Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   devět set padesát devět:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  37 38 39 40 41 42 43 44 45

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Jak se zbavit neustálých myšlenek na sex?
Ahoj In, mám takovou otázečku. Jak se zbavit neustálých myšlenek na sex? Je mi 20 let a mám pocit, ze moje hlava je neustále bombardovaná právě tady tímhle. Už se raději vůbec nedívám na TV. Ne, že mám jako něco proti, ale ty myšlenky mě už začínají vadit. Nemám přítele a první spojení plánuju až po svatbě, což bude až za pěkných pár let a nedovedu si představit těch několik let na to pořád jen myslet a chtít to. Taky mě to přepadá v posteli,jako ty myšlenky. To, že si má člověk pomoct sám je taky pěkná lež, akorát si vytvoříte závislost. Nemáte nějaké rady jak se zbavit těch myšlenek a sebeuspokojování? Mám si zakázat na to myslet? Nebo nějak zaměstnat hlavu? Díky a jste fajn časopis:))
housenka, 20 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se líbání, nevím jak na to.
Ahoj, mám takovej problém. Neumím líbat. Nikdy jsem neměla kluka a nikdy jsem se nelíbala. A bojím se toho. Co když to kluk pozná, že neumím líbat? Prostě se toho bojím. Bojím se líbání. Nevím, jak na to.
studentka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Mám s ním chodit nebo být jen kamarádka?
Ahoj, s jedním klukem jsem si psala sms a zjistila jsem, že se mu líbím a on mě taky...tak jsme si spolu občas psávali a ač jsem hoodně dlouho kluka chtěla, najednou jsem zjistila, že hcci zatím být jen kamarádka...ale on chce být něco víc...on měl ještě předtím holku a teď říká, že neví, jakse rozhodnout, protože ta jeho holka, co měl a možná zas mít bude chce být něco víc a já ne..jsem nešťastná, zatím nepíše, pro kterou se rozhodl a já vlastně nevím co chci, jestli s ním chci něco mít, nebo chci bejt jen kámoška...
Klárka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jak se zbavit neustálé touhy na sex?
Ahoj,potrebuju poradit. Jsem panna ale mam hroznou chut na pohl. styk. Dokonce k nemu jednou malem doslo s mym pritelem. Delali jsme urcite veci, bavilo nas to, vzrusovalo a citili jsme se skvele, ale nevim jak toho nechat :( Vim ze je to spatne,spravne bych mela s nekym spat az po svatbe. Jak se mam zbavit te touhy? :(
Holka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Mám 20 a nechodím s klukem. Prosím, poraďte.
Ahoj In, mám takovou otázku. Je mi 20, a ještě jsem nikoho neměla. Dřív jsem to neřešila, řídila jsem se radou, hlavně klukovi nenadbíhat, moc si ho nevšímat, nevtírat se, aby se nemyslel že dolízám atd. Jenže zjistila jsem, že jsem to asi přehnala a proto teď nikoho nemám a nevypadá to že budu mít. Možná to pramení i z toho, že si vůbec nevěřím, a když se mi někdo líbí, automaticky si řeknu, že nemám šanci a už se nesnažím. Ostatní se dávají dohromady hladce, ale u mě, aby se to stalo, mi přijde nereálné. Na druhou stranu mi přijde divné, že by měla kluka sbalit holka. Bohužel v mým okolí kluci nevyvíjejí žádnou aktivitu a já jsem zakřiknutá:(Nejde mi oto někoho za každou cenu mít. Myslíte, že stačí modlitba? Díky.
anička, 20 let
Odpověď:
Otázka: Jak říct klukovi, že o něj nemám zájem?
Milá redakce, jak mám říct klukovi že o něj nemám zájem? Jistý kluk byl pro mne jako kamarád a nijak víc jsem to nevnímala, ale když jsem si přečetla váš článek, zjistila jsem že on mě jenom jako kamarádku nebere. Všechno sedělo jen ne že si píšeme na mobilu sms, protože jsem mu nikdy nedala číslo. Problém je v tom že já bych mu to řekla že o něj nemám zájem, ale líbí se mi jeho dvojče a bojím se aby se před ním nezmínil jak jsem ho odmítla. C o mám udělat? Nechci, aby mne jeho bratr bral jako svoji \"Lásku\".
Terik, 14 let
Odpověď:
Otázka: Je oblíbený, líbil by se mi, i kdyby nebyl?
Líbí se mi jeden kluk,je na mě hodný,milý prostě kamarád.Je možné že se mi líbí jen proto že je oblíbený?Občas si pokládám otázku líbil by se mi i kdyby nebyl?
Hermína, 13 let
Odpověď:
Otázka: Mám před klukem, který se mi líbí strašnou trému.
Je tady jeden kluk který se mi líbí,známe se a jsme kamarádi.Jenže mám před ním strašnou \"trému\",vždycky si říkám že až se uvidíme půjdu prostě za ním pozdravím a na něco se ho zeptám(prostě budu sama sebou)ale pak ho vidím v obchodě a najednou se mi stáhne žaludek a rychle oblíkám mikinu a za regály.Nevím z čeho mám strach(možná s toho že ten den vypadám nemožně),co mám dělat abych si dodala víc \"sebevědomí\".Díky
Verča, 13 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se chodit s klukem, co s tím?
ahoj mám nějaký dívný problém ... hrozně se bojím chodit s klukem ale nevím proč? asi proto že chodím s kamarádkami ven už dlouho se známe a oni ž kluka měli ale nechápou můj problém já se prostě s klukem nechci osahávat jako jenom na břicho a tak ale stejě prostě se z nějakého důvodu bojíms nimi chodit :( ale chci kůuka chci se to naučit :() nechápu proč to nechi pomůžete mi ?
neřeš :D, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak potěšit kluka, který se mi líbí?
Ahoj,mám moc ráda jednoho kluka. Poznala jsem ho ted na jedné akci o prázdninách a chtěla bych ho nějak potěšit. Ráda bych mu napsala, ale nechci se vtírat. Jediné, co dělám je to, že se za něj každý den modlím. Jak mohu klukovi udělat radost, když ho uvidím až za 2 měsíce? Jediné spojení je fb...
Kaktus, 17 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  37 38 39 40 41 42 43 44 45
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz