Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

csm-2022-nbl_i19.jpg

Zápisník redakce: Chystáte se na CSM do Hradce?

Máte plány na srpen? Sice je teprve leden, ale na prázdniny se vyplatí myslet už teď. Na začátku ledna totiž byla spuštěná registrace na Celostátní setkání mládeže v Hradci Králové a v tuto chvíli je možné přihlásit se za zvýhodněnou cenu.

Co to je?

Celostátní setkání mládeže (CSM) probíhá v duchu světových dní mládeže a doprovází ho kulturně duchovní program. Na setkání se běžně sjíždí většina mladých křesťanů ve věku 14-26 let. Program je tradičně velmi pestrý a bohatý, takže si v něm každý může najít to, co ho bude zajímat. Konat se budou přednášky na různá témata, koncerty, slavení eucharistie, poutavé katecheze, osobní setkání s biskupy, skvělá hudba, sport, kreativní dílny…


Každé setkání má své motto. Tím letošním je "Vstaň, udělám z Tebe svědka toho, co jsi viděl" (Sk 26, 16)

 

Proč tam vyrazit?

Celostátní setkání mládeže je skvělou příležitostí poznat nové kamarády, kteří jsou věřící a sdílejí podobné hodnoty. Zároveň je to ale možnost zažít něco se svou partou, kamarády ze spolča nebo scholy. Takže se neváhejte přihlásit všichni. Celostátní setkání mládeže se koná jednou za pět let, takže je to jedinečná příležitost vyrazit právě teď.

Pokud máš obavy vyrazit sama, nebo ti ještě nebylo 14 let, ale chtěla bys zažít atmosféru setkání, můžeš vyrazit s celou rodinou. Na sobotu 13. srpna 2021 je totiž připravený program pro rodiny. Sleduj proto aktuality o setkání a naplánujte si s rodinou prázdninový výlet do Hradce Králové.

Přihlašovat se můžete zde a více informací najdete na www.celostatnisetkanimladeze.cz.

Takže neváhejte, rozmýšlejte a přihlašujte se. Třeba se tam potkáte i s námi z redakce IN!. A klidně nám napište do diskuzí, jestli se na CSM chystáte :)

redaktorka Martina

 

Článek vznikl pro potřebu IN! a je chráněn autorskými právy. Lze jej uveřejnit jen se souhlasem redakce.

Autor fotografie:  Celostátní setkání mládeže


Sdílet na:

 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz