Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - duben 2020

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - duben 2020

Zobrazit stránku ve formátu PDF

V dnešní době plné neveselých zpráv vychází IN, který se bude chtít všechny své čtenáře minimálně dobře naladit. Je totiž duben, měsíc, kdy už opravdu začíná jaro. Měsíc, kdy můžeme opět prožít Velikonoční setkání s Kristem. Měsíc, ve kterém si opět můžeme uvědomit, co je důležité. Ale nebojte se, nebude to rozhodně nudné čtení. Duben je totiž Aprílový měsíc, na to nesmíme zapomenout. :-)

 

Netradiční rozhovor - Aprílový rozhovor hned na úvod.

Našim redaktorkám Hance a Verče se podařilo spojit s těmi nejdrsnějšími drakobijci všech dob – chlapíky, co mají pro strach uděláno a mnohdy unikli ze spárů plamenné záhuby jen o třísku koštěte, cár ohořelých kalhot či chloupek nohy. O svá triumfální vítězství se s námi podělili Harry Potter, Český Honza a Bilbo Pytlík.

 

Dotazy od našich čtenářek

Dotazy nám do redakce a na náš web (www.in.cz) chodí dost často. Tentokrát naše čtenářky zajímal pohled církve na osobu Ježíše, jaký byl a co o něm všechno víme. Další věcí, která je pálila je prožívání osobní víry, modlitba a strach ze svaté zpovědi. Pokud i vás zajímá, jak to je, otevřete si rubriku Inkognito. Na tyto nelehké otázky odpovídal Mons. P. Jan Balík.

 

No smartfone No drama

Výzva časopisu IN! Ve které měly naše čtenářky odložit svůj chytrý telefon a věnovat se daným úkolům se blíží ke konci. Tentokrát je čeká zkouška největší: Odložit mobil na celý den. Ta představa může i v některých z nás způsobit malý nervový šok. My ale věříme, že to naše čtenářky zvládnou a zjistí, že se dokáží zabavit i jinak.

 

Christus Vivit

Christus Vivit je osobní dopis papeže Františka, kterým oslovuje, povzbuzuje a připomíná důležité pravdy naší víry. A to nejen mladým, ale těm zvláště. P. Zdeněk Drštka se pokusil myšlenky z této exhortace (pex-hortatio a znamená povzbuzení, vyzvání, vybídnutí), sepsat tak, aby nás mohly provázet tím, co právě prožíváme. Uvědomění si, že Kristus žije a miluje nás, je stěžejní. A jeden ze závěrů? Protože Bůh má ke každému člověku osobní přístup, protože Bůh s každým člověkem jedná osobně. Bůh každého člověka zve k důvěrnému vztahu: Já a Ty. Vybízí nás papež k témuž.

 

Téma IN! - Úspěch a neúspěch

Co to vlastně je? Podle čeho poznáme, že jsme, či nejsme úspěšní? Někdy se zdá, že prohra jednoho je výhra pro druhého. Jak se s tím vyrovnat? Jak si srovnat priority a jak zacházet s chybou? Toto velké téma probíráme ze všech možných úhlů a pohledů. A citát, který to možná rozuzlí: „Tajemství životního úspěchu a štěstí není v tom, co děláš, ale jak to děláš.“(Jan Tříska)

 

Aprílový článek

Alergii na cokoliv už má kdokoliv :-) ale jsou lidé, kteří mají alergii na lidi. Jak se projevuje taková nemoc, co s ní dělat a dá se vůbec léčit? Tento článek je nadmíru odborný, seděly nad ním hlavy pomazané, učesané, vlasaté i lysé, a proto je tak směrodatný pro všechny, u kterých se podobné alergické reakce začínají projevovat. Takže neváhejte a staňte se i vy odborníky v boji proti nemoci zvané Emoticus alergicus homosapientus.

 

Krásné jaro, spoustu zábavy, napětí i příjemných chvil, strávených nad dívčím časopisem IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz