Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   šest set dvacet tři:

Poradna 'Péče o zdraví'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  34 35 36 37 38 39 40 41

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jak na tmavé chloupky pod nosem?
Dobrý den. Vím že je normální mít chlupky pod nosem. Co mám dělat když jich mám hodně a jsou tamvé?
já, 14 let
Odpověď:
Otázka: Rychle se mi rozcuchávají vlasy. Co s tím?
Ahoj reakce. Ráno se normálně učešu. Po chvíli se horní vlasy rozcuchají a já vypadám jako bych se vůbec nečesala. Co mám dělat?
klarinka123, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak se zbavit černých teček na nose?
Dobrý den, neznáte nějakou radu, jak se zbavit černých teček na nose? Nějaké krémy z drogerky, nebo i domácí suroviny, co by pomohly? Děkuji.
kelly, 20 let
Odpověď:
Otázka: Strašně se mi potí nohy. Jak se zbavit zápachu?
Ahoj In, mám otázku. Strašně se mi potí nohy. Na zbytku těla je to OK, ale ty nohy. Jsem z toho už fakt naštvaná, protože i přes pečlivou hygienu je to dost cítit. Nosím bavlněné ponožky a kožené boty ale i tak...Nemáte nějaké rady, jak s tím skoncovat? Kromě bavlněných ponožek a kvalitní obuvi. Je na to něco v lékárně nebo drogerce? Díky.
Izabella, 20 let
Odpověď:
Otázka: Kdy přijde první menstruace?
Co všechno musím splňovat abych dostala menstruaci?
anie, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak překonat bulimii?
Ahoj, máte prosím některá zkušenost s bulimií a jste už vyléčeni? Co nebo jak jsi to překonala?
kini, 23 let
Odpověď:
Otázka: Mám problém s vyjadřováním před více lidmi. Prosím o radu.
Ahoj IN! Mám problém s vyjadřováním. Když mluvím doma, třeba ase sestrou nebo na mamku, mluvím víceméně normálně. Občas se nedokážu správně vyjádřit, nebo si nemohu vzpomenout na nějaké slovo, ale přesto je to docela v pořádku. Když mluvím ve škole s kamarádkou, jsem na tom stejně. Jakmile však něco říkám ve skupince více spolužáků, už se bojím že něco řeknu špatně a začnu koktat, zapomínám co chci říct, nemůžu se \"vymáčknout\", nemůžu si vzpomenout na různá slova. Ještě horší je to, když jsem třeba před tabulí u zkoušení. Vím odpověď, ale neumím se vyjádřit. Mám hroznou trému. Zrovna včera jsem se setkala s jednou holkou, která mě přijde, že se na mě trochu povyšuje a tak mám před ní respekt, a začaly jsme se bavit. Byla docela v pohodě, ale já jsem se těžko vyjadřovala, špatně se mi sestravovaly, věty, trvalo dlouho než jsem se správně vyjádřila. Ale na druhou stranu minulý týden jsem se náhodou začala bavit s jedním klukem, který se mi začal líbit, a i já jsem mu nejspíš přiadala příjemná, protože jsme se docela dlouho spolu bavili a on se se mnou tak dobře bavil, že jsem skoro nekoktala, nevadilo mu, že se nemůžu vyjádřit, prostě nám ta konverzace šla. Tak si myslím, že to mám hodně psychicky. (protože já nekoktám v pravém slova smyslu). jen si myslím, že to je psychicky. Že kvůli nízkému sebevědomí se bojím něco říct, abych to neřela špatně. A proto se nemůžu vyjádřit. Co si o tom myslíte? Prosím o radu! Prosím o tipy, jak se v tomhle zlepšit. Díky předem moc!
koktalka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když se mi lámou nehty?
Ahoj redakce :) Chtěla bych se zeptat co mám dělat, když se mi hrozně lámou nehty. Předem děkuji za odpověď :)
Klárka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Co si mám myslet o balančních náramcích?
Ahoj, chci se zeptat co si myslíte o balančních náramcích. už jsem takový párkrát viděla a ptala se k čemu je, hledala na netu jak funguje... Dozvěděla jsem se, že má díky energii v hologramu vyrovnávat energii v těle na frekvenci 7,8 Hz, což má vést k maximální výkonnosti... Celé se mi to zdá zvláštní a zkrátka nevím jestli to je prázdný reklamní podfuk, výmysl nějakého vědce na základě výzkumu a nebo jestli to taky trochu nezavání okultismem...
čtenářka, 18 let
Odpověď:
Otázka: Deodoranty a antiperspiranty
Ahoj redakce, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s takovými těmi spreji - deodoranty a antiperspiranty. Ani nevím, jaký je mezi nimi rozdíl:( Potřebuju nějaký běžně do školy a po těláku. Aby to nebarvilo oblečení a nezpůsobilo rakovinu. Mám doma takový ten, jak se maže do podpaží, ale já bych chtěla ten ve spreji. Nevíte jakou značku?Mě se líbí Nivea. Děkuji.
fannynka, 13 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  34 35 36 37 38 39 40 41
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz