Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   pět set sedmdesát osm:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Nevím, jestli se mi líbí, nebo je to jen kamarád...
Na prvním stupni jsem se několik let líbila (nebo přinejmenším o mě viditelně jvil velký zájem) jednomu klukovi. V páté třídě na škole v přírodě nás kamarádka ,,dala dohromady\". ,,Chodili\" jsme spolu zhruba tři měsíce, než jsem mu dala ,,kopačky\". Naše setkání působila jako přátelská setkání. Zůstali jsem kamarádi, ale letos jsem začínala mít pocit, že by chtěl zas něco víc. Ptala jsem se ho, ale on řekl, že ne. Jenže později mi poslal básničku, co sám složil. Ptal se mě, jestli mu dám šanci. Byla jsem polichocená a tak jsem souhlasila s tím, že ho nejdříve chci víc poznat. Jenže on to asi pochopil, jakože spolu chodíme, protože mi psal různé vzkazy typu you awesome, i love you,...Řekla jsem, že to zatím ne a on souhlasil, ale pořád mi psal. už mě to začínalo štvát a tak jsem reagovala stroze a on se mě pak po nějaké době zeptal, zda mi to nevadí. Popravdě jsem řekla, že trochu jo, a on ubral. S tím vším jsem se svěřila kamarádkám. Všechny jsem v tom věku, kdy jevíme zájem o druhé pohlaví, sníme o klucích, kteří jsou podle našich představ atd., což ten kluk není. Ony mu napsaly, páž znají mé heslo od mobilu, ať jde někam, že mě nezaajímá a tak. Bylo mi ho líto a tak jsem napsala, že mu oěpt skutečně dávám friendzonu, že bych to psaly holky, ale že mají pravdu. Teď nevím, jestli jsem neudělala chybu. Občas se ve svých pocitech nevyznám. Nevím, jestli se mi líbí nebo ne nebo jestli ho beru jen jako kamaráda a dávám přednost jiným. Ano, vím, že mám ještě celkem dost času, ale je to težké pochopit. Moc dobře si to uvědomuju, ale srdce očividně ne. :)
15.8.2018 20:41
Anička, 14 let
Odpověď:
Otázka: Je možné si vzít svoji první lásku?
Je možné mít za manžela/manželku toho, kdo byl/byla můj první přítel/přítelkyně. Respektivě, zda je možné, mít někoho rád od svých třinácti, čtrnácti let, chodit spolu a pak se vzít? Na jednu stranu mi přijde, že to možné je, na druhou stranu si uvědomuju, že v tomhle věku je to takové poznávání atd..
15.8.2018 20:27
Dominika, 14 let
Odpověď:
Otázka: Ahoj, neznáte nějakou modlitbu pro páry?
Ahoj, neznáte nějakou modlitbu pro páry? Chtěla bych, abychom se s přítelem společně modlili, ale vůbec nevím co. Díky za odpověď :-)
26.7.2018 17:02
Evanlyn, 18 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat?
Ahoj redakce, moje kamarádka si našla kamaráda už předtím byla do něho zamilovaná, ale teď mi poslala fotku jak se s nim objímá v posteli, jak ji libá atd. Proste mi porad posila takové fotky (je v mým veku) a máme pravidlo přátelství: „vždycky bud šťastny za úspěchy svého kamaráda.\". Ale mne je smutno ze ona už má přítele a já ještě ne, jako stačil by mi jenom takový dobry kamarád. Vlastně se na mne kluci nedívají, jenom když jsme sami tak se semnou normálně bavi.Chtela bych si nekoho najit, ale tatkovi musim dad kazdy vecer mobil a ukazat mu s kym si na socjalnich sitich pisu,komu jsem volala atd. Ta jeho \"ochrana\" mě už rozčiluje a říkala jsem mu, ať to neděla i mamka mu to říkala ale on nic. Co mam dělat?
3.7.2018 09:34
Mika, 15 let
Odpověď:
Otázka: Potřebuju pomoct...
Dobrý den, potřebuji pomoct. Necelé dva měsíce jsem chodila s klukem, měli jsme se rádi, ale potom jsme si přestali psát každý den a přišlo mi něco divné. Potom jsem se dozvěděla od jeho kamaráda, že se semnou bude chtít rozejít, protože jsem ten typ tiché dívky a že si semnou nemá co říct. Následující den mě chtěl pozvat ven, že mi chce něco říct. Ale nakonec jsme se rozešli hned jak mi to napsal. Rozešli jsme se v dobrém. Po měsíci mi napsal jestli s ním nechci někam jít, že udělal zkoušky, ale mě to přišlo blbý, tak jsem se nějak vymluvila, ale teď toho trochu lituju. Pořád k němu něco cítím, chci mu napsat,ale přijde mi to trapné... Asi pořád čekám až napíše on, ale to se asi nestane.
20.6.2018 15:06
Ann, 16 let
Odpověď:
Otázka: Nedokážu se přijmout taková, jaká jsem.
Nevím do jaké poradny napsat, a proto píšu sem, protože je to taky láska, akorát k sobě samé. Mám velký problém a to, že se nedokážu přijmout taková, jaká jsem. Mám s tím problém už nějakou dobu, ale nikdy jsem se s tím nesrovnala. Mám kolem sebe spoustu kamarádek, které vypadají nádherně a které se nemusí bát, že by se nikomu nelíbilo, ale i já se chci líbit, chci aby sem se někomu libila a chci byt pro nekoho krasna. Mam strach,že nenajdu nikoho, kdo by mě chtěl. Poslední dobou pocituji i jakousi závist ke své mladší sestřičce, která je nádherná a roste z ni krásná divka, vždy kdyz ji někdo pochváli, ze ji to sluší, zaboli mě to, protože mě to ten člověk třeba nikdy neřekl. Nevím, co mam delat... Každý den pláču a přemýšlím třeba o plastice nosu, protože to je jeden z mých nehezkych rysů. Dokonce jsem se jednou přistihla u toho, jak pomýšlím na sebevraždu, ale hned jsem se za to modlila. Takže prosím o radu, jak mám mít začít ráda sama sebe?
15.6.2018 21:43
:), 16 let
Odpověď:
Otázka: Je divné když chodím s klukem, kterému je 23?
Ahoj, mám otázku, je divné když chodím s klukem, kterému je 23? Podle mích rodičů a kamarádů ano ale já ho miluji a náš vztah je založen na víře. Jaký názor máte vy? Předem děkuji za odpověď.
12.6.2018 09:19
Božka, 14 let
Odpověď:
Otázka: Mám teď takové těžké období
Ahoj/dobrý den, mám teď takové těžké období od té doby co jsem nastoupila na střední. Poslední dobou o mě má zájem spoustu kluků, nejprve mi začnou psát jsou hrozně fajn, pozvou mě ven, ale pak se to pokazí tím, že semnou chtějí vztah nebo v horším případě chtějí sex apod.. Nevím jak jim to mám rozumně vysvětlit.. Někdy si připadám jako lámač srdcí.. Ale Já se ke všem chci chovat hezky a vyslechnout je...Ráda bych si našla nějakého věřícího kluka, ale kdyby tu nějaký byl jsem tu odriznuta od světa... K nám do kostela chodí jeden kluk který by se mi líbil, ale jsme kamarádi a za to jsem ráda.... Tak děkuji za vyslechnutí (:
6.6.2018 14:48
Anna Marie, 16 let
Odpověď:
Otázka: Už nějakou dobu cítím blízkost k jednomu klukovi
Ahojky IN, potřebuji poradit. Už nějakou dobu cítím blízkost k jednomu klukovi. Není od nás z farnosti, známe se z akcí na centru života mládeže a mám pocit, že si fakt rozumíme. Je to úplně normální kluk, mám ho ráda a fakt se mi líbí, že máme hodně společného - víru, oba nás baví práce s dětmi, máme podobné zájmy, pohled na svět apod. Poslední měsíce na něj hodně myslím. Často se za něj i za sebe modlím, protože vím, že mi není lhostejný. Ale poslední dobou mi dělá problém s ním normálně mluvit. Jsem z něj nervózní (v dobrém slova smyslu) a mám strach, abych neplácla při rozhovoru nějakou hloupost. U jiných kluků se mi to neděje. Co můžu pro to dělat, abych nebyla tak nervózní? Sice se mi líbí, ale nechci, aby na to přišel a zrovna tímto způsobem. :)
2.6.2018 19:12
Anežka, 21 let
Odpověď:
Otázka: Jaký je nejlepší a také nejvhodnější věk na to mít kluka?
Ahoj IN, Jaký je nejlepší a také nejvhodnější věk mít kluka? Děkuji za odpověď
15.5.2018 18:10
Veronika, 13 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz