Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - duben 2024

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - duben 2024

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Duben je veselý, doslova aprílový měsíc, který přímo vybízí k tomu, abychom se pořádně zasmáli. Nemusí jít jen o nějaký žertík. Někdy neuškodí, když se zasmějeme třeba sami sobě. S úsměvem jde totiž všechno trošku líp.:) A co jsme pro vás v tomto novém měsíci připravili?

Milosrdenství – síla, laskavost, modlitba

Když se řekne „milosrdenství“, možná si představíš něco, co je trochu vzdálené a neuchopitelné. Ale víš co? Milosrdenství je síla, kterou má každý z nás. A je to něco, co můžeš šířit každý den. A pak je tu Boží milosrdenství, které vyprošujeme lidem skrze modlitbu. Navíc máme skvělou „parťačku“ Faustynu, která nám pomůže!

 

Žij život, jaký sis vysnila

Příběhy zajímavých žen, které sice studovaly různé obory, ale jejich srdce nakonec toužilo po změně, nás baví a doufáme, že vás také. Ukazují totiž, že své sny si můžeme plnit celý život, že není špatná nebo nepotřebná, podřadná profese a zaměstnání. Každá z nás může být užitečná a šťastná tam, kde je. Záleží na nás.

 

Příběh Vzkříšení

V Bibli máme čtyři evangelia, ve kterých je příběh Ježíšova vzkříšení zachycen vždycky trochu jinak, protože každý evangelista považoval za důležité zdůraznit jiné věci. Zkusili jsme v redakci evangelia spojit do jednoho příběhu, ale trochu se nám to pomíchalo. Víš, jak jdou jednotlivé události po Ježíšově vzkříšení správně za sebou?

 

Trable se scholou

Fotoromán tentokrát na téma zpívání. Je těžké obnovit scholu v kostele, vybrat ty správné písničky a respektovat toho, kdo ji vede? Co myslíte? Máte podobné zkušenosti? Přečtěte si, jak to vyřešily naše fotorománové zpěvačky...

 

Vitamíny všude kolem nás

Naše tělo potřebuje spoustu látek, aby mohlo fungovat a uskutečňovat potřebné reakce. Většinu energie přijímáme z toho, co jíme, a ovlivňujeme tím i naše zdraví a imunitní systém. Podíváme se tedy na několik zdravých zdrojů právě z vitamínů, které jsou nezbytné pro vývoj, růst našeho organismu a některých orgánů.

 

Vystup z vlastního stínu

Myslíme si, že dobře známe samy sebe, nebo se aspoň docela dobře známe. Víme, jak vypadáme, co nás baví, nebaví, nudí. A přesto je to tak, že celý život nacházíme v sobě nové a nové schopnosti, překvapujeme sami sebe, i když už jsme dospělí.

 

Chyba – výmluva nebo akce?

Chyby dělá každý, ale ne každý se ze svých chyb umí poučit. Je opravdu bláhové si myslet, že pokud udělám něco, co se ukázalo jako špatné a udělám to znovu, že to jako zázrakem bude dobré. Ne, to je CHYBA. Je třeba něco změnit.

 

V dubnovém čísle je toho ještě mnohem více. K zasmání, přemýšlení i k rozhodnutí změnit sebe a tím i svět.

Hezky prožité jarní dny přeje redakce IN!

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz