Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Vyhledávání v poradně:  
Polož novou otázku
 Přezdívka: 
 Věk: 
 Email:  (nebude zveřejněn!)
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sedm set dvacet šest:

Poradna 'Láska'

- dotazy a odpovědi
Strana: 1  <<  41 42 43 44 45 46 47 48 49  >>  57

Pokud se ti některý dotaz líbí, klikni na ikonu vlevo vedle otázky.

Otázka: Mám strach z prvního polibku. Co s tím?
Ahoj In. píšu vám i sem. Co mám dělat, když mám strach z prvního polibku? nechtěla bych to nějak pokazit. aby nenastal žádnej trapas. Aby to pro mého kluka byl krásnej zážitek. Jenže já to nikdy nedělala a mám hroznej strach. :D Díky. L.
29.4.2015 14:23
leni, 15 let
Odpověď:
Otázka: Zamilovala jsem se do kamaráda. Jak zjistit, jestli mám u něj šanci?
Zamilovala jsem se do svého kamaráda. Nevím jestli má o mě zájem. Co mám dělat? Bojím se mu napsat i na facebooku.
28.4.2015 19:07
Adele, 15 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi kluci, ale hrozně jsem zatoužila po jedné starší holce.
Ahoj..může být homosexuál nekdo, kdo nechce? Dám příklad na sobě..líbí se mi kuci asi jako skoro všem holkám v mým věku, mám dokonce i něco víc než kamaráda..ale taky bych hoozně toužila po nějaké starší kamarádce..znám jednu už dospělou holku, chodí se mnou do kroužku a já si ji jako takovou kamarádku představuju..dokážu si to vysvětlit tím, že mamce ani kamarádkám se nějak nesvěřuju se svýma trápeníma, takže užím po nějaké jiné ,,kamarádce\"..ALE..má to jeden háček..od té doby, co jsme se viděly v kroužku jsme na ni SKORO POŘÁD musela myslet..to přece není normální, ne? Takto jsme na ni myslela a trápila se vkůli pomyšlneí, jesli nejsem na holky několik dnů..postupně jsme na to vkůli škole začala apomínat, ale někdy když jsme sama..ta holka mě prostě nějak přitahuje..přitom ona možná ani neví, jak se jmenuju..je to jakobych se do ní ,,zamiovala\"..ale..jak jsme řekla, zajímám se dost i o kluky..asi jsem nenormální, že? nebo je nějaká ,,šance\", že byh byla na holky? To bych totiž vážně nechtela! Budu čekat na Vaši odpověď a pevně věřím, že se mi nebudete smát..
27.4.2015 14:53
Lajla, 13 let
Odpověď:
Otázka: Existuje jednostranná zamilovanost spolu s jednostrannou láskou?
Děkuji moc za předchozí odpověď :) Myslela jsem, že jak existuje jednostranná zamilovanost (která asi potkala hodně lidí :)) také jednostranná láska... Vím, že láska je něco víc, že je to rozhodnutí pro druhého takového, jaký je... A tak jsem tím myslela, jestli se může stát, že by to byla jednostranná zamilovanost s láskou? :D Omlouvám se za složité formulování, nedokážu to popsat... :/:) Děkuju moc a přeji hezké dny :)
24.4.2015 21:02
K., 15 let
Odpověď:
Otázka: Existuje zamilovanost a jednostranná láska dohromady?
Ahoj In! existuje něco jako zamilovanost a jednostranná láska dohromady? Díky :)
20.4.2015 17:03
K., 15 let
Odpověď:
Otázka: Jsem zamilovaná do kamaráda, ale on ke mně necítí nic víc. Co mám dělat?
Dobrý den, před delší dobou jsem se bavila se svým (dobrým) kamarádem a přiznala mu, že k němu cítím něco víc...moc se mi omlouval, že on ke mě necítí víc, než ke své dobré kamarádce. Obávám se, že i když mi na něm velmi záleží, nedokážu se s ním kamarádit jako dřív, nejde to, je pro mě něco víc... Ostatní mi říkali, že se na něho mám vykašlat, že si zasloužím někoho lepšího, ale copak se mohu vykašlat na svého kamaráda, na kluka, na kterém mi záleží? Chci aby byl šťastný, ale nevím zda dokážu být s ním jen jako kamarádka, bez toho aniž by mě to zničilo... Co mám dělat?
20.4.2015 08:27
Diki, 17 let
Odpověď:
Otázka: Může se stát první láska mezi sedmnáctiletou dívkou a devatenáctiletým chlapcem láskou na celý život?
Ahoj In. :) Myslíte si, že by se láska mezi 17letou dívkou a 19letým chlapcem mohla stát láskou na celý život? I když třeba ještě s nikým nechodili? :) Děkuju za názor.
12.4.2015 21:09
Miky, 17 let
Odpověď:
Otázka: Líbí se mi kamarád. Jak mám zjistit, jestli má o mě zájem?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co byste mně doporučili. Mám jednoho bezvadného kamaráda. Známe se od června a od září se vídáme tak 2x-3x do měsíce na různých akcích. Je nám spolu dobře, rádi si spolu povídáme a rozumíme si. Snažím se mu naznačit, že se mi líbí (od prosince) např. že se na něj usměju, pomohu mu s nádobím, zeptám se ho jak se má a občas si vedle něj sednu, ale ne zase moc často, abych nevypadala, že dolejzám a nechala mu volnost. I z jeho strany si myslím, že jsou náznaky, ale nejsem si jistá a nevím jestli to brát jako kamarádství nebo jako něco víc. Denně se za něj modlím a moc si přeji, aby byl šťastný. Mohu pro něj udělat ještě něco víc? Ráda bych zjistila, jak to myslí, ale jak? Mám si s ním domluvit schůzku a promluvit si s ním o tom jak to cítí on nebo mám ještě čekat jestli dostane odvahu? Nebo mu napsat dopis? Děkuji.
10.4.2015 16:57
Františka, 18 let
Odpověď:
Otázka: Myslíte si, že je ve 14 letech brzy na chození?
Ahoj In. Mám dotaz. Myslíte si, že je ve 14 brzy na chození? Začala jsem s jedním chodit. myslím to opravdově. Záleží mi na tom. A neberu to jako něco, co k tomuto věku patří. Nebo jen kvůli tomu se s ním držet za ruce a tak. Má to podle vás smysl i v takovém věku? Díky.
9.4.2015 15:44
Eli, 14 let
Odpověď:
Otázka: Může být první láska láskou až do smrti?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se může stát, že první láska bude ta pravá. Dejme tomu, že bych se zamilovala, ten druhý také a začali bychom spolu chodit. Nikdy předtím bych s nikým nechodila. Myslíte, že je šance, že bychom se i po dlouhé době měli rádi, vzali se a žili spolu až do smrti? Nebo je to spíše taková pohádka... A pokud si myslíte, že šance je, jak velká? Jak často se to podle Vás stává v dnešní době? Děkuji za odpověď.
8.4.2015 15:43
Kopretina, 16 let
Odpověď:
Strana: 1  <<  41 42 43 44 45 46 47 48 49  >>  57
 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz