Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sto sedmdesát sedm:

Poradna 'Péče o zdraví'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  34 35 36 37 38 39 40 41 42  >>  44

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Musím si chloupky v podpaží holit?
Většina holek si ochlupení v podpaží holí. Vadí něčemu, když si je trhám, a pak se třeba navoním deodorantem?
Terez, 15 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka vysadila antikoncepci a pak na 2 měsíce ztratila menstruaci. Je to možné?
Ahoj! Kamarádka před nedávnem přestala brát antikoncepci a pak asi na 2 měsíce ztratila menstruaci. Když s tím byla u gynekoložky tak jí ta lékařka řekla, že jí vaječníky během braní prášků nepracovaly. je to vůbec možné aby nepracovaly když při braní prášků měla menstruaci pravidelně?
Maky, 22 let
Odpověď:
Otázka: Jak přibrat?
Ahoj, potřebovala bych něco přibrat a nevím jak na to...
katka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak se připravit na první menstruaci?
jak se mám připravit na první menstruaci?
anonym, 11 let
Odpověď:
Otázka: Jak dosáhnout větší hustoty vlasů?
Dobrý den :), mám vlasy po pás, rovné, hnědé a nemám ofinu. Připadají mi řídké. Jak je udělat hustšími??? Prosím, poraďte. (Jsem hodně opatrná na to, jestli je to zdravé, proto nepoužívám kulmu...) :) Děkuji. :)
Týna, 13 let
Odpověď:
Otázka: Vypočítala jsem si BMI a vyšlo mi, že jsem anorektička. To ale není pravda. Jak tomu rozumět?
Dobrý den, dívala jsem se na váš web, konkrétně do Rodina str.3-poslední dotaz, a četla jsem tam, jak vypočítat index tělesné hmotnosti. Zkusila jsem to a vyšlo mi 15,9... Vážím 35 kg, měřím 148 cm. 35:(1.48x1.48)=... 15,9 A přitom se tam píše, že hodnota pod 19 je anorexie, přitom já nejsem anorexička a ani nejsem hubená. Jak to teda je??? Děkuji. ( Nechci tímto říct, že máte špatné údaje, nebo něco jiného... ale nerozumím tomu a také bych ráda věděla, jak vypočítat svoji ideální váhu. :) )
Týna, 13 let
Odpověď:
Otázka: Mám velmi silnou menstruaci. Je to normální?
Ahoj :) chtěla bych se zeptat jestli je v mém věku normální že mám měsíčky hodně hodně silné nevím co mám dělat nebyla jsem na to zviklá ze začátku nic a pak se to postupně zhoršovalo :( bojím se že je něco uvnitř mě špatně holky ve škole měsíčky ještě nemají tak si s nikým nemůžu pokecat :( a povídat si o tom s mamkou se bojím nechce se mnou jít ke ginekolovi bojí se že by mi dal antikoncepci na \"zmírnění\"...... Moc prosím o radu ....
mája, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jaké cviky na posilování zvolit?
Ahoj,chtěla jsem posilovat (trochu).Jak na to a jaký cviky?
Makiko, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak urychlit růst vlasů?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat...Strašně moc sním o krásných dlouhých vlasech délky minimálně do půlky zad (jsem hodně vysoká) :D. Když jsem byla malá, takové vlasy jsem měla, jenomže jsem si neuvědomovala, jaký poklad mám na hlavě a nechala si je ostříhat. Postupem času mi připadá, že vlasy mi rostou strašně pomalu... Asi před třemi lety jsem si udělala melír z barvy, která zbyla babičce při barvení a teď ho mám teprve v polovině délky svých vlasů, které mi sahají kousek pod ramena. Nevím, jak to udělat, aby mi rostly rychleji. Starší sestra má dlouhé vlasy, které jí rychle rostou i přesto, že je má barvené. Je možné, že růst mých vlasů zpomaluje to, že si je myji, až je mám více mastné a ona si je myje poslední den, kdy je ještě mastné nemá? Nebo: Má mastnota vlasů vliv na jejich růst? Děkuji.
Pája, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jaký postoj zaujímá církev k marihuaně?
Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jaký zaujímá církev postoj k marihuaně. Setkávám se většinou výhradně s negativním postojem, drtivá většina duchovních a laiků však nemá prakticky žádné zkušenosti s tímto fenoménem. V kázání se to neřeší, děláme jakoby nic nebylo. Alkohol a nikotin se hojně zneužívají a tolerují se. Na to marihuana se bezdůvodně očerňuje. Přijde mi to, že v tomto směru je ještě hodně co dohánět. Děkuji za odpověď.
František, 20 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  34 35 36 37 38 39 40 41 42  >>  44
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz