Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   osm set padesát pět:

Poradna 'Kamarádi'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  26

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jde o moji povahu. Proč to tak mám?
Ahoj! Ráda bych s vámi něco probrala... Jde o moji povahu. Rozlišuji v kamarádství dva typy lidí: ty co mi nevadí. Ale drtivá většina mých kámošek patří do druhé skupiny. U těch je to tak že se je snažím držet od těla... Třeba tak že když mám pocit že se s nima kamarádím MOC tak se s nimi třeba na nějakou dobu míň bavím atd. A mám pocit že i u těch co to u nich tak není - dva lidé - to je jen proto že se s nima nebavím tolik. Jedna je holka z kroužku a jedna holka ze třídy ze kterou se bavím dost málo. Chci se jen zeptat je to normální? Proč to tak mám? Díky moc za odpověď!
6.11.2022 17:58
Riley, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak poznám že jsem já nebo někdo jiný toxický?
Jak poznám že jsem já nebo někdo jiný toxický? Dobrý den, chodím do 8. Třídy a jednoho dne jsem viděla jak jsou holky od nás ze třídy v kroužku a O něčem si povídají. Šla jsem blíž a zjistila jsem že mě pomlouvají. Zaznělo tam, že jsem toxická, můžu se zeptat jak poznám že je někdo toxický? A co mám dělat, když mezi nimi byla moje nejlepší kamarádka a souhlasila s nimi?
29.10.2022 22:23
Marie, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak docílit toho, abych se nesrovnávala?
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak docílit toho, abych se nesrovnávala. Mám kamarádku, která je hezká a mám pocit , že ji jde všechno. Nechci v sobě dusit nějakou zášť nebo závist. A nechci se s ní srovnávat. Občas flirtuje s mým klukem a i když vím že má sama přítele, tak mě to dokáže hodně namíchnout. Občas mám pocit, že uplně hledám něco co se ji nepovedlo. Štve mě to srovnávání s ní a trvá to už nějakou dobu a chci s tím něco udělat. Děkuji za Váš čas nad mou otázkou.
27.7.2022 12:10
Králík, 17 let
Odpověď:
Otázka: Jde o jednoho chlapce...
Milá redakce, chtěla bych Vás poprosit o radu... Jde o jednoho chlapce, mého dobrého kamaráda, se kterým se znám už několik let. Dříve jsme se spolu moc nebavili, ale vždy jsme byli kamarádi. Vážím si ho a mám ho ráda, rozumíme si, teď prý dokonce začal více číst Bibli. Ale mám posledních pár měsíců pocit, že je mezi námi něco trošinku jinak... Nejsem úplně pro, jelikož si připadám příliš malá/mladá na to, někoho mít, ale také protože si myslím, že do něj nejsem zamilovaná. Je to vážně skvělý kamarád, o kterého bych nechtěla nijak přijít. Na druhou stranu vím, že (alespoň zatím) nejsem schopná ho mít radši...a nechci mu dávat \"falešné naděje\", pokud tedy připustím, že by o mě mohl mít skutečně zájem. Nevím moc, jak se zachovat. Mám třeba trochu omezit kontakt s ním? Je mi ale třeba zase hloupé si vymýšlet jinou cestu domů, když ji máme společnou... Moc Vám předem děkuji za odpověď a také za všechno, co pro mě a ostatní děvčata děláte.
16.5.2022 20:33
Fanny, 14 let
Odpověď:
Otázka: Mám jednu kamarádku nebo spíš spolužačku
Ahoj IN, mám jednu kamarádku, nebo možná spíš spolužačku. Jde o to že na mě poslední dobou kašle a lže mi. Vyhýbá se snad všem školním akcím i těm co jsme si spolu předem domluvili. Já jí to pokaždé odpustila, ale teď už je toho na mě prostě moc. Skousela jsem s ní o tom mluvit, ale pokaždé to přesměrovala k jinému tématu. Je to moje jediná spolužačka která se se mnou baví, ale už mě vyčerpává být tou ,, náhradní \'\' jenom kdyz je sama a nikdo se s ní zrovna nebaví. Vyhýbá se i kroužku náboženství, jenom proto že se jí nechce. Prosím poraďte mi co mám dělat, už jsem z toho dost zoufalá.
29.4.2022 15:29
Anna, 13 let
Odpověď:
Otázka: Spolužák
Ahojky! Začala jsem se bavit s jedním klukem ze třídy. Už od školky s se tak trochu bavíme, ale nikdy to nebylo nějak moc. Jednou při hudebce jsme spolu nějak mluvili a já se ho zeptala, jestli bychom smnebyli kamarádi, že by to bylo super. A on že tak jo. Ze začátku jsme to brali jako srandu, ale teď se bavíme čím dál víc. Jenomže, když jsme se začali bavit tak jsme spolu mluvili a já pak odešla a za ním přišel jeden spolužák, o kterém se diskutuje že se mu líbím a začal s ním mluvit a mě to prostě přijde zvláštní. Nechci se toho kamaráda ptát, o co šlo, abych nebyla Stalker, ale zase to nechci nechat jít dál. Ten kamarád mi řekl že jsem se mu jednu dobu líbila a jakoby mám trochu pocit že ke mě pořád něco cítí. Netuším co mám dělat.
10.4.2022 21:34
Anonymní slečna, 14 let
Odpověď:
Otázka: Moji kamarádku šikanují
Ahoj In Mám kamarádku z vedlejší třídy. Její spolužačky ji začali šikanovat (posmívat...) jí to hrozně trápí ale já nevím jak jí mám pomoct. Aby se to vyřešilo a oni jí nechaly napokoji.
16.3.2022 14:55
Panda, 12 let
Odpověď:
Otázka: Mám se účastnit pěvecké soutěže?
Ahoj, redakce! Prosím vás o radu... moje nejlepší kamarádka pro mně byla vždy velkou oporou, a podporovala mně ve všech mých rozhodnutí. V naší škole se pořádala pěvecká soutěž, a já jí poslala nahrávku s jednou písničkou, kterou bych na soutěži chtěla zazpívat, ale nahrávka se moc nepovedla... ona ale byla má nejlepší kamarádka a já se nebála jí ukázat i něco, co nebylo dokonalé. Problém byl avšak v tom, že jsme se jednou pohádali... a ona vzápětí nahrávku přeposlala několika lidem z naší třídy, kteří se mi od té doby smějí a posmívají při představě, že bych se na soutěži ukázala. Nyní jsem zoufalá a pomalu se loučím se svým rozhodnutím v účasti v soutěži. Jak byste se v takové situaci zachovali vy? Prosím vás o názor a děkuji, že jsem se mohla svěřit 🙏🙏💙💛
24.1.2022 19:44
Ambar, 14 let
Odpověď:
Otázka: Kamarád má deprese...
Ahoj potřebuju rychlou odpověď. Bojím se o svého kamaráda trpí depresemi a pořád píše že chce odejít navždy... Už několikrát se pokoušel o sebevraždu a nevím jak mu pomoct:( U psychologa byl ale nepomáhá mu to. Bojím se o něj. Jak mu mám pomoct???
17.1.2022 20:48
Anonymka D, 13 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka bydlí daleko a já se s ní chci vidět...
Dobrý den do redakce. Potřebovala bych radu. Už dlouho jsem se chtěla sejít se svojí kamarádkou, ale bydlí velice daleko. Netuším co máma dělat, ale ráda bych se s ní do Vánoc setkala. Mamka má nulový zájem, a já nevím kam dřív skočit. Jsem věčně unavená, a jedu pořád dokola, vstanout, škola, únava. A pořád dokola. Myslím si že by mi pomáhala, její pozitivní nálada mi mě potěšila. Zkoušela jsem i volání, ale není to to pravé. Děkuji vám a krásné prožití adventu.
8.12.2021 15:44
Gábi, 13 let
Odpověď:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  26
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz