Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sto třicet osm:

Poradna 'Rodina'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  12

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Stydím se za svoji mamku...
Ahoj IN! Hrozně moc se stydím za svoji mamku. Nikdy se moc nemalovala, vždy si dá jen slabou řasenku někdy ani to ne. Vlasy si ráno jen tak učeše a celý den se o ně už nezajímá. Nikdy (ani v létě) nepoužívá žádný deodorant nebo něco podobného. Stydím se i za to, jak se chová.Slyšela jsme, jak si spolužáci povídají, že moje máma je úplná kráva. Mám ji ráda ze všech nejvíc a neumím jí tohle říct. Prosím poraďte mi. Co mám dělat? Děkuji
Katka, 13 let
Odpověď:
Otázka: Mamka mi zakázala holit si nohy...
Dobrý den! Mám problémy se svou matkou. Když zjistila, že si holím nohy(9. třída), dostala \"hysterák\" a řekla, že jestli s tím nepřestanu, tak mě vyrazí z domu, ale ještě před tím to řekne mému tátovi - ten mě a moje sourozence vychovává docela tvrdě oproti jiným rodičům, takže by mě určitě skoro zmlátil do krve - opravdu to nepřeháním. Tak jsem toho musela nechat(teď jsem na střední v prváku), ale od té doby je to znát(na mých nohou), matka mě kontrolovala a mě to přijde opravdu úchylné, i když jsme křesťanská rodina. Bojím se nosit na tělocviku kraťasy, a navíc budeme mít plavecké přezkoušení a čeká mě také letní tábor. Opravdu nevím, co bych měla dělat. Nechci se stát opět obětí šikany a nechci být vyhozená z domu. Prosím Vás moc o radu. Děkuji
Adéla, 16 let
Odpověď:
Otázka: Jak se vyrovnat s tím, že rodiče rozmazlují mladšího bráchu?
Ahoj! Mam mladsiho bratra ktereho rodice velmi rozmaznavaji. Dost mi to vadi. Co mam delat aneb jak se s tim vyrovnat?
Katka, 11 let
Odpověď:
Otázka: Jak může naplnit svůj život žena, která se necítí na založení rodiny ani na vstup do kláštera?
Jak může naplnit svůj život žena, která se necítí na založení rodiny ani na vstup do kláštera, přesto ji děsí představa, že z ní bude stará , nepříjemná babka/ pár jich v okolí znám, a není to nic příjemného
jjjanka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Mám pocit, že jsem nic nedokázala...
Krásný den, In :), potřebovala bych poradit. Už dlouhou dobu se cítím taková nenaplněná a mám pocit, že jsem nedokázala nic vyjímečného. Ráda bych byla v něčem opravdu dobrá a viděla za sebou hmatatelné úspěchy. Nějaký osobnostní rozvoj (typu \'kdo jsem a kam směřuji\'). Ráda bych začla třeba závodně s nějakým sportem, protože mi to jde, ale u nás doma to není úplně \'\'TOP\'\'. Přijde mi, že když podívám na ostatní lidi (např. můj veliký vzor Věra Čáslavská..), všichni něco dokázali, a já, když se ohlídnu za svým dosavadním životem..chtěla bych víc, než jen dobře se učit, plnit své povinnosti a snít o tom, jak pomůžu celému světu a budu slavná..je nějaká pomoc?? Moc děkuji! :)
#Ineedhelp, 15 let
Odpověď:
Otázka: Co mám dělat, když mě děsí politická situace?
Naši hodně vidí do politiky a hodně se o ní i baví. Mám z toho vždycky hrozný pocit, jako by měl být konec světa. Zacpávám si uši, protože prostě nechci slyšet takové správy. Navíc dost cestujeme a oproti jiným zemím mají Češi mezery. Začala jsem si říkat že až budu dospělá tak emigruji. Ale zároveň je mi líto opustit domov. Co mám dělat?
Aky, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak se pozná drzost?
Poslední dobou se strašně moc hádám s mamkou.Dřív to tak strašný nebylo, ale pak jsme se přestěhovali, ne moc daleko, ale vadilo mi to a tam to začalo.Moje hádky s mámou.Pořád říká, že jsem drzá.Například jednou jsme se o něčem bavily a protože se mi to nechtělo moc vysvětlovat, řekla jsem ,,To bys nepochopila\" a mamka mi spustila dlouhou přednášku.Problém byl v tom, že já to nevnímám jako nic špatného, dřív se to tak asi někdy mamce taky řekla a v poho.A taky říká, že ona když byla v mém věku, takhle se rozhodně nechovala.Říká, že odmlouvám, ale já to dělám proto, že mě štve, že mi dává pořád nějaké úkoly a bráchům ne.Prý to je holčičí práce, což je absolutně nefér, protože takhle nic nedělají. Opravdu strašně moc se s mamkou hádám, snad každý den i několikrát denně, ale to jen výjimečně. A s tátou se takhle nehádám, dá se říci, že vlastně vůbec.On mi víc rozumí... Poradíte, co vlastně ten pojem drzost znamená?Ne, že bych to nevěděla, ale prostě jestli je to opravdu drzý a jak zjistit, že to je drzý atd. Děkuji.
Mája, 13 let
Odpověď:
Otázka: Až mi bude 18, tak se odstěhuju...
Už se těším až mi bude osumnáct , a budu se moc odstěhovat!! Drží mě to už asi tři roky, no vlastně od té doby, co tatku vyhodili z práce a on začal pít!!!!! Bydlíme na venkově, máme barák bez koupelny a bez vody, záchod - kadibudka na zahradě. to by mi ani nevadilo, ale vadí mi, že se rodiče neustále hádají, otec nedává mámě žádné peníze, občas ji nafackuje, mám ještě dva mladší bráchy, ty mají rodiče hlavně máma raději, oni nezlobí, a protože je máma věčně v práci, tak se o ně musím starat já, to by mi nevadilo, kdyby aspon někdy uznala, že doma něco dělám, ale pořád mi nadává, ráno vstanu, vypravím kluky do školky, odvedu, pak letím do školy, odpoledne musím nakoupit, uklidit, vyzvednout brášky, nemám žádný volný čas, dřív jsem chodila do kroužků, ted mi to máma odmítá platit, hlavně, že má na cigarety, fakt ty tři roky asi s ní nepřežiju.
sofi, 15 let
Odpověď:
Otázka: Prosím, když je starší ženě vyjmuta děloha, může u ní ještě docházet k pohlavnímu styku?
Prosím, když je starší ženě vyjmuta děloha, může u ní ještě docházet k pohlavnímu styku?
anonymka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Chtěla bych nosit tanga každý den...
Ahoj poradno! Mám takový problémek, i když je možná trochu hloupý, já vím, ale .. Má dobrá kamarádka co se mnou chodí na aerobik mi před měsícem a půl darovala k narozkám 3 šňůrková tanga kalhotky, protože se mi to vždycky líbilo a pod dresy a legínama a to vypadá lépe, než klasické a já nosím legíny nejen na sport,ale často i do školy. Od té doby nosím tanga skoro pořád, i když mám jen troje, vždy si je po třech dnech vyperu a beru si je znovu, cítím se v nich pohodlně a popravdě taky sexy. Myslíte, že je to špatně? A druhá věc, chtěla bych si pořídit nějaké další, ale nevím, jak to říct mamce. Když sem je po ní chtěla tak půl roku nazpátek, s tím, že je nosí kamarádka a chválí si je, tak mi mamka prostě řekla, že ,,tanga nejsou žádné kalhotky\\\" a že to nosí ,,jen lehčí holky\\\"a že to na mě nechce vidět.. řeším to tak, že si beru tanga do školy, pod legíny nebo sukně a když přijdu domů, převlékám se do kalhotek, aby si mamka nevšimla, ale takhle to nemůže jít věčně.. Nenapadá Vás nějaký argument, jak ji přesvědčit?:( Děkuji za jakýkoliv tip :)
Adriana, 15 let
Odpověď:
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  >>  12
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz