Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sto  osm:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  37 38 39 40 41 42 43 44

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Je přebírání holky/kluka někomu jinému v pořádku?
Ahoj In, zajímá mě Váš názor na tzv. přebírání kluka/holky někomu jinému. Vymyslím situaci. Líbí se mi jeden kluk, ale má holku. Vím, že ji má. Uvědomuju si, že na toho kluka mám a i on po mě pokukuje. Myslíte, že není nic špatného na tom, když s ním trochu zaflirtuji, on tu holku opustí a je se mnou? Vždyť je přece svobodnej, může si vybrat...já osobně jsem proti tomu, vždyť se mi to může vrátit. Setkala jsem se ale s názorem dospělého člověka, že dokud ten dotyčnej není ženatej/vdaná, že proč ne, ať ho klidně přetáhnu... sama sem dost proti, myslím, že bych měla respektovat, že ji má a ne ji ještě dělat nešťastnou. Tak mě to prostě zajímá, co si o tom myslíte:))
emily, 20 let
Odpověď:
Otázka: Jak moc těžký hřích je sex před svatbou?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak moc těžký hřích je sex před svatbou?
lili, 15 let
Odpověď:
Otázka: Dá se najít kluk, který ve vztahu nespěchá po fyzické stránce?
ahoj In, myslíte, že se dá ještě najít kluk, co moc nespěchá ve vztahu po fyzické stránce? Jako že se neurazí, když mu řeknu, že třeba nechci, aby mě hladil tam a tam, že to až po svatbě? Díky
emily, 20 let
Odpověď:
Otázka: Moje holka řekla mému kamarádovi, že má nádherné oči. Beru to jako zradu. Co mám dělat?
Dobrý den, Mám otázku, moje přítelkyně řekla mému kamarádovi, že má nádherné oči, řekla to přede mnou. Mám si to vykládat nějak špatně nebo jak? Beru to celkem jako zradu a dost těžce to nesu tak děkuji za odpověď.
kubik, 19 let
Odpověď:
Otázka: Jak říct klukovi, že se mi líbí?
Chtěla bych se zeptat, už víc jak rok a půl se mi líbí jistý kluk, ale problém je v tom že se hrozně stydím mu tu říct. Mám takový pocit že se mu také možná líbím, ale nevím. I když jsem si přečetla váš článek o tom jak poznat jestli se mu líbím, tak nevím. Chová se ke mne jako gentleman víc než k ostatním holkám to jo, ale nic jiného nesouhlasí.
Tessa, 16 let
Odpověď:
Otázka: Je ruční masáž poštěváčku masturbace?
Je ruční masáž poštěváčku také masturbace? V lékařské knize to píšou. (nechci masturbovat, ale tohle občas dělám, takže pokud je to špatně tak bych toho nechala.)
L., 13 let
Odpověď:
Otázka: Má cenu udržovat kontakt s klukem, který bydlí daleko?
Potkali jsme se na pár setkání (3) a rozuměli si spolu ale on je z Prahy a já 120 km odtamtud nevím jestli si sním mám psát nebo ho nechat být když bychom se neviděli často předem dekuju za radu
Anonymka, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak poznám, že se klukovi líbím?
Ahoj holky chtela bych se zeptat jak vim. ze je kluk do mne? voprez dekuji :)
Kajuška, 13 let
Odpověď:
Otázka: Je masturbace špatná?
Je masturbace špatná? Znám názory že je přirozená jindy že je špatná. Kde je pravda? Děkuji za odpověď
S., 16 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi jeden kluk, ale nevím...
Dobrý deň! Stalo sa mi, že mi jeden chlapec písal ako má ma rád, že ma ľúbi miluje a pod. Zrazu mi napísal či by som nešla s ním von. JA som sa trochu zľlakla a povedala som mu že radšej nie. Spýtal sa ma to aj druhý raz, ale momentálne som mala zlé obdobie a tak som znova odpýsala, že nie. Písal mi aj naďalej, že ma má rád mner to lichotilo. A zrazu prestal. Keď som mu niečo napísala odpoveeď prišla až za 6 dní ak teda vôbec prišla. NA tábore som ho videla s jednou babou ako sa ňou baví a mňa si skoro ani nevšimol. Bola som sklamaná a teraz si hovorím, ,,máš na lepšieho a pod.\" Ale ja nemôžem na neho zabudnúť stále sa mi o ňom sníva a na omši sa stále na mňa pozerá. Mám mu niečo napísať alebo na neho zabudnúť. Ďakujem za odpoveď.
Sklamaná, 14 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  37 38 39 40 41 42 43 44
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz