Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sedm set sedmdesát dva:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  39 40 41 42 43 44 45 46

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Co mám dělat, abych uspěla u kluků a našla opravdovou kamarádku?
Chtěla bych se zeptat, co mám udělat abych uspěla u kluků... Dva kluci se mi líbí, vím, že by se mnou asi nic mít nechtěli, to vím skoro jistě, ale proč si se mnou alespoň nepovídají ? Na facebooku jim musím psát jako první já, oni sami nenapíšou vůbec, přitom se známe a docela dlouho (z kroužku) byli jsme společně i na různých akcích,..Proč oni nepodpoří mě, když já je podpořím, když je jim úzko... Proč oni mě nedokáží rozesmát a povzbudit? Když já to pro ně dělám a ráda...proč nedokáží ocenit mé silné stránky, však já si těch jejich cením. Proč se mi nikdy nezeptají jak mi vlastně je a jak se mám...? Takových otázek je spousta, jen mi vrtá hlavou, kde je problém ? Možná ve mně, že se moc snažím jim pomáhat a podporovat je a oni to třeba nechtějí, ale mám jen pocit, že kamarádi jsme...nebo alespoň známí, možná je problémem více důvodů,...kdo ví. Škoda jen, že o mě nestojí, já bych na ně měla tolik času, porozumění, povzbuzení a oni jakoby to ani nepřiznali, že je jim taky někdy těžko a že si potřebují s někým popovídat. Nevím, v poslední době jakoby se mi i vyhýbali, přitom jsem jim nic neudělala. Já vím, jsem holka, asi se mi kluk nebude svěřovat, ale vždycky jsem si přála mít kamarádky a kluka (nebo kamaráda), který by mi byl oporou a se kterým bychom si říkali, co nás trápí a vzájemně bychom se podporovali...Poraďte mi prosím, co mám momentálně dělat...Opravdovou kamarádku taky žádnou nemám, kamarádi i kluk mi moc schází...Děkuji moc za odpověď :-)
anonymka, 16 let
Odpověď:
Otázka: Je přebírání holky/kluka někomu jinému v pořádku?
Ahoj In, zajímá mě Váš názor na tzv. přebírání kluka/holky někomu jinému. Vymyslím situaci. Líbí se mi jeden kluk, ale má holku. Vím, že ji má. Uvědomuju si, že na toho kluka mám a i on po mě pokukuje. Myslíte, že není nic špatného na tom, když s ním trochu zaflirtuji, on tu holku opustí a je se mnou? Vždyť je přece svobodnej, může si vybrat...já osobně jsem proti tomu, vždyť se mi to může vrátit. Setkala jsem se ale s názorem dospělého člověka, že dokud ten dotyčnej není ženatej/vdaná, že proč ne, ať ho klidně přetáhnu... sama sem dost proti, myslím, že bych měla respektovat, že ji má a ne ji ještě dělat nešťastnou. Tak mě to prostě zajímá, co si o tom myslíte:))
emily, 20 let
Odpověď:
Otázka: Jak moc těžký hřích je sex před svatbou?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak moc těžký hřích je sex před svatbou?
lili, 15 let
Odpověď:
Otázka: Dá se najít kluk, který ve vztahu nespěchá po fyzické stránce?
ahoj In, myslíte, že se dá ještě najít kluk, co moc nespěchá ve vztahu po fyzické stránce? Jako že se neurazí, když mu řeknu, že třeba nechci, aby mě hladil tam a tam, že to až po svatbě? Díky
emily, 20 let
Odpověď:
Otázka: Moje holka řekla mému kamarádovi, že má nádherné oči. Beru to jako zradu. Co mám dělat?
Dobrý den, Mám otázku, moje přítelkyně řekla mému kamarádovi, že má nádherné oči, řekla to přede mnou. Mám si to vykládat nějak špatně nebo jak? Beru to celkem jako zradu a dost těžce to nesu tak děkuji za odpověď.
kubik, 19 let
Odpověď:
Otázka: Jak říct klukovi, že se mi líbí?
Chtěla bych se zeptat, už víc jak rok a půl se mi líbí jistý kluk, ale problém je v tom že se hrozně stydím mu tu říct. Mám takový pocit že se mu také možná líbím, ale nevím. I když jsem si přečetla váš článek o tom jak poznat jestli se mu líbím, tak nevím. Chová se ke mne jako gentleman víc než k ostatním holkám to jo, ale nic jiného nesouhlasí.
Tessa, 16 let
Odpověď:
Otázka: Je ruční masáž poštěváčku masturbace?
Je ruční masáž poštěváčku také masturbace? V lékařské knize to píšou. (nechci masturbovat, ale tohle občas dělám, takže pokud je to špatně tak bych toho nechala.)
L., 13 let
Odpověď:
Otázka: Má cenu udržovat kontakt s klukem, který bydlí daleko?
Potkali jsme se na pár setkání (3) a rozuměli si spolu ale on je z Prahy a já 120 km odtamtud nevím jestli si sním mám psát nebo ho nechat být když bychom se neviděli často předem dekuju za radu
Anonymka, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak poznám, že se klukovi líbím?
Ahoj holky chtela bych se zeptat jak vim. ze je kluk do mne? voprez dekuji :)
Kajuška, 13 let
Odpověď:
Otázka: Je masturbace špatná?
Je masturbace špatná? Znám názory že je přirozená jindy že je špatná. Kde je pravda? Děkuji za odpověď
S., 16 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  39 40 41 42 43 44 45 46
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz