Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   devět set  devět:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  20 21 22 23 24 25 26 27 28  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Děkuji za odpověď
Ahoj, děkuji za odpověď :-) Myslíte, že je vhodné se o tom pobavit s knězem? Abych to ze sebe nějak dostala, když o tom doma mluvit nemůžu...
25.5.2017 12:58
Rossi, 24 let
Odpověď:
Otázka: Jak se vyrovnat se zradou a nevěrou kamaráda.
Ahoj, jak se vyrovnat se zradou a nevěrou kamaráda, se kterým jsme si byli hodně blízcí, kdy to naše poznávání se směřovalo ke vztahu? (možná jako bychom ve vztahu byli, ale oficiálně jsme si to neřekli). Dá se s tím vůbec nějak vyrovnat, smířit se s tím, když se cítím opravdu mizerně, podvedeně, je mi z toho úzko, smutno, zle...v myšlenkách najednou nemám nic jiného, než ten obraz, jak je v posteli s ní, furt mi to běhá před očima, nemůžu se na nic jiného soustředit... :-( Nikdy bych to do něj neřekla...tak moc mě zklamal :-((
23.5.2017 09:43
Rossi, 24 let
Odpověď:
Otázka: Co to znamená, když přistihnu kluka, jak se na mě dívá?
Ahoj IN, chtěla bych se zeptat, co to znamená, když přistihnu kluka, jak se na mě dívá. Jen tak mě to napadlo a celkem by mě to zajímalo. :) Jinak přeji radost a pokoj do všedních dní. :D
28.4.2017 20:50
B., 13 let
Odpověď:
Otázka: Když potkám milého věřícího kluka, hned se pro něj nadchnu.
Ahoj IN! První bych Vám chtěla poděkovat za skvělou práci, kterou odvádíte! Můj problém je, že když potkám nějakého milého věřícího kluka, tak se pro něj hned nadchnu. Přímo zamilovaná nejsem, ale jsou kluci po kterých pokukávám víc než po ostatních. Pořád pak sním a přemýšlím jaké by to bylo s nimi chodit, založit rodinu, atd. Myslím na to opravdu často. Chtěla bych to nechat plavat, nedělat si s tím starosti. Říkám si, že kdybych to tak vypustila, nestarala se o to a věnovala své intimnější myšlenky jen Bohu, že ten pravý princ by pak přišel v pravou chvíli, až bych byla opravdu připravená. Aniž bych ho nějak vyhlížela. Problém je ten, že se mi to vůbec nedaří, protože ani nevím jak na to. Děkuji za radu :)
22.4.2017 17:08
Elka:), 17 let
Odpověď:
Otázka: Jeden kluk mi napsal, že se mu líbím...
Ahoj IN! Jenom bych se chtela zeptat jestli kdyz mi kluk(14) napsal ze se mu libim myslel tim jenom ze pekne vypadam nic vic?(pripadami ze tahle veta ma pro mnohe vice vyznamu) ja jsem z neho strasne zmatena..Je mi jasne ze na tohle mozna odpoved mit nebudete a nevadi mi to jenom jsem to chtela zkusit a taky mi je jasne ze asi hodne zalezi na tom klukovi (jaky je atd.) kazdy jsme totiz jiny :)
20.4.2017 23:48
Sasha, 15 let
Odpověď:
Otázka: Už delší dobu ve mně hlodá plno otázek...
Dobrý den! Hodně sleduji vaše stránky a diskuzi i poradnu. Už delší dobu mě hlodá plno otázek. Řekla jsem si, že se sem také zkusím vypsat. Jak to tak sleduji, tak vím, že poradit takhle na dálku je těžké. Už jsem si přečetla mnoho článků které jste radili o vztazích atd. Můj problém tu byl už hodněkráte zmiňován. Už asi 8 let sem zasněná/zamilovaná do jednoho kluka. On mě nechce a já vím, že mě se on také nelíbí. Hlavně kvůli jeho chování a prioritám v životě. Ano snažím se za to modlit a nemyslet na něj. jakmile ale poznám nějakého fajn kluka, nejsem schopna žádného bližšího vtahu. Vždy si vybavím toho jednoho a kvůli němu nemůžu. Další můj problém je, že sním o krásném klukovi. Ano je důležitější jak se chová, ale i přesto všechno i když potkám kamarádského kluka, ale není prostě podle mých představ, tak to nechávám být a nechci ho. zdá se mi, že každý řiká, že na vzhledu přeci nezáleží. Ale ve skutečnosti chceme to na povrch dokonalé. Já také nejsem nějaká hvězda. Nikdo mě nechce a když jo, je to ten příklad toho, že on se mi nelíbí vzhledem. Mám problémy i s komunikací a hlavně u kluků. I ve společnosti mladých lidí, ted naposledy na diecezním setkání mládeže. Cítila jsem se tam strašně opuštěná. Jo program byl super a i plno lidí. Nikdo si mě však nevšímal. Nevím jak působím na okolí. Já sama za sebe jsem velký introvert a jet na tak velké setkání mě stálo dost úsilí. Už pár let takto jezdím,ale prostě nemám na to nějak uspět. Už nemám -náct a tak mě to trápí čím dál více. Celý můj život. Jsem ráda za víru i za to, že znám Boha. Ale... Omlouvám se, pokud je tento vzkaz zmatečný. Budu vděčná za jakoukoliv odpověď. Krásne dny přeji! :)
19.4.2017 17:22
Anežka, 22 let
Odpověď:
Otázka: Neznáte nějaké mladé manželé, kteří ještě studují VŠ, ale už se vzali?
Ahoj, neznáte nějaké mladé manželé, kteří ještě studují VŠ, ale už se vzali? Jak to zvládali? Zvládali to finančně sami nebo jim ještě po dobu studia pomáhali jejich rodiče? Bydleli na koleji, v bytě s dalšími studenty či sami? Jít do toho nebo čekat? Pro x proti? (já ještě dva roky/přítel jeden rok školy)
17.4.2017 22:32
K., 23 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi jeden kluk...
Ahoj mam problém.chtěla bych jednoho kluka ale mam snad osudem danou nebo nevim proc se to deje ale ja mam vlastnost spise kluky odhanet.a bojim se ze nikdy nebudu mit toho kluka a nikdy ani budouciho muze .muzu to neak ovlivnit?
2.4.2017 08:26
Verunka, 14 let
Odpověď:
Otázka: Když holka bojuje o kluka...je to divné?
Ahoj :-) Taková pohádka naruby - když holka bojuje o kluka...je to divné? Musí vždy bojovat kluk o holku, nebo to v jistých situacích může být i obráceně? Co byste k tomu řekli? :-)
30.3.2017 22:45
Ja, 18 let
Odpověď:
Otázka: Co s beznadějným případem?
Ahojky, onehdy jste mi napsaly na otázku jak se odmilovat? TOTO: ,,Ahoj MÁJO, díky za upřímný dotaz. To, že se zamiluješ, je často proti všem pravidlům (jak se obrazně říká, často se naše srdce staví proti rozumu). Pokud se chceš zamilovanosti zbavit, platí, že nejlepším lékem je čas. Tu větu jsi určitě už slyšela a jistě ji ještě mnohokrát uslyšíš. Je totiž pravdivá. Časem silné city k tomu klukovi odezní samy. Důležité heslo pro tebe zní: ŽIJ PŘÍTOMNOSTÍ Neohlížej se zpátky ani si nevysnívej budoucnost s ním, ale žij tou vteřinou, kterou právě máš. Je ve tvém okolí někdo smutný? Zajdi za ním a naslouchej mu, napiš mu, zavolej. Je tu kamarádka, která by ráda někam vyrazila? Pozvi ji k vám, zajděte do kina, do cukrárny, na výlet! Potřebují rodiče nebo prarodiče, abys s něčím pomohla doma? Udělej to bez reptání. Nebo vymysli aktivitu (oslavu, výlet, hru) pro celou rodinu.. |Hlavně nezůstávej sama a neutápěj se ve svých myšlenkách. Když budeš mezi lidmi a s lidmi, nebudeš mít tolik času na něj myslet. A že si na něho vzpomeneš třeba večer před spaním? To je přece normální. Můžeš se za něj pomodlit a třeba v modlitbě odevzdat i všechny své myšlenky na něj. Uvidíš, že časem začneš vnímat i jiné kluky/muže a "dostaneš ho z hlavy". Držíme palce. M.´´.Hlavně nezůstávej sama a Co s beznadějným případem? Moje nej kámoška už zkusila všecko a stejně ho pořád miluje. Už to bude rok co se rozešli. Co má ještě dělat? a co mám dělat já? DÍKY :)
6.3.2017 20:02
majjka :), 15 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  20 21 22 23 24 25 26 27 28  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz