Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   pět set třicet jedna:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  41 42 43 44 45 46 47 48 49  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jak mám upoutat kluka?
jak mam upoutat kluka? diky
1.5.2015 12:41
heyil, 18 let
Odpověď:
Otázka: Pořád musím myslet na jednu holku. Co s tím?
Ahoj IN! Moc Vá!m děkuji za Vaší odpověď.. Opravdu jsem se bála, co to se mnou je, ale ted už vim, ze to \'je normalni\'..presto mám ale ještě par otázek..nebo spis bych Vám chtěla napsat, jak to se mnou je přesně..my se v tom kroužku stridame, ale máme vždycky tak necelou půlhodinu spolu..už od první chvíle, kdy jsem ji viděla pro me oči a me srdce působila jako magnet..zkratka jsem se na ni porad dívala a počkala si do dalšího kroužku..ale když byl krouzek naposled a když tam ona přišla, pozdravila nás a pak nám zatleskala..a tím jakoby mi \'dala naději\'..pak jsem na ni myslela cely odpoledne a nepřetržitě všechny další dny..občas na me \'prisla krize\'..to jsem pak hrozné brecela, občas se trasla a podlamovaly se mi nohy, takže jsem si třeba lehla na zem.souvisle me od toho posledního kroužku bolí hlava a přestane to, jen když jsem opravdu šťastná..moc to na sobě nedavam znát, jediné, co me tak může prozradit jsou smutne oci.ta holka jakoby PORAD byla v me mysli..zkusim Vám to nějak vysvětlit a předem se omlouva!m, ze tak moc píšu..ma mysl je několik pokojů..jeden hlavni..tam je to, na co právě myslím..ona je bud hned vpředu v tom pokoji, nebo vzadu,ale porad tam je..občas se stane, ze \'je\' az v jiném pokoji, to kterého už nevidím, ale jakoby v tom hlavním nechala svůj stín, pres který se dívám na všechno ostatní.myslím na ni porad.když vstávam, když jsem ve škole, když jsem na obede,když si dělám úkoly, když jsem v kroužku..na počítači se dívám na její fotky..co všechno ještě zhoršuje je, ze jsem hrozny snílek..takže si představují jak se seznamime, začne si me všímat atd atd..včera už se ty me \'krize\' začaly zlepšovat, přišla jen mala a to ani nr kvůli ni.já už jsem takový \'křížovky\' mívala dřív,když to bylo doma těžký, pak přestaly a ona jakoby je zase spustila.. Omlouvam se za takový román a moc děkuji a Těšín se na Vaší odpověď!
30.4.2015 08:23
Lajla, 13 let
Odpověď:
Otázka: Od malička jsem zamilovaná do jednoho kluka. Už nevím, jak dál. Prosím o radu.
Ahoj :) Už 11 let jsem zamilovaná do kluka od nás z farnosti. Jako malá jsem mu to dokonce řekla, pak jsme se nějakou dobu nevídali a potom na různých táborech jsme se více bavili a jednou mi řekl, že se mu líbím. Vždycky jednou za čas na nějaké akci kde se potkáme se ke mě chov mile, usmívá se pokukuje po mě a potom ignor .. Už nevím co dál, protože ho mám vážně ráda a tohle mě akorát bolí. Navíc když třeba mě holku, ale choval se pěkně ke mě...
29.4.2015 21:45
Kačka, 18 let
Odpověď:
Otázka: Mám strach z prvního polibku. Co s tím?
Ahoj In. píšu vám i sem. Co mám dělat, když mám strach z prvního polibku? nechtěla bych to nějak pokazit. aby nenastal žádnej trapas. Aby to pro mého kluka byl krásnej zážitek. Jenže já to nikdy nedělala a mám hroznej strach. :D Díky. L.
29.4.2015 14:23
leni, 15 let
Odpověď:
Otázka: Zamilovala jsem se do kamaráda. Jak zjistit, jestli mám u něj šanci?
Zamilovala jsem se do svého kamaráda. Nevím jestli má o mě zájem. Co mám dělat? Bojím se mu napsat i na facebooku.
28.4.2015 19:07
Adele, 15 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi kluci, ale hrozně jsem zatoužila po jedné starší holce.
Ahoj..může být homosexuál nekdo, kdo nechce? Dám příklad na sobě..líbí se mi kuci asi jako skoro všem holkám v mým věku, mám dokonce i něco víc než kamaráda..ale taky bych hoozně toužila po nějaké starší kamarádce..znám jednu už dospělou holku, chodí se mnou do kroužku a já si ji jako takovou kamarádku představuju..dokážu si to vysvětlit tím, že mamce ani kamarádkám se nějak nesvěřuju se svýma trápeníma, takže užím po nějaké jiné ,,kamarádce\"..ALE..má to jeden háček..od té doby, co jsme se viděly v kroužku jsme na ni SKORO POŘÁD musela myslet..to přece není normální, ne? Takto jsme na ni myslela a trápila se vkůli pomyšlneí, jesli nejsem na holky několik dnů..postupně jsme na to vkůli škole začala apomínat, ale někdy když jsme sama..ta holka mě prostě nějak přitahuje..přitom ona možná ani neví, jak se jmenuju..je to jakobych se do ní ,,zamiovala\"..ale..jak jsme řekla, zajímám se dost i o kluky..asi jsem nenormální, že? nebo je nějaká ,,šance\", že byh byla na holky? To bych totiž vážně nechtela! Budu čekat na Vaši odpověď a pevně věřím, že se mi nebudete smát..
27.4.2015 14:53
Lajla, 13 let
Odpověď:
Otázka: Existuje jednostranná zamilovanost spolu s jednostrannou láskou?
Děkuji moc za předchozí odpověď :) Myslela jsem, že jak existuje jednostranná zamilovanost (která asi potkala hodně lidí :)) také jednostranná láska... Vím, že láska je něco víc, že je to rozhodnutí pro druhého takového, jaký je... A tak jsem tím myslela, jestli se může stát, že by to byla jednostranná zamilovanost s láskou? :D Omlouvám se za složité formulování, nedokážu to popsat... :/:) Děkuju moc a přeji hezké dny :)
24.4.2015 21:02
K., 15 let
Odpověď:
Otázka: Existuje zamilovanost a jednostranná láska dohromady?
Ahoj In! existuje něco jako zamilovanost a jednostranná láska dohromady? Díky :)
20.4.2015 17:03
K., 15 let
Odpověď:
Otázka: Jsem zamilovaná do kamaráda, ale on ke mně necítí nic víc. Co mám dělat?
Dobrý den, před delší dobou jsem se bavila se svým (dobrým) kamarádem a přiznala mu, že k němu cítím něco víc...moc se mi omlouval, že on ke mě necítí víc, než ke své dobré kamarádce. Obávám se, že i když mi na něm velmi záleží, nedokážu se s ním kamarádit jako dřív, nejde to, je pro mě něco víc... Ostatní mi říkali, že se na něho mám vykašlat, že si zasloužím někoho lepšího, ale copak se mohu vykašlat na svého kamaráda, na kluka, na kterém mi záleží? Chci aby byl šťastný, ale nevím zda dokážu být s ním jen jako kamarádka, bez toho aniž by mě to zničilo... Co mám dělat?
20.4.2015 08:27
Diki, 17 let
Odpověď:
Otázka: Může se stát první láska mezi sedmnáctiletou dívkou a devatenáctiletým chlapcem láskou na celý život?
Ahoj In. :) Myslíte si, že by se láska mezi 17letou dívkou a 19letým chlapcem mohla stát láskou na celý život? I když třeba ještě s nikým nechodili? :) Děkuju za názor.
12.4.2015 21:09
Miky, 17 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  41 42 43 44 45 46 47 48 49  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz