Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   tři sta padesát osm:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  33 34 35 36 37 38 39 40 41  >>  45

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Když už se mi líbí nějaký kluk, ale za chvíli se mi vždycky začne líbit jiný. Co mám dělat?
ahoj..vždycky když se mi nějakej kluk líbí, tak se mi za chvíly začne zas líbit jinej..já už fakt nevím, co mám dělat..tedka se mi taky jeden kluk líbí, ale udělal mi jeden naschvál a mě se pro změnu začíná líbit kluk, co se mi zas líbil předtím..s tímto nechodime, ale zatím jsme se jednou sesli, vydame se ve skole a dali jsme si dark k vanocum a pisem si srdce..ale..ten naschval mě docela naštval..a nvim, co mám dělat..
Nelly, 12 let
Odpověď:
Otázka: Když si dva skvěle rozumí přes Facebook, bude osobní setkání stejně úžasné?
Mám jen dotaz. Když si dva skvěle píšou např. přes facebook. Bude osobní setkání také tak úžasné? Má to celý smysl? Díky R. :-)
Renča, 16 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi kluk, se kterým se vídám jednou ročně. Mám mu říct, co k němu cítím?
Ahoj :) chtěla jsem se zeptat.. líbí se mi jeden kluk..je o 6let starší než já:) Známe se už tak 12 let..vídáme se 1x do roka..bydlí na Moravě..píšem si na fb:) Když se vidíme, tak vždy pokecáme..někam zajdeme..(na pokec) ale.. prostě u mě to už odmalička není jenom kámoš..už jako málá jsem si s nikým jiným nechtěla hrát, jenom s ním :D Mám mu říct co k němu cítím? A jak? děkuju :) (ps.s:jsme věřící)
Kača, 17 let
Odpověď:
Otázka: Zamilovala jsem se do kamaráda, kterému se asi líbí moje kamarádka. Nechci nikomu ublížit. Prosím, poraďte.
Ahoj, asi sem se zamilovala do kamaráda. Snažila sem sama sebe přesvědčit, že to tak není, ale asi je... S tím kamarádem se vídám málo - max tak jednou do měsíce, ale to by až tak nevadilo. Já mám spíš dojem, že jemu se líbí moje dobrá kamarádka. Kdyby spolu chodili, určitě bych se je nesnažila dávat od sebe - to určitě ne! Znám je oba velmi dobře a jsou strašně fajn a přála bych jim to, ale kdykoliv si toto řeknu a přiznám, v hlavě mi proběhne myšlenka na toho kluka a s ní i další představy, ve kterých jsme spolu já a on... Co mám dělat?? Nechci nikomu ublížit.
Jája, 17 let
Odpověď:
Otázka: Kluk, který se líbí mně i mé kamarádce, mi nabídl chození. Nechci zničit naše přátelství. Co mám dělat?
Ahoj,tohle mě už trápí déle s klukem který mi nabídl jestli snim budu chodit se znám skoro 3 roky, ale kamarádce se taky líbí a to mi rve srdce nikdy sem jí to neřekla zkoušela jsem všechno jak udělat aby se mi nelíbi ale nejde to.Strašně se bojím že kdybych snim začala chodit tak to mezi mnou a kamarádkou zničí přátelství a to by mě úplně zničilo.Bojím se strašně jsem se změnila podle něj od tý doby co mě to trápí :(. Chybí mi staré časy když jsme spolu mohli chodit a dělat cokoli přede všemi ale teď to nejde.Vým že je mi málo ale opravdu toho kluka mám ráda dokonce jsem se do něj zamilovala.On se chce před ní semnou líbat ale já jí to nemůžu udělat.Co mám dělat??.
Elíí :3, 14 let
Odpověď:
Otázka: Líbil (líbí?) se mi jeden kluk, a všichni kluci si teď myslí, že ho balím. Co mám dělat?
Ahoj ja potřebuju poradit. U nás ve třídě je jeden kluk a já sem ho milovala a když mě začal balit i on tak sem ho odmítala, já nevím proč, teď jsem byla přesvědčená že ho nemiluju ale stejně na něj pořád myslím, ale když ho vidím tak se asi docela dost stydím a nejhorší na tom je, že všichni kluci věděj že ho balím, protože mě david při informatice přistihnul jak píšu jeho jméno do testu lásky, ale to bylo omylem !! Fakt nevím co mám dělat.
katka, 12 let
Odpověď:
Otázka: Jsme Bohem jeden druhému předurčeni?
Ahoj, je si opravdu každý souzený? Jsme Bohem jeden druhému předurčeni pro společný život?
Áňa, 17 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi stejný kluk jako kamarádce. Je špatné, že jsem měla radost, když se s ním rozešla?
Ahoj! Chtěla bych se zeptat...Mě a kamarádce se líbí stejný kluk, ale navzájem jsme si to neřekly. Ona s ním začala chodit a když se teď rozešli, jsem ráda, že je volný... Je špatné být za to ráda? Je mi jí sice líto, ale na druhou stranu jsem moc ráda, že budu mít šanci já. Doufala jsem v to, že se rozejdou a přála si to. Je to hřích? Popřípadě jak s tím bojovat, abych jí ho přála, když ho mám ráda taky?
radka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Můžu se vrátit ke klukovi, který se se mnou rozešel?
Ahoj. Chci se zeptat, jestli je možné se vrátit ke klukovi, se kterým jsem chodila, ale on se se mnou rozešel. Byl to můj první kluk a nesmírně ho miluji, ale máme jiné koníčky.
WERCA, 18 let
Odpověď:
Otázka: Chtěla bych sex až po svatbě, ale bojím se, že si s mým mužem v této oblasti nesedneme. Má cenu se toho bát?
Ahoj In, měla bych otázku. Chtěla bych se svým mužem spát až po svatbě, ale bojím se toho, že si nějak nesedneme. Je pravda, že si lidé musí na sebe zvyknout i v této oblasti? Má cenu se toho bát? Vím, že třeba povaha nebo hodnoty jsou důležitější, ale i tak...Myslíte si, že když se budeme opravdu milovat, že si na sebe zvykneme? Trošku mě to trápí.Nejsem žádný sobec a opravdově nad tím přemýšlím. Díky.
Ellen, 20 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  33 34 35 36 37 38 39 40 41  >>  45
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz