Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   devět set sedmnáct:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  35 36 37 38 39 40 41 42 43  >>  47

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Mám strach z první lásky. Co mám dělat?
Ahoj In. Trochu divná otázka. Ale co mám dělat, když mám z první lásky strach? Že jsem na to ještě malá, jaký to bude až bychom se po městě vodili za ruce. Jestli to není divný. A jestli to zvládnu. Přitom po tom každá holka touží. Těší se na to, ale až to má najednou přijít. Mám strach. Díky. L.
Lída, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak říct klukovi, že se na chození cítím ještě mladá?
Ahoj, jeden kluk mi naznačil chození. A já mu to odsouhlasila. Ale teď pořád přemýšlím, jestli na to nejsem ještě malá. Je mi patnáct. Ale mám ho opravdu ráda, jen bych mu jakoby zpět chtěla naznačit, ať tomu dá ještě chvíli čas. A já nevím jak. Ještě se moc neznáme. Mája
Mája, 15 let
Odpověď:
Otázka: Proč katolická církev zakazuje antikoncepci?
Ahoj, Proč je v katolické církvi zakázaná antikoncepce. Je mi vlastně trapné se na to ptát, ale zároveň mi je trapné to nevědět. Přeji Vám krásné dny, Pán Vás opatruj!
Ada, 16 let
Odpověď:
Otázka: Od kolika let je rozumné a dobré se brát?
Ahoj mám tady jednu otázečku (jenom mě to zajímá, vzhledem k mému věku :D). Od kolika let je rozumné a dobré se brát? Myslím i vzhledem ke škole a tak. Dvacet? Pětadvacet? Moc díky za odpověď a za príma časopis. Dáda
Dáda, 16 let
Odpověď:
Otázka: Mám šanci u kluka z autobusu?
Ahoj. Mám dotaz. Jezdím každý den autobusem do školy. A jezdí se mnou skoro každý den jeden hezký kluk. Vídám ho už od září. V září jsme se domluvili, že se budeme bavit..potom mě ignoroval a pouze mě zdravil, ale to přestalo. Tenhle týden jsem si k němu sedla..mluvili jsme spolu 1h.. A jsem do něj staršně za milovaná :( staršně bychom se k sobě hodili..já vím, že to říká každý.. můžu si k němu někdy zase sednout? a myslíte, že na mě někdy ted myslí? zapomněla jsem napsat, že má holku :( já vím je to podstatná věc.. nebo že o mě přemýšlí? děkuji moc
Katka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Když už se mi líbí nějaký kluk, ale za chvíli se mi vždycky začne líbit jiný. Co mám dělat?
ahoj..vždycky když se mi nějakej kluk líbí, tak se mi za chvíly začne zas líbit jinej..já už fakt nevím, co mám dělat..tedka se mi taky jeden kluk líbí, ale udělal mi jeden naschvál a mě se pro změnu začíná líbit kluk, co se mi zas líbil předtím..s tímto nechodime, ale zatím jsme se jednou sesli, vydame se ve skole a dali jsme si dark k vanocum a pisem si srdce..ale..ten naschval mě docela naštval..a nvim, co mám dělat..
Nelly, 12 let
Odpověď:
Otázka: Když si dva skvěle rozumí přes Facebook, bude osobní setkání stejně úžasné?
Mám jen dotaz. Když si dva skvěle píšou např. přes facebook. Bude osobní setkání také tak úžasné? Má to celý smysl? Díky R. :-)
Renča, 16 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi kluk, se kterým se vídám jednou ročně. Mám mu říct, co k němu cítím?
Ahoj :) chtěla jsem se zeptat.. líbí se mi jeden kluk..je o 6let starší než já:) Známe se už tak 12 let..vídáme se 1x do roka..bydlí na Moravě..píšem si na fb:) Když se vidíme, tak vždy pokecáme..někam zajdeme..(na pokec) ale.. prostě u mě to už odmalička není jenom kámoš..už jako málá jsem si s nikým jiným nechtěla hrát, jenom s ním :D Mám mu říct co k němu cítím? A jak? děkuju :) (ps.s:jsme věřící)
Kača, 17 let
Odpověď:
Otázka: Zamilovala jsem se do kamaráda, kterému se asi líbí moje kamarádka. Nechci nikomu ublížit. Prosím, poraďte.
Ahoj, asi sem se zamilovala do kamaráda. Snažila sem sama sebe přesvědčit, že to tak není, ale asi je... S tím kamarádem se vídám málo - max tak jednou do měsíce, ale to by až tak nevadilo. Já mám spíš dojem, že jemu se líbí moje dobrá kamarádka. Kdyby spolu chodili, určitě bych se je nesnažila dávat od sebe - to určitě ne! Znám je oba velmi dobře a jsou strašně fajn a přála bych jim to, ale kdykoliv si toto řeknu a přiznám, v hlavě mi proběhne myšlenka na toho kluka a s ní i další představy, ve kterých jsme spolu já a on... Co mám dělat?? Nechci nikomu ublížit.
Jája, 17 let
Odpověď:
Otázka: Kluk, který se líbí mně i mé kamarádce, mi nabídl chození. Nechci zničit naše přátelství. Co mám dělat?
Ahoj,tohle mě už trápí déle s klukem který mi nabídl jestli snim budu chodit se znám skoro 3 roky, ale kamarádce se taky líbí a to mi rve srdce nikdy sem jí to neřekla zkoušela jsem všechno jak udělat aby se mi nelíbi ale nejde to.Strašně se bojím že kdybych snim začala chodit tak to mezi mnou a kamarádkou zničí přátelství a to by mě úplně zničilo.Bojím se strašně jsem se změnila podle něj od tý doby co mě to trápí :(. Chybí mi staré časy když jsme spolu mohli chodit a dělat cokoli přede všemi ale teď to nejde.Vým že je mi málo ale opravdu toho kluka mám ráda dokonce jsem se do něj zamilovala.On se chce před ní semnou líbat ale já jí to nemůžu udělat.Co mám dělat??.
Elíí :3, 14 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  35 36 37 38 39 40 41 42 43  >>  47
 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz