Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   dvě stě  sedm:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  16 17 18 19 20 21 22 23 24  >>  58

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Školní filmy
Neznáte prosím nějaké podobné zamilované školní filmy pro mládež jako je např: bota jménem melichar? Děkuji.
14.5.2018 16:27
Katka, 15 let
Odpověď:
Otázka: Zamilovala jsem se do svého kamaráda, ale on to tak necítí.
Ahoj. Rozhodla jsme se vám napsat dotaz, protože jsem tak úplně nenašla odpověď. Asi dva roky znám jednoho kluka. Moc jsme se nejdřív neznali, ale pak jsme se začali poznávat. Vždycky jsme byli jen kamarádi. I protože jsem měla pocit, že se mu líbím, tak jsem se do něj postupně zamilovala. Všechno to začalo asi před rokem. Myslela jsem, že mé pocity opětuje. Nebyla jsem si jistá, ale vždycky jsem měla pocit, že spolu trávíme hodně času a nechováme se k sobě úplně tak, jak se chováme k ostatní. Ale ne že by někdy došlo na polibek nebo podobné věci. Patříme do stejné party lidí, takže jsme se vídali dost často a poměrně často jsme taky byli přímo spolu. Když jsem s ním před půl rokem o tom chtěla mluvit, myslela jsem, že jsme na stejné vlně, a tak se chápeme. Úplně jsme to ale obrátili. Já si myslela, že ke mně cítí něco víc a nechápu to, ale on si od té doby nemyslel, že já něco cítím. Nic hlubšího necítil. Ale já další půl rok žila s tím, že cítí stejné věci. Pravidelně jsem z něj cítila, že ke mně něco cítí. Ptal se mě na to, kolik chci děti a jestli si nemá radši vybrat jiný směřování, protože by tím líp zajistil rodinu. Lidi viděli, že mezi námi něco je. Ale on ne. Teď jsem o tom s ním mluvila a byl to pro mě šok. Myslela jsem, že se třeba i jednou vezmeme. Ale ta věc, s kterou se na vás chci obrátit... Za ten rok jsem si byla jistá, že mi Bůh dává znamení, že na ten vztah nemám zanevřít. Stalo se spoustu věcí, které prostě nemohly být náhody. Nedokážu si je jinak vysvětlit. I proto jsem si myslela, že spolu máme být. Oba nám je zhruba sedmnáct a on vždycky vyrůstal v tom, že by neměl mít v tomhle věku vztah. Je možné, že prostě ještě nebyl připravený, a proto se nezamiloval? Že prostě nechtěl vztah? Hrozně si rozumíme. Máme podobné zájmy. Tuším, že by byl dobrý táta. A Bůh mi tolikrát dával znamení. Nechápu to. Mám čekat, že ještě třeba něco ucítí? A jestli ne, co mám dělat? Nemůžu se s ním přestat vídat. Pojí nás až moc věcí.
12.5.2018 22:13
Anonym, 16 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka se seznámila s klukem, asi jí závidím. Chtěla bych mít taky kluka.
Dobrý den.Jsem v 9. třídě. Moje kamarádka šla na příjmačky do cizí školy na medicínu.Já do jiné. Po nemoci a příjmačkách které zvládla se vrátila a celá rozzářená mi řekla že se seznámila(okem)s nějakým pěkným klukem. Pořád se na jeden druhého koukali, řekla mi.Závidím ji to.Ale je mladší než já a už je zblázněná. Co mám dělat?? Chtěla bych mít taky kluka.Mám ji stejně i tak ráda.Avšak chci se taky zamilovat.Děkuji.
4.4.2018 08:33
Renata, 14 let
Odpověď:
Otázka: Nechci s ním chodit, jak mu to mám říct?
Ahoj..chtěla byh vás prosím poprosit o radu..jsem totiž v situaci kdy jsem se před dvěma týdny seznámila s klukem o rok staršim než ja, viděli jsme se dvakrat a pišem si každy den, mi to už přijde trošku otravne jal mi piše každy den jak se mam a jak se daři, nevim ale jak mu to mam napsat aby se neurazil a an nenaštval, ono to jaksik totiž vypada že ny se mnou chtěl asi chodit ale ja na to nejsem asi ani připravena a ani bych s nim chodit nechtěla..nevim jal bych mu to měla řict..mohli byste mi prosim poradit? ..děkuji
3.4.2018 22:46
cviky, 16 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi kluk
Dobrý den. Líbí se mi kluk kterému je 25 a studuje vysokou školu. Známe se asi 4 měsíce. Poznali jsme se na jedné akci ,kdy za mnou přišel a začal se se mnou bavit. Pak jsme si nějakou dobu psali ,ale potom mi neodepsal , to se opakovalo asi 2x. Chodí na medicínu a pokaždé když neodepsal musel se učit na zkoušky.Když se potkáme naživo úplně se spolu bavíme. A mě se jako fakt hodně líbí. Myslíte , že to má cenu?
20.3.2018 11:07
Mája, 19 let
Odpověď:
Otázka: Ahoj, mám dvě důležité otázky.
ahoj. :) chci se zeptat jak mám vysvětlit klukovi, že s nim chci spát až po svatbě? je nevěřící. A taky jak odpovědět na otázky proč věřím a zda Ježíš opravdu existuje? Před díky za odpověď
16.3.2018 18:12
inačka, 18 let
Odpověď:
Otázka: Jak se chovat, abych zaujala nějakého kluka, aby o mě měl zájem?
Dobrý den. Zatím jsem nepoznala nikoho, s kým bych chtěla navázat nějaký delší vztah, ale přesto o tom přemýšlím. Jak se chovat, abych nekoho zaujala (v pozitivním slova smyslu) nebo aby si někdo všimnul na mě něčeho zvláštního? Rada bych totiž nekoho takového poznala, nebo bych alespoň rada, aby o mě měl někdo zájem. :) Bojím se, ze pokud tuto zkušenost nebudu mít za moje léta na střední škole (už jen 3 roky), kdy se ještě menim, takže bych poznala, jak bych se v takovém vztahu chovala a co by pro mě bylo důležité, nevyznám se potom později (třeba na vysoké škole nebo i po ni), kdy se takovéto vztahy berou vážně a třeba ti lidé uvažují už k sňatku a rodině, v sobě a budu se chovat lehkovazne a nebudu si moc toho vztahu vážit, protože za sebou nebudu mít tu zkušenost z minulosti, kdy jsem ještě neřešila, jestli vůbec budu s někým dalším chodit, když se tento vztah rozpadne. Ale myslím, ze vztahy na vysoké škole se prave už berou vážně, protože ti lidé jsou starší a už by třeba nemuseli potkat druhého takového člověka a zůstali by sami, takže se chovají jinak než na střední škole, kdy navíc byli ještě ovlivněni kamarády. Takže: jak poznat nekoho takového, nebi jak se chovat, vystupovat, aby si mě někdo všiml? Děkuji mnohokrát. :)
20.2.2018 21:03
Anna, 17 let
Odpověď:
Otázka: Mám problém.
Dobrý den. Mam problem. Uz asi 4 roky jsem zamilovana do meho kamarada, kteremu je 19. Zname se uz hodne dlouho ani nevim jak dlouho. Je strašně milý,pozorný,přatelský, ale taky nekdy drzy,puntickar. To ze je puntickar mi nevadi ale ze je drzy to mi trochu vadi(i kdyz nekdy sama jsem drza). Nevim co udelat aby zjistil ze jsem do neho zamilovana az po usi. Problem ale je ze jedna moje starsi kamaradka je do neho taky zamilovana.
17.2.2018 17:53
Mika, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak poznám svého vyvoleného?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak poznám svého vyvoleného. Jde to poznat podle určitých kritérií, nebo jak?
8.2.2018 19:50
paPája, 15 let
Odpověď:
Otázka: Jak poznám, že už jsem na vztah připravená a že má smysl s někým chodit?
Ahoj! Vím, že se nedá určit věk k chození s někým. Chtěla bych se ale zeptat, jak poznám, že už jsem na vztah připravená a že má smysl s někým chodit? Díky, Bety :)
5.2.2018 10:38
Bety, 14 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  16 17 18 19 20 21 22 23 24  >>  58
 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz