Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   dvě stě třináct:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  21 22 23 24 25 26 27 28 29  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Ahoj, jsem zamilovaná, jenže on si mě skoro nevšímá...
Ahoj jsem zamilovaná do jednoho kluka z náboženství, jenže on si mě skoro nevšímá. Vždy když ho vidím, tak je mi skvěle. Bojím se taky toho, že o mě nebude mít zájem kdybych mu to řekla. Co s tím? Jak mu to mám dát najevo,aniž by to ostatní věděli?
14.2.2017 18:28
ehmmm, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak se z té šlamastiky dostat ven?
Ahoj In :) Mám otázku v létě jsem jela do Krakova a tam poznala skvělou parku lidí.Myslím že jsem se tam zamilovala do jednoho kluka co byl u všech oblíbený.chtěla jsem aby si mě všiml a to se taky stalo ale nejraději bych si nafackovala jak jsem se někdy předváděla.Prostě čistá oboustranná zamilovanost.Krakov skončil a mi měli v listopadu pokrakovské setkání.Po něm mi na fb řekl že se u líbím a popsal mi to co jsem cítila já.Jenže na druhou stanu jsem si uvědomila že jsem oba sangvinici a třeba by jsme si ve vztahu brali kamarády. A za druhý se mi líbí jeho brácha,bavila jsem se s ním jako bychom se spolu znali nevím jak dlouho.A dál nevím jak s z tédle šlamastiky dostat.Já vím je to šílené... Za 2 měsíce mi bude šestnáct a myslím že jsem už dost stará na to abych to dala do pořádku ale nevím jak...
8.2.2017 00:41
Kiki, 15 let
Odpověď:
Otázka: Začala jsem chodit s klukem. Nechci náš vztah zničit.
Ahoj, začala sem chodit s klukem. Je mi s ním moc dobře, ale bojím se, abych neudělala nějakou chybu, nepustila ho moc daleko. Chtěla bych se zeptat, jak poznat, kdy už zašel daleko, jestli existuje nějaká doba, po které je dobré držet se za ruce a tak. Vážně totiž nechci náš vztah zničit. Děkuji moc za odpověď :)
6.2.2017 18:43
Peggy, 17 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi jeden kluk...
Líbí se mi jeden kluk,ale je o dva roky starší.Moc se neznáme.Nevíte jak mu to naznačit? Není to divné?
5.2.2017 18:40
Ája, 13 let
Odpověď:
Otázka: Zajímal by mě důvod
Víte, nevadí mi, jestli nechcete odpovídat na mou otázku. Zajímal by mě důvod. Byla jsem příliš otevřená a upřímná? Děkuji.
1.2.2017 21:21
A., 19 let
Odpověď:
Otázka: Myslíte si, že je možné, aby byla holka do kluka zamilovaná 5 let? Mohou se dát někdy dohromady?
Ahoj IN ! Myslíte si, že je možné, aby byla holka do kluka zamilovaná 5 let? A mohli by se podle vás někdy dát dohromady, když se to nestalo za tak dlouhou dobu ? Děkuji za váš názor :)
30.1.2017 08:22
Vendy, 17 let
Odpověď:
Otázka: Nejlepší kamarád Štěpán nebo Adam? Je to moc složité, co s tím?
Ahoj, mám kluka (Štěpán) se kterým se znám od narození a dokonce jsme se narodili den po sobě. Chodíme spolu už 4 měsíce, ale stále jsme se v našem vztahu nikam neposunuli... Žádná pusa, objetí ani držení za ruce !!! A ubíjí mě to !!! No a taky jsem potkala jedno kluka (Adam). To mu je 15 a máme toho hodně společného... Dokonce mě dobrovodil domů i když bydlí úplně na druhé straně města a pozval mě na rande den po té, co mám rande se Štěpánek (na které jsem ho musela pozvat já)... A já řekla ano... Popravdě mě to o trochu víc táhne k Adamovi, protože nikdy není chvilka ticha a pořád se máme o čem bavit.. Zato se Štěpánem je to už docela ,,nuda,,. Ale kdybych se s ním rozešla, tak bych přišla o nejlepšího kamaráda !!! Cítím se hrozně už jen proto, že myslím na Adama... Co mám dělat??? Prosím, nevím si s tím rady...
28.1.2017 16:52
Niki, 13 let
Odpověď:
Otázka: Něco mi v našem vztahu chybí.
Ahoj holky, mám dotaz. Jeden kluk mi pořád píše, rozumíme si, myslím si, že se mu líbím, ale mě prostě něco v našem \"vztahu\" chybí.. Nevím, jestli mu mám prostě říct, že ho nechci nebo ho dál poznávat. Už jsem odmítla tři kluky před ním a myslím, že tento by byl fajn, ale něco tomu prostě chybí.
24.1.2017 18:35
Amy, 17 let
Odpověď:
Otázka: Mám dát vztahu šanci?
Ahoj, jak na vztah s klukem, který si s sebou táhne z dětství špatné vzpomínky (šikanu a vydírání ze strany rodičů, sourozenců)? Má vůbec cenu s ním do vztahu jít? I když mi je s ním dobře, jen prostě důsledkem těchto zážitků je takový jakoby nesmělý - že sice mě chce, ale není \"schopen\" pro to něco udělat. Dát mu šanci?
18.1.2017 18:50
Terka, 20 let
Odpověď:
Otázka: Nevím, co s tím....
Milá redakce, ráda bych se s Vámi o něčem poradila. Před pár lety jsem udělala v životě jednu velkou chybu - přišla jsem o své panenství v průběhu sebeukájení se s přítelem. I když to byl partner katolík, nedělala mu čistota takový „problém ve svědomí“ jako mně, a tak když jsem byla s ním, tak bylo otupené i moje svědomí. Nesvádím to ale na něho, byl to čin z mojí osobní slabosti. Taky jsem ho následně velmi litovala. Za pár dní jsem se vyznala u svaté zpovědi, která byla mimochodem velmi krásná a silná. Přesto si od té doby říkám, kéž by šel vrátit čas. S přítelem jsme se po nějaké době rozešli. Nyní jsem šťastně zamilovaná do kluka, se kterým bych chtěla strávit společný život. Velmi si rozumíme, nasloucháme si, modlíme se spolu... Oba dva jsme se shodli na tom, že chceme zachovávat během našeho chození čistotu. A já teď v sobě řeším dilema a ptám se: mám mu říct, že už nejsem panna nebo ne? Jsem si jistá, že ho to bude velmi mrzet. Snad ne natolik, aby se se mnou rozešel, ale byl by nejspíš zklamaný a možná by ho sžíraly otázky, co jsem kde dělala. Myslím, že si je jistý tím, že panna jsem a ani se mě na to nehodlá ptát. I tak se ale děsím toho, aby na to někdy nepřišla řeč. Nevím, jak bych měla reagovat, a jestli by bylo správné, kdybych mu sic nelhala, ale třeba ani neřekla úplně všechno. Já bych se chtěla zachovat tak, jak by to bylo nejlepší pro něho. Nevím, ale jaká je ta nejlepší cesta. Asi by mně bylo lehčeji, kdyby to věděl. Je ale správné, když druhého zraním a jen já budu ta, které se uleví? Myslím, že je to sobecké. Stejně tak bych asi nechtěla za každou cenu vědět o manželské nevěře, když by jí dotyčný litoval a nehodlal v ní pokračovat. Je jakési zadostiučinění už jen s tím žít. Na druhou stranu, není to záležitost, kterou by měl vědět, než se vezmeme? Není sobecké mu to naopak neříct? Mám jen přihlížet, když mě jiní pokládají za lepší, než jsem? Když mě oceňují, za něco co jsem vlastně nedokázala? Jen on je hoden toho ocenění, já ne. Děkuji za vaši reakci, velmi si toho cením.
7.1.2017 22:55
Jana, 21 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  21 22 23 24 25 26 27 28 29  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz