Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   tři sta patnáct:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  23 24 25 26 27 28 29 30 31  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Nevědomky flirtuju, co s tím?
Ahoj :) potřebovala bych od vás jednu malou radu. Poslední dobou, když vidím nebo se někde na nějáké akci seznámím s nějákým klukem, který je hezky a vím že je starší než já, hned začnu přemýšlet o tom jestli by o mě měl zájem a často s ním začnu nevědomky flirtovat. Potřebovala bych, aby jste mi poradili, nechci nabalovat každého kluka kterého potkám. Je na to nějaká rada? :) předem děkuju za odpověď :)
20.9.2016 16:55
Terča, 14 let
Odpověď:
Otázka: Nechci chodit s klukem, ale nerada bych ho ranila. Jak mu to mám říct?
Ahoj :) Mám otázku. Z chování jednoho kluka jsem poznala, že o mě jeví zájem. Jenže tento zájem není oboustranný, a já úplně nevím, jak se zachovat. Spíš se mu snažím vyhýbát, protože ho v tom nechci podporovat. Ale zároveň bych ho nerada nějak zlomila nebo něco takového. Někdy se mi zdá, že si za to můžu sama. Možná si nedávám pozor a z mého chování ten kluk vycítí to, co nechci. Jak se mám správně zachovat? Děkuju :) Krásný den!
15.9.2016 19:02
Veru :), 16 let
Odpověď:
Otázka: jak dává najevo kluk - introvert, že se mu holka líbí
Ahoj IN ! Chtěla bych se zeptat na váš názor - když se introvertnímu klukovi líbí holka,baví se s ní,nebo naopak kvůli své stydlivosti ne?Vím že je to individuální ale zajímalo by mně,co si myslíte..Mockrát děkuju
30.8.2016 09:10
Zuzíík, 16 let
Odpověď:
Otázka: Když je mladý...
Ahoj,potřebuji pomoct.Jeden kluk se do mě asi zamiloval.Je mu teprve deset let a přijde mi milý,jenže láska není oboustranná.Co mám tedy dělat?
21.8.2016 17:35
Juli, 11 let
Odpověď:
Otázka: Problém se seznamováním
Milá redakce, předem se Vám omlouvám za tak dlouhý vzkaz, ale asi se potřebuji někomu svěřit a zároveň žádám o radu :) Ještě nikdy jsem neměla žádný vztah a nikdy jsem nechodila s klukem. Když to tak vezmu, vlastně ani nemůžu říct, že bych se někdy s klukem víc bavila - kromě školy, kdy jsme si popovídali třeba o písemce a to bylo všechno. Jeden problém je, že ani nevím, kde bych se s někým seznámila. V kostele, kam chodím žádní kluci v mém nebo podobném věku nejsou a na VŠ v jiném městě, kde jsem 2 roky jsme ve třídě samé holky. Mohla bych sice chodit jeden den v týdnu na setkání věřících vysokoškoláků, ale už bych se neměla jak dostat v tak pozdní hodinu zpátky na koleje na úplně opačný konec města :( Ještě k tomu jsem strašně stydlivá a introvertní a představa, že bych se jako první začala bavit s klukem, nebo ho oslovila, tak to si ani neumím představit. S lidmi, které už znám delší dobu ale nemám problém mluvit o čemkoli, nejhorší je začít... Když o tom tak přemýšlím, tak je to i proto, že jsem hrozně nesebevědomá. Říkám si třeba, že tenhle kluk je hezký a podobně, ale že jemu bych se určitě nelíbila a ani by nemělo cenu se s ním bavit. Takhle je to vždycky - řeknu si, že pro něj nejsem dost dobrá... Prosím Vás o radu a modlitbu. Předem Vám děkuji! :)
21.8.2016 01:24
Nešťastná, 21 let
Odpověď:
Otázka: Zpětné posunutí hranic ve vztahu.
Milá redakce, potřebuji radu ohledně zpětného posunutí hranic ve vztahu. S mým klukem spolu chodíme dva a půl roku a máme se velmi rádi. Za tu dobu jsme už dospěli do hodně intimní fáze, hodně věcí jsem mu dovolila a někdy bych to radši vzala zpátky, protože to není úplně dobře. Jenže pro něj by to bylo hodně těžké, protože je to typický kluk, co se týče sexuality apod. Navíc je hodně tvrdohlavý a asi by to úplně nepochopil, kdybych mu řekla: \"tohle už dělat nebudeme..\" Prosím aspoň o malou radu a předem děkuji za odpověď.
14.8.2016 00:11
Naty, 19 let
Odpověď:
Otázka: Jaký máte názor na online seznamky?
Ahoj redakce, chci se zeptat, jaký máte názor na online seznamky? Jsem věřící, takže myslím teď ty křesťanské nebo ty kde je možné \"vyhledávání\" podle vyznání... Je mi 19 a budu nastupovat na VŠ. Mám pocit že nikde kolem mě žádní slušní věřící kluci nejsou, za celou střední jsem snad nepotkala kluka co by nekouřil a nezajímalo ho jen kam půjdou večer chlastat do hospody nebo dokázal říct větu bez sprostého slova. Začínám pochybovat jestli vůbec nějací jsou, tak mě napadlo zkusit takovou seznamku... Nemyslím si že se tam hned musím s někým seznámit a hned z toho bude nějaká osudová láska, ale zároveň by podle mě nebylo špatné si třeba s někým psát nebo zkusit někoho poznat... Co si o tom myslíte? Předem děkuji za reakci.
9.8.2016 01:49
S., 19 let
Odpověď:
Otázka: Tábor
Ahoj do redakce :), já bych potřebovalala poradit :). Odjíždím na tábor, do kterého sem byla tak trochu tlačena rodiči a kývla sem potom hlavně proto, že se mi tam líbí jeden kluk ( je strašně fajn a ještě věřící). Jenže z toho tábora mám dost strach. Jednak tam moc lidí neznám a taky tam budu jako účastník nejstarší. Protože lidi 16+ už jsou vedoucí. Nevíte, co mám dělat? Já jsem jinak spíš vůdčí osoba a přece jen být tam jako mrňous... A nevíte jak se víc přiblížit k tomu klukovi? Moc děkuji a přeji Vám krásné prázdniny! :)
1.8.2016 22:04
Zizi, 15 let
Odpověď:
Otázka: Letní tábor a Láska
Ahoj redakce :) Byla jsem na letním táboře, kde jsem potkala skvělého kluka. Myslím, že jsme oba dva cítili něco podobného :) Problém je v tom, že já jsem zadaná. On to věděl hned od začátku, ale stejně nám to nezabránilo v tom, abysme se spolu bavili a třeba si i dávali pusu na čelo na dobrou noc. Docela mně to vyděsilo, jak lehce jsem byla \"nalomená\" k tomu, abych vlastně podvedla svého současného kluka, kterého mám hrozně ráda. Nic se mezi námi dvěma na táboře nestalo, ale stejně z toho mám hrozný pocit. Je to hřích? Měla bych se z toho vyzpovídat?
16.7.2016 21:28
Míša, 20 let
Odpověď:
Otázka: Jak nebýt zamilovaná
Libi se mi jeden muz. Vim, ze bych na nej nemela myslet, nemuzu si ale pomoci. V jeho ocich vidim to, co u vetsiny lidi ne. Poradte mi prosim, jak na nej nemyslet. Nechci myslet ani na jineho, nejradsi bych se nekolik nasledujicich let vubec nezamilovala. Zalezi mi na moji rodine a take na skole, rodice si preji, abych studovala medicinu. Tezko se to vysvetluje, ale kdyz neco delam, chci to delat dobre. Kdybych zacala s nekym chodit, mela bych vycitky svedomi, ze se dost nevenuji rodine a skole. Prosim poradte, je to moc tezke. Dekuji.
16.7.2016 17:33
Bezradna, 17 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  23 24 25 26 27 28 29 30 31  >>  57
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz