Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   čtyři sta  čtyři:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  33 34 35 36 37 38 39 40 41  >>  47

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Mám pocit, že je do mě zamilovaný kamarád. Já do něj ale ne. Co mám dělat, abych naše přátelství neztratila?
Ahoj, prosím o radu kvůli vztahu. Poslední rok základky jsem se začala víc bavit s klukama, a jeden z nich se mi vždycky líbil. Teď si spolu píšeme, občas si povídáme po škole a tak. Nechci ale aby to někdo viděl, protože já z toho nedělám nic velkého a kámošky jsou hrozné-pořád by mě otravovaly. Problém je ten, že já ho vidím jako kamaráda, dobře se s ním povídá, je milý a tak, ale nejsem zamilovaná. Ráda bych byla ale nejsem. A mám podezření že on asi je. Občas má takový pohled. Nevím jestli má cenu do něčeho jít když nejsem zamilovaná a nechci mu ani nijak ublížit nebo ho ztratit jako kámoše a zároveň bych si s ním ráda udržela takový vztah co mám teď-on je taky věřící takže tady není problém.
Lucka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Můj kluk za mě pořád všechno platí. Myslím si, že to není fér. Co se s tím dá dělat?
Ahoj redakce, jsem zamilovaná. Se svým klukem pořád někam chodím, je to paráda. Problém je, že je to vždycky on, kdo platí. Párkrát jsem mu navrhla, že bych zaplatila já, ale na to nechce přistoupit. Nejradši by mi snesl modrý z nebe, což je super :D ale já si myslím, že to není fér, aby za mě pořád platil a dával mi kytky a tak, když jsme oba dva nepracující. Co se s tím dá dělat? Měla bych třeba já dát něco jemu, jako on mě dal kytku? Snad jsem to napsala pochopitelně. Děkuju za odpověď a mějte se famfárově. :)
Míša, 20 let
Odpověď:
Otázka: Chtěla bych sbalit kluka, ale je zadaný. Prosím, poraďte.
Ahoj In! Líbí se mi jeden a ten samej kluk už od školky, chtěla bych ho teď sbalit! Ale ma holku. Když ještě nebyl s tou holkou, ael snažil se oni, tak jsme se i na sebe usmali a tak. psali jsme si! Před 3 dny jsme si psali znovu. S tou holkou neni moc štastnej protože spolu skoro nejsou venku ani si nepíšou mají takovou lasku jen ve škole kde se objímají. ALe jednou jsem šla do školy a oni stali u me skřínky a drželi se za ruce když me ten kluk videl tak zrovna ta holka mu dala ruce kolem krku. a ja už byla u nich a on řek musim za Honzou a on no tak běž no! Možná to bylo kvůli mě nevim-. Ale strašně už ho chci sbalit. Prosím poradte jak. Nepište mi že mam na to čas nemam!!! Nikdo neví kdy umře to ví jen BŮH!!! Prosím o radu, poslední dobou se trapim kvuli tomu! Dekuju
Kaktusačka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Dá se vztah udržet, i když zevšední?
Ahoj In. Mám dotaz, kterej mi v hlavě leží už nějakou dobu. Když dva spolu začínají chodit, je to vše nádherný. Jsou zamilovaní. Později se ale stane jejich vztah všedni. Stereotypní. Už je tak nevezme každé psaníčko. Už je to prostě jiné. Jak se dá tento vztah i nadále udržet? Dá se to? Může to být i tak nádherné? Obdivuju každé manžele, že se mají pořád rádi. Prostě si říkám, že teď je třeba holka nervozní z každé schůzky, ale později ji to zevšední. Najednou vše nebude tak kouzelné. Co s tím? Díky.
Eli, 15 let
Odpověď:
Otázka: Mám strach, že když se nebudu chovat tajemně, ztratím kluka, se kterým je to už dost vážné. Prosím o radu.
Ahoj In. Mám dotaz. S jedním klukem to je už dost vážné. A mě tak trochu štve, že já nejsem ta holka, která se nechá dobývat. Prostě neumím reagovat tak tajemně, aby se trochu snažil. Pohrávat si. A vlastně jsem se mu hned otevřela. Hned mu muselo být jasné, že i já to s ním myslím vážně. Mám strach, že si třeba řekne, s tou už nic není. Nebo prostě..chovala jsem se asi úplně jinak, než v těch dokonalých filmech. :-D jak si kluk musí tu holku získat. Říká se, že holka má být těžko polapitelná. A já to asi úplně podělala. Nevadí to? jak říkám, vypadá to hodně vážně. Mám jen strach, že pro něho nebudu ta tajemná. A já bych si to přála.. děkuju.
Niky, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak upoutat kluka?
Jak upoutat kluka??????????
Zlartica, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jaký máte názor na cucfleky?
co to jsou cucfleky? Jaký na to máte názor?
lalala, 12 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi kluk, kterého vídám na akcích na DCM. Mám nějaké aktivity ubrat, abych nepoškodila naše přátelství?
Dobrý den/Ahoj, mám takový problém. Poslední dobou mi hodně lidí říká, že jsem aktivní, že jsem všude... Jenže mě to tak nepřijde. Snažím s ebýt 2 víkendy v měsíci doma a to se mi daří. Přesto mi tohle říkají. Je to špatně? Mám nějaké aktivity ubrat? Totiž během jednoho týdne mi začlo několik lidí psát, zda nechodím s jedním klukem. Od té doby jsem začala o tom klukovi více přemýšlet a začal se mi líbit. Jenže on se rozhoduje, že půjde do řádu a nechci nějak poškodit naše přátelství. Dokážu mu říct úplně cokoliv, je moc fajn a moc si přeju, aby byl šťastný. Každý den se za něj modlím, aby se moudře rozhodl pro své povolání. Docela často se vídáme a omezit to nejde, jelikož chodí na podobné akce na DCM jako já a je mi blbé tam přestat kvůli němu chodit. Co mám v takové situaci dělat? Moc děkuji za veškeré rady!
Meloun, 18 let
Odpověď:
Otázka: Uvědomují si kluci, co s holkama dělají jejich dotyky?
Uvědomují si vůbec kluci, co s holkama dělají jejich dotyky? Nebo si to neuvědomují? Nebo uvědomují a dělají to schválně? Nemyslím tím dotyky ve vztahu, ale třeba tehdy, když se vidí prvně v životě, třeba na nějaké akci - např. nějaká slušná taneční zábava, a on ji při tanci drží níž, než by správně měl, apod.
Ou, 20 let
Odpověď:
Otázka: Ostatní holky mě přemluvily, ať začnu chodit s klukem, ale nic k němu necítím. Co mám dělat?
Ahoj In chodím s jedním klukem ale nevím jestli ho mám ráda.Vůbec nic necítím a hlavně jsme se viděli jednou a ostatní holky nás přemluvili ať spolu chodíme.A když jsem mu jen naznačila že budem chvíli jen velcí kamarádi,hned mu bylo do breku.Co mám dělat??Díky Monika
Monika, 11 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  33 34 35 36 37 38 39 40 41  >>  47
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz