11:15
pars, 20 let
Odpověď:
Otázka: Dobré katolické seznamky
Dobrý den, měla bych prosím dotaz, jestli neznáte nějaké dobré katolické seznamky. Respektuji, jestli nemůžete uvádět konkrétní názvy. Děkuji Vám za to, co všechno pro \"Iňačky\" děláte!:) Děkuji. Přeji hezký den.
27.7.2019 19:25
Bývalá Iňačka, 25 let
Odpověď:
Otázka: Mám velký problém...
Ahoj :) Mám velký problém. Onehdy jsem byla na jedné akci a bylo nas tam asi 180 a já se zamilovala. Zamilovala jsem se do jednoho kluka. Když jsme kolem sebe občas prošli, tak me srdce začalo být mnohem rychlejší a me telo se začalo trepat. Problém je, že se na mě sice občas podíval, ale podle mě si me nepamatuje. Jsem nevýrazný typ člověka se spoustou vad na kráse, tak se nedivím. Už loni jsem ho na akci viděla a je možné, ze i příští rok. Tak se chci zeptat a žádám o radu, jak se zbavit zamilovanosti? Jak přestat žít naivně, ze na mě třeba fakt promluví a jak si přiznat, ze nemám na někoho takového? Předem moc děkuji. ;)
14.7.2019 22:17
:), 17 let
Odpověď:
Otázka: Když se mi líbí kluk
Ahoj, asi je to trapné, ale chtěla jsem se zeptat jak dát klukovi najevo že se mi líbí. Jsem stydlivá a moc nemluvím, proto s tím mám problém. Díky za odpověď. :)
30.6.2019 19:32
Kačka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Co je to masturbace?
Co je to masturbace?
24.6.2019 16:12
Kika, 12 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se, že mě žádný kluk nebude chtít.
Ahoj, sice jsem ještě \"malá\" ale v poslední době se pořad bojím že si nenajdu kluka a budu navždy sama...připadám si hrozně škaredá... Teď samozřejmě s nikým chodit nechci ale bojím se že ani za několik let mě nikdo nebude chtít... 💔
22.6.2019 22:01
Anežka, 13 let
Odpověď:
Otázka: Mám problémy se vztahy
Ahoj redakce, chci se zeptat, existuje něco, jako je strach z navázání vztahu? Zažívám při představě na vztah, konkrétně že mi dá kluk pusu, nebo mě chytne za ruku, úzkost a někde uvnitř v břiše mě to fyzicky zabolí. Moc bych chtěla mít svého prince a zažívat šťastné chvíle zamilovanosti a prvního vztahu, ale vždy to naruší tohle. Vždy jsem byla zdrženlivá a chtěla jsem vztah na celý život, proto jsem a nikým ještě nechodila. Ale už si začínám uvědomovat, že můj věk by odpovídal navázání vztahu, i když vím, že není kam spěchat. Tento problém mám nejspíš od doby, kdy jsem s jedním kamarádem chodili ven a jednoho dne mi dal pusu - líbali jsme se, ačkoliv já jsem nechtěla, ale v tu chvíli jsem nemohla nic udělat... Hodně mě to zasáhlo. Je to, jako by mě připravil o mou důstojnost, i když se nejednalo o nějaký velký \"přestupek\". Od té doby mám ještě větší problém se vztahy s druhým pohlavím, i když nechápu, proč to tak mám a nevím, co s tím.
11.6.2019 16:11
Clotrin, 20 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz