Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   dvě stě čtyřicet šest:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  12 13 14 15 16 17 18 19 20  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Už dva roky chodím s jedním starším ženatým mužem, a teď jsem těhotná...
Dobrý den, už dva roky chodím s jedním starším mužem. I když náš vztah po všech stránkách klape,je to nejlepší muž a milenec jakého jsem kdy měla, mám jeden velký problém. Nechce se rozvést se svojí současnou manželkou a vůbec jí o mě, ani svým dětem neřekl. Hrozně se kvůli tomu hádáme. Ale on přesto tvrdí, že mě miluje a stále mi nosí drahé dárky. Naši se mnou kvůli tomu nemluví a já nevím jak jim i jemu mám říct, že s ním čekám dítě. Co mám dělat? Prosím pomozte mi!
23.2.2019 21:15
Sára, 17 let
Odpověď:
Otázka: Ráda se bavím s kluky jako kamarádka.
Ráda se bavím s kluky jako kamarádka. Ale mám strach, že kluk který se mi líbí si to začne třeba vykládat jinak . Co mám teda dělat?
13.2.2019 11:56
K, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jsou kluci žárliví ?
Mám otázku. Jsou kluci žárliví ?
11.2.2019 11:08
Kika, 13 let
Odpověď:
Otázka: Ukončila jsem vztah, a teď nevím, jestli mi chybí nebo je to jenom lítost
Ahoj in, obracím se na vás ohledně vztahu, před rokem jsme začla chodit s klukem ze stejné školy, bylo mi 16 a hrozně jsme v tu dobu chtěla vztah. Byli jsme spolu 8 měsíců a já vztah ukončila. teď dva měsíce poté začínám mít zvlaštní výčitky, po rozchodu jsme byla ráda, že jsem toukončila, že jsem to dokázala, ale ted mi začíná chvilema vadit pocit smaoty (samozžejmě mám rodinu a kamarády, ale víte jak to myslím). Hodně ted nad naším vztahem přemýšlím, jeslti jsme nebyla moc naročná, jeslti si ted vubec někoho najdu, jestli na mě nebyl dost dobrý atd... Přitom jsme neměli moc věcí společných a byly chvíle , kdy jsme brečela a přemýšlela o rozchodu, ale byl hodný a opravdu mě miloval a já si pak říkám, že mám být ráda, že někoho mám a uplně jsem si to vyčítala, měla jsme to tak často, že jsme to tedy ukončila. Jneže ted nevím, mám chut mu napsat a říct, že se za vše omlouvám a že nad tím pořád přemyšlím a pak zase už nevím, protože nechci ten vztah znovu. Taky mě zaráželo, že jsme si víc rozumněla s kamarády než s ním. Jsme ted hrozně zmatená, je mi líto a, ale nevím jeslti z němu ještě něco cítím, zase byl to můj první vztah a já jsme taková citlivější a nevím, jak tohle řešit, už mě ted ani na chodbách nezdraví, jeho kamarád mim řekl, že mu dlouho trvalo se z toho dostat. Jsme ted ve stavu, kdy nevím, nevím, co se se mnou děje,e jestli mi chybí, nebo jestli to je jenom lítost? Děkuji za názor a odpověd
6.2.2019 21:24
Eliška, 17 let
Odpověď:
Otázka: Chodili jsme spolu 9 let, ale rozešli jsme se a já nevím co dál...
Ahoj, potřebuji poradit. Jsem už trošku starší je mi víc jak 25 let Ale nevím si vůbec rady. Měla jsem přítele chodili jsme spolu 9 let měli jsme se i brát. Opravdu hodně jsem toho spolu zažili jak krásné věci tak i opravdu hodně těžké. Ale rozešli jsem se. Já teď vůbec nevím co mám dělat vše bylo tak jasné a teď prostě vůbec nic.... Je to už skoro půl rok ale mě je pořád hrozně. Myslím, že je to ještě horší... Okolí vůbec nic netuší. Nechci nikoho otravovat. Nemůžu vůbec spát pořád mám šílené pocity úzkosti a už jsem úplně vyčerpaná.Taky jsem pořád mám nějaké zdravotní menší problémy třeba rýmu, afty opary atd... Když už se mi podaří usnout tak se mi zdává většinou něco hnusného. Do toho se snažím zvládat normální život. Každý mi teď říká, že si musím někoho najít což chci ale zároveň se nového vztahu bojím a navíc hlavně vůbec netuším jak si někoho najít????Všechny kamarádky se už v mém věku vdávají nebo jsou vdané a některé třeba mají i děti. Nebo s někým chodí. Já??? Jsem sama... Nic prázdno Taky tak často nechodím ven není s kým a ani kam.Jsem skoro pořád doma jen povinnosti z velké části. Také se hrozně bojím, že už nikdy nikoho nebudu tak milovat jako bývalého přítele. Ale i přesto se snažím chodit ven třeba na nějaké akce abych někoho poznala a taky aby nikdo nic nepoznal. Ale opravdu jsem nezajímavá.Vždycky se chlapi zajímají jen o mé kamarádky. Taky mám kamarádky co jsou o dost starší než já a jsou sami. Hrozně se bojím, že tak dopadnu. Oni jsou šťastné ale já určitě ne.
2.2.2019 20:49
Viktorie, 25 let
Odpověď:
Otázka: Proč jsou krásní lidé a pak lidé, kteří té vnější krásy moc nepobrali, proč jsou oblíbení a neoblíbení...?
Ahoj! Proč se rodí lidé, kteří jsou pěkní a to třeba i uvnitř, a pak lidi, kteří moc té vnější krásy nepobraly? Proč Bůh nemůže dávat všem alespoň trochu stejně? Proč pěkni lidé jsou oblíbeni a otáčí se za nimi skoro každý a za těmi méně pěknými se otočí jen málokdo a kdyz uz, tak jen v případě, aby se podíval, co to je za člověka, že může žít na téhle planetě?...
28.1.2019 20:55
:), 17 let
Odpověď:
Otázka: Co mám se sebou dělat, abych měla ze sebe dobrý pocit?
Ahoj IN! Ještě jsem stále nepotkala toho pravého. Mívám o sobě pochybnosti, jestli u mě není chyba, že o sebe nedostatečně dbám. Bojuji s komplexy, že se nemusím nikomu líbit, nejsem dost atraktivní. Nevím, jak mám na sobě zapracovat, abych se stala \"tou pravou\"? Když od někoho slyším, že kluci holky jako jsem já nechtějí, nevím, co je na tom pravdy a dostane mě to do komplexů. Co mám se sebou dělat, abych měla ze sebe dobrý pocit? Je mi jedno, kdy toho pravého potkám, jde mi hlavně o to, abych se líbila. Předem děkuji za odpověď.
27.1.2019 13:50
Hana, 26 let
Odpověď:
Otázka: Jsem mladá holka, která má ráda zábavu. A nevím, co se životem.
Zdravím, jsem mladá holka, která má ráda zábavu. Nevím, co se životem, před rokem nebo dvěma jsem střídala kluky,a nebylo jich málo, ale ne že bych s nimi chodila ale vždy jen na nějaké akci jsme se společně líbali a pak nic víc. Je to hřích? A nevím jak mám toto stopnout , protože to trvá, jsem věřící, z věřící rodiny ale jsme i mladá holka, která si chce užívat, nevím nikdy jak to mám přiznat ve zpovědi, nebo s kým si o tom promluvit. Chci mít už nějakého nastálo ale je to těžký..
24.1.2019 21:41
Paťa, 21 let
Odpověď:
Otázka: Nevím, co si o tom mám myslet
Myslíte že když jsem měla něco s jedním klukem ale on měl vždycky přípito ale vždycky jsme šli ven jen po tmě a nikdy se mi neozval za dne a za střízliva a on my jednou řekl že mě miluje myslíte že to myslel vážně ?(ale je to složitější je že stejné výši a je to kamarád mého bratra)
24.1.2019 17:13
Ádis, 16 let
Odpověď:
Otázka: Bojím se sexu
Zdravím do redakce. Chtěla bych se zeptat jestli je normální že se hrozně bojím sexu. Nedokážu si to ani představit. Jsem hodně stydlivá. Změní se to když začnu s někým chodit? Budu moc ráda za každou radu, jak se s tím třeba vypořádat nebo se přestat stydět..Přijde mi ,že všechny holky v mém okolí se spíš bojí že to nevydrží do svatby, ale já si to třeba ani jinak představit neumím.. je se mnou něco špatně? je to znamení že mám jít do řádu? Předem děkuji za odpověď..Mějte krásný den.Stela
18.1.2019 16:19
Stela, 16 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  12 13 14 15 16 17 18 19 20  >>  57
 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz