Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   osm set padesát tři:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  50 51 52 53 54 55 56 57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jak potěšit kluka, který se mi líbí?
Ahoj,mám moc ráda jednoho kluka. Poznala jsem ho ted na jedné akci o prázdninách a chtěla bych ho nějak potěšit. Ráda bych mu napsala, ale nechci se vtírat. Jediné, co dělám je to, že se za něj každý den modlím. Jak mohu klukovi udělat radost, když ho uvidím až za 2 měsíce? Jediné spojení je fb...
30.8.2014 21:00
Kaktus, 17 let
Odpověď:
Otázka: Proč se někteří lidé spolu po rozchodu baví a jiní ne?
Proč se někteří lidé spolu po rozchodu baví, a někteří dělají, že se neznají, nikdy se neviděli?
22.8.2014 20:14
Sum, 18 let
Odpověď:
Otázka: Jak vzniká láska z dlouhodobého přátelství?
Ahojky, ráda bych chtěla znát nějaký pohled z povzdálí.. :-) Mám jednoho kamaráda, se kterým jsme od jedné doby (maturity) více v kontaktu - ne v úplně pravidelném, a občas se i setkáme (to fakt \"vyjímečně\"). Já ho beru jako nejlepšího kamaráda, protože je to jediný kluk, se kterým se takhle bavím. Vzájemně se podporujeme, atd. Teď jsme se po dlouhé době viděli, a on, vždycky když se setkáme nebo pak loučíme, tak mě obejme..tentokrát k tomu nebyla \"příležitost\", protože pršelo, takže se pletli deštníky :D Ale to jakože nevadilo, protože on mě \"místo toho\" pohladil... Neberu to nějak vážně, jen tak...(vlastně ani nevím, jestli tohle dělá jen u mě, nebo i u ostatních holek). Jenže občas nad ním začnu přemýšlet i jinak... To, že bychom spolu chodili, si neumím představit, protože k němu vůbec nic necítím. Myslím si, že tím důvodem, proč nad ním občas začnu přemýšlet jinak je to, že mi začíná chybět někdo blízký... A tak by mě zajímalo - Jak vzniká láska z dlouhodobého přátelství? Dá se nějak poznat, že to ten druhý bere víc než jen kamarádství? Jak se chovat a zachovat v tomto případě, aby se nezničilo to kamarádství? Nechci ho i sebe zranit. Občas se bojím, že on to bere trošku jinak, ale je taky možný, že si to takhle myslím jen já...že v tom \"schválně\" hledám něco jinýho, než opravdu je. Teda, abych byla konkrétnější, tak ten pocit mám teď od posledního setkání...nějak nad ním přemýšlím, chtěla bych ho ještě vidět.... Ale jak říkám, asi to bude proto, že mi začíná chybět někdo blízký... A tak by mě trochu zajímal jiný pohled :)
17.8.2014 20:48
Le, 22 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, abych uspěla u kluků a našla opravdovou kamarádku?
Chtěla bych se zeptat, co mám udělat abych uspěla u kluků... Dva kluci se mi líbí, vím, že by se mnou asi nic mít nechtěli, to vím skoro jistě, ale proč si se mnou alespoň nepovídají ? Na facebooku jim musím psát jako první já, oni sami nenapíšou vůbec, přitom se známe a docela dlouho (z kroužku) byli jsme společně i na různých akcích,..Proč oni nepodpoří mě, když já je podpořím, když je jim úzko... Proč oni mě nedokáží rozesmát a povzbudit? Když já to pro ně dělám a ráda...proč nedokáží ocenit mé silné stránky, však já si těch jejich cením. Proč se mi nikdy nezeptají jak mi vlastně je a jak se mám...? Takových otázek je spousta, jen mi vrtá hlavou, kde je problém ? Možná ve mně, že se moc snažím jim pomáhat a podporovat je a oni to třeba nechtějí, ale mám jen pocit, že kamarádi jsme...nebo alespoň známí, možná je problémem více důvodů,...kdo ví. Škoda jen, že o mě nestojí, já bych na ně měla tolik času, porozumění, povzbuzení a oni jakoby to ani nepřiznali, že je jim taky někdy těžko a že si potřebují s někým popovídat. Nevím, v poslední době jakoby se mi i vyhýbali, přitom jsem jim nic neudělala. Já vím, jsem holka, asi se mi kluk nebude svěřovat, ale vždycky jsem si přála mít kamarádky a kluka (nebo kamaráda), který by mi byl oporou a se kterým bychom si říkali, co nás trápí a vzájemně bychom se podporovali...Poraďte mi prosím, co mám momentálně dělat...Opravdovou kamarádku taky žádnou nemám, kamarádi i kluk mi moc schází...Děkuji moc za odpověď :-)
14.8.2014 16:03
anonymka, 16 let
Odpověď:
Otázka: Je přebírání holky/kluka někomu jinému v pořádku?
Ahoj In, zajímá mě Váš názor na tzv. přebírání kluka/holky někomu jinému. Vymyslím situaci. Líbí se mi jeden kluk, ale má holku. Vím, že ji má. Uvědomuju si, že na toho kluka mám a i on po mě pokukuje. Myslíte, že není nic špatného na tom, když s ním trochu zaflirtuji, on tu holku opustí a je se mnou? Vždyť je přece svobodnej, může si vybrat...já osobně jsem proti tomu, vždyť se mi to může vrátit. Setkala jsem se ale s názorem dospělého člověka, že dokud ten dotyčnej není ženatej/vdaná, že proč ne, ať ho klidně přetáhnu... sama sem dost proti, myslím, že bych měla respektovat, že ji má a ne ji ještě dělat nešťastnou. Tak mě to prostě zajímá, co si o tom myslíte:))
12.8.2014 17:09
emily, 20 let
Odpověď:
Otázka: Jak moc těžký hřích je sex před svatbou?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak moc těžký hřích je sex před svatbou?
7.8.2014 13:06
lili, 15 let
Odpověď:
Otázka: Dá se najít kluk, který ve vztahu nespěchá po fyzické stránce?
ahoj In, myslíte, že se dá ještě najít kluk, co moc nespěchá ve vztahu po fyzické stránce? Jako že se neurazí, když mu řeknu, že třeba nechci, aby mě hladil tam a tam, že to až po svatbě? Díky
6.8.2014 18:00
emily, 20 let
Odpověď:
Otázka: Moje holka řekla mému kamarádovi, že má nádherné oči. Beru to jako zradu. Co mám dělat?
Dobrý den, Mám otázku, moje přítelkyně řekla mému kamarádovi, že má nádherné oči, řekla to přede mnou. Mám si to vykládat nějak špatně nebo jak? Beru to celkem jako zradu a dost těžce to nesu tak děkuji za odpověď.
6.8.2014 00:50
kubik, 19 let
Odpověď:
Otázka: Jak říct klukovi, že se mi líbí?
Chtěla bych se zeptat, už víc jak rok a půl se mi líbí jistý kluk, ale problém je v tom že se hrozně stydím mu tu říct. Mám takový pocit že se mu také možná líbím, ale nevím. I když jsem si přečetla váš článek o tom jak poznat jestli se mu líbím, tak nevím. Chová se ke mne jako gentleman víc než k ostatním holkám to jo, ale nic jiného nesouhlasí.
4.8.2014 17:40
Tessa, 16 let
Odpověď:
Otázka: Je ruční masáž poštěváčku masturbace?
Je ruční masáž poštěváčku také masturbace? V lékařské knize to píšou. (nechci masturbovat, ale tohle občas dělám, takže pokud je to špatně tak bych toho nechala.)
4.8.2014 15:01
L., 13 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  50 51 52 53 54 55 56 57
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz