Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sedm set třináct:

Poradna 'Rodina'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  17

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Je normální,když mě táta pleská z legrace přes zadek?
Ahoj, je normální,když mě táta pleská z legrace přes zadek?
15.8.2019 21:58
Jojo, 11 let
Odpověď:
Otázka: Taťka chodí do kostela maximálně 2x do roka.
Ahoj, potřebovala bych poradit. Jsme věřící rodina a můj tatka chodí do kostela maximálně 2 do roka. Když mamka mluví o charismatické a nebo se zmíní o kostele (že by tam tatka měl s námi jít), nechce. Nevím co mám dělat a chtěla bych, aby jsme celá rodinka šla do kostela.
14.7.2019 11:16
Klára, 13 let
Odpověď:
Otázka: Přála bych si psa, ale rodiče s tím nesouhlasí.
Ahoj,hodně bych si přála psa ale rodiče s tím nesouhlasí.Mám moc ráda zvířata a tak nevím co s tím.
11.7.2019 18:13
Katarin, 11 let
Odpověď:
Otázka: Máma a já
Ahoj, nemam s kym o tom mluvit. S mamkou jsme se bavili o potratech a ona mi řekla, ze jsem dost stara a neco bych měla vědět. Pak se rozbrečela a řekla, že rok potom co meli me mela pocit, ze je tehotna. Rekla to tatovi a on na to ze ma delat co chce, ale dalsi dite tak brzy mit nemuze, ze by jsme to finančně neutahli. Mamka o tom nikomu jinemu nerekla, ale byla psychicky i fyzicky na dně, zacali ji vypadavat vlasy..... A pak to vypadalo, ze ma normalni menstruaci, ale je mozny ze......chapete. Je mi z toho blbě... POMOC!
1.7.2019 13:11
Nešťastná, 13 let
Odpověď:
Otázka: Vztahy s mamkou v dospívání...
Ahoj do poradny! Můj problém je asi zbytečné sem psát, protože asi vím, jak to vyřešit... ale já se z toho musím vypsat. :) Jde o můj vztah s mamkou. Jako nejmladší z mnoha dětí jsem s ní měla jako malá velmi bližní vztah, taky proto, že moje \"nejmladší\" sestra je o pět let starší a všichni moji sourozenci měli téměř stejně staré sourozence, se kterými se kamarádili. A já jsem měla mamku. Ale teď, sama to cítím, jsem v pubertě, kdy fakt nemám ráda, když mě chce poplácávat po koleni, aby mě tolik hladila... většinou se na ni už při cestě ze školy (často bezdůvodně) naštvu a pak se s ní odmítám bavit, jsem si někde zalezlá a nemám náladu na nic. Jenomže při tom mám pocit, že jsem strašná dcera, že všichni mí sourozenci byli v mém věku určitě fajn, jenom já mamku zklamávám... asi je to i tím, že předtím, i když byli mí sourozenci třeba hrozní, tak měla mamka mě. Ale teď jsem v tom věku já a ona už nemá žádnou svoji \"přítulku\". Štve mě, jak se chovám, vím, že bych měla být ochotnější a vděčnější, ale prostě to v tý chvíli nezvládám. Taky jsem smutná z toho, že, přestože jsme si byli dřív hrozně blízko, mamka mě asi pořád bere jako dítě. Jo, zajímá ji, co se děje ve škole, ale o takových věcech, o kterých se puberťačky potřebují bavit s mamkou, třeba menstruace, tělo apod. o tom jsme se dřív nebavily a teď se při rozhovorech o tom cítím hrozně a radši z toho nějak vycouvám... Moje řešení na první problém - jít ke zpovědi. Dlouho jsem nebyla, ale nechci jít k našemu farnímu knězi, nejsem s ním moc \"spokojená\". Chtěla bych třeba na Vesmír, ale zaprvé nemám momentálně příležitost tam jet, a zadruhé, nechci nikoho tížit svými problémy... Řešení na druhý problém - zvykni si. Asi mi řeknete, ať si o tom s mamkou promluvím, ale já to nezvládnu. Nedokážu se s ní bavit. Omlouvám se za tak dloooouhou zprávu!
7.6.2019 20:28
Bětka, 14 let
Odpověď:
Otázka: Chtěla bych se skamarádit se vzdáleným bratránkem...
Chci se seznámit s bratrancem.. Ahoj! Mám bratrance přes druhé koleno. Jelikož naše rodiny se moc už nevídají tak jsme o sobě nevěděli. Dozvěděla jsem se to před čtyřma měsíci na pohřbu jeho dědy. On to asi neví ale furt po mně pokukuje. Chodíme spolu na stejnou školu, z vidění se známe ale jinak nic. Napadlo mě jednou že bych se s ním chtěla skamarádit a poznat ho. Jednou ve školské jídelně si sedl o jedno místo vedle mě, přišlo mi to divné, protože všude jinde bylo volno. Tak jsem sebrala odvahu a přisedla si k němu. Zeptala jsem se ho jak se má a řekla mu že jestli ví že je můj bratranec. On se na mne tak udiveně podíval, pak byla chvíle ticha a on se mě zeptal jestli bych si neodsedla.. Po asi týdnu jsem furt čekala že za mnou zajde a omluví se nebo aspoň mě pozdraví. Teď to je už měsíc a on stále za mnou nepřišel. Mám s ním dál navazovat kontakt a snažit se s ním skamarádit?
17.4.2019 18:09
sestřenka, 13 let
Odpověď:
Otázka: Nikdo v rodině mě nemá rád...
Ahojky redakce, Mám jeden problém. Nikdo v mojí rodině mě nemá rád. Celá rodina od mamky (tatínek je jedináček), máme na společnou skupinu. Vždy když pošlu nějaký vtípek tak dostanu totálně vynadáno, že to je k nepochopení a když to pošlu i s komentářem tak mi řeknou, že to i tak nejde pochopit a co zemně bude až budu dospělá. Že za chvíli mám 17 a měla bych se chovat jako dospělá atd. Cokoliv udělám, napíšu, řeknu nebo obráním mladší sourozence nebo jím pomůžu tak mě seřvou že jsem měla zavolat dospělého člověka, že jsem ještě malé dítě. Mě ten život už v té rodině nebaví. Nevíte co mám udělat, aby na mně takoví už nebyli? Tatínek je moje jediná opora. Přeji hezký den
3.4.2019 15:09
Arianna, 16 let
Odpověď:
Otázka: Mám starost o svou starší sestru
Ahoj, moje starší sestra byla vždycky umělecky založená a často sledovala na Instagramu umělce co kreslili věci už malinko přes čáru, jako nahé dívky a tak. Jenže teď sleduje prakticky jen umělce kteří kreslí sex holek s různými démony a dokonce takové věci i sama kreslí a nedávno dokonce měla na počítači otevřenou stránku kde se prodávají erotické hračky ve tvaru chapadel a tak, nevím co s tím mám dělat a bojím se o ní:-(
2.4.2019 11:43
Káťa, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jsem černá ovce rodiny?
Jsem černá ovce rodiny? Všichni v naší rodině jsou neskutečně chytří, vystudovali úžasné školy a všemu rozumí. Já nejsem tak chytrá, nevyznám se v téměř v ničem, na vysvědčení chytím i nějakou tu trojku a rozhodně nemám na to studovat jako oni. Naši mi to sice nechtějí dát najevo, ale já dobře vím, že jsou ze mě zklamaní.
12.3.2019 19:19
Aky, 15 let
Odpověď:
Otázka: Tatínek si na mobilu hledal nevhodné věci. Co mám dělat?
Ahoj, nedávno jsem si sedla k mému taťkovi, když něco dělal na telefonu. Nahlédla jsem mu na obrazovku a ve vyhledávači bylo několik slov a já jsem přečetla první a bylo to slovo striptýz. Od té doby na to často myslím a nevím, co mám dělat. Možná to moc řeším a určitě tam mohlo být dál napsáno cokoliv, ale stále mě to nějakým způsobem zatěžuje. Nevím, jestli jsem schopná se o tom pobavit s taťkou přímo. Modlím se za to, ale nevím, jestli bych to zvládla v sobě držet a přitom mít s taťkou vztah, jako by se nic nedělo, to asi nejde. Myslíte, že kdybych se svěřila třeba mamce, že tím naruším vztah mých rodičů? Nechci vyvolávat nějaké problémy, ale chci mít v sobě klid. Co dělat? Díky, Sandra
3.2.2019 16:53
Sandra, 15 let
Odpověď:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  17
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz